Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Pogledaj rezultate ankete: Koji nadzvučni zrakoplov očekujete u HRZu?
F-16 (Izrael) 85 36.64%
F-16 (SAD) 68 29.31%
JAS 39 Gripen 53 22.84%
FA-50 11 4.74%
Neki drugi 15 6.47%
Glasovatelji: 232. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 13:43   #7801
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
I sad vi meni recite da je to slučajno...
Beograd stoji iza SAABa i Gripena, to je valjda sad jasno,
Imas pravo.



beograd je Svedjima prodao propali projekt Yu Supersonica znajuci da ce Hrvati, tradicionalno kao guske u magli, uletiti u taj rizicni projekt i zauvijek si usrati RZ. Jos jedan veliki uspjeh po uzoru na prodaju svemirskog programa amerikancima.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 22.11.2017., 13:44   #7802
Bome smo postali nešto izbirljivi, čim smatramo da su izraelske mašine koje j*bu sve u njihovoj regiji već 20 godina smeće.

Nego na koji točno datum stiže "preporuka Vladi"?
usercas is offline  
Old 22.11.2017., 13:50   #7803
Quote:
babarogac kaže: Pogledaj post
vidi ovu Prlendinu rečenicu :
"Gripen C je konstruiran da parira ruskom Su-35 kao najnaprednijem ruskom zrakoplovu, kao i protuzrakoplovnom sustavu S-400, rabeći izvanredan sustav za protuelektronsku borbu (EW)."



em meteor, em ovo /, em na ceste i autoceste, em za 10 min. spreman, em rbs 15 od Zadra na Otrant ili u dubinu neprijateljsku,

em samo par vojnika, em direktno sa simulatora, em 2 milijarde ofset.

Ja od sad navijam za gripen.

Još samo da nam u ofset daju kompoziciju šveđanki (da si popravimo dobnu i spolnu strukturu)

i obećaju otkup domaćih kvalitetnih(jučer škropljenih) zdravih

poljoprivrednih proizvoda.
Slazem se, ljudi i ja sam se preobratio, mislim da je gripen najbolji izbor za RH i mislim da je to najbolji avion na svijetu, ikad. Od sad samo gripen, nalijepit cu si ga na zadnju šajbu od auta i povlacim svoj glas za taj grozni f-16.
Sfinx113 is offline  
Old 22.11.2017., 13:51   #7804
Quote:
usercas kaže: Pogledaj post
Bome smo postali nešto izbirljivi, čim smatramo da su izraelske mašine koje j*bu sve u njihovoj regiji već 20 godina smeće.

Nego na koji točno datum stiže "preporuka Vladi"?

Izbirljivi?
Ko što reče cola, ako je stvarno namjera HRZa nalet od 100 sati godišnje, a Štimcu nisu stavljali više vina a manje mineralne u gemište, onda nam ne treba ništa.
Bolje te pare podijeliti kroz božićnicu svim građanima.
Jer sa 100 sati godišnje to nije ratno zrakoplovstvom to je kuac od ovce koji imamo i sad.
Ali ako se ljudi žele zadužiti za milijardu nečega da bi s rukom na srcu u stavu mirno slušali DNevnik na kojem se s ushitom najavljuje probijanje zvučnog zida u Osječko baranjsko županiji, tko sam ja da im to uzmem...
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 22.11.2017., 13:52   #7805
Quote:
babarogac kaže: Pogledaj post
vidi ovu Prlendinu rečenicu :
"Gripen C je konstruiran da parira ruskom Su-35 kao najnaprednijem ruskom zrakoplovu, kao i protuzrakoplovnom sustavu S-400, rabeći izvanredan sustav za protuelektronsku borbu (EW)."



em meteor, em ovo /, em na ceste i autoceste, em za 10 min. spreman, em rbs 15 od Zadra na Otrant ili u dubinu neprijateljsku,

em samo par vojnika, em direktno sa simulatora, em 2 milijarde ofset.

Ja od sad navijam za gripen.

Još samo da nam u ofset daju kompoziciju šveđanki (da si popravimo dobnu i spolnu strukturu)

i obećaju otkup domaćih kvalitetnih(jučer škropljenih) zdravih

poljoprivrednih proizvoda.
Pa, ako je človek bio u šveckoj na međik račun na prezentaciji, neće valjda pisati o prednostima f-16?

Znači ili piši o neviđenim čudima, ili vrati koko što si pozobala.
Nitko ne brani LM-u i IAI-u da povede nouuunare u obilazak svojih pogona ili Grcima da dostave po koji gyros pa da krenu tekstovi pljuštat ko meteori.

A međik očito ima i vremeplov mašinu integriranu kad su međik C konstruirali sa parira Su trispetici i s-400 koji su se pojavili desetak godina nakon c međika..

