Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2007., 03:14   #41
Quote:
yoboss kaže: Pogledaj post
ak si napr. milan mozes nabusit atalantu 14:0 bez problema , a u ovim novijima to je vec dosta nemoguce.
evo prije pola sata sam napravio jadransku ligu u nogometu(blaženi editor),i s dinamom sam naderao budućnost iz Podgorice 9-0 ????
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 03:24   #42
Quote:
ady kaže: Pogledaj post
Postoje dva managera pod nazivom CM Manager 03-04
Taj kaj si ti naveo je izdan prvii,ali je igra bila toliko pretrpana bugovima da to nije moguće,pa su najavili novu verziju,koja će biti bolja.
Između ostalog imam original CD,ove druge verzije(rodbina made in Deutschland ),a imam i pirat prve verzije stvarno se razlikuju ka nebo i zemlja,ne bitno u izgledu,nego u gameplayu
Igrao sam svaki CM/FM u zadnjih 12 godina i nisam siguran na sto mislis s dvije razlicite verzije CM 03/04 Mozda mislis na CM4 koji je izasao godinu prije i koji je imao hrpu bugova? Moram se ispraviti. TO je bio najgori manager SI-a uopce no i dalje mu je CM 03/04 odmah uz bok: takodjer pun bugova, prelagan i prenerealistican. FM 07 je svjetlosnim godinama ispred u svemu tome bez obzira na fijasko s ozbiljnim bugom koji je donio patch.

Inace, nije bilo raskola ekipe nakon CM 03/04. Razisli su se SI i EIDOS koji je samo bio izdavac igre i FM i dalje radi ista ekipa koja je radila Championship Manager do CM 03/04 verzije.
Ace Rimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 17:49   #43
Quote:
ady kaže: Pogledaj post
evo prije pola sata sam napravio jadransku ligu u nogometu(blaženi editor),i s dinamom sam naderao budućnost iz Podgorice 9-0 ????
kako god care sve te igrice su pun kurac nerealne , u starom manageru bi ih dobio 16:0... i ono sto je najvise najnerealnije u manageru 2007 je to ako ponudis za nekog igraca recimo za modrica sto je kod mene slucaj 30 mil. kuna a on vrijedi kojih 10-11 mil. a prije toga je vec neki klub ponudio za njega kojih 14-15 mil kuna i dinamo mi kaze da vec imaju zainteresirane klubove za modrica koji su ponudili 15 mil kuna manje od mene i da odbijaju moju ponudu i pristaju na onu 15 mil kuna manju odstetu. Gdje je tu logika? Odbijaju moju ponudu od 30 mil kuna i pristaju na onu od 15 mil kuna drugog kluba.
__________________
I´m forever blowing bubbles prety bubbles in the air...West ham!!!
yoboss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 23:50   #44
to mi ide na zovce u svakom manageru
__________________
Don't worry,be happy
Elektron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 23:51   #45
i koju taktiku inace preferirate, bez obzira na manager...
__________________
Don't worry,be happy
Elektron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 22:36   #46
4-4-2 diamond-fly-high
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 19:23   #47
Quote:
Elektron kaže: Pogledaj post
i koju taktiku inace preferirate, bez obzira na manager...
4-3-3 , u spici u sredini stavim target man , ostala dva u spici su wingeri , u vezi u sredini je def midfielder sa strane su att midfilielder , u obrani su svi centre back

ova taktika je kod mene bila dosta uspjesna makar je komplicirana
__________________
I´m forever blowing bubbles prety bubbles in the air...West ham!!!
yoboss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 12:35   #48
Quote:
yoboss kaže: Pogledaj post
kako god care sve te igrice su pun kurac nerealne , u starom manageru bi ih dobio 16:0... i ono sto je najvise najnerealnije u manageru 2007 je to ako ponudis za nekog igraca recimo za modrica sto je kod mene slucaj 30 mil. kuna a on vrijedi kojih 10-11 mil. a prije toga je vec neki klub ponudio za njega kojih 14-15 mil kuna i dinamo mi kaze da vec imaju zainteresirane klubove za modrica koji su ponudili 15 mil kuna manje od mene i da odbijaju moju ponudu i pristaju na onu 15 mil kuna manju odstetu. Gdje je tu logika? Odbijaju moju ponudu od 30 mil kuna i pristaju na onu od 15 mil kuna drugog kluba.
to ti je zato sto im uvjetujes vrijeme odlucivanja o prodaji tog igraca! meni se to znalo desavat al kad sam skuzio u cemu je problem sve prode kak treba!
__________________
Sell, sell, sell...

