Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2008., 10:42   #201
bilo je ok, na ispitu iz vožnje mislim da je presudilo što sam bila samouvjerena i zezala se sa ispitivačem, i vozila svega 6-7minuta bez parkiranja i bilo kakvih zeznutih radnji... ne znam kako ženske danas mogu opstati bez vozačke, tj bez auta.. ja se ne mogu zamislit..

zato cure i žene, sretno sa polaganjem vozačkog ispita
zajebAnna is offline  
Old 13.03.2008., 22:34   #202
Ja sam jučer položila i izvadila vozačku!
Testove od prve, prvu pomoć isto tako od prve, a vožnju iz drugog pokušaja...imala sam dobrog instruktora...iako smo se stalno svađali!
Prvi put sam pala jer sam imala užasnu tremu, tresla sam se, srce mi je lupalo...Ovaj put sam to nekako pobijedila i prošla.
Eh, i u međuvremenu sam odvozila 3 dodatna sata, sada mi je drago zbog toga!
sharon is offline  
Old 13.03.2008., 22:43   #203
Joj, još samo jedno predavanje i onda konačno ispit, pa da se riješim i te glupe teorije, a i dede.
Hvala girly girly na literaturi. Pomogla je.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 13.03.2008., 23:28   #204
nema na čemu
sretno
girly-girl is offline  
Old 13.03.2008., 23:46   #205
laganini
*eva* is offline  
Old 14.03.2008., 18:21   #206
jednom pala vožnju, ostalo sve iz prve

iskreno, da me nije komisija srušila, sama bi to predložila
naime, napravila sam toliko veliku pogrešku da sam skoro izazvala ogromni sudar i gaženje par pješaka
ulica mi je jednostavno bila "čudna i zbunjujuća"

drago mi je da danas ponosno i bez ikakvog straha ulazim u nju
 
Old 14.03.2008., 18:33   #207
uf, meni je vožnja u ponedjeljak opet... nadam se da neću pasti, ne mogu uopće zamisliti kako bi to bilo po treći put ići na ispit..
Držite mi fige!!
__________________
tccm :)
Miss Dee is offline  
Old 16.03.2008., 21:28   #208
Sve iz prve sam položila... Iako mi je sam instruktor 7 dana prije ispita reka da viruje da ću proć samo pologon -.-'
Onda sam uzela prije ispita dodatnih 5 sati i položila bez ikakvih problema
L'orange is offline  
Old 16.03.2008., 22:54   #209
Filmić je odličan Nije ni čudo da je instruktor živčan pored ovakve "vozačice"
Položila sam iz prve sve, bilo je super s obzirom da sam polagala u gradu u kojem nemam pojma kako se zovu ulice i gdje se što nalazi.
Pcelica Maja is offline  
Old 17.03.2008., 13:01   #210




i ja položila vožnju.. iz drugog pokušaja.. ispitivač me jebo po rotoru i s ovim i onim kretanjem i jebenim uličicama.. i eto, nakon pola sata odustao...
__________________
tccm :)
Miss Dee is offline  
Old 17.03.2008., 13:11   #211
testove iz trece (kako me sramota)
a voznju iz prve (kako sam ponosna)
lilly53 is offline  
Old 17.03.2008., 17:46   #212
ja testove iz prve, voznju iz druge, ukupno 39 sati - 6000kn

mislila sam da cu biti gora vozacica jer sam se uvijek bojala prometa. sad mi je lakse biti i pjesak od kad znam voziti neko je reko, nisam vjerovala, da je lakse voziti nego hodati, i sad se slazem s tim mada se jos uvijek bojim onih ogromnih raskrizja di bi mogla fulat traku ili prestrojavanja kad bas nije momenat. grozno je sto mi je tata grozan pa mi od 2 auta ne da da vozim niti jedno. i zato cu se sad zaposlit u jednoj pripizdini samo da sto prije pocnem voziti jer to je neopisiv gust

i svaka cast onima sto se dugo muce i puno puta izlaze na ispit. to triba izdrzat, danas se stalno nesto predugo ceka, i na satove i na ispit, a bogami te i oderu a sa svakim padom lako padne i samopouzdanje, najlakse je proci iz prve. drzte se i ne dajte se, ljepe moje koke
betiboop is offline  
Old 18.03.2008., 14:58   #213
Upoznala sam curu koja je odvozila više nego duplo sati...
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 24.04.2008., 10:53   #214
joooooj vozacki

JUCER SAM GA POLOZILA IZ PRVE!!!!!!!!!!!!!!JUPI!!!BAS SAM HEPI!!!

