Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2010., 22:36   #9001
Kak je sa profesorima kaj se tice ocjenjivanja? su strogi, puno zahtjevaju ili??

Zanima me cisto ono da znam dal treba sve znati od A do Ž ili?
Sturm is offline  
Old 06.09.2010., 22:41   #9002
Svi placu kak ima na birou policajaca koji nemogu odma dobit poso. Ja bi volio da kad bi zavrsio akademiju ne dobijem bar 3 godine da mogu lijepo i 3 god faksa rijesit. Al mislim da definitivno ko kroci 1.3 na akademiju rijesio si je zivot na neki nacin.
Bice grafiti is offline  
Old 07.09.2010., 01:07   #9003
evo ja ugovorio lasersku operaciju ovih dana da se riješim dioptrije....tako da na liječničkom nebi trebao imat problema..fizička sprema mi je na razini tako da sklekovi, trbušnjaci itd neće bit problem jedino me brine psiho test da na njemu nesto ne sjebem....
wicker1950 is offline  
Old 07.09.2010., 11:35   #9004
psiho test je vise test inteligencije nemas tu sta sjebat samo moras biti koncentriran jel pises ga nekih 2h. a sto se tice te operacie obavezno nosi dokumentaciju o tome jel tamo ce te pitat jesi li imo operaciju moras cak potpisat papire neke itd. za sve sto imas problema s zdravljem ili si imo obavezno nosi dokumentaciju. sto se tice profesora ima svakakvih koji traze puno ali rjetko su i kod njih ces izvuc 2. ja knjigu nisam otvorio ni jedan puta nisam dobio jedinicu za dva dovoljno da pricas gluposti...
mariosb is offline  
Old 07.09.2010., 14:24   #9005
Quote:
wicker1950 kaže: Pogledaj post
evo ja ugovorio lasersku operaciju ovih dana da se riješim dioptrije....tako da na liječničkom nebi trebao imat problema..fizička sprema mi je na razini tako da sklekovi, trbušnjaci itd neće bit problem jedino me brine psiho test da na njemu nesto ne sjebem....
Vidim puno forumasa misli da ce sigurno proc, ehhh
Bice grafiti is offline  
Old 07.09.2010., 17:02   #9006
U nadi je spas, mada ju jadnu nekad pogrdno nazivaju imenima..
Sturm is offline  
Old 07.09.2010., 18:00   #9007
Quote:
mariosb kaže: Pogledaj post
psiho test je vise test inteligencije nemas tu sta sjebat samo moras biti koncentriran jel pises ga nekih 2h. a sto se tice te operacie obavezno nosi dokumentaciju o tome jel tamo ce te pitat jesi li imo operaciju moras cak potpisat papire neke itd. za sve sto imas problema s zdravljem ili si imo obavezno nosi dokumentaciju. sto se tice profesora ima svakakvih koji traze puno ali rjetko su i kod njih ces izvuc 2. ja knjigu nisam otvorio ni jedan puta nisam dobio jedinicu za dva dovoljno da pricas gluposti...
Ako je psihotest ka i u vojsci,onda ti je to više "snalaženje u vremenu i prostoru"
nema baš puno veze s teston inteligencije (IQtest) to su ti dvi totalno različite stvari
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 07.09.2010., 18:24   #9008
pozdrav kolege.jeli netko već poslao papire.
jurky89 is offline  
Old 07.09.2010., 18:44   #9009
Quote:
Bice grafiti kaže: Pogledaj post
Vidim puno forumasa misli da ce sigurno proc, ehhh
pa naravno da cu proć pogotovo ako se uzme u obzir da dolazim iz županije u kojoj fali jako puno policajaca..pa nam šalju policajce iz slavonije...
wicker1950 is offline  
Old 07.09.2010., 18:50   #9010
re:

