Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2003., 02:58   #41
Quote:
Sudden Sid kaže:
A moj je sastav prema mom misljenju TREBAO ici na Lidrano ali profesoretina je izabrala jedan drugi. Poznavajuci tu profesoricu, moj spol je vrlo vjerojatan razlog zasto
ma jebeš taj lidrano to je beznačajna sprdačina.čak i da te je poslala tamo bi imao još i gore i beznačajnije bezveznjake u komisiji koji veze s vezom nemaju
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2003., 11:35   #42
Slažem se,lidrano je totalna koma,ali eto i meni se jednom posrečilo..baš da vidim kak je tamo!Idem u utorak čitati sastavak pred komisijom,pa vam javim!
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2003., 12:04   #43
A joooj nemam ga na disketi
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2003., 12:31   #44
evo ti ga na sad...ma nabaviti ću,al se morate malo strpiti.
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2003., 14:46   #45
Ajde, timor, bas me zivo zanima

Od frendice sam nabavio djela s Lidrana i sva djela su bila totalni bezvezni klisejizirani shit osim od jednog tipa koji je pisao bas zakon- onako "boli me zivo" i mastovito. Samo sto su njega slali na Lidrano a mene salju u neko drugo mjesto
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2003., 16:28   #46
A jel ti to impliciraš nešto?
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2003., 20:24   #47
Quote:
Timor kaže:
A jel ti to impliciraš nešto?
Ne impliciram nista mada se cini. Ono su 2 nezavisne cjeline a ako se ucinilo da impliciram nesto saljem svoje najvece isprike
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 19:49   #48
Ma njemaš frke!
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 00:19   #49
Angry

U 7. - županijsko iz povijesti - bila 8. od 135.
-općinsko iz hrvatskog - bila 2. od neznam kolko
- županijsko iz hrvatskog - bila 13. od neznam koliko
- varšavska engleski - bila 13. od negdje stotinjak i nekaj
U 8. - općinsko iz fizike - 10. od 92 il 98
- županijsko iz engleskog - bila 12. od negdje 85

Nije mi namjera tu se sad hvalit, al kad je pitanje postavljeno, zašto ne odgovorit! E, al ja se fakat divim jednoj curi kaj je sad 1. srednje, Sonja, kaj je u 7. razredu bila 3. u državi iz povijesti!

Kaj nije bezveze da na natjecanju moraš pisat plavom, ne crnom, kemijskom i nesmiješ brisat? Ah, formalnost...
ninocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 04:54   #50
Eh, da, kako li sam to zaboravio...
Bijo ja i na studentskom natjecanju u šahu Đuro Pilar
I nisam bio zadnji
Pače, imo sam dvije pobjede, a za natjecatelje mojeg (čitaj: najgoreg) ranga se očekivalo manje od toga

Bio sam ponosan
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 13:42   #51
Quote:
Nikola kaže:
mislis da meni ide samo latinski??

Čuj s matikom se nisi baš dokazao, što dokazuje i moj bod koji me na ispravku dijelio od 1 a ti si mi pokazivao mat
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 19:47   #52
Quote:
GothicA kaže:
Čuj s matikom se nisi baš dokazao, što dokazuje i moj bod koji me na ispravku dijelio od 1 a ti si mi pokazivao mat

AAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!
IDEŠ!
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 01:36   #53
Quote:
GothicA kaže:
Čuj s matikom se nisi baš dokazao, što dokazuje i moj bod koji me na ispravku dijelio od 1 a ti si mi pokazivao mat

psssst

ne moraju sad bas svi znati...

al uspio sam nest rijesiti, nemos sad reci da nist neznam....
Nikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2003., 11:15   #54
Quote:
GothicA kaže:
Čuj s matikom se nisi baš dokazao, što dokazuje i moj bod koji me na ispravku dijelio od 1 a ti si mi pokazivao mat
Ha! Uvijek je muskarac kriv

Quote:
Kaj nije bezveze da na natjecanju moraš pisat plavom, ne crnom, kemijskom i nesmiješ brisat? Ah, formalnost...
Mogu skuziti za crvenu kemijsku, ali zasto bas moras pisati plavom?? I zasto, o zasto, ne smijes sarati???? (otislo mi 20 bodova na prvom natjecanju zbog toga) I jos jedna debilnost koju voli koristiti moja cijenjena razrednica (od nje me nis ne cudi)- zadatak je takav da moras dati 4 rijesenja koja ukupno daju 4 boda. Pogodis 3 stvari- bodova 0!
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 21:31   #55
Otkad znam za sebe profači su me furt tjerali na neka natjecanja.Pošto ja fakat nisam takav tip (mrzim se natjecat, uglavnom zato kaj me je strah da se ne osramotim), dosad sam samo 2 puta popustila.U 6. razredu sam išla na matematičkog "Klokana" (rješavanje logičkih zadataka) i završila treća (u školi).Čak sam dobila i nekakvu knjigu kao nagradu.
U 8. sam išla na natjecanje iz hrv., bila prva na školskom, prva na općinskom i onda osma na županijskom (od 28 natjecatelja).To me grozno razočaralo (očekivala sam da ću proći na državno) i od tada me nitko nije, a bome ni neće, odvuć na bilokakvo natjecanje.
Dee Pee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 23:57   #56
ove godine sam se prijavio za povijest,na racun toga dobio dvije petice a onda se razbolio i nisam isao na natjecanje-i sad kazu da nije dobro ici na natjecanja
__________________
Tko pod drugim jamu kopa fizicki je radnik
answer-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 21:21   #57
Quote:
To me grozno razočaralo (očekivala sam da ću proći na državno)
Podsjecas me na frenda koji je tak nes slicno bio na kemiji- bio je 10. na zupanijskom a samo prvih 3 prolaze. Tak mi je komicno bilo gledati ga kak se bedira a tako je dobro prosao!

Pa ne kuzim zasto bi se itko tak zivcirao oko natjecanja, to je tako trivijalna stvar
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2003., 06:54   #58
e 'vako.. najgori plasman koji sam imala na takmicenjima iz matematike je bilo 4 mjesto na federalnom takmicenju (bosna & hercegovina), a 95 sam imala svoj najbolji plasman, bila sam prvak bosne (tad se bosna zvala Republika Bosna i Hercegovina)...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2003., 16:13   #59
joj,natjecanja...gotovo je s tim..šmrc... ma šalim se ( jedva čekam da završim sa srednjom)

dakle..hm..bila sam na natjecanju iz hrvatskog i to svake godine od sedmog razreda (sad sam maturantica,jel), iz matiše sam dva puta išla..uspjela sam biti i 25. od 25, ali mi nije bio bed- taj dan nisam bila u školi, bila sam iz kemije dva puta, iz njemačkog, francuskog... a najbolji rezultat je u 7. i 2. razredu- prvo mjesto na županijskom iz hrvatskog
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 23:30   #60
U 8. razredu kantonalno/zupanijsko iz Informatike... rezultat od 7 do 14 mjesta..
rocker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.