Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Pogledaj rezultate ankete: Dobivate li od partnera cvijeće na poklon?
Da, poklanja mi cvijeće 30 46.88%
Ne, ne poklanja mi cvijeće 34 53.13%
Glasovatelji: 64. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2010., 15:59   #61
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
a mislim i da po feg shui-u to nije dobro radit.
držat u kući ono što je uvelo, strunuto i osušeno.
nije nuzno lose; prema feng shuiju energija uvijek treba biti svjeza, ne smije se dogoditi zatrpavanje prostora i treba izbjegavati nepotrebne skupljace prasine... a to suseno cvijece sigurno jest
a i bizarno i zalosno izgleda
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:03   #62
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
ja baš ne idem po svadbama pa isto ne znam, al pretpostavljam da to rade, jer udane mame znaju imat bukete s vjenčanja svoje kćeri,pa pretpostavljam da nisu lovile buket.

niti jedan buket ne izgleda lijepo kad se posuši,jedino možda na grobu, tamo je to prikladno i paše on so many levels.
Da, ljudi to rade. Valjda su uzeli ono cvijeće što stoji na sredini stola kao ukras.

U anketu treba dodati "prije jesam, sada više ne, recesija je"
i zašto mora biti partner? Tri puta sam dobila cvijet od suprotnog spola, jel. Nijedan mi nije bio dečko. Prvi put sam dobila ružu jer sam kukala da nisam nikad dobila i to mi je poklonio prijatelj. Zadnja dva Valentinova sam dobila ruže od drugog prijatelja. Mislim da me je žalio jer nisam imala dečka, pa se smilovao i kupio mi jednu.

Hortenzija je najlijepši cvijet na svijetu! Amen.

Zašto ne osušiti buket od drage osobe? Prijateljica ima bar 5 posušenih ruža polijepljenih po ormaru koje je dobila od dečka. Meni je to divinsko.
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere.
Ivonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:27   #63
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
a i bizarno i zalosno izgleda
Ono što je tebi bizarno, nekima je lijepo.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:52   #64
ja sam ga uvijek dobivala kad su napravili neku pizdariju (od bivsih), pa imam sad nekakvu averziju prema tome, odmah si pomislim wft sta je sad bilo

al ovako za rockase i te stvari dobivam yucce ili palme jer obozavam to
a i dobim bebe onda kad rastu pa si rasadim
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:56   #65
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ono što je tebi bizarno, nekima je lijepo.
slazem se
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 18:58   #66
Ponekad dobijem cvijeće na poklon, to je meni više lijepa gesta i tako ju i prihvaćam. Ne filozofiram previše oko toga.

Mnogo češće dobijem bombonjeru, čokoladicu, i tako nešto "praktično"
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 19:39   #67
ne dobivam cvijeće jer ljudi više manje znaju da ne volim rezano cvijeće. dobila sam teglu sa orhidejom koju mi je romantično poklonio bivši za dan žena, al je umrla jer je on stalno pušio kraj nje i previše ju zalijevao. sirota, bila je grimizna


i tegla 2 od tate za useljenje, divna zelenkasta teglica koju sam sama odabrala i biljka za koju ne znam kak se zove jer nisam kraj nje, ima tanko tamnozeleno lišće, al mi više od godine lijepo raste i razvija se, a svo cvijeće mi ima tendenciju umrijet


planiram si kupit onaj mali bambus, pa ću to reć nekom da mi pokloni
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 09:17   #68
Od nekih sam dobivala cvijeće, od nekih nisam. Od prvog dečka, koji je bio malo čudan, sam stalno dobivala cvijeće, ali cvijeće sam tad dobivala umjesto nečeg drugog

Najljepši i najromantičniji buketić je bio od Dade, dok me pratio doma, i sjetio se onako pijan da mi nikad nije dao cvijeće - preskočio je ogradu vojarne i iščupao cijeli grmić maćuhica, zamotao u prospekt od trgovine biciklima koji je našao u džepu, i to mi dao, pijan ko prasac

grmić sam kasnije posadila, a jedan cvijet s grmića sam sprešala.
ne znam više gdje je

Cvijeće je super poklon. Al čokolada je bolja.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 14:15   #69
Od dečka nikad nisam dobila cvijeće. U biti, nikad uopće nisam dobila cvijeće, a to je tako lijep poklon.
 
