Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2011., 19:26   #621
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
Svratila sam ja danas na putu do doma... Velik je izbor, ima super stvari ali malo su mi cijene nabrijane, bar za ovo kaj sam ja gledala... neko plastično remenje 35-55 kuna... košulja 70 kn... haljine 100... ima fakat svega, zadržala sam se kratko, ali mislim da ću svraćati na one njihove akcije kaj znaju imati
ajde... bas me sad zanima... mozda se zaletim ovih dana... u svakom slucaju, cekamo akcije
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 19:48   #622
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
hvala! i meni je to dosta blizu, woohoo
aaaa darling pa kako ga nisi skuzila da se otvara?

JA cekam ko ozebla sunce da vidim cega ce sve bit /i, ofkors, narafski da cu cekat njihove akcije - inace su malo preskupi za second hand/
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 19:53   #623
Quote:
Bogomoljka kaže: Pogledaj post
aaaa darling pa kako ga nisi skuzila da se otvara?

JA cekam ko ozebla sunce da vidim cega ce sve bit /i, ofkors, narafski da cu cekat njihove akcije - inace su malo preskupi za second hand/
ma evo, da nisam tu na forumu procitala ne bi ni skuzila ko zna di ja gledam kad tamo prolazim al bas me jako zanima cega sve ima i kakva je roba i cijene i sve
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 23:35   #624
bila ja danas..i nakupovala se :P

je..nisu baš jefitni..ja očekivala da će bit štagod za 20 kn :P, al nije to hrelić.
bila sam u početku skeptična..al kad sam počela bolje kopat...

sva roba koju sam kupila praktički nema tragova nošenja..
- mala crna lepršava haljina h&M
-kardigan zeleni h&m
-košulja/tunika na tanke prugice ...predivnaaaaaaaa h&M
-džemper/tunika diesel
-obična majica siva - ripley
-vunena haljina na tregere- topshop
-pamučna haljina vrećastog kroja -denim
-kardigan onaj šišmišasti -neki bik bok (tako nešto)

znači..kupila sam osam stvari..i ssve skupa 400 kn (svaka po 50)
al nema tih sniženja kod nas di bi uspila tako kul stvari kupit po tim cijenama (eventualno kardigan i običnu majicu). kvalitetan, topli, debeli, lijepi džemper za 50 kn..no chance. osim na hreliću i u primarku u londonu :P

tako da..savjet: kopajte! iako ja sad imam feeling da sam uzela najbolje :P
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 23:56   #625
danas bilaa u novom second hand shopu kod savskog, malo ispregledala i nisam ipresionirana. da se naći lijepih stvari, kako odjeće tako i cipela no preskupi su. kaput sam našla po 100kn, zara cardi duži 100kn (a ja na sniženju jeftinije kupim ), majice obične po 30, a neke i po 50. sve u svemu preskupi za second hand shop.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 11:15   #626
dobro..na stranu ovaj second hand na savskoj..

al dajte mi recite di se to može naći kaput ispod 100 kn na sniženju, a da je lijep (iako je ovo relativno) i kvalitetan? ja sam prošle godine kupila kaput na sniženju za 450 kn, a bio je 1400 u s.olivera!! tako da mogu reć da sam super kupila..al to je pravi kaput, onaj koji nemaš sezonu dvije, to je kaput ako ga dobro čuvaš izgura bar 10 godina, a da još lijepo izgleda. lijepo je postavljen, i tkanina je kvalitetna. al ispod 100 kn kaput? gdje, gdje, gdje??? koja su opet to sniženja?

recimo..sve ovo šta sam ja jučer kupila smatram zgoditkom jer su odlične stvari.. ne kažem da sam super jeftino prošla (u odnosu na druge second handove), al da sam sve to išla pojedinačno kupit..prešišala bi 1000 kn..pogotovo jer di imat kupit tako debelih, toplih džempera, a da ne izgledaju jeftino..

uostalom..kod nas su sniženja kad sa 400 spusti na 100 i onda misliš kako je to jackpot...ili za običnu pamučnu majicu kad daš 40 kn na sniženju!
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 12:15   #627
ja za pamučnu majicu dam 20tak kn u NY na sniženju, novu znači. kaput sam uzimala u vero modi novi za 150kn pred par godina itd, itd. tebi je to možda prihvatljivije jer na sniženju npr ti je ok dati 400kn za kaput, meni je to neka maksimalna cijena koju bi dala za kaput po regularnoj cijeni. nismo svi isti. pa i hrelić je second hand, ja sam kupila haljinu, vestu na kopčanje, vestu na v izrez i bijelu dolčevitu sve je bilo 10 kn, sve hm osim dolčevite koja je bershka. sigurno ću još zalutat tamo u savsku, no to su meni cijene za sniženje, nikako ne second hand
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 13:08   #628
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post