Sve sam iz prve,i testove i prvu pomoc i eto sad voznju! sve u 3ipo mjeseca...

testovi su mi bili lagani, prva pomoc isto,a za voznju me bilo tako strah

inace mi instruktor kaze da vozim odlicno,da mi je tehnika stravaaa!

al kad me doveo na poligon-blokada! bila sam na poligonu 7 sati uzas,grozno mi je islo sve osim brzog kocenja,i napokon sve naucim i na isitu jucer sve super odradim ,jedino me zeznilo brzo kocenje,malo sam zaslajfala ahhahaha ne vjerujem. Al super sam odvozila, tako sam ponosna,a mislila sam da necu proc! al cak nisam imala toliku tremu kao sto sam ocekivala!

zato ljudi-samo polako.ja sam cijelim putem vozila 35 km/h hahaha al sam zato sve dobro odvozila,sve pomalo!!!!

mozete vi to!!!!!

studentica_budalica is offline  
Old 24.04.2008., 10:54   #215
e da ja sam vozila jos 6 dodatnih stai,al zbog poligona,jeb..u mamicu!
studentica_budalica is offline  
Old 24.04.2008., 12:45   #216
Si uopce ubacila u 3-u brzinu?
Sheeva is offline  
Old 24.04.2008., 13:33   #217
mene pitas?ma jesam na brzoj cesti,al ovako po gradu ne bas...mozda 2 puta....hahah kraljica sam!
studentica_budalica is offline  
Old 24.04.2008., 13:36   #218
Ja polozila prekujce, iz 2. puta
Prvi put sam izasla pocetkom 12. mjeseca i pala jer sam u trenutku zablokirala i napravila glupost, pa mi se nije dalo izlaziti, odmorila sam i napravila pauzu.
sad sam imala vecu tremu nego prvi put, ali sve je bilo ok, samo mi je rekao da previse razmisljam kad skrecem a ja sam u prednosti.
Na to sam mu ja rekla da radje dva puta pogledam, jer ne znam kakva budale se voze oko mene
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Old 24.04.2008., 14:16   #219
ja sam toliko htjela voznju iz prve poloziti da sam samu sebe uvjerila da cu proci i da tako mora biti. nije mi se dalo sve ispocetka. na karaju voznje covjek iz komisije mi je poceo objasnjavati zasto nisam polozila, navodno zato sto sam pri skretanju u lijevo oduzela prednost pjesacima koji su imali zeleno. ja sam ga tu prekinula, pocevsi mu objasnjavati da sam ja dobro vidjela te pjesake i njihovo zeleno (iskreno receno kasno sam ga skuzila psssst) i da sam mislila stati, ali niko od njih nije krenuo a ja sam vec bila u brzini. ovaj se poceo smijati, na sto sam ja poludila i rekla da ja vec znam da ce me rusiti a i on zna da ja necu nikad nauciti voziti dok ne sjednem sama za volan, da sam ja cula da oni namjerno ruse samo da bi vise love zaradjivali itd. nisam mu davala da me rusi. iznenadio se kako to da ne studiram pravo. na kraju je morao potpisati da sam polozila.
__________________
sve je istina
body is offline  
Old 24.04.2008., 15:27   #220
Polozila u USA.. Koja glupost. Test je stravicno lagan, a auto sam pocela ucit vozit 2 dana prije sa starim
I prosla od prve. Stvarno lagano. A da ne pricam da sam platila 4 dolara za vozacku
Bila sam uvjerena da cu past voznju. Tamo polazes u autu u kojem dodjes, stari me doveo i sad izlazi taj neki tip van i sjeda samnom u auto, idemo vozit. Bila sam uzasno nervozna, valjda se dimilo iz mene jer su prozori bili toliko zamagljeni da je tip morao rukom probrisat da vidi van (doslovce, ne pretjerujem) Izlazimo mi iz parkiralista, skrecem lijevo, kad ono, otvore mi se sirom vrata, nisam ih uopce zatvorila
I u jednom trenu sam actually krenula u rikverc!! Nemam pojma zasto me pustio, valjda mu bilo zao..
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.