Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2004., 00:02   #61
Neposlusne obrve

kako ih ukrotit?
jedna je ok, svaka dlaka na svom mjestu a druge se ugnjezdile jedna prek druge, onak na gusto tak da zgleda ko da su krivo pocupane, ta druga izgleda tanko.
savjeti dobrodosli
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 09:07   #62
Re: obrve...neposlusne

Quote:
mrkvich kaže:
kako ih ukrotit?
jedna je ok, svaka dlaka na svom mjestu a druge se ugnjezdile jedna prek druge, onak na gusto tak da zgleda ko da su krivo pocupane, ta druga izgleda tanko.
savjeti dobrodosli
gle..prije svega, moraš shvatiti i prigrliti jednu istinu:

OBRVE SU ZLE!

onda možeš raditi na njima
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 09:43   #63
Imam dva dobra savjeta za obrve:
1. Pusti ih da izrastu na jednaku duzinu kako bi ih mogla lijepo oblikovat. Malo ces izgledat ko kreten, ali najvise dva tjedna. Ja sam isto u jednoj svojoj fazi imala previce iscupane obrve(Greta Garbo wannabe) i na to su me svi upozoravali, ali ih nisam jebala sve dok se nisam vidla na jednoj fotki.
I onda sam ih fino pustala neko vrijeme i lijepo ih pocupala.
Trust me, isplati se...
2. Kako bi dobro pocupala obrvice trebas dobru pincetu, cesljic za obrve(trepavice) i jednu olovku za oci bijele boje.
Prva stvar:uzmi olovku i polozi jedan kraj kod ruba nosa(nosnice) i polozi je ukoso do ruba oka. Gdje ti dodje taj krajnji rub olovke do tuda ti kraj obrve mora ici.(nadam se da si skuzila)Zene useru 99% obrve kad su im kratke i zvarsavaju negdje na pol oka.
Druga stvar: Bijelom olovkom po obrvi oznaci kako bi ti obrva trebala izgledati i zatim samo pocupaj ono kaj je ispod te bijele linije, jednostavno da nemre jednostavnije bit.

I jos jedan savjet ak imate neukrotive obrve a cesto si rukama idete po licu: Uzet iz seta za sminkanje onu cetkicu za trepavice(kaj izgleda ko kefica od maskare) i malo je nasprejat sa lakom za kosu i prec sa njom prek obrve i nema da obvrvica mrdne cijeli dan.
A eto jos jedan savjet...Bas sam se razbahatila sa savjetima: da bi luk obrve izgledao dramaticniji i pogled zavodljiviji, trebate nabaviti neko dobro sjenilo bijele boje sa malo sljokica/sedefa, malo tog sjenila prsticem stavit drito ispod obrve i razmazat de se ne kuzi jako.
Eto, nadam se da sam pomogla.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 10:07   #64
ideš

pa ti si baš proučila "The Dark Side"

hvala

btw. sšljokica glede - Polvere di luce - pupa (149 kn)
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 13:19   #65
hm...da...fala al ja nemam problema sa cupanjem il ne znam cim nek su se slegle na jedan kup. dodje mi da ih
ko da rade gnjezdo dok je druga obrva cist ok
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 13:35   #66
meni su moje obrvke baaaš oukje. al se frčkaju kad je bura. i da ga je.eš ne moš im pomoć!
ja ih počešljam četkicom za zube ne onom koju trenutno upotrbljavam i dikad zaližem nečim za kosu(vosak, gel, štrc laka za kosu) al rijetko pomaže

beatrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 13:41   #67
Quote:
mrkvich kaže:
hm...da...fala al ja nemam problema sa cupanjem il ne znam cim nek su se slegle na jedan kup. dodje mi da ih
ko da rade gnjezdo dok je druga obrva cist ok
Dobrodosla u klub. Spavas li mozda na boku? Naime, ja sam mudro zakljucila da je to uzrok nepravilnostima. Ista stvar sa siskama. Lijeva strana jednostavno strsi ili u najboljem slucaju izgleda kraca od desne. A nije. Desna obrva ok, lijeva razbarusena.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 14:24   #68
mislim da postoji neki gel bas za obrve.

zapravo, znam da je moja americka cimerica u kampu kao redovan dio makeupa koristila neko cudo koje je izgledalo kao sjajilo i time je zalizivala obrve!

al nekak mi se cini da bi toga moralo i kod nas biti!
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 14:26   #69
Re: Re: obrve...neposlusne

Quote:
shree_kali kaže:
gle..prije svega, moraš shvatiti i prigrliti jednu istinu:

OBRVE SU ZLE!

onda možeš raditi na njima
prije svega moraš shvatiti jednu stvar - obrve su tvoje! I prirodne!
I nema tog zakona di piše kak moraju izgledati!

