Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2022., 08:52   #1141
Quote:
vuljanic989 kaže: Pogledaj post
Novi odasiljac postavljen pocetkom godine, brat uzeo pokucni i nista, vecinu vremena se spaja TM HT 3G, ako uhvati telemach 4G onda je u pitanju 1-2Mbita i los signal, dogodilo se par puta da je ulovio HT 4G i onda je ok, al nedaj boze da ugasi ruter onda opet nista

Kartica zamijenjena, isprobano na vise rutera i mobitela, mijenjan apn u sve moguce, forsiran 4G i rucni odabir mreze al svejedno ili padne na 3G ili uopce se nece spojit na 4G

Meni sve radi ok na telemachu (mobila tarifa), signal full, 250Mbit brzina, na jos par brojeva koje znam sve radi ok

Fascinantno je da kad sam ja stavio svoju karticu u njegov ruter onda takodjer nista, al njegov pokucni ne radi ni u kojem uredjaju. Fizicki vidimo odasiljac na 200m od nas. Mislim da je problem do samog sima cak jer ja konkretno imam jos uvijek staru tele2 karticu, a njegova nova. Kao da njegov pokucni izbjegava novi odasiljac.

Naravno, nisu se ni potrudili rijesiti problem nego ponudili raskid ugovora zbog loseg signala, SZK takodjer nista, telemach centar takodjer nemogu/ne zele pomocj....svaka ideja dobrodosla
Kako znaš da je taj toranj od Telemacha koji mu je 200m od njega?
star tracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2022., 14:36   #1142
Možda je bacio oko na CellMapper?
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2022., 20:18   #1143
Možda je i bacio oko na Cellmapper kartu ali šta vrijedi ako je kružić crveni ili možda nije stavljen na pravu lokaciju. Na 200m od Telemach tornja da lovi HT HR signal malo čudno....
star tracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2022., 15:35   #1144
A koliko vidiš crvenih tornjeva na karti?
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2022., 18:13   #1145
Telemah cca 50 i još da se uračunaju oni koji nisu mapirani tj nema ih na karti i preko 100 izađe
star tracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2022., 21:52   #1146
Ne znam da li je i kod drugih ali meni je nestao signal za pokućni.
Pokušao sam nazvati podršku čisto da vidim da li znaju za problem (moja pretpostavka bazna stanica, jer nema signala) kad ono kaže da se trenutno ne može dobiti broj tj. ne može odgovoriti.
Sky Glass is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2022., 22:00   #1147
ugasi pa upali modem doće ti veza
kamaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2022., 21:34   #1148
Quote:
kamaz kaže: Pogledaj post
ugasi pa upali modem doće ti veza
Nije bilo do routera. Pokazivalo je da nema Tele2 mreže i prebacivalo na HT3G.
Uglavnom nakon nekih 40minuta se pojavila mreža i sve 5.

Obzirom da nisam mogao dobiti njihovu podršku pomislio sam da im nije sve "palo" kao prije što je A1 i sl.
Sky Glass is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2022., 13:37   #1149
Quote:
star tracker kaže: Pogledaj post
Telemah cca 50 i još da se uračunaju oni koji nisu mapirani tj nema ih na karti i preko 100 izađe
Quote:
star tracker kaže: Pogledaj post
Kako znaš da je taj toranj od Telemacha koji mu je 200m od njega?

Zaboravih javiti.....postavljen je novi odasiljac ALI ht renta telemachu signal za mobilne usluge (ali ne i pokucni, tako da taj odasiljac vrijedi samo za mobilne tarife, koji bullshit

Pokucni odjavljen, uzeta mobila tarifa u telemachu i radi, al uredno su 3 mjeseca slali racune za raskinuti pokucni
vuljanic989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2022., 17:52   #1150
Quote:
vuljanic989 kaže: Pogledaj post
Zaboravih javiti.....postavljen je novi odasiljac ALI ht renta telemachu signal za mobilne usluge (ali ne i pokucni, tako da taj odasiljac vrijedi samo za mobilne tarife, koji bullshit

Pokucni odjavljen, uzeta mobila tarifa u telemachu i radi, al uredno su 3 mjeseca slali racune za raskinuti pokucni
Kakvo je stanje god tvog brata jeli riješio enigmu Telemach?
star tracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2023., 23:06   #1151
https://telemach.hr/podrska/obavijes..._sdm_migracija
Radovi su planirani tijekom noći sa subote 22. travnja na nedjelju 23. travnja, s početkom u 1 sat ujutro...
Sky Glass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.