Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2016., 17:07   #1
Hitna pomoć, uništen pomocu lijekova

Ukratko, otiso sam na psihijatriju zbog stresa i svega sta mi se izdesavalo i da se maknem malo, nisam ni znao boravkom tamo da sam lijecen od psihoze nalik na shizofreniju, nitko me nije pitao dal mi se stvarno to sta sam rekao desilo ili nije. Uglavnom nakon par dana na zatvorenom odijelu nisam ni znao sta sam dobivao mislio nesto za stres dobio sam seksualnu disfunkciju odma drugi dan znaci penis mi se vise ne dize i nema sperma od tad mislio to je privremeno, ali kasnije se to nastavilo sve do danas a to je bilo prije 9 mjeseci, kasnije premjesten na otvoren odjel prico s doktoricom nimalo, samo slijedeci dan stize sestra s inekcijom nisam ni znao sta dobivam mislio za stres nes opet a nakon par dana vise nisam mogao spavati a kasnije saznam da se taj lijek zove Xeplion i ima brdo nuspojava i top nuspojava mu je insomnija. Zalim se doktorici na viziti da ne mogu spavati da me nista ne muci pretjerano i kaze dobit ces Leponex i stvarno taj Leponex zaspao istu noc, ali to je toliko jak lijek da kad zaspijes nemoze te probuditi ni tenk da prolazi pored tebe bas te zalijepi za krevet,ali od tad ja ne mogu zaspati bez pomocnih sredstava tipa Sanval ili Leponex. I uglavnom sve vise manje u redu tijekom mojeg boravka na psihijatriji. Dolaskom kuci ja mislio prestati uzimati te lijekove misleći sta ce mi to, ali majka tjerala rekli su ti da moras nastaviti uzimati ja nastavio svaku noc leponex bez kojeg ionako nisam mogao zaspati, i taj otrov Xeplion svaki mjesec i tako nekih 6 mjeseci zaredom i odjednom kad bi uzeo Leponex postajem razdrazljiv agresivan cijelo tijelo izvrce mi se prestrasno nesto, i tada zivot postaje pakao stalni napadaji agresije pocinjem ispitivati lijekove sta sam dobivao i vidim da sam lijecen neke shizofrenije znacio da bi trebo imati prividenja halucinacije cuti glasove i svasta jos, ali ja to nisam nista imao i sad ja neznam sta se trebam lijeciti od lijekova il ce to prestati jer to sto su mu xeplion i leponex napravili ne zelim ni najgorem neprijatelju, trovanjem sa dva antipsihotika mozda je bilo previse neznam, ali meni je prelose s roditeljima katastrofa ne znam kolko ce jos trpiti agresiju i udaranje svega po kuci stanje je alarmatno pijem sanval tri puta na dan to me nekako ukomira pa smirim. Molim vas strucne savjet unaprijed hvala
rich92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 19:03   #2
Halucinacije nisu nuzan preduvjet sch. Jesu natprosjecno ceste kod nje, ali niti moraju biti prisutne da bi se diagnosticirala niti to sto jesu prisutne znaci da je nuzno sch.

Bojim se da tesko netko na forumu i sa ogranicenim informacijama moze puno pomoc
Ako je financijski moguce najbolje bi bilo potraziti drugo (trece, cetvrto...) misljenje kod privatnih psihijatara u koje imas povjerenja.

Zadnje uređivanje Beljki : 19.12.2016. at 19:14.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 04:49   #3
Quote:
rich92 kaže: Pogledaj post
Ukratko, otiso sam na psihijatriju zbog stresa i svega sta mi se izdesavalo i da se maknem malo, nisam ni znao boravkom tamo da sam lijecen od psihoze nalik na shizofreniju, nitko me nije pitao dal mi se stvarno to sta sam rekao desilo ili nije.
Što se nadogađalo u tvom životu da si bio pod tolikim stresom? Jesu li ti događaji bili uistinu toliko važni kad si im davao toliku važnost?