Quote:
wicker1950 kaže: Pogledaj post
pa naravno da cu proć pogotovo ako se uzme u obzir da dolazim iz županije u kojoj fali jako puno policajaca..pa nam šalju policajce iz slavonije...
A onda si garant iz Splitsko-dalmat.,nama ode svako lito šalju slavonce,a njima ludilo,mukte ljetovanje
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 07.09.2010., 18:52   #9011
Quote:
jurky89 kaže: Pogledaj post
pozdrav kolege.jeli netko već poslao papire.
ja sam danas poslao nakon cjelodnevne zajebancije po gradu
gmajnaboys is offline  
Old 07.09.2010., 19:16   #9012
Na temelju članka 14. stavka 3. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi
(“Narodne novine” br: 87/08, 86/09 i 92/10) Ministarstvo unutarnjih poslova, raspisuje
NATJEČAJ
za upis polaznika/ca u Program srednjoškolskog obrazovanja odraslih za zanimanje
POLICAJAC/POLICAJKA u 2011. godini
I.
Upis 800 polaznika/ca u Program srednjoškolskog obrazovanja odraslih za zanimanje
policajac/policajka u 2011. godini koji će započeti 01.03.2011. godine, a koji će sukladno
potrebama Ministarstva, nakon završenog Programa biti primani u službu u policijske
uprave, odnosno u ostale ustrojstvene jedinice Ravnateljstva policije.
II. UVJETI NATJEČAJA
Natjecati se mogu državljani i državljanke Republike Hrvatske koji ispunjavaju sljedeće uvjete:
- završena srednja škola u četverogodišnjem trajanju,
- ne stariji od 24 godine na dan 01.03.2011. godine,
- uređena vojna obveza (za muškarce),
- posebna duševna, tjelesna i zdravstvena sposobnost,
- dostojnost za obavljanje policijskih poslova,
- vozački ispit B kategorije – prednost (nije uvjet).
Provjera duševne sposobnosti (psihologijski test) i tjelesne sposobnosti bit će provedena u
Policijskoj akademiji ili u policijskim upravama, a zdravstvenu sposobnost utvrđuje Dom zdravlja
MUP-a, Šarengradska ul. 3., Zagreb.
Dostojnost za obavljanje policijskih poslova utvrđuje se sigurnosnom provjerom kroz koju će se
obaviti razgovor s kandidatom/kandidatkinjom.
Kandidati/kandidatkinje koji ne udovolje jednom od naprijed navedenih uvjeta neće moći
sudjelovati u daljnjem postupku odabira kandidata/kandidatkinja.
Djeca poginulih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djeca HRVI iz Domovinskog rata I
skupine imaju prednost pri upisu ukoliko udovolje provjerama duševne, tjelesne i zdravstvene
sposobnosti te budu dostojni za obavljanje policijskih poslova.
III. NAČIN NATJECANJA
Kandidati/kandidatkinje koji se prijavljuju na natječaj dužni su priložiti:
- popunjen obrazac prijave na natječaj, koje se može naći na web stanicama MUP-a
(www.mup.hr) ili u policijskim postajama
- preslik svjedodžbe svih razreda srednje škole i završnog ispita ili mature ili preslik
svjedodžbe o državnoj maturi ili svjedodžbe o završnom radu
- preslik rodnog lista
- preslik domovnice
- uvjerenje Ureda za obranu o uređenoj vojnoj obvezi (muški - original)
- potvrdu o prebivalištu (original)
- original uvjerenja da nije pod istragom (original)
- dokaz o položenom vozačkom ispitu B kategorije
Odabir kandidata/kandidatkinja za upis u Program srednjoškolskog obrazovanja odraslih za
zanimanje policajac/policajka izvršit će se na temelju provjere duševne sposobnosti
(psihologijsko testiranje), tjelesne (motoričke) sposobnosti, dostojnosti i zdravstvene
sposobnosti.
Kandidati/kandidatkinje će isključivo putem web stranica Ministarstva biti pozivani na
provjeru duševne i tjelesne sposobnosti i provjeru zdravstvene sposobnosti.
IV. PRAVA I OBVEZE
Prava i obveze između polaznika Programa i Ministarstva unutarnjih poslova uredit će se
Ugovorom o srednjoškolskom obrazovanju odraslih za zanimanje policajac/policajka.
Obrazovanje se provodi sukladno Programu srednjoškolskog obrazovanja odraslih za
zanimanje policajac/policajka.
Kandidati/kandidatkinje će biti primani po potrebi službe u Ministarstvo unutarnjih poslova uz
obvezni probni rad (vježbenički staž).
Vježbenici/vježbenice koji zadovolje na probnom radu dužni su najkasnije u roku od šest
mjeseci od isteka probnog rada položiti državni stručni ispit i provesti najmanje 5 godina u
Ministarstvu unutarnjih poslova.
Podrobnije obavijesti kandidati/kandidatkinje mogu saznati u policijskim postajama, nadležnim
službama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na web stranicama Ministarstva.
Ako kandidati/kandidatkinje ostvaruju pravo prednosti pri upisu na temelju Zakona o pravima
hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji, dužni su priložiti rješenje ili
povrdu o priznatom statusu.
Provjera duševne, tjelesne i zdravstvene sposobnosti provodit će se kontinuirano do
okončanja postupka odabira kandidata/kandidatkinja.
Po okončanom postupku popis izabranih kandidata/kandidatkinja bit će objavljen na web
stranicama Ministarstva.

