Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2011., 10:33   #4041
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Fakat si već dosadan sa tim utjecajem na klince. To što oni svaki dan gledaju kako na tv-u kako netko nekome metkom prospe mozak zbog čiste zabave to je ništa? Ili misliš da je Nibiru nešto strašno za klinca koji svaki dan na kompu sjekirom sječe druge ljude ili snajperom puca drugima u glavu? Ili što misliš da li je nekoj klinki strašnije to što čita o Nibiru ili da čita u kozmu kako je debela?
Mislim da se u svijetu desio samo jedan slučaj da je klinac bio rastrojen zbog Nibirua i na kraju je bio samo u depresiji. Ništa strašno. Dođe i ode. Nitko se nije ubio zbog Nibirua.
ALi ne, sad svi tu trabunjate o tom klincu i kako je to opasnost broj jedan za duševno zdravlje klinaca. Koja demagogija....
A zapravo najviše u strahu ste vi koji non stop pišete na temi Nibiru kako Nibiru ne postoji. I tako iz mjeseca u mjesec svaki dan gomila postova likova koji nastoje uvjeriti nekolicinu kako Nibiru ne postoji. Ja sam stvarno zabrinut za vaše duševno zdravlje a ne za tamo neke klince.

A Nibiru je sve bliže i bliže ma tko što rekao ili tvrdio drugačije....
Ja ne znam ni za jednog takvog kinca, a koliko vidim ni ostali. Dakle , jedino si ti čuo za njega, jer si zapravo taj klinac ti sam!

Ali ne, sada ti, kao i mnogo puta ranije, non- stop trabunjaš o tom Nibiruu i kako dolazi, dolazi, dolazi ...

A ono Nibirua nigdje pa nigdje pa nigdje, ma tko što rekao ili tvrdio drugačije ...

Mi smo stvarno zabrinuti za tvoje duševno zdravlje, a ne za tamo neke klince.

Bolje ti je da se sakriješ i da se više ne sramotiš pred ovim forumskim narodom .

gugi the lizard is offline  
Old 14.10.2011., 10:37   #4042
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Fakat si već dosadan sa tim utjecajem na klince. To što oni svaki dan gledaju kako na tv-u kako netko nekome metkom prospe mozak zbog čiste zabave to je ništa? Ili misliš da je Nibiru nešto strašno za klinca koji svaki dan na kompu sjekirom sječe druge ljude ili snajperom puca drugima u glavu? Ili što misliš da li je nekoj klinki strašnije to što čita o Nibiru ili da čita u kozmu kako je debela?
Mislim da se u svijetu desio samo jedan slučaj da je klinac bio rastrojen zbog Nibirua i na kraju je bio samo u depresiji. Ništa strašno. Dođe i ode. Nitko se nije ubio zbog Nibirua.
ALi ne, sad svi tu trabunjate o tom klincu i kako je to opasnost broj jedan za duševno zdravlje klinaca. Koja demagogija....
A zapravo najviše u strahu ste vi koji non stop pišete na temi Nibiru kako Nibiru ne postoji. I tako iz mjeseca u mjesec svaki dan gomila postova likova koji nastoje uvjeriti nekolicinu kako Nibiru ne postoji. Ja sam stvarno zabrinut za vaše duševno zdravlje a ne za tamo neke klince.

A Nibiru je sve bliže i bliže ma tko što rekao ili tvrdio drugačije....


Gle, nije problem eventualno samoubojstvo psihički labilnih pojedinaca, već je problem puno širi. Denialism i pseudo-znanost podrivaju obrazovanje, utječu negativno na percepciju znanstvenih otkrića i sustavno zbunjuju dio populacije. Slično kao i kod politike - pojavi se hrpa stranaka, ljudi imaju sve više izbora, pa sve teže izabiru ispravno, a sve više i više ih postane rezignirano i potpuno odustanu od razmišljanja o tome. Opasnost je upravo u tome što je naš kompletan napredak, a posredno i društvo, povezano sa znanosti i znanstvenim otkrićima, te obrazovanjem, a mi dolazimo u opasnost da dobijemo čitavu generaciju ljudi koja ne vjeruje u znanost i odbija učiti "mainstreem" postavke svijeta, koje se prenose obrazovanjem. To je regresija, oglupljivanje ljudi i dugoročno može imati ozbiljne posljedice.