Inače "psihoza" (postoje razni oblici psihoze tako da ne moraš odmah pripisivati sve šizofreniji), česta je nuspojava kroničnih stresnih stanja u koja se čovjek, obično, uvede sam pogrešnim načinom razmišljanja, kao npr prevelikom proizvodnjom stresa bez opravdanih razloga, neopravdanim strahovima i sl koji ih prate kroza cijeli život.

Quote:
Uglavnom nakon par dana na zatvorenom odijelu nisam ni znao sta sam dobivao mislio nesto za stres dobio sam seksualnu disfunkciju odma drugi dan znaci penis mi se vise ne dize i nema sperma od tad mislio to je privremeno, ali kasnije se to nastavilo sve do danas a to je bilo prije 9 mjeseci..
U 9 mjeseci ti se penis nije uoce digao, niti jednom?? Koliko dugo si bio hospitaliziran i gdje?

Ako ti se nije digao kako znaš da ne ejakuiraš? Potom, postoji li danas išta što te seksualno uzbuđuje? Koliko imas godina?


Quote:
..zalim se doktorici na viziti da ne mogu spavati da me nista ne muci pretjerano i kaze dobit ces Leponex i stvarno taj Leponex zaspao istu noc, ali to je toliko jak lijek da kad zaspijes nemoze te probuditi ni tenk da prolazi pored tebe bas te zalijepi za krevet,ali od tad ja ne mogu zaspati bez pomocnih sredstava tipa Sanval ili Leponex. I uglavnom sve vise manje u redu tijekom mojeg boravka na psihijatriji.
Ak možeš zaspati uz Sanval, recimo da stanje nije tako loše.

Quote:
Dolaskom kuci ja mislio prestati uzimati te lijekove misleći sta ce mi to, ali majka tjerala rekli su ti da moras nastaviti uzimati ja nastavio svaku noc leponex bez kojeg ionako nisam mogao zaspati..
Mame (tj žene općenito) ponekad malo ipak previše vjeruju doktorima, ali predložila je to iz osobnih briga i strahova također.


Quote:
, i taj otrov Xeplion svaki mjesec i tako nekih 6 mjeseci zaredom i odjednom kad bi uzeo Leponex postajem razdrazljiv agresivan cijelo tijelo izvrce mi se prestrasno nesto, i tada zivot postaje pakao stalni napadaji agresije
Niti jedan lijek koji čini takve nuspojave ne bih trebao uzimati i o tome bi trebao izvjestiti doktora (opće prakse) te da te uputi nekojem "inteligentnijem" psihijatru koji će pronaći zamjenu za spomenuti lijek. Ako će ti to bi problem, javi mi se na PM.

Btw kakvi oblici agresije te snalaze? To samo kad mješaš/mijenjaš lijekove? U kakvom si stanju (obično) kad se probudiš? Jesi odmah nervozan, ili te prima u kad nekog sretneš ili ovisno o lokaciji u kući? Dolazi li ona sama od sebe ili nakon razgovora s nekime?

Imaš li još uvijek prijatelje, kakav imaš odnos s njima?

Quote:
pocinjem ispitivati lijekove sta sam dobivao i vidim da sam lijecen neke shizofrenije znacio da bi trebo imati prividenja halucinacije cuti glasove i svasta jos, ali ja to nisam nista imao..
...


