Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2015., 18:36   #61
...i za AWD verziju





__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 18:37   #62
Quote:
Eli Vance kaže: Pogledaj post
Svakodnevno u veliku stolicu Cybex u više navrata stavljam dvogodišnje dijete.
Ne treba niti blizu Škode Superba veličina stražnje klupe, za niti jednu prigodu, osim ako si visok preko 2m ili imaš Marfanov sindrom s nogama od 1.5 m. Marketinške gluposti.
E pa ja ih imam dvoje, jedno od godinu i pol dana, i jedno od tri i po... Vece sjedi iza mene (198) i s obzirom da je krakat na mene, vec je sad na knap... Kad kazem ''na knap'' mislim da ne moze mlatarati nogicama kako mu se cefne, nego moraju biti spustene prema dolje... Mladje dijete sjedi s nogicama na ravno, i konstantno mlatara nogicama po sicu ispred sebe... jer joj je to bas spica... kako octavia nije jedini automobil u obitelji, mogu reci da je nebeski lakse smjestiti ih oboje iza negoli u Polo... u koji stanu, naravno, djeca su u pitanju, ali ja se izgrbim 17 puta i totalno je nezgodno i neprakticno...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 20:27   #63
Quote:
Eli Vance kaže: Pogledaj post
Da ti netko pokloni novu Insigniu s full opremom i dizelom koji troši manje od ovih TDI-a, vjerojatno bi ju gurnuo u Savu, jer straga ima premalo mjesta za dalmatince!
Prodao bi ju i uzeo jedan VRS.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 20:49   #64
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
O ukusima.....

Meni osobno je bas interijer daleko bolji nego na passatu b8. Pogotovo u bez kombinaciji. Inace, najvece razocarenje na novom b8 mi je upravo interijer. B6/7 je imao bruseni aluminij, ovaj ima lakiranu plastiku...... Uzas. Taj piano lak mi je bljuvotina zesca i uopce ne razumijem zasto ga forsiraju. Lijepo izgleda samo na slikama i dok je izglancan, u svakodnevnom koristenju je horor....
šta fali piano black-u?ja ga imam u svom autu i to na kokpitu i oko mjenjača i svega i prebrišem ga krpom od mikrofibre i sve pet,pa šta imaš po kokpitu prstima prčkat stalno da se sve vidi ne kužim,ja jednom mjesečno baš izglancam to sve da se ne vidi ako ima šta packavo i to je to a u usporedbi sa sivom bojom mi izgleda dalekooo bolje

inače šta se tiče izgleda ova je puno ljepša od prošle,al mogli su je unutra napravit malo drugačije skoro pa je ista octavia šteta
__________________
laganini...
Hrcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 21:21   #65
Sada sam pogledao ovaj video, moram priznati da mi se jako sviđa! Odlična izvana tako i iznutra. Puno mi je ljepša od Octavie..
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 21:35   #66
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Pogledaj Passat B6 već tada je VAG pogodio ekran na dodir s jednostavnim sučeljem, dok su ostali imali običan radio ili pasivni ekran u boji. Sad svi furaju ekran na dodir s katastrofa sučeljima.

VAG je desed godina ispred ostalih a ne iza.
Pa ekran na dodir je imao u 80tim neki Amer, Chevy ili Lincoln. U VAGu tada nije bilo ni elektricnih podizaca na 90 % modela. Ako cemo gledati tehnologiju na takvim stvarima, onda su oni bili tehnoloski 30 godina iza.

Ja ne znam cemu odusevljenje oko Superba. Cak i ako si fan Skode ovo je bilo ocekivano, tj veca verzija Oktavije sa klasicno (skoro vec sada) zastarjelom unutrasnjosti. Bez bilo kojeg detalja koji bi ti otkrio da se nalazis u najskupljoj Skodi.

@ JDK01, tek sada sam vidio ono VAGinitis, haha legendarno

Meni se jedna generacija poprilicno svidjala, mislim da je to bas ova prosla (iako se vecini ne svidja), jer se na neki nacin razlikovala od ostatka ekipe. Zadnji kraj je izgledao drugacije, nije djelovala lijepo ali je bila drugacija. Odmah je primjetis. I plus onaj trik sa 5tim vratima, mislim da je to kod je bilo.

A ova sada, osim ponude prostora, nema nikakve detalje da skrene paznju u odnosu na Oktaviju.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 21:38   #67
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
E pa ja ih imam dvoje, jedno od godinu i pol dana, i jedno od tri i po... Vece sjedi iza mene (198) i s obzirom da je krakat na mene, vec je sad na knap... Kad kazem ''na knap'' mislim da ne moze mlatarati nogicama kako mu se cefne, nego moraju biti spustene prema dolje... Mladje dijete sjedi s nogicama na ravno, i konstantno mlatara nogicama po sicu ispred sebe... jer joj je to bas spica... kako octavia nije jedini automobil u obitelji, mogu reci da je nebeski lakse smjestiti ih oboje iza negoli u Polo... u koji stanu, naravno, djeca su u pitanju, ali ja se izgrbim 17 puta i totalno je nezgodno i neprakticno...
Ne razumijem se u djecije sjedalice, ali zar ne mozes onda prebaciti ovo vece dijete iza suvozaca, a staviti manje iza sebe?
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 21:55   #68
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Ne razumijem se u djecije sjedalice, ali zar ne mozes onda prebaciti ovo vece dijete iza suvozaca, a staviti manje iza sebe?
Mogu, ali manje dijete pita vise okretanja i asistencije... i ako ga stavim iza sebe onda ga apsolutno ne vidim, niti se mogu okrenuti, nesto joj dodati i slicno... A nisu medjusobno kompatiblni sa stolicama, svako ima svoju...