Prijave na natječaj s potrebnom dokumentacijom podnose se na adresu:
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA,
Uprava za pravne poslove i ljudske potencijale
Zagreb, Ulica Grada Vukovara 33,
s naznakom “za natječaj”.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati, te se neće vraćati dostavljena
dokumentacija.
Za kandidate/kandidatkinje koji se ne odazovu pozivu za provjeru duševnih, tjelesnih i
zdravstvenih sposobnosti smatrat će se da su povukli prijavu na natječaj.
Rok za podnošenje prijava teče od 06.09.2010. godine i traje do 30. 11. 2010. godine.
__________________
Čovjek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti.
Mrki990 is offline  
Old 07.09.2010., 21:06   #9013
Quote:
Pegula 777 kaže: Pogledaj post
A onda si garant iz Splitsko-dalmat.,nama ode svako lito šalju slavonce,a njima ludilo,mukte ljetovanje
nisam iz splitsko-dalmatinske al san blizu točnije iz dubrovačko-neret..

ja cu papire poslat kad riješim vozački....
wicker1950 is offline  
Old 07.09.2010., 22:41   #9014
Quote:
Pegula 777 kaže: Pogledaj post
Ako je psihotest ka i u vojsci,onda ti je to više "snalaženje u vremenu i prostoru"
nema baš puno veze s teston inteligencije (IQtest) to su ti dvi totalno različite stvari
imas snalazenja u prostoru isto ali tamo ti je test inteligencije. piso sam ga i proso valjda tako da ne pricam napamet
mariosb is offline  
Old 07.09.2010., 22:51   #9015
re:

Quote:
mariosb kaže: Pogledaj post
imas snalazenja u prostoru isto ali tamo ti je test inteligencije. piso sam ga i proso valjda tako da ne pricam napamet
OK
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 07.09.2010., 23:00   #9016
Quote:
santa_clause kaže: Pogledaj post
kolega rulezz slazem se s tobom.....

i da napomenim ovo je zadnji natjecaj...jer od 9 mj 2011g krece srednja policijska skola...tak da potrudite se i svima zelim srecuu....aa ako ko treba nes nek se javi....pozz svima....klasi 7......

odjel 13 rules
Znači opet se vrača na stari model četvorogodišnjeg školovanja to je i najbolje jer u te četiri godine školovanja možeš i stvoriti zaista školovanog policajca.
Bila je uopče glupost što se odustajalog od tog modela ako ti je želja biti policajac upiši školu i piči četiri godine.
Možda nebi trebalo četiri godine i tri godine bi bile dovoljne.
kopriva-vk is offline  
Old 08.09.2010., 09:54   #9017
Nija bas da ima viska i u slavoniji policajaca, treba ih tu isto ajme...Ja to negledam tako ja idem za policajca i sluzit cu gdje me stave...idem za policajca sto volim taj posao i zelim ga raditi, a jos pogotovo ako bih dobio promet i na motoru bio...di ces bolje!
slavonija_12 is offline  
Old 08.09.2010., 11:17   #9018
Quote:
slavonija_12 kaže: Pogledaj post
Nija bas da ima viska i u slavoniji policajaca, treba ih tu isto ajme...Ja to negledam tako ja idem za policajca i sluzit cu gdje me stave...idem za policajca sto volim taj posao i zelim ga raditi, a jos pogotovo ako bih dobio promet i na motoru bio...di ces bolje!
Evo napokon malo motirista,ja bi isto tija na motor dok fax ne završin,pa u pomorsku pol.

A ako te ne stave na motor,šta te briga,uvik se moš učlanit u Blue Knightse pa vozit s njima
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 08.09.2010., 13:39   #9019
Quote:
gmajnaboys kaže: Pogledaj post
ja sam danas poslao nakon cjelodnevne zajebancije po gradu
evo ja još moram pribavit potvrdu o nekažnjavanju pa šaljem i ja.pozdrav kolega i vidimo se na akademiji.
jurky89 is offline  
Old 08.09.2010., 13:42   #9020
ocekujte brzo pozive na provjeru ne po zavrstetku natjecaja. nas su zvali i prije. ja sam pozvan 9 dana nakon sto sam poslo papire. zato budite spremni i pratite stranice redovno. ako ikako mozete idite u zg dan prije radi umora jel na psiho testu moras bit jako koncentriran.
mariosb is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.