Quote:
i sad ja neznam sta se trebam lijeciti od lijekova il ce to prestati jer to sto su mu xeplion i leponex napravili ne zelim ni najgorem neprijatelju, trovanjem sa dva antipsihotika mozda je bilo previse neznam, ali meni je prelose s roditeljima katastrofa ne znam kolko ce jos trpiti agresiju i udaranje svega po kuci stanje je alarmatno pijem sanval tri puta na dan to me nekako ukomira pa smirim. Molim vas strucne savjet unaprijed hvala
Vezano uz roditelje, pokušaj si uzet kao pravilu, kao obvezu, da ih ne opterećuješ previše jer prolaze veliku bol zbog tebe, prvo jer si im dijete, potom zbog svega ostaloga.
Nadalje, možeš li krenuti nabolje i funkcionirati s manje agresivnim medikamentima i suspendirati agresivnost, i logično oporavljat nervni sustav kroz cca godinu dana, taj savjet ne možeš zaprimiti ovako preko monitora.
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 21:39   #4
Bili su vazni nisu bezazleni ismijavanja, i posljedice nekih mojih gluposti, posto mi zivot kao big brother

Digne mi se do 70 posto i to mlohav onako, kad dozivim orgazam osjetim ga ali ne izade sperma kao prije nego neka voda urin vjerovatno a sperma ode u mjehur ili ko zna gdje to se zove retrogradna ejakulacija posledica je tih lekova, normalno sam ja napaljen kao i prije, imam 25 godina


Da ali ja taj Sanval koristim i po danu mi smiri tu agresiju i nemir a beznjega nemogu ni zaspati a to prije Jankomira nikad nije bio slucaj, anksiolitici ne djeluju probao normabel i helex, znam da je sanval tableta za spavanje ali sta cu to me cak malo digne i osjecam se high od nje jedina sreca tokom dana, otprile 3 tablete po 10 mg na dan stara mi sere sta toliko meni je toliko potrebno da sa miran.

Mama me je rodila dala mi zivot, ali vezano uz ovu situaciju zakazala totalno.


Ali za taj Xeplion bas pisu da je los a psihijatri ga prepisuju jer je najnoviji kao da se otpusta u tijelu ful dugo, a inekcija je ko zna to ustrcavanje u misic i sve kako to ide koliko je to opasno, a Leponex on njega zaspijes kao top zaslinis jastuk i nemos se dici iz kreveta kad pocne djelovati moras ici pisati prije po tome vidis kolko je jaka droga, ali da mi je neko reko sta dobivam zbog cega ja mislio to sve za stres pa to je lijek ne moze od toga biti lose

Cim ustanem sustezanje ljut na samog sebe sta sam se doveo u tu situaciju neko vrijeme pokusavam bez Sanvala ali na kraju uvijek poklenem jednostavno potreban mi je neznam za nista drugo

Nemam vise prijatelja zbog te stresne situacije sta je bilo, ali radio sam preko ljeta sa kolegama sa posla bio u odlicnim odnosima,ali bas kad sam presto raditi pocinje ludilo ta agresija nemogucnost spavanja koja mi ide na kurac vec 9 mjeseci nemogu zaspat bez pomoci icega

Dat cu si godinu dana a onda crne misli jer ja vise ovako ne zelim zivjeti zbog lijekova, i da se slucajno ubijem rekli bi bio psihicki bolesnik niko ne bi reko da je od lijekova mu to doslo
rich92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 22:24   #5
kao prvo-tebi treba život bez stresa.zatim-vidim da odnosi u tvojoj obitelji baš nisu dobri.čini mi se da te mama tlači. i moja mene tlači.možda si imao neku psihozu i počinio neke ispade(možda si se čudno ponašao i pričao nebuloze pa sad misliš da te ljudi čudno gledaju jel)-ali ipak probaj se ponovo uklopiti u svoju okolinu. što se tiče seksualnih problema,seksualne disfunkcije-odi kod urologa da te pregleda.. mislim da nisi trebao sam ići u psihijatrijsku bolnicu. ti ljudi koji tamo rade su stvarno psihopati i monstrumi.i meni je ova jedna iz vrapča dijagnosticirala shizofreniju..mislim ono..drž se!
benedeiktus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 20:31   #6
Mali ispravak> Leponex (klozapin) je najbolji antipsihotik jer ima najmanji rizik od ekstrapiramidalnih nuspojava (rigor, akatizija, tremor)...U mnogim zemljama rezerviran je samo za rezistentne psihoze jer se mora krvna slika provjeravati svaka 3-4 tjedna.


