Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2015., 21:33   #241
Quote:
Rachellina kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku za neki foto studio koji bi mogao/htio odraditi samo fotografiranje (bez albuma i bookova) za max 3500 kn na području Zagreba?
Sad sam pregledala letke sa sajma u Westgateu, Studio Abant je imao ponudu samo fotografiranja bez albuma i bookova.
Ali mislim da bi ti bilo dobro poslati upite bez obzira na pakete i sve, vjerojatno bi još koji foto studio pristao na takvo fotografiranje.
limela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 08:38   #242
Hvala vam cure!
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 10:57   #243
Quote:
Rachellina kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku za neki foto studio koji bi mogao/htio odraditi samo fotografiranje (bez albuma i bookova) za max 3500 kn na području Zagreba?
Možda https://www.facebook.com/maligaussfoto
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 11:59   #244
Ima li tko novijih iskustava sa Gospon slikar i Ring studiom?

Hvala
lucy07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 19:18   #245
Imali li netko iskustva s GleFotka studiom ili Majom Jokić? Cijena?
posejdon098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 13:07   #246
Preporuka za foto studio

Pozdrav!

Frendica se udaje (ja ću valjda biti kuma :-) ). Željela bih joj pomoći da odabere što bolji foto studio. Neki studio da snima na području Sesveta i okolice? Kakva su vaša iskustva? Nekakve preporuke?
josipa23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 15:03   #247
Quote:
josipa23 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Frendica se udaje (ja ću valjda biti kuma :-) ). Željela bih joj pomoći da odabere što bolji foto studio. Neki studio da snima na području Sesveta i okolice? Kakva su vaša iskustva? Nekakve preporuke?
Na ovoj temi imaš brdo prijedloga, od jeftinijih pa do ultra skupih, malo prelistaj
A što se tiče lokacije, to nije bitno za fotografa, većina ih dolazi bilo gdje (pogotovo u Zagrebu, kvart nije važan)
Naš fotograf je iz Zaprešića i dolazi u Dubravu.
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 15:14   #248
Quote:
josipa23 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Frendica se udaje (ja ću valjda biti kuma :-) ). Željela bih joj pomoći da odabere što bolji foto studio. Neki studio da snima na području Sesveta i okolice? Kakva su vaša iskustva? Nekakve preporuke?
U Sesvetama je Foto Vilić, a u Dugom Selu su dva studija Foto studio Time i Forever studio. Nama je radio Forever i toplo ih preporučujem. Mislim da i u Sesvetskom Kraljevcu ima jedan studio, ali ne mogu se sjetiti imena. Kad smo mi planirali svadbu, prošli smo taj dio, pa mi je još u sjećanju
Međutim bilo koji studio iz Zagrebačke županije će ti bez problema doći na svadbu, tako da je lokacija nebitna.
babullaballa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 15:28   #249
Quote:
josipa23 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Frendica se udaje (ja ću valjda biti kuma :-) ). Željela bih joj pomoći da odabere što bolji foto studio. Neki studio da snima na području Sesveta i okolice? Kakva su vaša iskustva? Nekakve preporuke?
Nama su Kelbasi ispali jeftiniji s placenim putnim troskovima iz Đakova do Zg nego ijedni na ovom podrucju...svakako pogledja fotografe koji su vam blizu, ali nemoj se samo lokacijom ogranicavati
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 19:01   #250
dakle, udajem se 20.06 i sad trebala bi fotografa i to samo na nekih 2 sata, znači da slika obred kod matičara (na gornjem gradu) i nakon vjenčanja, čisto da imamo profi slike samog čina i ljudi koji će biti oko nas, mora biti spontano, fora, ne uštogljeno i bez tipičnih vjenčanih poza jer nije tipično vjenčanje, preporuke molim, hvala
valek123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 21:23   #251
Fotograf Ivan Mijic.prezadovoljna sa slikama!
gonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 09:23   #252
Tražim fotografa za vjenčanje koje će biti 21.2., manji posao, očekujem 100-150 fotografija. Nekoga tko bi došao k nama doma, malo slikao i onda otišao još u gradsku vijećnicu s nama i tamo poslikao vjenčanje. Forografi, javite mi se u inboks s ponudama.

Nije dozvoljeno objavljivati e-mail adrese. M.