Nibiru ne postoji. Nibiru je produkt niza pogrešno interpretiranih podataka znanstvenih istraživanja, čije su analize radili nestručni laici. Postojanje Nibirua u uvjetima koje propagiraju njegovi zagovornici se protivi elementarnim zakonima fizike. Za Nibiru ne postoji niti jedan jedini dokaz niti argument, osim mutnih indicija. Točka.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Old 14.10.2011., 10:38   #4043
Nismo na psihologiji, tema je Nibiru, a svako ima pravo komentirat sto zeli iz kojih god motiva zeli.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 14.10.2011., 10:47   #4044
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post


Gle, nije problem eventualno samoubojstvo psihički labilnih pojedinaca, već je problem puno širi. Denialism i pseudo-znanost podrivaju obrazovanje, utječu negativno na percepciju znanstvenih otkrića i sustavno zbunjuju dio populacije. Slično kao i kod politike - pojavi se hrpa stranaka, ljudi imaju sve više izbora, pa sve teže izabiru ispravno, a sve više i više ih postane rezignirano i potpuno odustanu od razmišljanja o tome. Opasnost je upravo u tome što je naš kompletan napredak, a posredno i društvo, povezano sa znanosti i znanstvenim otkrićima, te obrazovanjem, a mi dolazimo u opasnost da dobijemo čitavu generaciju ljudi koja ne vjeruje u znanost i odbija učiti "mainstreem" postavke svijeta, koje se prenose obrazovanjem. To je regresija, oglupljivanje ljudi i dugoročno može imati ozbiljne posljedice.

Nibiru ne postoji. Nibiru je produkt niza pogrešno interpretiranih podataka znanstvenih istraživanja, čije su analize radili nestručni laici. Postojanje Nibirua u uvjetima koje propagiraju njegovi zagovornici se protivi elementarnim zakonima fizike. Za Nibiru ne postoji niti jedan jedini dokaz niti argument, osim mutnih indicija. Točka.
Sve si to lijepo i istinito rekao, ali isto tako si mogao objašnjavati zidu ili kućnom ljubimcu. Oni bi te možda čak i razumjeli.
gugi the lizard is offline  
Old 14.10.2011., 10:51   #4045
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Fakat si već dosadan sa tim utjecajem na klince. To što oni svaki dan gledaju kako na tv-u kako netko nekome metkom prospe mozak zbog čiste zabave to je ništa? Ili misliš da je Nibiru nešto strašno za klinca koji svaki dan na kompu sjekirom sječe druge ljude ili snajperom puca drugima u glavu? Ili što misliš da li je nekoj klinki strašnije to što čita o Nibiru ili da čita u kozmu kako je debela?
Mislim da se u svijetu desio samo jedan slučaj da je klinac bio rastrojen zbog Nibirua i na kraju je bio samo u depresiji. Ništa strašno. Dođe i ode. Nitko se nije ubio zbog Nibirua.
ALi ne, sad svi tu trabunjate o tom klincu i kako je to opasnost broj jedan za duševno zdravlje klinaca. Koja demagogija....
A zapravo najviše u strahu ste vi koji non stop pišete na temi Nibiru kako Nibiru ne postoji. I tako iz mjeseca u mjesec svaki dan gomila postova likova koji nastoje uvjeriti nekolicinu kako Nibiru ne postoji. Ja sam stvarno zabrinut za vaše duševno zdravlje a ne za tamo neke klince.

