Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2011., 10:35   #1
NIK International-prodaja vozila

Zanima me , jel ima tko kakva iskustva, tj, jel tko kupio kad auto od njih?

http://www.autoprodaja.net/recent_ad...order_way=desc
Denno is offline  
Old 21.06.2011., 16:48   #2
Poslao sam im jednom upit vezano a uvoz, javili su mi se ali nikad nisu dali konkretnu ponudu...
Flato is offline  
Old 24.09.2011., 10:39   #3
ja ne kontam čemu se unaprijed daje bila kakava para za neki atuo koji je još "tamo daleko"????????????????????????????

poručiš prodavaču ili tom vlasniku dileru da ćeš mu platit kad auto bude u njegovom dvorištu.
Takvi dileri nek imaju mjesečno 10 "ovaca" kao Belzebub i ne moraju ništa drugp radtiti.
k-kekec is offline  
Old 07.11.2011., 22:14   #4
Prevare su na žalost uzele velikog maha, zato treba paziti da se novac nikada, ali baš nikada ne daje unaprijed, ni pod razno.

Pošto gdje god stignem kupim jeftinije gorivo tako me i neki dan nazove lik i da mi cijenu bagatelnu, ponuda koja se ne odbija, ali... lik traži unaprijed neku lovu, uglavnom kupio bih goriva za 11 000 kn., ali lik prvo treba 5000 kn. (kako da ne, pa dođe na 2000 kn..., onda ga lagano od flaksao i rekao kad dofura gorivo dobiva novac i kraj priče. Kap koja je prelila čašu jne bilakad me pokušao uvjeriti da je dovoljno da se potpišemo na komad papira, napišemo podatke i sa tim ako me prevari mogu na FINU. i dobijem novac.

Druga stvar, u potrazi sam za još jednim kombijem, nema problema, lik ima i kombi koji me zanima, uglavnom neki lik njemu dužan 3500€ i taj isti prodaje kombi za 7000€ (što je debelo ispod cijene), pa bi ovaj muljator da ja njemu dam 3500€ da da novac ovom liku čiji je kombi, a ostatak od 3500€ (koje mu ovaj navodno duguje) mu mogu dati kasnije ako želim ili kompenzirati za nešto.

Velim ja njemu ok. ajmo mi kod tog lika, riješimo prijenos, ja njega isplatim, on tebi da tvoju lovu...., a on pa mora vidjeti sa njim, mora ovo, mora ono, promijeni temu..., sve u svemu nevjerojatno, nadam se da nitko ne nasjeda na takve gluposti.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Old 07.11.2011., 22:47   #5
Ako je to to, evo male pomoći

Ova ih firma kao zastupa...


KALUMA d.o.o. Zagreb
KALUMA društvo s ograničenom odgovornošću za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu
PRIHODI: 302 tis. € 2007/06 ++ ZAPOSLENIH: 1 2007/06 +100,0%

adresa
Zagreb, Stenjevec 8
telefon 021 361047
telefaks
web www.kaluma.hr
email [email protected]

adresa sjedišta
Zagreb, Stenjevec 8
tijelo Trgovački sud u Zagrebu
godina osnivanja 2003
registracijski broj 060192317
matični broj 1743252
oib 50989376098
djelatnost 45.11 Trgovina automobilima i motornim vozilima lake kategorije (NKD 2007)
71.22.0 (NKD 2002)
sektor 2007 G - Trgovina na veliko i na malo; popravak motornih vozila i motocikala
sektor 2002 K - Iznajmljivanje plovnih prijevoznih sredstava
veličina
-
vlasništvo privatno vlasništvo
provjera ozbiljno preporučena
porijeklo kapitala 100% domaći kapital
računi 2360000-1500388048
2360000-1101674375
__________________
Ljudska glupost u akciji - najjača sila u svemiru!!!!

Zadnje uređivanje bobanzvone : 07.11.2011. at 23:29.
bobanzvone is offline  
Old 13.11.2011., 10:21   #6
kupio u zadnjih 15 godina 3 auta od firme Nik international dva preko njihovog predstavnika u Hrvatskoj firme Patron i jedan od Kalume.Sve je bilo korektno ,a pogotovo kvaliteta automobila.Uz moju preporuku par mojih prijatelja je kupilo automobile i svi su bili zadovoljni sa obavljenom kupovinom.
catcatcat is offline  
Old 13.11.2011., 10:56   #7
stvarno
i onda si ima potrebu se registrirat i to sa nama ovdje podijelit
E30 is online now  
Old 13.11.2011., 11:04   #8
Da, obiteljski im odvjetnik očito kojemu su i sami dužni lovu
VDCOTO is offline  
Old 13.11.2011., 11:27   #9
Quote:
E30 kaže: Pogledaj post
stvarno
i onda si ima potrebu se registrirat i to sa nama ovdje podijelit
Sigurno ispravlja nepravdu, a jos ako mu das za auto kes na ruke avansno ti moze tamo sredit i popust
Panj_u_šumi is offline  
Old 14.11.2011., 02:15   #10
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Prevare su na žalost uzele velikog maha, zato treba paziti da se novac nikada, ali baš nikada ne daje unaprijed, ni pod razno.