Mozda da umjesto Sanvala koji je adiktivan uzmes Fevarin, on se odlicno kombinira s Leponexom.


Slinjenje na Leponex se lako rijesi dodavanjem Nozinana (koji sushi usta)...a koji moze zamijeniti i Sanval u dozi od 25 mg.

Sexualna disfunkcija nije od Leponexa nego od paliperidona (Xepliona) koji kao i risperidon (Risset) jako dize prolaktin, hormon blagostanja i blazenstva, koji suprimira spolnu zelju (npr. nakon ekstaze se luci prolaktin, sto zene opisuju kao blazenstvo a muskarci kao postkoitalna depresija)...

Sve je stvar matematike>
dopamin je visok prilikom seksualnog odnosa, prilikom agresivnih radnji i prilikom psihoze
dopamin je nizak prilikom aseksualne ljubavi i prijateljstva, prilikom mirnih radnji i prilikom parkinsonizma

svi antipsihotici vise ili manje djeluju tako da smanjujuju dopamin (jer je on kod psihoze prevelik), onda osoba postaje manje seksualna i agresivna, a vise prijateljski nastrojena i mirna...


Iz prakse> pacijenti od antipsihotika najvise vole flufenazin (Moditen), stari ali dobar lijek...
__________________
frau merkel kaze: do you know how? a hrvati: vau vau
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 21:18   #7
Ma ne znam meni je leponex super bio za zaspat bas spavas kao zaklan, ali mi je glupo sta sam se uopce doveo u situaciju da to trebam uzimati, od kad sam dobio Xeplion nema spavanja bez pomocnih sredstava, i ne zelim vise antipsihotike rade cu sanvale s njima ne osjecam nikakve posljedice samo blagodati.


Dobro ok, ali proslo je vise od 3 mjeseca od zadnje inekcije otrova Xepliona i nista se nije promijenilo seksualna disfunkcija je i dalje tu, ali to mi je manja briga, mozda da napravim mr mozga da provjerim dal je sve normalno da nije sta smanjeno ili uvecano, ili vaditi krv za testosterone i provjerit taj prolaktin.


Ma antipsihotici su u mojem slucaju smece barem u mojem slucaju nepotrebno,pogotovo ova inekcija Xeplion ko zna kolko to dugo ostaje u tijelu ljudi pricaju dosta mozda sam predoziran pa se javlja ta agresija konstantna zelja za pokretom, neko unutarnje sustezanje, ja za to koristim sanval sta drugo da koristim posto anksiolitci ne djeluju ne osjecam ih?

Ma svi ti lijekovi sluze jedino ako nema psihoterapijom pomoci zadnja crta obrane su lijekovi, lijece jedno uzrokuju pet drugih bolesti

Zadnje uređivanje rich92 : 26.12.2016. at 21:19. Reason: sjetio sam se nesto nadodati pitanje jedno
rich92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 20:26   #8
Quote:
benedeiktus kaže: Pogledaj post
u redu.ali možeš li objasniti zašto? meni je sad nešto psihić rekao da čekam da mi on "pogodi" pravi lijek.znači-ja sam kao pokusni kunić.koji su to kreteni.. jel oni uopće znaju zašto propisuju neki lijek?
svaki psihofarmak djeluje razlicito na razlicite ljude
nekom Sanval rijesi nesanicu, a drugom uzrokuje mjesecarenje ili halucinacije
nekom Normabel rijesi anksioznost, a nekom uzrokuje suicidalne ideje
nekom Seroquel uzrokuje euforiju, a druge zatupi
nekom Lyrica lijeci neuropatsku bol, a drugima remeti periferni centar ravnoteze i osoba je kao na brodu...

