Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2015., 17:04   #21
Quote:
crni puž kaže: Pogledaj post
Za Osijek ne znam , ali u Vukovaru i Vinkovcima ima nekoliko servisa koji to rade. Pa ako ti nije predaleko preporučujem servis Auto-Đuka u Vukovaru. Jedan od najpovoljnijih , a kvalitetno radi. Znam više ljudi kojima je tamo ugrađen plin (između ostalih i meni) i nitko nije imao problema. Ugradnja bude gotova za dan. Ja sam ostavio auto ujutro i navečer došao po njega. A za cijenu moraš pitat , razlikuje se ovisno o marki auta i tipu i marki plinskog uređaja. Tel. broj imaš na 988 , ako te zanima.
ja sam bas cuo da taj Auto Djuka nist ne valja, da ga treba izbjegavati... Autigasarius iz Vukovara je za preporuku
varač is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 20:25   #22
Quote:
varač kaže: Pogledaj post
Autigasarius iz Vukovara je za preporuku
Također i moja preporuka za Autogasarius (Zavoli LPG). Meni je radio 2 automobila (Cruze i Nubira) u 12/2014. Cijena vrlo povoljna (zbog 2 automobila i plaćanja gotovinom), ugradnja besprijekorna, jamstvo 2 godine, do sada niti jednog problema, iako smo, s druge strane, sa svakim automobilom prešli tek 7-8 tisuća km..
hrvoje091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 21:58   #23
Quote:
manki1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

1. Jel može preporuka za ugradnju plina u Corsu C 1.2 twinport 2005g 140.000km?

2. Osim kvalitete ( za sada favoriti Tomas i Lepus) poželjno (možda i nužno) da primaju neki AMEX (>12 rata hehe).

Hvala!
Imao sam nekoliko auta na plin i iskustva sa Koscakom, ambrom i Tomasom. Najbolji sustav je BRC a Tomas odlican i korektan. Meni je radio plin na Fiesti ST a mojem kolegi na Swiftu. Obojica smo presli 120.000 km bez problema prije nego smo prodali aute.
set96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 22:18   #24
Uglavnom ugradio Lovato u Lepusu....prešao ca 6000km u 4mj i za sada zadovoljan.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
manki1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 18:13   #25
10.000km i jos nalo pa otplatio.
manki1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.