Pošto gdje god stignem kupim jeftinije gorivo tako me i neki dan nazove lik i da mi cijenu bagatelnu, ponuda koja se ne odbija, ali... lik traži unaprijed neku lovu, uglavnom kupio bih goriva za 11 000 kn., ali lik prvo treba 5000 kn. (kako da ne, pa dođe na 2000 kn..., onda ga lagano od flaksao i rekao kad dofura gorivo dobiva novac i kraj priče. Kap koja je prelila čašu jne bilakad me pokušao uvjeriti da je dovoljno da se potpišemo na komad papira, napišemo podatke i sa tim ako me prevari mogu na FINU. i dobijem novac.

Druga stvar, u potrazi sam za još jednim kombijem, nema problema, lik ima i kombi koji me zanima, uglavnom neki lik njemu dužan 3500€ i taj isti prodaje kombi za 7000€ (što je debelo ispod cijene), pa bi ovaj muljator da ja njemu dam 3500€ da da novac ovom liku čiji je kombi, a ostatak od 3500€ (koje mu ovaj navodno duguje) mu mogu dati kasnije ako želim ili kompenzirati za nešto.

Velim ja njemu ok. ajmo mi kod tog lika, riješimo prijenos, ja njega isplatim, on tebi da tvoju lovu...., a on pa mora vidjeti sa njim, mora ovo, mora ono, promijeni temu..., sve u svemu nevjerojatno, nadam se da nitko ne nasjeda na takve gluposti.
To ide u oba smjera. Ja npr. sam u mogućnosti nabaviti određenu vrstu robe do 60% jeftinije nego što je u prodaji kod nas. Sve po zakonu i 100% legalno, ALI je caka u dobivanju ogromnog popusta u plaćanju u KEŠU. S obzirom da sam se ja par puta opekao sa narudžbama koje su bile otkazivane dok sam ja već (svojim novcem) kupio robu ili sam se suočavao sa spikama: sad ti imam pola a ak može za mjesec dana ostalo i slično, praksa mi je uzimanje 100% love unaprijed 2-3 dana prije nego isporučim robu tj. odem po nju i kupim je. Kome paše ok, kome ne - a šta ću mu ja.

Na taj način sebe štitim od financijskog pušinga, a fala bogu još nikoga nisam zajebao niti namjeravam, jer se radi o sumama od parsto eura, a za to se fakat ne isplati imati nemiran san i okretat se iza leđa svaki dan...
Headbanger is offline  
Old 14.11.2011., 12:34   #11
@headbanger kažeš da je bilo problema, otkazivanja... neznam što drugo i očekujete sa takvim "poslovanjem" prodajtete robu koju nemate, ako niste spremni se bavit trgovinom nemojte se baviti ili se bavite dok ima naivčina koje daju lovu unaprid to što likovima koji nemaju kune u džepu pokušavate prodat nekakve stvari i "upadate u probleme" me stvarno ni najmanje ne zanima
E30 is online now  
Old 14.11.2011., 13:24   #12
Quote:
E30 kaže: Pogledaj post
@headbanger kažeš da je bilo problema, otkazivanja... neznam što drugo i očekujete sa takvim "poslovanjem" prodajtete robu koju nemate, ako niste spremni se bavit trgovinom nemojte se baviti ili se bavite dok ima naivčina koje daju lovu unaprid to što likovima koji nemaju kune u džepu pokušavate prodat nekakve stvari i "upadate u probleme" me stvarno ni najmanje ne zanima
E sad ga i ti jebaješ - pa PRVO pravilo koje su naučili priučeni "manageri" u Europi je ...... NEMA LAGERA. Ta Američka sranja su se prelila na ovu stranu Atlantika i sad ga jebaji - od renomiranih firmi više nemreš očekivati da imaju lager. Ne vidim razloga zašto bi se onda mi ponašali drugačije. Robu koja stalno ide uzimaš na lager (obično nekim tempom) - al što da radiš s "egzotima"?
CDRW is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.