A Nibiru je sve bliže i bliže ma tko što rekao ili tvrdio drugačije....
U potpunosti se slažem s tobom.
A izvori svih informacija ili dezinformacija su zamućeni već od davnih dana...
http://beforeitsnews.com/story/1227/...e_Of_NASA.html
morski1 is offline  
Old 14.10.2011., 10:52   #4046
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
A zapravo najviše u strahu ste vi koji non stop pišete na temi Nibiru kako Nibiru ne postoji. I tako iz mjeseca u mjesec svaki dan gomila postova likova koji nastoje uvjeriti nekolicinu kako Nibiru ne postoji. Ja sam stvarno zabrinut za vaše duševno zdravlje a ne za tamo neke klince.

A Nibiru je sve bliže i bliže ma tko što rekao ili tvrdio drugačije....
Pustimo na trenutak Nibiru.

Što misliš, koliko je bilo sličnih teorija urote i katastrofe koje su se pokazale pogrešne?

Šteta je bila takva da su se neki ubili, jer su vjerovali u te pizdarije. Ok, nije ih bilo puno.

E sad..koja je korist od takvih priča?

Nije li bolje širiti obrazovanje, nego teorije urote?
wand_1 is offline  
Old 14.10.2011., 10:56   #4047
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Nije li bolje širiti obrazovanje, nego teorije urote?
E moj Orwelle!
gugi the lizard is offline  
Old 14.10.2011., 11:06   #4048
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Banaliziranje problema ne može negirati njegovo postojanje. Postoje klinci koji ne vise cijeli dan na igricama i koji znaju razlikovati fikciju od stvarnosti, a Nibiru mnogi prezentiraju kao stvarnu prijetnju, iako je činjenica da takav objekt ne postoji. Samo sam upozorio da priče o skorim katastrofama mogu itekako imati utjecaja na ljude. Ako se netko želi s time sprdati ja tu ne mogu ništa no to dosta govori o karakteru te osobe.
Ovdje problema nema (to što I.K. i još par smiješnih stranica gura priču o Nibiru, ne znači ništa.) Budimo realni, klince zanimaju seks i kompjuteri, a i oni koji nalete na Nibiru, kako si rekao znaju razlikovati fikciju i stvarnost, pa će vrlo brzo prepoznati nebuloze od Kostelca i sličnih. Ako 2012 propadne, odnosne ne bude ništa, možemo očekivati par suicida, ali sve je to život.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 14.10.2011., 11:20   #4049
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Eh, ako taj nesretni Nibiru dođe, jao si ga preživjelima ma koliku opremu imali.
Dobro je netko napisao da imamo sasvim krive orijentire. I opet smo usredotočeni na zgrtanje materijalnih stvari, dopuštamo strahu da zavlada, a ono glavno, zajedništvo u duhovnome, promiče nam kao pjesak kroz prste.
Takva globalna kataklizma uništila bi svijet koji poznajemo. Nikakav novac, kartice, konzerve i pećine ne bi nam pomogle, jer život bi bio vračen u predkameno doba, a i onda bi ljudi mogli preživjeti samo uz međusobnu pomoć i suradnju.
Bilo bi nam bolje da o tome sada razmišljamo, da shvatimo da smo svi na istoj strani, mali ispod zvijezda, da postanemo čovječniji, te na pomoć i radost sebi i drugim ljudima. Samo onda će Nibiru imati smisla.
bome, ako civilizacija zakaze, kartice istina nece bit korisne, ali hrana u konzervama itekako hoce. kao i pecine i sklonista i slicne stvari. meditacija i duboka prosvjetljenost nece te nahranit ni obranit. suradnja hoce naravno, al izato imas obitelj i bliske prijatelje nije da je to danas nepoznat koncept.


inace, samo da vidim jeli ja to dobro shvacam...
Nibiru dolazi 21.12.2012.?