Zadnje uređivanje Mutavac™ : 21.01.2007. at 12:36. Reason: pravopis
Mutavac™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 12:38   #49
Quote:
yoboss kaže: Pogledaj post
Poceo sam igrat sa West Hamom imam para pun k....c a neznam gdje bih ih potrosio nego na nove wonderkidove ili worldclass igrace... molim vas za pomoc
imas ih masu pocni sa Caredenas, Arouca, Renders, Bale, dias(koliko toliko)....
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 12:18   #50
gdje mogu nabaviti patch za slike igraca u manageru 2007. probao sam kopirat slike igraca od proslih managera al nece.
__________________
I´m forever blowing bubbles prety bubbles in the air...West ham!!!
yoboss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 17:57   #51
Quote:
yoboss kaže: Pogledaj post
gdje mogu nabaviti patch za slike igraca u manageru 2007. probao sam kopirat slike igraca od proslih managera al nece.
Ne treba ti patch,izaberes sliku rezolucije 1024&768 promijenis joj ime u ''default'' i kopiras je u program files,sports interactive,football manager 2007,data,graphics,backgroungds.
dado123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 22:25   #52
Quote:
dado123456 kaže: Pogledaj post
Ne treba ti patch,izaberes sliku rezolucije 1024&768 promijenis joj ime u ''default'' i kopiras je u program files,sports interactive,football manager 2007,data,graphics,backgroungds.
kao prvo sve slike nisu rezolucije 1024&768 i mora li biti bas takva rezolucija zato sto nisu sve slike rezolucije 1024&768?
kao drugo zas se mora stavit ime u "default"? care mislim da nije tako i da postoji patch za te slike u manageru a ja ga nemogu nac.
__________________
I´m forever blowing bubbles prety bubbles in the air...West ham!!!
yoboss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 23:07   #53
Quote:
yoboss kaže: Pogledaj post
kao prvo sve slike nisu rezolucije 1024&768 i mora li biti bas takva rezolucija zato sto nisu sve slike rezolucije 1024&768?
kao drugo zas se mora stavit ime u "default"? care mislim da nije tako i da postoji patch za te slike u manageru a ja ga nemogu nac.

moras biti rezolucije 1024&768,stavis ime default i kopiras gdje sam ti reko ali slika mora biti 1024&768.
dado123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 23:33   #54
Ej a kako ću u ovom novom manageru FM 2007,igrača(Celsinho,Brazilijanac)koji je dobio Hrvatsku nacionalnost,jer je živio u Hrvatskoj određeno vrijeme,pozvati da igra za Hrvatsku.Znam da je ovo moguće,jer sam u prethodnim managerima to stalno radio,samo sam uzeo opciju Call up to national team i gotovo,a u FM 2007 to nije moguće,neće da mi se prikaže ta jebena opcija,ali moj prethodnik na klupi reprezentacije je Wason Renteriu nekog Bolivijanca??? il tak nakon što je dobio drugu nacionalnost tj. Hrvatsku odmah pozvao u tim i on je odigravši jednu tekmu za Hrvatsku automatski postao isključivo dostupan samo Hrvatskoj
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 23:35   #55
I ne Celsinho nije odigrao ni jednu tekmu za Brazilijansku vrstu!!
Molim vas za pomoć,ovo mi tak strašno treba,jer Hrvatska repka mora biti GLAVNA
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 00:48   #56
Quote:
ady kaže: Pogledaj post
I ne Celsinho nije odigrao ni jednu tekmu za Brazilijansku vrstu!!
Molim vas za pomoć,ovo mi tak strašno treba,jer Hrvatska repka mora biti GLAVNA
http://www.neoseeker.com/forums/inde...7&p=3om/forums ovdje imas sve o FM 2007.Volio bih da ti mogu pomocu ali nikad nisam imao ovakav slucaj,mislim jesam ali nije bilo ovako ozbiljno celsinho u hrvatsku.Idi na dati link i sigurno ces naci.Pozdrav
dado123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 12:39   #57
Quote:
ady kaže: Pogledaj post
Ej a kako ću u ovom novom manageru FM 2007,igrača(Celsinho,Brazilijanac)koji je dobio Hrvatsku nacionalnost,jer je živio u Hrvatskoj određeno vrijeme,pozvati da igra za Hrvatsku.Znam da je ovo moguće,jer sam u prethodnim managerima to stalno radio,samo sam uzeo opciju Call up to national team i gotovo,a u FM 2007 to nije moguće,neće da mi se prikaže ta jebena opcija,ali moj prethodnik na klupi reprezentacije je Wason Renteriu nekog Bolivijanca??? il tak nakon što je dobio drugu nacionalnost tj. Hrvatsku odmah pozvao u tim i on je odigravši jednu tekmu za Hrvatsku automatski postao isključivo dostupan samo Hrvatskoj
kada vodis repku uvijek imas call up opciju na managerima. tog celsinha u call up nema mozda zato sto nije dovoljno odigrao utakmica u hrvatskoj. mozda je vec prije odigrao za brazilsku repku samo tam ne pise da je bio pozvan ( to se meni dogodilo ).
__________________
I´m forever blowing bubbles prety bubbles in the air...West ham!!!
yoboss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 20:05   #58
LJUDI POMAGAJTE GDJE DA EXTRAKTUJEM FACEPACKOVE.
dado123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 17:40   #59
Jebeno.....i upropasti mi igru

Kad loadiram igru(igram s Dinamom),samo uzmem Continue i pojavi mi se ovaj jebeno jebeni nenadjebivi izjebani nadrlani message:

A serious error was encountered and the aplication will close. An error file has been generated in:USER-DKP5AC5UIS/F:/Football Manager 2007

A taj USER-DKP....... uopšte ne postoji,molim help
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 19:00   #60
Je li to nik ne zna ili ne mo že po mo ći , ajd vi dim mal kas ni je je li ko šta odgo vo rio
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.