Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2010., 20:24   #1
Volite li tetovaze na partneru/ici???

pitanje je jasno, dali volite tatooe i dali vas one na jedan nacin pale. osobno nisam pristalica nikakvih slicica niti crtarija po tijelu, niti me one privlace. imao sam priliku bit na jednu vecer s curom koja je tetovirana na par mijesta, i nije mi neki prizor koji bi me ocarao ili napalio!!! naravno neki ce protumacit da tatooi i nisu da bi napaljivali partnera , ali mene ne fasciniraju. kakva su vasa misljenja???
to-ri is offline  
Old 07.04.2010., 20:32   #2
Quote:
to-ri kaže: Pogledaj post
pitanje je jasno, dali volite tatooe i dali vas one na jedan nacin pale. osobno nisam pristalica nikakvih slicica niti crtarija po tijelu, niti me one privlace. imao sam priliku bit na jednu vecer s curom koja je tetovirana na par mijesta, i nije mi neki prizor koji bi me ocarao ili napalio!!! naravno neki ce protumacit da tatooi i nisu da bi napaljivali partnera , ali mene ne fasciniraju. kakva su vasa misljenja???
Meni je svejedno... Ako je lijepa tetovaza i na lijepom mjestu zasto ne...ali umjereno, ne volim pretjerivanje... recimo piercing mi recimo ne pase, pogotovo ne na jeziku... ne znam radije tatoo nego piercing...
__________________
Health food makes me sick
Magic woman is offline  
Old 07.04.2010., 20:35   #3
Samo ako se meni tetovaza svida, ako nije sarena, ako nije velika i ako ih nema puno

Mozda ipak bolje da nema tetovazu
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 07.04.2010., 20:40   #4
e vidis piercing mi je dobar na pupku i nigdje vise!!!!
to-ri is offline  
Old 07.04.2010., 20:44   #5
ne
//LiQuiD SiLEncE// is offline  
Old 07.04.2010., 20:48   #6
za pocetak kaze se tattoo
Zla patka is offline  
Old 07.04.2010., 20:48   #7
volim,ako nije nešto pretjeranog baš...fora su mi one na listovima na nozi dečkima
ma uvijek se okrenem za lijepom tetovažom,ali nije baš svaka lijepa...
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Old 07.04.2010., 20:49   #8
Ogroman turn off.
Webeto is offline  
Old 07.04.2010., 20:59   #9
Meni idu na živce neke stereotipne tetovaže, ono nekakvi cvjetići, leptirići, škorpiončići i takve sitne gluposti za cure, pogotovo je loše što te sitne tetovaže izgledaju kao mrlje iz daljine, bezveze totalno.
No s druge strane ako je riječ o nekom smislenom crtežu, onda mi se može sviđati i bit mi zanimljivo
I sviđaju mi se vece tetovaže, samo da ih nema na sisama, po mogućnosti ni na trbuhu, leđa, ruke i potkoljenice su ok, može ih biti i puno što se mene tiče.

Dakle, to mi se može sviđati i može mi biti i super i zanimljivo, al sad da li mi je neki faktor u seksualnoj privlačnosti i napaljivanju ? Pa u principu ne, može me privuci i zainteresirati za osobu, ali me ne pali u seksualnom smislu, to mi ovisi o drugim stvarima, ali nemam ništa protiv i može mi se i sviđati ako je lijepo napravljeno. Piercing ista stvar, uglavnom mi se sviđaju razne vrste osim bradavice, i oko pice, to mi je turn off, ali uho, pupak i ostale standardne zone su mi dobre, pogotovo mi se sviđa industrial
Gilach is offline  
Old 07.04.2010., 20:59   #10
imam tetovažu, htio sam si je napraviti, nije mi turn off. No vidim li neku ogromnu nakaradnu na ženi, tada mi je.

evo i primjera.

nakaradno: http://media.picfor.me/00198F7/14290...ttoo_large.jpg

sasvim pristojna i lijepa tetovaža: http://www.designowntattoos.com/imag...oo-designs.jpg
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 07.04.2010., 21:13   #11
Muškarci sa tatuom mi deluju kao sirovine.
joly is offline  
Old 07.04.2010., 21:15   #12
Kad volim osobu, volim sve na njoj. Pa i tetovaže.
Crna dalija is offline  
Old 07.04.2010., 21:15   #13
ne volim baš... tj kod cure bih još mogao podnijeti, ali da mi jednog dana bude žena

mislim, ako je ukusna(ja bih rekao da je najbolja opcija list, ili nešto takvo(dakle, mjesto gdje će to izgledati sexy kad je u robi, i negdje gdje neću vidjeti prilikom ševe...dakle, leđa nisu preporučljiva), i nešto što izgleda vitko(na sličici)...
rocket86 is offline  
Old 07.04.2010., 21:27   #14
nije da me nešto pali ili da mi je presudan ali mi se sviđa. Samo umjereno, ne volim pretjerivanja i glupe slike prek cijelog tijela u boji i to.
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 07.04.2010., 21:45   #15
Kad su posebne jedinstvene, kao i žene, onda da.
haligali is offline  
Old 07.04.2010., 23:17   #16
pale me ako su dobre i ako ih nema puno.
crna87 is offline  
Old 07.04.2010., 23:40   #17
Volim ih i na sebi pa bi bilo malo čudno da ih ne volim na partneru..
Lyndra is offline  
Old 07.04.2010., 23:53   #18
Mene tetovaze uopce ne pale, niti najmanje. Mozda mi nebi smetala jedna tetovaza i da je mala i da je na mjestu gdje se robom moze prekrit, al da ih ima puno i po cijelom tijelu-
__________________
Put do pakla popločan je dobrim namjerama!
lilylil is offline  
Old 07.04.2010., 23:57   #19
Volim vidit na curi tetovažu ... neku cool
Pali_andjeo is offline  
Old 08.04.2010., 00:40   #20
Evo, nisam odolio a da ne stavim. Slikana je kad je bila friško tetovirana. Stara cca 2 dana.

http://www.imagesforme.com/show.php/1068438_asd.jpg
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger