Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2014., 20:12   #1
Putovanja s Djecom? Preporuke, savjeti....

Pozdrav ekipa. Mislimo otići na neki obiteljski odmor vrlo skoro. Imam dva sina od 5 i 12 godina i volimo ih vodit sa sobom. Do sad smo nekoliko puta bili, sa svojim vozilom u gardalandu i mirabilandiji po pet dana. Imate li preporuku mjesta ili destinacije koja nije predaleko ili do koje se može doći bilo privatno bilo s avionom da je zanimljiva i za djecu? Klasična putovanja gdje se trči okolo po muzejima i kulturno-povijesnim znamenitostima nam razumljivo nisu previše zanimljiva. Ako netko ima kakvu preporuku ili iskustvo bio bi vrlo zahvalan.
lone_bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 22:23   #2
Nisu to mala dica , mozete vi i u ameriku po njihovim godinama. Blizu a zanimljiva vam je Budapesta , mozete sa autom ! Imate u gradu zabavni park "Viđan park " ! Imate jedan od najboljih zoo vrtova u Europi . Imate odlican muzej automobila sa impresivnom zbirkom raznih auta . Dica ce gustat to gledat . I imate zanimljiv oceonarium u jednom od trgovackih centara sa raznim ribama , morskom pasima , veliki bazeni sa ribetinama itd . Grad je pristupacan cijenom , tu smo negdje li la sa cijenama . A budapesta je lip grad i vama ce bit gust setat gradom !

Zatim , dohvatljiva vam je Ljubljana sa BTC parkom , to su bazeni i tobogani unutar jednog centra , takoder i zoo vrt odlican .

London je odlican za dicu , imate Madam Tussauds , muzej vostanih figura , zoo vrt , londonski krug poznat ko London eye , Zatim London Dungeon .. Veliki oceonarium ..
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:58   #3
Budimpešta - Zoo, akvarij, uspinjača i pdličan zatvoreni vodeni park u hotelu izvan grada - a sam grad je prekrasan
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 11:01   #4
Ako im se svidjelo u Gardalandu i Mirabilandiji, svakako će im se svidjeti i Legoland.

Ako imaš vremena, baci pogled na moj blog, sva putovanja su bila s djecom. Obje kćeri su imale 3-4 mjeseca kad su bile svaka na svom prvom izvaneuropskom putovanju.

Što se tiče putovanja avionom, London je već spomenut, a ja bih spomenula i Berlin.
kulerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 11:15   #5
Quote:
lone_bird kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa. Mislimo otići na neki obiteljski odmor vrlo skoro. Imam dva sina od 5 i 12 godina i volimo ih vodit sa sobom. Do sad smo nekoliko puta bili, sa svojim vozilom u gardalandu i mirabilandiji po pet dana. Imate li preporuku mjesta ili destinacije koja nije predaleko ili do koje se može doći bilo privatno bilo s avionom da je zanimljiva i za djecu? Klasična putovanja gdje se trči okolo po muzejima i kulturno-povijesnim znamenitostima nam razumljivo nisu previše zanimljiva. Ako netko ima kakvu preporuku ili iskustvo bio bi vrlo zahvalan.
Trči po muzejima?
Pa nemojte trčati po muzejima.
Svaki grad se može doživjeti opušteno i uživati u njemu. Djeca su dovoljno velika da možete bez problema putovati avionom.
London npr. za djecu tih godina može biti predivan. Od klasika tipa London Eye,preko prirodoslovnog muzeja i posjeta Greenwichu,voštane figure radi nečega oduševe svu djecu...
Isto tako i Pariz koji je dušu dao baš za opuštene šetnje s klincima po parkovima,otvorenim atrakcijama,jednodnevni izlet u Disney...

Zadnje uređivanje Dlapek : 19.09.2014. at 11:42.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.