Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 13:15   #1
Thumbs up 10$ sa stolice

Pozdrav, novi sam pa vam zelim predstaviti nacin zarade preko interneta, mzete zaraditi 200-300$ dnevno... ovako ovo niej scam da se razumijemo postavit cu i dokaze naravno!

Nedavno sam naletio na temu na jednom forumu gdje likovi iznajmljuju FB racune (znaci facebook racune) i ja sad se mislim sta bi to moglo biti... javim se covjeku na skype i pitam ga o cemu se radi...

On mi je rekao ovako:

- Znaci iz najmljiujemo facebook racune radi kreiranja oglasa...
pokusavali smo sami praviti facebook racune ali ih facebook blokira jer nisu stariji od 1. godine!

Ja ga pitam kako ide cijeli proces

- Skines program Teamviewer
- Logiras se na svoj facebook racun
- Das nam podatke od Teamviewer-a te mi udjemo na tvoj pc
- zatim otvore web pretrazivac na kojem je ukljucen vas facebook i izrade si oglas

Drugo da objasnim 70% ljudi s boji da im nebi hakirali Facebook ili pokrali podatke... pa da kazem to je nemguce jer vi vidite sve sta on radi na vasem ekranu jer Teamviewer je program za daljinsko upravljanje znaci sve vidite i u svakom trenutku mozete prekinuti proces...

Da pojasnim VI UOPCE NE DAVATE SVOJ E-MAIL I SIFRU nego prije toga se logirate..

Koliko traje proces svega?

- Pa traje 5 minuta ako vam ne koci internet, ako vam koci odustajemo od procesa...


Da objasnim jos jednu stvar!

1 PC - 1 Facebook racun! Tek nakon 2 mjeseca se moze odraditi opet na istom racunalu!


Uvijeti:
1. Facebook racun mora biti stariji od 1 godinu
2. Facebook racun mora biti aktivan


Da napomenem sto se dogodi ako nam kazete da pristajete pa odustanete od svega...
- Ako pristanete i kazete da hocete i kad dode vrijeme da to odradimo i vi odustanete mi gubimo 12$ jer smo morali kreirati paypal za vas facebook racun i mislim da je to bezobrazno od vas...

E sad vi preko mene mozete zaraditi 10$ sa stolice uplata vam ide preko paypal racuna, ukoliko dovedete nekoga 10$ dobivate vi 10$ taj...

Da napomenem jos nesto! Radimo samo sa HR i SRB za bosnu neradi paypal placanje...

Nama treba na tisuce facebook racuna pa racunajte da vam je 10 facebook racuna 100$ sa stolice...

ukoliko je netko zainteresiran nek mi se javi na skype: delegat1312

Znaci vi taj oglas ne vidite niti ga vidi itko od vasih prijatelja, ne saljemo poruke ne spamamo samo nam treba oglas zato ste placeni

Dokaz 1 (slika): http://prntscr.com/du871i

Znam da vam slika ne znaci nista jer mozda je "inspect element" pa evo cijela tema sa jednog foruma, ukoliko zelite provjeriti logirajte se na

Nick: Hacker1337
pw: bambocuva1312


http://balkan-samp.com/forum/index.p...0028#msg660028
DeadDon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 01:07   #2
Jel netko probao ?
besmart is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 11:45   #3
Quote:
DeadDon kaže: Pogledaj post

Dokaz 1 (slika): http://prntscr.com/du871i
to je ono kad nudis dojave za kladjenje pa ti se ljudi zahvaljuju.

Inace to smrdi do Svemira
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:14   #4
Quote:
DeadDon kaže: Pogledaj post

Drugo da objasnim 70% ljudi s boji da im nebi hakirali Facebook ili pokrali podatke... pa da kazem to je nemguce
Quote:
DeadDon kaže: Pogledaj post
Nick: Hacker1337
LOL
SayWhatAgain is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 02:41   #5
Quote:
DeadDon kaže: Pogledaj post
Drugo da objasnim 70% ljudi s boji da im nebi hakirali Facebook ili pokrali podatke... pa da kazem to je nemguce
Ulogirao sam se na tvoj lažni facebook profil, pa na tvoj pravi facebook profil, pa na tvoja 2 njuškalo računa, pa na tvoj skype

Eto ipak je moguće, hackeru
Kosyna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.