tako da..savjet: kopajte! iako ja sad imam feeling da sam uzela najbolje :P
ja sam danas bila i fakat mi se čini da si pobrala sve najbolje...
dobro, ima nekih dobrih stvari, ali opet, ne čini mi se baš neki izbor...
treba zbilja sve jako dobro prekopati da nađeš nešto...
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 13:17   #629
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ja za pamučnu majicu dam 20tak kn u NY na sniženju, novu znači. kaput sam uzimala u vero modi novi za 150kn pred par godina itd, itd. tebi je to možda prihvatljivije jer na sniženju npr ti je ok dati 400kn za kaput, meni je to neka maksimalna cijena koju bi dala za kaput po regularnoj cijeni. nismo svi isti. pa i hrelić je second hand, ja sam kupila haljinu, vestu na kopčanje, vestu na v izrez i bijelu dolčevitu sve je bilo 10 kn, sve hm osim dolčevite koja je bershka. sigurno ću još zalutat tamo u savsku, no to su meni cijene za sniženje, nikako ne second hand
dobro..u NY se da nać stvarno jeftinih stvari jer je dućan općenito jeftin. al moram ti reć da sam i sama bar 10ak stvari kupila kod njih. al moram reć da uopće nemam dobrog iskustva. većina njihovih stvari se istroši u vrlo kratkom roku. pogotovo pamučne majice. trenutno u ormaru imam dvije koje mi ne služe za ništa nego za obuč ispod nekog džempera.

i šta mi onda vrijedi kupit za 20 kn..kad znam da ne vrijedi ni toliko.

sad ispada da smatram da oni skuplji dućani drže kvalitetnu robu..al ne mislim tako. al ja po dodiru i materijalu vidim jel to kvalitetno ili ne.

i općenito ne volim dat za nešto više od 400 kn. al reći mi da je previše dat za pravi kaput 400 kn... mi je bezveze. tj. to nije moja filozofija..da te ne uvrijedim. pravi kaput je pravi kaput... ne zato šta je on bio prije 1400 pa mi to daje garanciju...nego zato šta vidim koliko je kvalitetan. evo i sad je ko nov.

naravno..da se sigurno negdje nać pravih kaputa po SH-ovima ili na hreliću ili slično.. i kad naletim na jednog..kupit ću ga.. al neću onda žalit šta sam ovaj platila 400.

i da..još ti želim reć da je za neku odjeću dobro dat 20 kn (ipak je to potrošna roba bila od 200 ili 1000) ..k vragu..toliko potrošiš na kavi i šta ja znam čemu.. al dat 50 kn, a da znaš da se neće brzo izlizan, potrošit, da je kvalitetno...mislim da je to "dobar ulov". makar i second hand.

Zadnje uređivanje Terranea : 20.10.2011. at 13:23.
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 14:26   #630
Kod nas još ljudi nisu osvjestili što second hand predstavlja i kakve cijene moraju u njemu biti. Ne želim da se nitko osjeća napadnutim, ali dokle god će biti onih koji će u TH (i sličnima koji drže visoke cijene) kupovati čim dođe nova roba, oni neće biti motivirani snižavati cijene.

Ne gajim nade da će se pokrenuti neki osjećaj solidarnosti među svima nama, pa ćemo bojkotirati TH (niti na to pozivam)... Dapače, meni se jako sviđa njihova ponuda. Međutim, tražiti 100kn za haljinu H&M od prošle sezone ili još gore košulju je legitimno...ali da će to netko i platiti...
DanceInTheDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 14:33   #631
Quote:
DanceInTheDark kaže: Pogledaj post
Kod nas još ljudi nisu osvjestili što second hand predstavlja i kakve cijene moraju u njemu biti. Ne želim da se nitko osjeća napadnutim, ali dokle god će biti onih koji će u TH (i sličnima koji drže visoke cijene) kupovati čim dođe nova roba, oni neće biti motivirani snižavati cijene.