nema testa unaprijed kako ce reagirati osoba na lijek
sve je to individualno
nije to bakterijska bolest da se moze napraviti antibiogram i ciljano dati antibiotik
daleko je psihijatrija od toga
Vigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 17:10   #9
Inace zavrsio na psihijatriji bio 8 dana tako da me nije bilo na forumu, dosao sam tako da sam iso kod privatnog psihica koji me poslao na psihijatriju kao da ce mi oni dati tablete za moje stanje, nakon moje price da su me tablete i inekcije doslovno unistile moju dusu i tijelo da tako prije nije bilo i jos nekih blabla prica, doktorica je zakljucila da moram ostati na psihijatriji sto sam se ja protivio i pocela prijetit interventnom policijom i bla bla, tako da sam ostao stanje mi je uvijek bilo isto i lagao sam na vizitama da sam dobro samo da puste sta prije kuci,a sok je uslijedio prilikom odlaska kuci gdje mi kazu da cu dobiti jednu malu inekcijicu a kasnije u papirima pise Xeplion 150mg i za 7 dana opet moram primiti dozu bio sam totalno lud htio se vratiti nazad na psihijatriju i sve porazbijat im tamo inace tu moju pricu o tmoe kako su me unistili lijekovi i inekcije oni definiraju kao akutni psihoticno poremecaj nalik na shizofreniju,

Na psihijatriji sam dobivao haloperidol 10mg,diazepam 20mg,prazine 100mg tbl,fluzepam 30mg tbl, risperidon 4 mg tbl, akineton amp, kvetiapin 100mg tbl.i tu Xeplion inekciju 150mg pravi koktel lijekova znam da svako jutro nisam 2 sata mogo doci sebi ali jbg sta je tu je, a seksualna disfuncija je dalje tu nista ne ide na bolje, ne mogu vjerovati da neke tablete mogu izazvati permanentnu stetu organizmu,ispada da sam zboh svog situacije bolje drogirao mdma,speedom ili nekim ludim gljivama bolje bi mi bilo.

Stvarno molim nekog ko zna sta da napravim da da savjet molim se Isusu, ili da mi neko kaze cekaj 6 mjeseci proci ce stvarno sam ocajan, ne znam vise sta bi vise sam sa sobom
rich92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 12:16   #10
Ovo sve sta vi pisete je offtopic, nista vezano za moj problem, molim nekog konkretan savjet sta da napravim u svojoj situaciji, molim vas jer mi je stvarno lose, a sa psihijatrom kao da pricam sa zidom.
rich92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 14:00   #11
Lleena, daj se saberi. I zaista bih te molila da se pridražavaš pravila ovog podforuma. Po onome što si pisala znam da si ih znaš, iako ih jako zlonamjerno i netočno interpretiraš. Od kartona si se izvukla jedino zato što nas moderatora u vrijeme blagdana baš i nije bilo ovdje ovdje, a nakon hrpe ispisanih postova retrogradno neću ništa sankcionirati u ime dobre volje. Ali sada smo tu i ovo agresivno misionarenje možeš slobodno preskočiti ili prebaciti na neki pdf gdje će na njega gledati blagonaklono.

Svi drugi - off ste i zato obrisani.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...

Zadnje uređivanje Pringles : 06.01.2017. at 14:11.
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 14:29   #12
Quote:
rich92 kaže: Pogledaj post
Ovo sve sta vi pisete je offtopic, nista vezano za moj problem, molim nekog konkretan savjet sta da napravim u svojoj situaciji, molim vas jer mi je stvarno lose, a sa psihijatrom kao da pricam sa zidom.
Vidim da ti je teško, ali na forumu adekvatan savjet što da radiš ne možeš dobiti. To su prekompleksne stvari da bi se rješavale online na temelju nekoliko postova. Čak i da ovdje sve vrvi stručnjacima, što nije situacija, zbog manjka informacija i uvida u tvoje stanje bilo bi to neozbiljno.

