Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2010., 17:01   #1281
Ovdje sam stavila socijalne ginekologe i broj pacijentica (stavila sam ih po broju pacijentica)


KREŠIĆ DARJA 8.733

KOVAČEVIĆ-CAPAN MARIJA 8.239

ŠKUNCA-RADMAN ELVIRA 7.448

MIHOVILOVIĆ-VUKOVIĆ DELIJA 7.354

DOMIKA GORDANA 7.228

TRAVEN MARINA 7.021

BAČIĆ JOSIP 6.975

BUNETA BRANKA 5.549

ŠTEFANIĆ-DUKIĆ KSENIJA 4.586

DZ PRIM.-GORANSKE ŽUP.-RIJEKA GINEKOLOGIJA 3.750

DZ PRIMORSKO GORANSKA ŽUPANIJA GINEKOLOGIJA2 5.978

Zadnje uređivanje Corinna : 19.02.2010. at 17:08.
Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 17:03   #1282
A kakva je ta Štefanić-Dukić koja ima najmanje pacijentica?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 17:10   #1283
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
A kakva je ta Štefanić-Dukić koja ima najmanje pacijentica?
Nemam pojma, ali sve mi se cini da cu se prebaciti kod nje kakva god da je, ima 4000 pacijentica manje nego moja sadasnja

Ako nista drugo, bar ispred ambulante na Pehlinu ima mjesta za parkirati ko covjek za razliku od ginekologa u gradu

Zadnje uređivanje Corinna : 19.02.2010. at 17:18.
Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 17:19   #1284
ako je da štefanić-dukić ova sa pehlina onda bjež'te od nje. nitko ali nitko nije imao jednu lijepu riječ za nju... zato i ima toliko malo pacijenata... neki puta se uopće ne pojavi na poslu jer koliko sam skužila ima bolesnu mamu.
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 17:20   #1285
Quote:
prevarena_ri kaže: Pogledaj post
ako je da štefanić-dukić ova sa pehlina onda bjež'te od nje. nitko ali nitko nije imao jednu lijepu riječ za nju... zato i ima toliko malo pacijenata... neki puta se uopće ne pojavi na poslu jer koliko sam skužila ima bolesnu mamu.
Uf ispada da u Ri nema ni jednog dobrog gina.
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 17:50   #1286
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Uf ispada da u Ri nema ni jednog dobrog gina.
Strasno, jedan grad kao Rijeka od 200.000 stanovnika, a sa okolicom jos duplo vise da ima 10 ginekologa na raspolaganju.

Jedini ginekolog za kojeg bez dvojbe mogu reci da je jedan veliki strucnjak i dijagnosticar, covjek i doktor i za kojeg imam samo rjeci hvale, kao i druge zene, to je dr. Vlastelic
Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 17:57   #1287
Quote:
Corinna kaže: Pogledaj post
Strasno, jedan grad kao Rijeka od 200.000 stanovnika, a sa okolicom jos duplo vise da ima 10 ginekologa na raspolaganju.

