Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2007., 19:51   #41
Quote:
Buby kaže: Pogledaj post
Samo nas tjeraju da trošimo pare, a za godinu dana izađe nova igra koju opet nemožeš igrati jer je tvoj komp preslab.
ne ono,najisplatljivije ti je kupit za puno para matičnu od neki 1200kn,sa PCI utorima za grafičku koja podržava sly i DDR2,dual-core procesor barem 2.8,Nvidiinu grafičku koja podržava sly(npr.8800 GTX),neko jeba*ko napajanje da ti to sve može punit,možda neki dodatni cooler,1.5 gb RAM-a(bolje 2gb),i to ti je sve uživaš 2-3 godine,dok će ti to kaj si sad složil i kaj je sad najbolje onda biti smeće...
Syon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 00:17   #42
Igra izgleda da bi trebala biti dobra, no kaj se tice najboljeg FPSa ikad, najbolji FPSovi ikad su vec izasli
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 22:06   #43
Evo dio clanka iz BUG.hr-a...
BioShock na umnažanju

Ekipa iz Irrational Gamesa potvrdila je kako su radovi na BioShocku okončani, te je Gold inačica poslana u tvornicu na umnažanje i pakiranje. Spomenuti proces trebao bi biti okončan do 21. kolovoza za kada je najavljeno pojavljivanje BioShocka u dućanima. Najavljivan kao duhovni nasljednik odličnog System Shocka, BioShock je odmah dospio na listu najiščekivanijih naslova godine.

Sad cemo vidjet al je dobar ili nije, nadam se da ce biti dobar.
G_Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 01:52   #44
najbolji fps je HL2

__________________
"Svi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." Conrad Adenauer
Oggy1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 02:28   #45
odma posli RTCW-a i COD 2
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 02:52   #46
Quote:
Oggy1985 kaže: Pogledaj post
najbolji fps je HL2

a po cemu to?
trebao si napisati da je tebi osobno najbolji fps, ovako zvuci nametljivo
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 02:53   #47
Quote:
M4t174 kaže: Pogledaj post
a po cemu to?
trebao si napisati da je tebi osobno najbolji fps, ovako zvuci nametljivo
da... jos amena stavi... i ne obrazlozi zakaj...

d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 02:58   #48
Ma najbolji FPS ikad će biti Serious Sam 3 i neka igra o domovinskom ratu.
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 09:50   #49
Quote:
Skac01 kaže: Pogledaj post
Ma najbolji FPS ikad će biti Serious Sam 3 i neka igra o domovinskom ratu.
Ma tko će ti raditi igre o domovinskom ratu, to su nebuloze, pol svijeta uopće ne zna gdje je Hrvatska
__________________
Devils never cry.
http://img87.imageshack.us/img87/461...orumsiggc2.png
Buby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 09:59   #50
Najbolji FPS je Call of Duty ,a sada kada dođe Call of Duty4.........................
još tu ima i Counter Strike........
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 11:53   #51
Quote:
Buby kaže: Pogledaj post
Ma tko će ti raditi igre o domovinskom ratu, to su nebuloze, pol svijeta uopće ne zna gdje je Hrvatska
Croteam ju već radi.
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 17:25   #52
Quote:
Skac01 kaže: Pogledaj post
Croteam ju već radi.
Da croteam možda ne radi Serious Sam 3
__________________
Devils never cry.
http://img87.imageshack.us/img87/461...orumsiggc2.png
Buby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 18:28   #53
Quote:
Buby kaže: Pogledaj post
Da croteam možda ne radi Serious Sam 3
Mislim da im se ne da više ganjati SS franšizu. Trenutno rade igru s tematikom modernog ratovanja, nešto u stilu BF2 i novog CoD3.

Ovu priču o tome da rade nešto na tematiku domovinskog rata izvalio je netko na forumu pa su je svi klinci prihvatili.

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 19:37   #54
Quote:
justapixel kaže: Pogledaj post
Mislim da im se ne da više ganjati SS franšizu. Trenutno rade igru s tematikom modernog ratovanja, nešto u stilu BF2 i novog CoD3.