No dobro, to je ionako štivo za antilogičnog i obdanišni thinktank koji se između promjena pelena i drijemeža brine o zračnoj nadmoći HRZ sa ciglih 12 avijuna nad poljskim i bjeloruskom prostranstvima..
zdaric is offline  
Old 22.11.2017., 13:55   #7806
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Izbirljivi?
Ko što reče cola, ako je stvarno namjera HRZa nalet od 100 sati godišnje, a Štimcu nisu stavljali više vina a manje mineralne u gemište, onda nam ne treba ništa.
Bolje te pare podijeliti kroz božićnicu svim građanima.
Jer sa 100 sati godišnje to nije ratno zrakoplovstvom to je kuac od ovce koji imamo i sad.
Ali ako se ljudi žele zadužiti za milijardu nečega da bi s rukom na srcu u stavu mirno slušali DNevnik na kojem se s ushitom najavljuje probijanje zvučnog zida u Osječko baranjsko županiji, tko sam ja da im to uzmem...
a tko si ti i izvan toga?
ZgSash is offline  
Old 22.11.2017., 13:56   #7807
Quote:
Sfinx113 kaže: Pogledaj post
Slazem se, ljudi i ja sam se preobratio, mislim da je gripen najbolji izbor za RH i mislim da je to najbolji avion na svijetu, ikad. Od sad samo gripen, nalijepit cu si ga na zadnju šajbu od auta i povlacim svoj glas za taj grozni f-16.
Ja se isto preobraćujem, a kao "offset" želim da mi Saab odmah isporuči 2 Šveđanke, dob 20-30 godina, zgodne i plave nego kako, ko prave Šveđanke, jačih atributa na pravim mjestima. Znanje jezika nije potrebno.

SAAB!

SAAB!

SAAB!

Gripen je magičan!

Gripen je magičan!

Gripen je magičan!
__________________
Veliki inkvizitor budno pazi da se forumom ne proširi nikakva hereza.

Zadnje uređivanje otok_kiril : 22.11.2017. at 13:56. Reason: .
otok_kiril is offline  
Old 22.11.2017., 13:58   #7808
Meni je stari vec otisao raditi u Svedsku kao dio offseta
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 22.11.2017., 14:02   #7809
ja o avijonima pojma nemam, ali brale pogodili su me svjecki ovim

meteorima, rbs ovim i protu s 400 sustavom, pa visokim (partizanskim)usisom

Ako su svi ko ja, onda nema nago gripen, gripen, gripen, gripen....

Zadnje uređivanje babarogac : 22.11.2017. at 14:13.
babarogac is offline  
Old 22.11.2017., 14:05   #7810
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Meni je stari vec otisao raditi u Svedsku kao dio offseta
Šta kaže, kakve su Šveđanke?
__________________
Veliki inkvizitor budno pazi da se forumom ne proširi nikakva hereza.
otok_kiril is offline  
Old 22.11.2017., 14:08   #7811
Quote:
otok_kiril kaže: Pogledaj post
Ja se isto preobraćujem, a kao "offset" želim da mi Saab odmah isporuči 2 Šveđanke, dob 20-30 godina, zgodne i plave nego kako, ko prave Šveđanke, jačih atributa na pravim mjestima. Znanje jezika nije potrebno.

SAAB!

SAAB!

SAAB!

Gripen je magičan!

Gripen je magičan!

Gripen je magičan!
Samo pazi da se po isporuci te zamamne šveđanke s letka ne pretvore u crnoputog "migranta/azilanta" s kako bi antilogicni rekao "najjačim kalibrom" ili golemim meteorom, jelte
Nije da se nije događalo...
zdaric is offline  
Old 22.11.2017., 14:09   #7812
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a tko si ti i izvan toga?
Gle iz čega pijem kavu:

__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 22.11.2017., 14:11   #7813
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 22.11.2017., 14:12   #7814
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Gle iz čega pijem kavu:

ma sve je jasno: nemas pojma ni o kavi
ZgSash is offline  
Old 22.11.2017., 14:13   #7815
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Meni je stari vec otisao raditi u Svedsku kao dio offseta
i ja bih da imam takvog sina pobjegao sto dalje
ZgSash is offline  
Old 22.11.2017., 14:17   #7816
cca 40 stranica ali baš ničega
Jo_Munja is offline  
Old 22.11.2017., 14:17   #7817
Ali da ne mislite da je sve crno i da nema i većih debila od nas, evo da vas utješim sa viješću da su Norvežani zaboravili izgraditi hangar za svoja 3 pridošla F 35, pa će tako biti pokriveni ceradom dok se hangar ne izgradi
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 22.11.2017., 14:17   #7818
Mislim da svako normalan navija za f-16 samo da čuje kmečanje defendera i pinzgauer ekipe.

Inače, da nije toga bi mi bilo svejedno, samo da su piloti zadovoljni
__________________
Naš Hajduk
Tušo is offline  
Old 22.11.2017., 14:17   #7819
Quote:
Jo_Munja kaže: Pogledaj post
cca 40 stranica ali baš ničega
Zadnjih 15 godina je isto, welcome to the party!
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 22.11.2017., 14:18   #7820
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Gle iz čega pijem kavu:

Nemaš neku njihovu šalicu ili samo plaćaju ovu sličicu prasetinom ?

__________________
extraordinary and plenipotentiary ambassador of Croatia
AirBag is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.