Možda sma preradikalna, al ja jednostavno ne mogu shvatiti da bi me mučilo/brinulo/uznemiravalo kak mi obrve stoje il izgledaju...

Mislim, ono...moje su i takve su kakve su.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 19:42   #70
ja sam si jednu pocupala tak da sad u sredini neam dlaka, dosta njih me pitalo od ceg mi taj oziljak, a frendice mi se smiju ..imaju i zakaj.. ...ruzne su mi sad one male dlacice koje tek rastu i sve to skupa cudno izgleda , jer kad ja krenem, onda nemrem stat s cupanjem
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 00:58   #71
Quote:
kem kaže:
Dobrodosla u klub. Spavas li mozda na boku? Naime, ja sam mudro zakljucila da je to uzrok nepravilnostima. Ista stvar sa siskama. Lijeva strana jednostavno strsi ili u najboljem slucaju izgleda kraca od desne. A nije. Desna obrva ok, lijeva razbarusena.
iskreno,spavam ti nesto tipa grofa drakule,na ledjima sa prekrizenim rukama....ne pitaj, al opustaaa..al tokom noci n eznam u kakvim s epolozajima znam nac, samo znam da ujutro nije niti jedan slican onome u kojem zaspim ...al da,moguce je da je spavanje na boku krivo...inace sam tak okrenuta dok gledam telku itd...bemu misa
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 14:53   #72
Re: Re: Re: obrve...neposlusne

Quote:
goldberry kaže:
prije svega moraš shvatiti jednu stvar - obrve su tvoje! I prirodne!
I nema tog zakona di piše kak moraju izgledati!

Možda sma preradikalna, al ja jednostavno ne mogu shvatiti da bi me mučilo/brinulo/uznemiravalo kak mi obrve stoje il izgledaju...

Mislim, ono...moje su i takve su kakve su.
aha? pa i ako su neuredne, neka ih?

kao što sređujem bikini zonu, nokte ili zurku, tako sređujem i obrve..

i ostajem pri tvrdnji da su zle. mrzim ih.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 22:31   #73
Quote:
Hana_ kaže:
ja sam si jednu pocupala tak da sad u sredini neam dlaka, dosta njih me pitalo od ceg mi taj oziljak, a frendice mi se smiju ..imaju i zakaj.. ...ruzne su mi sad one male dlacice koje tek rastu i sve to skupa cudno izgleda , jer kad ja krenem, onda nemrem stat s cupanjem
tak i ja

malo smanjim jednu, onda prilagodim drugu, onda prvu prilagodavam prvoj

i tak...trebala bi svaki tjedan u salon na korekciju, al mi se ne da...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 13:49   #74
Quote:
Clea kaže:
tak i ja

malo smanjim jednu, onda prilagodim drugu, onda prvu prilagodavam prvoj

i tak...trebala bi svaki tjedan u salon na korekciju, al mi se ne da...
ma ja sam retardo kad je upitanju čupanje obrva..jednostavno - nisam u stanju! nema šanse!

odem u salon, dvajst kuna i divota jedna
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 14:27   #75
Quote:
shree_kali kaže:
ma ja sam retardo kad je upitanju čupanje obrva..jednostavno - nisam u stanju! nema šanse!

odem u salon, dvajst kuna i divota jedna
ti barem nisi lijena otic u salon, ko ja
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 14:38   #76
Quote:
Clea kaže:
ti barem nisi lijena otic u salon, ko ja
ma kad ima jedan u dvorištu birca gdje izlazim..odem tam svako popodne na kavicu i usput se zaletim..5 minuta posla i sva sam si ko bajaderica

(al trenutno izgledam ko da ću svaki čas bombardirati dubrovnik - imala je gužvu u četvrtak kad sam htjela da me čupne..)
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 21:37   #77
gel za kosu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 22:34   #78
Quote:
AFRODITA69 kaže:
gel za kosu!
da ...ili malo Labella na prst i zalizes
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 12:33   #79
Quote:
AFRODITA69 kaže:
gel za kosu!
ma da?! nije mi to nikad palo na pamet

ja ih počešljam sa onom četkicom i to je to..al ovo mi zvuči super
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 22:45   #80
Re: obrve...neposlusne

Quote:
mrkvich kaže:
kako ih ukrotit?
jedna je ok, svaka dlaka na svom mjestu a druge se ugnjezdile jedna prek druge, onak na gusto tak da zgleda ko da su krivo pocupane, ta druga izgleda tanko.
savjeti dobrodosli
Najbolje je otići kozmetičarki.
Odem dva-tri puta na mjesec i one mi
srede obrve onako profesionalno, izgledam kao model
Ne stvarno, jako dobro rade sa voskom
i onim malim krpicama gazama, ti se samo
opustiš zatvoriš oči i čup-čup u par poteza
obrve izgledaju super!
Dannijela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.