Jedini ginekolog za kojeg bez dvojbe mogu reci da je jedan veliki strucnjak i dijagnosticar, covjek i doktor i za kojeg imam samo rjeci hvale, kao i druge zene, to je dr. Vlastelic
Ja sa otok idem u RI kod gina.jel mi se ova naša ne sviđa...
A Škunca mi je ok,zapravo ne znam jel dosada sam samo radila papa test i običan ultrazvuk,da imam neki veći problem išla bi privatno
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 18:21   #1288
cure a jel znate dali se može podignuti nalaz od pape kod dr. Škunce, odnosno hoče li mi ga nervozna sestra htjet dati?
rakun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 18:30   #1289
Quote:
rakun kaže: Pogledaj post
cure a jel znate dali se može podignuti nalaz od pape kod dr. Škunce, odnosno hoče li mi ga nervozna sestra htjet dati?
Meni uvijek kaže da će ona zvati ako je nalaz loš i provjeri mi broj telefona,ako ne zove onda je sve ok
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 18:35   #1290
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Meni uvijek kaže da će ona zvati ako je nalaz loš i provjeri mi broj telefona,ako ne zove onda je sve ok
stvar je u tome da nije nešto u redu ali kolko sam shvatila nije hitno jer me nije opet naručila,tek kroz 6 mj. ponoviti papu, ali bi ja taj nalaz svejedno htjela uzeti i otić kod privatnika s njim jer vidim da se one baš ne zabrinjavaju a ti čekaj i grizi nokte do sljedeće pape. E pa me zanima dali je netko ikad podigao nalaz i dali ga daju?
rakun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 07:26   #1291
Quote:
prevarena_ri kaže: Pogledaj post
ako je da štefanić-dukić ova sa pehlina onda bjež'te od nje. nitko ali nitko nije imao jednu lijepu riječ za nju... zato i ima toliko malo pacijenata... neki puta se uopće ne pojavi na poslu jer koliko sam skužila ima bolesnu mamu.
Evo našla se jedna trudnica koja ipak ima barem jednu ljepu riječ za nju, ali za početak samo da napomenem da s mamom više nema problema. Problem je loša organiziranost ali koliko sam shvatila kod svakog ginekologa ili barem kod većine njih (ne mislim na privatnike) je nažalost "normalno" čekati barem sat vremena, što mislim da zaista nije u redu pogotovo kada se radi o trudnicama.
A moja lijepa riječ za nju je da je ona jako dobar dijagnostičar, u trudnoći sam imala nekoliko problema i moram priznat da mi je pomogla više nego doktori na riječkoj ginekologiji,kod kojih sam bila u više navrata kao hitan slučaj, dala si je više trudna objasniti mi u čemu je problem, i to mi je sve detljno objasnila i pokazala i na ultrazvuku, dok su u bolnici samo slijegali ramenima uz odgovor "neznam", što je meni kao budućoj majci bio strašan odgovor jer ako mi oni neznaju pomoć pa tko može!
Čak i prije same trudnoće kada sam joj rekla da planiram trudnoću, zaista se pokazala ok, napravila sve potrebne pretrage i srećom nisam imala nekih zapreka i dala je "zeleno svjetlo" za akciju
Ali da se ovo ne bi pretvorilo u hvalospjev o njoj, ipak ću pokušat biti realna, ponavljam da kod nje treba imat strpljenja jer se čeka na pregled barem sat vremena, na telefon se ne javlja tijekom radnog vremena niti ona niti sestra, ali to je i naglašeno te za telefonske upite ima posebno određeno vrijeme kada ju se može dobiti telefonski, kada se želite naručiti za pregled najbolje je doći osobno, ali i tada je gužva, mada taj dan samo naručuje, a ne prima pacijente na pregled (ako se to nije promijenilo).
Tako da moj zaključak na kraju ovog malo dužeg posta je da IPAK nije tako loša, jer koliko sam vidjela po iskustvima drugih žena ovdje ima i gorih, a to je problem jer ne bi smjelo biti loših ginekologa, niti doktora!!!
Izvinjavam se na dužem postu, uz pozdrav svim ženama, trudnicama i ostalima koji imaju problem uz nadu da će se sve riješiti uspješno!!!
dorry is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 09:20   #1292
Za naručit se kod Dr.Škunce zovite pon.i srijedom od 18-19 sati,inače se sestra rijetko kada javlja a i kada se javi bude ljuta
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 11:15   #1293
Quote:
Corinna kaže: Pogledaj post
Dali znate da je na podrucju Rijeke svega 11 socijalnih ginekologa, od toga 2 bolnicka

11 ginekologa na koliko zena, jednostavno PRESTRASNO!!!
Nisamo mogla vjerovati kad sam to pročitala samo 11


Quote:
dorry kaže: Pogledaj post
Evo našla se jedna trudnica koja ipak ima barem jednu ljepu riječ za nju, ali za početak samo da napomenem da s mamom više nema problema.
Meni je u trudnoći baš bila
A i inače, prilikom redovitih mjesečnih pregleda isto se nije pokazala kao dobra doktorica (propisala mi je kontracepcijske tablete iako zbog njih imam visoki tlak i to sam joj rekla).
I kakva je to doktorica koja pacijentima prepričava kako joj se kćer zaljubila u učitelja tenisa
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 12:32   #1294
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Nisamo mogla vjerovati kad sam to pročitala samo 11




Meni je u trudnoći baš bila
A i inače, prilikom redovitih mjesečnih pregleda isto se nije pokazala kao dobra doktorica (propisala mi je kontracepcijske tablete iako zbog njih imam visoki tlak i to sam joj rekla).
I kakva je to doktorica koja pacijentima prepričava kako joj se kćer zaljubila u učitelja tenisa
Eto svatko ima neka svoja iskustva,žalosno je što ima i loših iskustava ja sam iznijela svoje pozitivno posebno sada u trudnoći kada se pokazala zaista ok, a niti prije nisam imala nekih loših iskustva s njom, nisam doduše imala niti problema, pa ne znam kakva je u takvim situacijama.
Meni nikada nije pričala o svojim osobnim problemima, srećom, mada sam čula svakakve priče o njoj osobno, ali trudim se da mi to ne utječe na mišljenje o njoj kao doktorici, jer još jednom ponavljam ovo je MOJE iskustvo koje je srećom bilo pozitivno posebno u tako važnim trenutcima za ženu kao što je trudnoća.
dorry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 17:28   #1295
Quote:
Corinna kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, ali sve mi se cini da cu se prebaciti kod nje kakva god da je, ima 4000 pacijentica manje nego moja sadasnja