Ne gajim nade da će se pokrenuti neki osjećaj solidarnosti među svima nama, pa ćemo bojkotirati TH (niti na to pozivam)... Dapače, meni se jako sviđa njihova ponuda. Međutim, tražiti 100kn za haljinu H&M od prošle sezone ili još gore košulju je legitimno...ali da će to netko i platiti...
slažem se s tobom.. ja sam recimo platila i haljinu i košulju iz h&m 50 kn.. al smatram da je svejedno za sh previše.. al eto.. stvarno su mi predivne i haljina i košulja pa nisam mogla odolit :P
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 14:40   #632
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
slažem se s tobom.. ja sam recimo platila i haljinu i košulju iz h&m 50 kn.. al smatram da je svejedno za sh previše.. al eto.. stvarno su mi predivne i haljina i košulja pa nisam mogla odolit :P
I ja sam se upecala na neke komade koje su imali. Ali ne žalim.
DanceInTheDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 15:59   #633
Ja sam danas bila SHSu u rijeci. Imaju ok robu i dobre cijene. Kupila sam baloner za 30 kn i mušku vestu ( koju cu nosit kao haljinicu) 70% ovčja vuna za 40 kn..
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 16:07   #634
ono sto mogu reci je da obozavam second handove, sva moja roba je iz seconda (mozda nekaj kaj dobim od frendice il sestricne, pa ajd al opet , second hand ) osim donjeg vesa i cipela/cizmi. volim odjecu, volim ju mjenjat,, volim svaki dan drugi sako il kaputic obuc i u secondima uvijek nesto nadjem. za zimu se zna naci itekako kvalitetnih kaputa po jeftinim cijenama. mislim da sve koje imam niti jedan nije bio iznad 70 kn, a neke vec i godinama nosim. zna se opcenito naci jako kvalitetnih stvari po stvarno niskim cijenama.pred koju god sam kupila crni kaput do koljena od brusene koze, 100 ili 150 kn, e to je mislim najskuplji bio koj sam kupila. al opet, ovisi od osobe do osobe. recimo frendica od 10 posjeta secondu jednom nadje nesto i kupi, ja obrnuto, od 10 jendom ne nadjem nista.
kod seconda volim to sto ne hodam kao pola grada u obleci iz h&m-a, new yorkera, zare itd vec su to sve no name marke i komadi odjece koje ne nosi svaka druga cura na putu od kvatrica do trga.a i na kraju krajeva,zadnje sto gledam je koja je marka u pitanju .
sto se pak TH tice, volim otic tamo al zadnjih par dana kad su niske cijene, jer da, 150 kn za haljinu mi je puno kaj ja mogu.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 16:52   #635
super za tebe ako možeš naći kvalitetno i jefitno. pogotovo super kaput za 150 kn.


zavidim curama kao ti. ja, nažalost, nemam taj dar. iako vidim da ga s godinama stječem..

p.s. to što netko kupuje u h&m kao i većina..ne znači da je obućen kao većina. smatram da imam svoj stil..iako mi je dosta robe iz takvih dućana, ne zato što patim na marke već mi je povoljno i dobro.. sve to ovisi kako nosiš, s čim nosiš..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 17:49   #636
nisam ja rekla da ti misliš da je kvalitetnije skuplje, samo eto netko može i želi dati jednu cifru za nešto a drugi drugu. ja sam oduvijek nekako znala iskopati jeftino i dobro iz ny nemam nešto ekstra puno stvari ali sa svime sam bila zadovoljna. također tally weijli, tamo uvijek kupujem trapke i to one koje su max 159kn, a ovo ljeto sam kupila na nekoj akciji ako uzmeš više komada mislim da su bile oko 90kn jedne. shvaćam ja što ti govoriš da je pravi kaput, takve je moja mala imala, ovo danas je većina jako tanko i jako loše sašiveno i ako je to takav kaput kao što kažeš to nije puno za njega, međutim meni kao studentu bez posla je 400kn stvarno dosta i za to ću moći kupiti više stvari. no nebitno. cijene u tom shs su u principu ok, nisu skupe ali meni cijene po kojima ja kupujem na sniženjima, a second hand shopove povezujem sa vrlo povoljnim cijenama, povoljnijim nego na uobičajenim cijenama.
mislim da je tako skupo jer su ljudi vidjeli da je taj trend kupovanja po shs zaživio i kod nas, pa sada vide zaradu u tome. s time ne mislim ništa loše, ali eto ja osobno neću previše vremena tamo provoditi, rađe ću otići na hrelić
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 18:53   #637
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Ja sam danas bila SHSu u rijeci. Imaju ok robu i dobre cijene. Kupila sam baloner za 30 kn i mušku vestu ( koju cu nosit kao haljinicu) 70% ovčja vuna za 40 kn..
Gdje to ima u RI?
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 18:56   #638
ockej )

ma ja sam potaknila sve ovo svojim filozofiranjem.

je..to je takav pravi kaput ko što ima tvoja i moja mama :P samo modernija verzija

da rezimiram.. ja volim sh-ove, volim hrelić..al volim kupit i u "Pravom" dućanu. trudim se nać jeftino... al za neke prave stvari dam i više novaca!
i da..ovaj na savskoj SH nije jeftin..jedan od najskupljih di sam bila... al ovako super stvari odavno nisam kupila
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 19:00   #639
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Gdje to ima u RI?
4 kat Robne kuće Ri!
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 19:24   #640
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
4 kat Robne kuće Ri!
Ja to nikad nisam vidjela. budem pogledala. Hvala
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.