on je povezan sa majanskim kalendarom jeli tako? ili nije?
crazyGauss is offline  
Old 14.10.2011., 12:43   #4050
Mislim da bi na ovu temu trebalo staviti pod zabranu za korisnike ispod 20 godina.
I ono najbitnije da korisnik ima bar završenu s.s.s. i neke osnove fizike,i bar hobi astronomije.....
Nije me dugo bilo, a tema mi je dobra , i sad nek čitam 100 stranica do sad a i onih prvih sto nije ništa bolje.
Svako ko malo poznaje svoju poziciju u svemiru zna na kako tankom ledu plešemo i da se kraj planeta kakvog poznajemo može desiti doslovno u minuti.
Naklapanja o datumima, objektima koji jure prema nama, čudovištima iz dubine naše plave majke ZEMLJE.......... Nema i opet nema, i opet nema i opet nema i opet nema i opet nema i opet nema smisla .DOKAŽITE već nešto vaš osobni dokaz, ne perje nekih youbitu filmaša......
Na primjer; Jučer sam u ........sati uslikao/vidio ........... mjesto .............. dal je neko isto to primjetio pa da sastavimo mrežu viđenja sa svih mogučih pozicija u ljepoj našoj.............
Ovo ima smisla diskusija iz prve ruke a ne link na ovo link na ono link na ......
Ovo je moje mišljenje, ne mora biti da sam u pravu
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Old 14.10.2011., 12:58   #4051
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Fakat si već dosadan sa tim utjecajem na klince. To što oni svaki dan gledaju kako na tv-u kako netko nekome metkom prospe mozak zbog čiste zabave to je ništa? Ili misliš da je Nibiru nešto strašno za klinca koji svaki dan na kompu sjekirom sječe druge ljude ili snajperom puca drugima u glavu? Ili što misliš da li je nekoj klinki strašnije to što čita o Nibiru ili da čita u kozmu kako je debela?
Mislim da se u svijetu desio samo jedan slučaj da je klinac bio rastrojen zbog Nibirua i na kraju je bio samo u depresiji. Ništa strašno. Dođe i ode. Nitko se nije ubio zbog Nibirua.
ALi ne, sad svi tu trabunjate o tom klincu i kako je to opasnost broj jedan za duševno zdravlje klinaca. Koja demagogija....
A zapravo najviše u strahu ste vi koji non stop pišete na temi Nibiru kako Nibiru ne postoji. I tako iz mjeseca u mjesec svaki dan gomila postova likova koji nastoje uvjeriti nekolicinu kako Nibiru ne postoji. Ja sam stvarno zabrinut za vaše duševno zdravlje a ne za tamo neke klince.

A Nibiru je sve bliže i bliže ma tko što rekao ili tvrdio drugačije....
A da ti napišeš knjigu? Dramu u dva čina? Evo npr. "U očekivanju Nibiruta" u kojoj možeš imati glavnu ulogu, ti i morski1
Scythe is offline  
Old 14.10.2011., 13:12   #4052
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Nije li bolje širiti obrazovanje, nego teorije urote?
Najbolje je širiti istinu. Po "Infinite monkey" teoremu, i teoretičari urota će jednom nabosti istinu
bashd is offline  
Old 14.10.2011., 14:54   #4053
Quote:
uuffoo kaže: Pogledaj post
DOKAŽITE već nešto vaš osobni dokaz, ne perje nekih youbitu filmaša......
Na primjer; Jučer sam u ........sati uslikao/vidio ........... mjesto .............. dal je neko isto to primjetio pa da sastavimo mrežu viđenja sa svih mogučih pozicija u ljepoj našoj............. Ovo ima smisla diskusija iz prve ruke a ne link na ovo link na ono link na ......
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
A Nibiru je sve bliže i bliže ma tko što rekao ili tvrdio drugačije....
Eto ti dokaza. Kud ćeš bolje!
TRICKSTER is offline  
Old 14.10.2011., 17:07   #4054
ne pročešljah svih dvjestotinjak stranica ovog šou programa nibirusvaja forumskog, no ponešto jesam
ne kužim, NASA prvo otkrije početkom 80-tih to neko uprizorenje u našem galaktičkom zapećku pa onda kaže da nije
sad se to uprizorenje prišuljalo u susjedstvo pa i homo sapiens zabilježio nešto svojom aparaturom bez lens flerova, solarizacije i kojekakvih glou epileptičnih napadaja vlasnika teleskopa
kome vjerovat? strmoglavim seljanima il NASA-i?
NASA mi djeluje ko neka holivudska, pardon, bolivudska ispostava sa treš projektima tipa Blue Beam i konferencijama za idiote gdje šalje postrojbe bivših bankara i djevojčura iz luizijane
na internetu hrpa amatera, seratora, srolja, profi idiota, patoloških mrkvojedaca, aromatičnih mizantropa i galaktičkih stručnjaka iz donje pačetine za predmete iz astrofizike i kemtrejl menija