Ako nista drugo, bar ispred ambulante na Pehlinu ima mjesta za parkirati ko covjek za razliku od ginekologa u gradu
možda bolje nemoj, ja sam pred par tjedana pobjegla od nje
naručuje samo prvog u mjesecu, kao telefonski, ali kad god sam zvala nisam ju mogla dobiti.... onda bih otišla do ambulante i tamo ili ne bih nikoga zatekla ili bih zatekla samu sestru koja svojim ljubaznim ponašanjem pokušava nadomjestiti sve nedostatke doktorice... od 3 zadnja termina koja sam uspjela dobiti 2 sam propustila jer se dotična dr. jednostavno nije pojavila na poslu taj dan.. meni je od nje zlo
a kad na to pridodam apsolutno sve što sam čula o radu doktorice odlučila sam se preseliti što prije
RIan@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 18:13   #1296
Quote:
RIan@ kaže: Pogledaj post
možda bolje nemoj, ja sam pred par tjedana pobjegla od nje
naručuje samo prvog u mjesecu, kao telefonski, ali kad god sam zvala nisam ju mogla dobiti.... onda bih otišla do ambulante i tamo ili ne bih nikoga zatekla ili bih zatekla samu sestru koja svojim ljubaznim ponašanjem pokušava nadomjestiti sve nedostatke doktorice... od 3 zadnja termina koja sam uspjela dobiti 2 sam propustila jer se dotična dr. jednostavno nije pojavila na poslu taj dan.. meni je od nje zlo
a kad na to pridodam apsolutno sve što sam čula o radu doktorice odlučila sam se preseliti što prije
Istina što kažeš za sestru.
Ja sam na svoje oči vidjela kako mi je sestra napisala uputnicu za kiretažu, jer doktorice nije bilo. A najavila sam se telefonski da ću doći po uputnicu i sestra mi je sama rekla u koliko sati da dođem.

Ne sviđa mi se ta aljakvost u poslu (između ostalog) + naplaćivanje ultrazvuka bez izdavanja računa (i kategorično odbijanje ginekologice da ti da uputnicu za ultrazvuk za polikliniku)
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 09:03   #1297
možda bi sve ove primjedbe i probleme trebalo uputiti na viši nivo , rekli su mi da je dr. Dorčić zadužen za takve stvari
o ovome se priča na kavama, međusobno, na forumu ili slično, ali trebalo bi im šefove zasuti primjedbama i prigovorima i istinom sa terena.
pa ljudi moji mi govorimo o doktorima koji su nemarni, nedaju prave dijagnoze, ne upućuju na daljnje pretrage i slično
halloo?? pa radi se o zdravlju neki put o životu bilo mame bilo djeteta
nije tema uzgajanje bilja pa ako uspije dobro, ako ne uspije idemo dalje na novu njivu!
trebalo bi malo obavjestiti novinare nek pišu o problemima iz čekaone,
vjerujem da kad bi došlo do serije članaka o ginekolozima koji nerade svjesno da bi se barem malo zapitali i zacrvenili kad uđu u supermarket a teta blagajnica ju prepozna i šapne onoj do sebe ... vidiš to je ona iz novina!!!
znam da neće to rješit do kraja problem jer nam je zdravstvo u k.. ali barem malo da se ljudi pobune

većina ovdje prisutnih samo piše po forumu i na tome ostane, treba pucat u glavu!!
pa ima se šefa iznad njih, ok jesu privatnici, ali netko mora kontrolirat njihovu kvalitetu rada!
ima neka ustanova sigurno, treba to malo ispitat.
kao npr. inspekcija za neizdane račune???? to bi bilo zanimljivo!!!
lili1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 09:54   #1298
Ja idem već 10 godina na preglede kod dr.Vlastelića u polikliniku Katunar u Crikvenici. Oduševljena sam njime jer je stvarno divna osoba i stručnjak. Jedino mi nije htio reći kod kojeg socijalnog ginekologa mogu otići u Rijeku koji bi mogao voditi trudnoću radi uputnica i dr. Uputnicu za krv i urin sam dobila od svoje doktorice opće prakse ali netko mi mora dati i trudničku knjižicu pa sam mislila nazvati dr. Bunetu.
BENY is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 09:57   #1299
ja idem 15 god. u polikliniku kod Gobićke , i sad mi je rekla da se za uptnice prebacim od svoje soc. koze travenice kod socijalne dr. Čosić u cambieerievoj i da ona piše uputnice za bolnicu jer i sama radi u bolnici, kaže da se s njom to dogovori bez problema,
lili1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 14:58   #1300
Quote:
BENY kaže: Pogledaj post
Ja idem već 10 godina na preglede kod dr.Vlastelića u polikliniku Katunar u Crikvenici. Oduševljena sam njime jer je stvarno divna osoba i stručnjak. Jedino mi nije htio reći kod kojeg socijalnog ginekologa mogu otići u Rijeku koji bi mogao voditi trudnoću radi uputnica i dr. Uputnicu za krv i urin sam dobila od svoje doktorice opće prakse ali netko mi mora dati i trudničku knjižicu pa sam mislila nazvati dr. Bunetu.
i ja odem tu i tamo kod dr vlastelica u crikvenicu inace na odijel gdje radi.dr je da mu nema ravnoga,sve pohvale za njega,uvijek strpljiv,ljubazan,prije svega veliki strucnjak.....
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.