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 18:44   #70
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Od prošle godine, sad su već svaki u svojoj vazni jerbo su podivljali ovo ljeto.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=627

ovo je ove godine, onaj u desnoj vazi, sad je sam i ogroman, procvijetao.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=867


edit: pojma nemam čija je ona treća slika nekog auta u mom postu, nikad vidjela
a stvarno su lijepi, sad kužim zašto kaktus kolonija
neobični su mi, navikla sam na drveće života i ine stvari po stanovima, i ovo je baš fora
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 19:36   #71
Ova tema me podsjetila na jednog momka kojeg sam upoznala u prvom, drugom srednje i bio je neki hardcore romantičar, ali ne onako divan romantičar, već baš isforsiran i naporan (imao je 20ak godina).
I na prvom dejtu sam dobila buket od 13 crvenih ruža. Mislim, buket je bio divan i sve, ali on je baš bio naporan i onda je to baš bezveze kad je isforsirano
Ali dugo sam vremena imala taj buket osušen na ormaru.

Kad bolje razmislim, od tada nisam dobila cvijeće od nekog momka. Eh, što ćeš. Ali hoću, hoću. Samo dok nađem nekoga
__________________
Tattoos aren't meant for everybody and they're too goddamn good for some people. (L.T.)
Lacaille is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 19:59   #72
Premalo i nikad bez nekog povoda, bezveze, ako i tad
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 20:08   #73
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
a stvarno su lijepi, sad kužim zašto kaktus kolonija
neobični su mi, navikla sam na drveće života i ine stvari po stanovima, i ovo je baš fora
Fala.

Fuj drveće života i laki bambu.

Quote:
Uranija kaže:
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 20:15   #74
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Fala.

Fuj drveće života i laki bambu.
Upravo spašavam jednog, ali mislim da nas neće.
Lijep ti je onaj sugestivni.

Quote:
Aww, evo i tebi

__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 21:25   #75
Awww, take skromne livadne najvolem.


Sugestivan a?
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 21:34   #76
Ja volim cvijeće. Volim ga dobivati ponekad, ali ga volim i poklanjati. Tata redovito poklanja mami cvijeće za rođendan i godišnjicu braka, a često i svojim kćerima. To mi je baš uvijek bilo simpatično. Znam ga povremeno pokloniti svekrvi "iz čista mira" jer znam koliko joj je teško otkad je ostala sama, a voli ga, i ne dobija ga više toliko često. Uvijek osuši cvijeće i drži ga u stanu dok ne dobije novo.

Sjećam se da mi je jednom prilikom bivši zataknuo ružu za brisač. Slučajno sam bila izišla van iz zgrade na poslu kad odjednom vidim njega na biciklu, zatakuo ružu pa pobjegao dalje. Nije me skužio. Nisam tad htjela od njega cvijet, ali je to svejedno bila romantična gesta od njega, pa sam mu se i zahvalila. Iako, dobro je da sam ga vidjela, jer bih se inače bila zahvalila kolegi koji mi se u to doba bio upucavao, pa bi bilo zbrke...

Ne razmišljam puno o tome što dobijam od drugih. Niti brojim. Volim darivati druge, kupim i ja cvijeće dragim osobama, pa dobijem i ja, od istih ili od drugih.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 21:36   #77
vise volim poklanjati cvijece nego sto ga volim dobiti
uglavnom ga poklanjam zenskim osobama,
muskima vrlo rijetko...uglavnom nekim povodom
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 21:37   #78
U isto vrijeme na bratskom nam topiku...ne cvijetaju ruže.

Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ljudi, uspjeli ste pogaziti cvijeće svinjskim nožicama.
Kartonirane postove brišem u nekoliko sati.
Budite ontopic, inače će biti još kartona. Hvala.

žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 21:41   #79
Zadnju ružu sam kupila frendici. Na cugi u pubu.

Ali da, volim cvijeće i drago mi je kad ga dobijem. Za mene su tulipani i karanfili među top 5 što me ponekad čini u većem društvu "čuđakinjom" jer eto, karanfili više odgovaraju groblju valjda.

Poklanjali su mi ga prijatelji, obitelj, partneri... Ponekad, najobičnijom srijedom.
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 22:57   #80
Da, dobivam ga na poklon, ali voljela bih, recimo, da mi dragi ponekad kupi cvijeće bez ikakve prigode. Onako spontano...
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.