Hvala

Zadnje uređivanje Mayo : 31.01.2015. at 14:57. Reason: Brisanje privatnih podataka
lady_blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 11:59   #253
foto

Trebam pomoc. Imam svadbu u Splitu i zelim samo fotografa, da slika vjencanje, veceru, malo salu i to je to. Zeljela bi 100 slika album i fotoknjigu. Da li mu mozete reci okvirno cijenu za koju mogu dobiti navedeno??.dobila sam neke ponude za 3500 kn, ne znam da li je to preskupo s obzirom na broj slika i da mi ne treba cijelu vecer. Ako imate preporuke za Split svakako dobro dodju.
JKT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 10:19   #254
Quote:
JKT kaže: Pogledaj post
Trebam pomoc. Imam svadbu u Splitu i zelim samo fotografa, da slika vjencanje, veceru, malo salu i to je to. Zeljela bi 100 slika album i fotoknjigu. Da li mu mozete reci okvirno cijenu za koju mogu dobiti navedeno??.dobila sam neke ponude za 3500 kn, ne znam da li je to preskupo s obzirom na broj slika i da mi ne treba cijelu vecer. Ako imate preporuke za Split svakako dobro dodju.

S obzirom ma broj slika i vrijeme koje ce fotograf provesti s vama, kao i na troskove booka i albuma, mislim da je to sasvim ok cijena, cak i povoljna, ako fotograf iti malo valja


"Available Light. As in, Every. Available. Light." By D.H.
hrrrle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 22:30   #255
Quote:
lucy07 kaže: Pogledaj post
Ima li tko novijih iskustava sa Gospon slikar i Ring studiom?

Hvala
Mi smo imali Ring studio i oduševljeni smo s njima. Nakon nas su i frendovi njih uzeli i isto su prezadovoljni!
Imaš velike preporuke za njih od svih nas.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 17:05   #256
Quote:
josipa23 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Frendica se udaje (ja ću valjda biti kuma :-) ). Željela bih joj pomoći da odabere što bolji foto studio. Neki studio da snima na području Sesveta i okolice? Kakva su vaša iskustva? Nekakve preporuke?
Sesvete,foto studio Lea,frendica ih imala i prezadovoljna je!
crnaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:07   #257
ima li netko iskustva sa foto studiom FOTOMAN?!? dragi i ja smo ih vidjeli na sajmu vjenčanja i odmah su nam se dopali na prvu i ozbiljno ih razmatramo, ali nikad nismo za njih čuli.....
tinkelbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 15:56   #258
i mene zanimaju najsvjezija iskustva s studio 4u, ring studio,nex studio, studio lea (ili tak nekak) i in media studio.

sve one slikice u book-u su svima odlicne i session isto tako ali mene zanima kakve su slike iz sale, da li su one isto pozirajuce ili su vise prirodne, spontane i ne namjestene. od fotografa bi htjela da uhvati onaj skriveni osmjeh zamisljen pogled i sve te sitne detalje.

a sto se tice snimanja trebala bih savjet- sto kod videa treba gledati traziti ili sto vec.

bila bih zahvalna za neke smjernice
cica na kolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 16:54   #259
Quote:
cica na kolica kaže: Pogledaj post
i mene zanimaju najsvjezija iskustva s studio 4u, ring studio,nex studio, studio lea (ili tak nekak) i in media studio.

sve one slikice u book-u su svima odlicne i session isto tako ali mene zanima kakve su slike iz sale, da li su one isto pozirajuce ili su vise prirodne, spontane i ne namjestene. od fotografa bi htjela da uhvati onaj skriveni osmjeh zamisljen pogled i sve te sitne detalje.

a sto se tice snimanja trebala bih savjet- sto kod videa treba gledati traziti ili sto vec.

bila bih zahvalna za neke smjernice
Ja sam imala Ivan Mijic,pogledaj na fb,ja sam prezadovoljna! Uopce ga nisam vidjela dok je fotkao,a uhvatio je super scene!
crnaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 20:32   #260
Quote:
crnaruza kaže: Pogledaj post
Ja sam imala Ivan Mijic,pogledaj na fb,ja sam prezadovoljna! Uopce ga nisam vidjela dok je fotkao,a uhvatio je super scene!
uh ne bi ga uzela ni džaba! ili đaba! kako god!
frenda je zeznuo gadno i pregadno tolko da bi mu ja kosu pocupala.
ovaj bedak mu sve platio i nakon 2 i vise god jos uvijek nije dobio slike i ne bude! uzas katastrofa ja na njegovom mjestu osla bi k njemu i tukla ga dok ne dobijem sto sam platila!
cica na kolica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.