što je sa militarističkim geofizičkim inženjeringom i dokazima tu nama pod nogama (ne znam jel se o tome raspravljalo, new madrid fault, drilanje po meksičkom zaljevu i slične treš akcije)
http://www.youtube.com/watch?v=LdcHI...layer_embedded

i ne znam jel tu na forumu rvackom tko komentirao legendarnog Dutchsinse (ovo su tri dijela intervjua)
http://www.youtube.com/watch?v=JFKJiSF1tic

http://www.youtube.com/watch?v=hMsuH6wEc58

http://www.youtube.com/watch?v=uo3NQjYPqRM
__________________
lirični cijankalij
Nylonn Punk is offline  
Old 14.10.2011., 20:01   #4055
Za Astroboba i ostale konzervativce - samo da vidite kamo se kreće savremena nauka. Nema veze sa Nibiruom, ali dobro dođe da se napravi razlika između istinskog i iskrenog znanstvenog istraživanja, koje je često spoj nauke, duhovnosti i filozofije, katastrofičnih spekulacija bez smisla i logike i suvoparnih, dosadnih i jalovih teoretiziranja kojima pribjegavaju nemaštoviti, nekreativni i duhovno skučeni individualci koji bi od svemira da načine dosadno i mehanički jednostavno mjesto bez dubljeg smisla i svrhovitosti.

http://matrixworld-hr.com/2011/10/14...ji-smo-mi-dio/
edoxy is offline  
Old 14.10.2011., 21:58   #4056
Quote:
edoxy kaže: Pogledaj post
Za Astroboba i ostale konzervativce - samo da vidite kamo se kreće savremena nauka. Nema veze sa Nibiruom, ali dobro dođe da se napravi razlika između istinskog i iskrenog znanstvenog istraživanja, koje je često spoj nauke, duhovnosti i filozofije, katastrofičnih spekulacija bez smisla i logike i suvoparnih, dosadnih i jalovih teoretiziranja kojima pribjegavaju nemaštoviti, nekreativni i duhovno skučeni individualci koji bi od svemira da načine dosadno i mehanički jednostavno mjesto bez dubljeg smisla i svrhovitosti.

http://matrixworld-hr.com/2011/10/14...ji-smo-mi-dio/

Ja bi prije rekao da se ljudi boje da će znanost demistificirati neke stvari koje smatraju "svetima" ili "potrebnima". Duhovnost nema apsolutno nikakve veze sa znanošću, oko 90% svjetskih znanstvenika su deklarirani ateisti. Filozofija ima donekle pokoju poveznicu, ali samo u svom povijesnom aspektu, moderna filozofija se pretvorila u sintaktičku igrariju za intelektualce, čak je njeno područje napredne logike potpuno preuzela informatika. Mehanički svemir je sasvim realna stvar, već je odavno jasno da je jedina prava nepoznanica - počelo, ali to sa mehanizmom funkcioniranja nema apsolutno nikakve veze. Zašto bi sve imalo svrhu? Svrha podrazumijeva namjeru, a namjera podrazumjeva svjesnost, a svjesnost podrazumijeva strukturu. Koliko nam je do sad poznato, u svemiru postoje samo gruba pravila, ostalo su random događaji u tim okvirima.