Ovu priču o tome da rade nešto na tematiku domovinskog rata izvalio je netko na forumu pa su je svi klinci prihvatili.

.
Da si pravi Gamer znao bi da se Serious Sam 3 radi , a ovo za igru o domovinskom ratu više ne vjerujem , a ako ne vjeruješ da se Serious Sam proizvodi Kupi Gameplay od 5 mjeseca ili pogledaj ovo http://www.seriouszone.com/cms/articles/48_1.php i CoD 3 baš nije moderan rat jer se radnja događa prije 64 godine.
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 20:48   #55
Quote:
Skac01 kaže: Pogledaj post
Da si pravi Gamer znao bi da se Serious Sam 3 radi , a ovo za igru o domovinskom ratu više ne vjerujem , a ako ne vjeruješ da se Serious Sam proizvodi Kupi Gameplay od 5 mjeseca ili pogledaj ovo http://www.seriouszone.com/cms/articles/48_1.php i CoD 3 baš nije moderan rat jer se radnja događa prije 64 godine.
Nisam rekao da ga ne rade, već da im se ne da. SS serijal moraju nastaviti raditi, ako ništa drugo, zbog para.

A CoD sam mislio na zadnji nastavak, tj. CoD4: Modern Warfare. Zaboravio sam bio da je napravljena i trojka, ali avaj samo za konzole.

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 21:49   #56
http://www.gamesradar.com/us/pc/game...sectionId=1000


.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 21:56   #57
Quote:
justapixel kaže: Pogledaj post
Mislim da im se ne da više ganjati SS franšizu. Trenutno rade igru s tematikom modernog ratovanja, nešto u stilu BF2 i novog CoD3.

Ovu priču o tome da rade nešto na tematiku domovinskog rata izvalio je netko na forumu pa su je svi klinci prihvatili.

.
ja sam objavio da se igra o domovinskom ratu pravi i pravi se, svi gameri to prate i znaju za to u zadnje vrijeme
kao što sam rekao, gameri
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 22:27   #58
Quote:
M4t174 kaže: Pogledaj post
ja sam objavio da se igra o domovinskom ratu pravi i pravi se, svi gameri to prate i znaju za to u zadnje vrijeme
kao što sam rekao, gameri
Čudno, ja sam gamer pa nisam čuo za takvo što.

A kad si to objavio jesi li mislio na:
1. Cro Army igru koju je jedna ekipa počela raditi prije 3-4 godine, odustala prije 2 zbog nedostatka financijske potpore, zainteresiranosti i još par faktora.
2. Igru o Vukovaru koju je par početnika htjelo raditi prije oko godinu dana, a da nisu znali osnove osnova programiranja i izrade igara. Projekt neslavno propao u začetku...
3. Nepostojeći projekt o domovinskom ratu Croteama koji trenutno radi na par projekata: nastavku Serious Sam franšize, novom Serious Sam engineu koji imaju namjere prodavati, novom modern war based shooteru za koji su u zadnjih godinu proširili svoj tim s par članova.

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 22:52   #59
Quote:
justapixel kaže: Pogledaj post
Čudno, ja sam gamer pa nisam čuo za takvo što.

A kad si to objavio jesi li mislio na:
1. Cro Army igru koju je jedna ekipa počela raditi prije 3-4 godine, odustala prije 2 zbog nedostatka financijske potpore, zainteresiranosti i još par faktora.
2. Igru o Vukovaru koju je par početnika htjelo raditi prije oko godinu dana, a da nisu znali osnove osnova programiranja i izrade igara. Projekt neslavno propao u začetku...
3. Nepostojeći projekt o domovinskom ratu Croteama koji trenutno radi na par projekata: nastavku Serious Sam franšize, novom Serious Sam engineu koji imaju namjere prodavati, novom modern war based shooteru za koji su u zadnjih godinu proširili svoj tim s par članova.

.
ništa od navedenog

neki tipovi iz rijeke
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 00:07   #60
Quote:
M4t174 kaže: Pogledaj post
ništa od navedenog

neki tipovi iz rijeke
AFAIK, u Rijeci imaju samo oni klinci što napraviše Urban Jungle.

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.