Otprilike ovo je najbolji savjet koji možeš dobiti, a da ima veze s realnošću:
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Bojim se da tesko netko na forumu i sa ogranicenim informacijama moze puno pomoc
Ako je financijski moguce najbolje bi bilo potraziti drugo (trece, cetvrto...) misljenje kod privatnih psihijatara u koje imas povjerenja.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 17:48   #13
Ako zna neko nekoga koji mi moze pomoci, nek se javi tu u thread ili inbox molim vas hitno je jos ne mogu vjerovati da te toliko lijekovi tj otrovi mogu tolko sjebat.
rich92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 18:12   #14
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Otprilike ovo je najbolji savjet koji možeš dobiti, a da ima veze s realnošću:
pokretaču teme, čini se, ne odgovara realnost koji nude psihijatri
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 20:12   #15
A jbg, njegov izbor. Ima pravo na njega. Sve što će iz tih izbora za njega proizaći, kakvo god bilo, ionako će osjetiti jedino on. Forumski 'savjetnici' će tada biti miljama daleko.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...

Zadnje uređivanje Pringles : 07.01.2017. at 20:23.
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 01:07   #16
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
pokretaču teme, čini se, ne odgovara realnost koji nude psihijatri
Ne sviđa se ni meni. Dobiva punjenje u mišić koje u nabavi košta 370€ da bi se destabilizirao i to rade opet.. nije ni čudo da je HZZO u banani.

Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Forumski 'savjetnici' će tada biti miljama daleko.
Ovaj put možda i bliže nego što možeš ne samo misliti, već i zamisliti.
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 01:25   #17
Ne znam što ti zamišljaš i misliš da ja mogu misliti, a i zamisliti, ali poruka te rečenice je bila da ljudi kroz svoje tegobe prolaze sami, tj. osjećaju ih samo oni. Kad me boli zub, tu bol osjećam samo ja. Nadam se da je sada jasnije.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 18:44   #18
http://www.bluelight.org/vb/threads/...-(paliperidone)

Evo na bluelightu najvecem svjetskom forumu o drogama pod rubrikom mental health najkomentiranji je upravo Xeplion ili Invega po americki i sve negativni komentari, kako proizvodaci daju u proizvodnju lijek koji radi toliko stetu organizmu.

http://mentalhealthdaily.com/2015/08...possibilities/

Jos jedan clanak koji ima sve moje nuspojave, jbt neznam kako ljudi ne ucine suicid od tog sranja unisti dusu i tijelo
rich92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 18:57   #19
Quote:
rich92 kaže: Pogledaj post
http://www.bluelight.org/vb/threads/...-(paliperidone)

Evo na bluelightu najvecem svjetskom forumu o drogama pod rubrikom mental health najkomentiranji je upravo Xeplion ili Invega po americki i sve negativni komentari, kako proizvodaci daju u proizvodnju lijek koji radi toliko stetu organizmu.

http://mentalhealthdaily.com/2015/08...possibilities/

Jos jedan clanak koji ima sve moje nuspojave, jbt neznam kako ljudi ne ucine suicid od tog sranja unisti dusu i tijelo
Nas dvoje smo donekle slicni, nastojimo se skidati sa tableta, ti od AD-a, ja od viagre.
 
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 05:17   #20
E

Nije me dugo bilo kad sam bio na psihijatriji dali su mi opet jebeni xepliom 2 puta u tjedan dana nakon 3 mjeseca off. Izasao i nasao psihica i dobivam trittico od 100mg, serokvel od 100 i azolar od 2 puta po 10 o to sve navecer ujutro samo akieton, zaspim svaki dan oko 10 apavam do 5 i do 12 je sve ok i onda pocinje sve ono sta mi se prije desavalo sta sam pisao u cijelom thread jeli ok terapija ovo da cujem misljenja mozda nek zyprexa jennilja neznam zanima me sta vi mislite napominjem opet da se lijekovima lijecim od lijekova uzas.
rich92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.