Sekiraju me ljudi koji misle da postoji nekakva "istina", "svijest" ili "smisao", jer su te riječi ljudska izmišljotina i rezultat polarnosti mozga. Te stvari zapravo ne postoje. A ako ćemo pod "istinom" ili "svijesti" podrazumijevati "informaciju", onda je svemir = istina, svijest, a sve izvan toga je ne-svemir, kojeg ne možemo spoznati, jer je protivan našem postojanju (koje održava jedino činjenica da smo dio postojećeg sustava). Ako ne možemo spoznati stvarni antipod "istini", onda je "istina" zapravo i istina i neistina, jer su oba dio sustava u kojem se nalazimo, a pravi antipod nemamo. I sad - ako je informacija, odnosno svijest, odnosno istina svemir, a spoznaja svega je vrhunac iznad kojega nema daljnje spoznaje, uslijed toga što ne-svemir ne podržava spoznaju, zašto je onda pogrešno analizirati elemente i mehanizme svemira? Dapače, to je jedino što možemo, bilo kakav pokušaj spoznaje cjelovite informacije dovodi do neuspjeha, time do mistifikacije i na kraju do vjere u "nespoznatljivo", što u biti nije nespoznatljivo, jer je dio svemira. Zapravo bi vjera imala smisla jedino ako se odnosi na ne-svemir, što je paradoks, jer on ne podržava naše postojanje, no jednako je nespoznatljiv kao i bilo koja božanska i duhovna sila koju ljudi izmišljaju radi utjehe i granica vlastite spoznaje.

A vezano za ove napise o kvantnoj fizici, dopusti da citiram Richarda Feynmana, dobitnika Nobela i jednog od začetnika kvantne mehanike: Richard Feynman: "Anyone who says that they understand Quantum Mechanics does not understand Quantum Mechanics..."

Ak ćemo filozofirat, jel.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down

Zadnje uređivanje Pizvo : 14.10.2011. at 22:07.
Pizvo is offline  
Old 14.10.2011., 23:41   #4057
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Ovo nije "bedastoća", već stvarni problem.
ne, nije stvarni problem već postoje osobe koje će si samonauditi iz svakojakih razloga, a jedan od tih je i ukoliko nekaj negdje pročitaju.
tvojom analogijom treba zabranit i slikovnice za djecu, i bajke, i crtiće i... jer bi netko tko je gledal arabelu (to je bilo u modi dok sam ja bila klinka) mogel skočiti sa zgrade i nadati se da će mu/joj izrast krila ukoliko okrene prsten na ruci, odnosno, novije generacije zajahat metlu i hops sa krova, jer eto, onaj tam heri i njegovi kompanjoni lete na tome.

Quote:
Ace Ventura kaže: Pogledaj post
Pripazi, ovo je izazvalo veliku traumu kod mene
je l ti treba odvjetnik za duševne boli, pretrpljen strah i tak to?

Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Nije li bolje širiti obrazovanje, nego teorije urote?
jesi li ti svjestan koliko je ljudi zbog ove priče prvi put pogledalo u nebo i zapraf i vidjelo nekaj tamo?
klincu z ulaza sam pokazala jupiter neku večer, sad s'i klinci v parku gledaju gore i pogađaju kaj je ono ostalo kaj se vidi.
čak sam jednom posudila moju slikovnicu "nebo nad nama". nadam se da bu me spomenul i zahvalil jednog dana na doktoratu, (a) kad neki novi planet nazovu po njemu.
a bogme su jučer i fotići delali ko blesavi jer je mesec bil tak veliki lepi okrugli.
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Old 14.10.2011., 23:48   #4058
Quote:
šmokljanica kaže: Pogledaj post
je l ti treba odvjetnik za duševne boli, pretrpljen strah i tak to?
Ma nakon raznih leptirica, 1 man 1 jar i ostalih sranja koje sam gledao, Nibiru je kurac.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 15.10.2011., 02:12   #4059
Zapravo, pretrpio sam strah, može kakva utjeha
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 15.10.2011., 07:30   #4060
Veliki tulum na nebu je pred vratima a vi se i dalje zajebavate u svojim malim školjkama,,,
BudSpencerski is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.