Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2007., 15:32   #1
Ulošci i tamponi

Primijetih da nema ove teme,pa da pocnem:koje marke koristite i zasto bas te,a koje izbjegavate?
Ja oduvijek koristim always i ob.Super su mi always ovi sensitive fresh,al zivcira me kaj nema u night varijanti,zivcira me ona plastika
Ob su isto ok,al mi se cesto onak rascufaju kad ih otvaram,a fakat pazim...koristi ko mozda neke tampone kod kojih se to ne dogadja?
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 16:19   #2
ja svakako NE koristim always, jer me ona plastika iziritira

najcesce koristim libress, ponekad onu dm marku i ulozaka i tampona i ob tampone
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 16:24   #3
Meni su super Always sensitive fresh-pamučni su (nije plastika),a i mirišu...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 17:18   #4
jessa tamponi su mi puno bolji od OBea, i praktičnije se otvaraju.

tampax još nisam probala.

uloške ne koristim, osim dnevnih, i to su opet jessa neko vliko pakiranje za malo para. odlični su mi njihovi dnevni ulošci...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 17:23   #5
Isključivo Jessa tamponi. Najbolji su mi od svega kaj sam do sada probala.

Ulošci mi nikako nisu praktični, a i osjećaj mi je nekak ljigav...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 17:27   #6
Nema teme na kozmetici ali ima dosta na Ženskom kutku:

Koristite li tampone?, Tamponi ili ulošci, Jesu li tamponi opasni?...

Uglavnom, ja koristim sve od Jesse (dm). Definitvno su mi se iskazali i tamponi, i noćni ulošci, i dnevni, itd.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 17:28   #7
Ulošci Vir - oni sa mrežicom kaj koriste trudnice.

Nakon što sam završila na hitnoj zbog always uložaka (koji su mi iz čista mira i godina korištenja samo odjednom u 24 sata spalili svu kožu tamo dolje - da doslovce spalili ) nema šanse da bi stavila nešto njihove plastike na sebe.

Kad idem van a želim tanji i sigurniji uložak, stavim libresse, oni su od celuloze i onda još gore sloj gaze, za svaki slučaj da me ne iziritira.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 17:47   #8
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Nakon što sam završila na hitnoj zbog always uložaka (koji su mi iz čista mira i godina korištenja samo odjednom u 24 sata spalili svu kožu tamo dolje - da doslovce spalili ) nema šanse da bi stavila nešto njihove plastike na sebe.


Ja sam uvijek znala osjetiti peckanje kada bih njih koristila. Kao da mi dole "kuha". Zato ih već JAKO dugo nisam koristila.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 18:14   #9
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post


Ja sam uvijek znala osjetiti peckanje kada bih njih koristila. Kao da mi dole "kuha". Zato ih već JAKO dugo nisam koristila.
iz istog razloga sam ih ja u potpunosti izbacila i zamijenila libressom... ali kazem, cesto se nadju i od dm-a. i uvijek pazim da nisu neki naparfumirani
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 18:48   #10
A kakva vam je Naturella? navodno s balzamom kamilice
__________________
15.05.'10. stigao Fran-naše malo čudo :) 31.05.'12. stigao Tin-naše drugo malo čudo :)
metix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 20:01   #11
Jessa tamponi Uloske ne podnosim. Viriana i Libresse tamponi su mi bili ok. OB bi se uvijek rascufali, ako ne pri otvaranju, rascufali bi se u meni i osjecaj bi bio
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 22:13   #12
Libresse i Cosmea ulosci.
Sve ostalo mi je grozno, a Always najgori..
__________________
..la-la-la..
Tonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 22:47   #13
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Isključivo Jessa tamponi. Najbolji su mi od svega kaj sam do sada probala.
A jel i preko noci? Ja spavam vise od osam sati pa me strah.... Jel netko probao?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 22:50   #14
Da, jer preko noci manje krvarimo.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 22:51   #15
ob i libresse
always su mi uzasni, iako su bili pravo otkrice pocetkom devedesetih (nakon godina muke sa vir, ona i sl)

po noci (i doma opcenito) ne koristim tampone; kad sam doma (i kad se mogu peruckati svakih par minuta) radije koristim uloske
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 22:53   #16
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
A jel i preko noci? Ja spavam vise od osam sati pa me strah.... Jel netko probao?
i ja ih nosim preko noći. kao prvo- iz navike.. nema tih para za koje bih se ikad više vratila na uloške..

kao drugo- kao što kaže pat, manje krvarimo po noći (meni čak po noći zna totalno stati pa ujutro krenuti... pa nekad nosim i samo dnevni uložak na spavanje)

kao treće ..ne znam kad sam zadnji put odspavala više od 8 sati pa mi ni to nije problem,..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 22:54   #17
jessa...
i u metrou sam otkrila onu njihovu marku-pa rade i uloske..super su...pamucni,neparfumirani,a imaju normalno i krilca i onu tanku samoljepljivu plastiku dole....
postoji ultra i obicna verzija...odusevljena
gljivice pa-pa
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:16   #18
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
jessa...
i u metrou sam otkrila onu njihovu marku-pa rade i uloske..super su...pamucni,neparfumirani,a imaju normalno i krilca i onu tanku samoljepljivu plastiku dole....
postoji ultra i obicna verzija...odusevljena
gljivice pa-pa
Ma sta je ono od Jesse pamuk? Meni se cini prije kao jeftinija kopija Alwaysa...
Patientia - ma lako za to sta manje krvarimo, nego me strah dobit toksicni sok ili namnozit neke klice tijekom devet sati? Kad sam zadnji put citala uputstva pisalo je da se moraju izvadit za sest sati.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:19   #19
I ja sam se isto bojala, ali izgleda da nisam tome sklona. Ponekad moram na wc tijekom noci, pa zamijenim tampon.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:28   #20
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
I ja sam se isto bojala, ali izgleda da nisam tome sklona. Ponekad moram na wc tijekom noci, pa zamijenim tampon.
U biti sam se nadala da ce to netko skroz demantirat i rec da su sad napravljena nova istrazivanja koja kazu da mozes spavat koliko te volja.
Ma znas sta, spominju i smrt u tom kontekstu toksicnog soka, pa mi se bas ne da provjeravat jesam li sklona ili ne.

Ja bih voljela da izmisle nesto kao one mjesecne lece, jednom stavis i onda mozes nosit mjesec dana. Pa da na primjer mozes birat tampone s obzirom koliko ti mjesecnica traje - tri, pet, sedam dana.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.