Mislim, uopce nije bed... nije da nema mjesta, samo da je bitno koliko ka ima, izrazito je... da ga je vise ne bi skodilo...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 23:46   #69
Imam osjecaj da ce ovi 1.6 dizelasi nece bas dobro prodavati.

Zadnje uređivanje spyker22 : 19.02.2015. at 07:38.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 23:53   #70
Fascinantni su mi dezurni pljuvaci koji imaju dovoljno drskosti popljuvati sve sto ne potjece iz iste grupacije od automobila koji se nalazi i njihovoj garazi ili garazi njohovog tate....
Jbt:, timovi ljudi su radili na razvoju novoga superba. To je vec treca generacija istoga automobila, sto znaci da je ljudima po svijetu dovoljno atraktivan, skodi/VAG-u dovoljno profitabilan.
Tipican "nas" stav - nista drugo ne valja osim onoga sto ja imam u garazi, jebiga, ima 10 godina i 200 K Km na satu, ali tek se razradio....bolji je i tehnicki napredniji od novoga superba (da ne kazem i lijepsi)...
__________________
Neznanje je jebeno dobra stvar!
SBovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 23:56   #71
Quote:
Hrcoo kaže: Pogledaj post
šta fali piano black-u?ja ga imam u svom autu i to na kokpitu i oko mjenjača i svega i prebrišem ga krpom od mikrofibre i sve pet,pa šta imaš po kokpitu prstima prčkat stalno da se sve vidi ne kužim,ja jednom mjesečno baš izglancam to sve da se ne vidi ako ima šta packavo i to je to a u usporedbi sa sivom bojom mi izgleda dalekooo bolje



inače šta se tiče izgleda ova je puno ljepša od prošle,al mogli su je unutra napravit malo drugačije skoro pa je ista octavia šteta

Meni je to katastrofa. Stalno izgleda prljavo, ogrebotine od ključeva da ne spominjem. I konačno, to je obična plastika. Stari je imao fino brušeni aluminij. Ogromna razlika. I sad, jedno je kad imaš par detalja u tome, a sasvim nešto drugo kad to dominira kokpitom
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 06:35   #72
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Meni je to katastrofa. Stalno izgleda prljavo, ogrebotine od ključeva da ne spominjem. I konačno, to je obična plastika. Stari je imao fino brušeni aluminij. Ogromna razlika. I sad, jedno je kad imaš par detalja u tome, a sasvim nešto drugo kad to dominira kokpitom
Dijelimo misljenje o Piano laku, imam ga i ja na konzoli, i to mi je uvjerljivo agori detalj i nace dosadne i nezanimljive Sredisnje konzole na Octaviji koja je prakticno prekopirana na Superba!
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 10:30   #73
Evo nešto novije galerija slike:

http://www.auto.cz/skoda-superb-iii-...va-video-85844

.. pri dnu je i češki video...
igorp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 10:46   #74
Stražnja LED svijetla izgledaju super. Vjerujem da će takav izgled biti nadoplata. PRedobro izgledaju za serijsku opremu. ZA prednja sam siguran da su ova sa slike nadoplata, a serijski bude nešto "jadno"
Dži is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 10:51   #75
Mislim da paketi opreme ovise o glavnom dobavljacu pojedine drzave. Npr, octavia u hrvatskoj u elegance opremi ima straznja led svjetla, a prednja su obicna, dok u srbiji i bosni, u elegance opremi imaju straznja led svjetla, a naprijed su xenoni...
__________________
Neznanje je jebeno dobra stvar!
SBovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 10:54   #76
Meni su sumnjive te specifikacije o maksimalnoj brzini i minimalnoj potrošnji. Teško mi je u to povjerovati.
zpelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 11:43   #77
Sad tek na drugoj temi vidim bolje slike unutrašnjosti.
Start/stop gumb im je na stupu volana točno gdje dođe i brava s ključem
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 16:32   #78
Novi Columbus i multimedia mogućnost sa korištenjem Columbusa kao Hot Spot su stvarno super!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 18:15   #79
Meni Superb izgleda odlično, i izvana i unutra... Zadnji kraj pogotovo bolji nego prije... Unutrašnjost lijepo izgleda, nekako je sve skladno, trokraki volan

sve skupa, odličan auto u smislu uloženo-dobiveno
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 18:20   #80
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
Meni Superb izgleda odlično, i izvana i unutra... Zadnji kraj pogotovo bolji nego prije... Unutrašnjost lijepo izgleda, nekako je sve skladno, trokraki volan

sve skupa, odličan auto u smislu uloženo-dobiveno
to cemo tek vidjeti... Naravno, ovi predstavljeni su napucani opremom, a sto vjerojatno, poprilicno podize cjenu. U svakom slucaju, vjerujem da ce cijenom biti malo nizi od passata.
Kako su tehnicka rjesenja ista na oba auta, razliku ce praviti materijali interijera...
Sve je to u "10 dkg"...s passatom dodje image, a sa superbom malo vise prostora... Ljepota je ionako u ocima promatraca...
__________________
Neznanje je jebeno dobra stvar!
SBovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.