Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2003., 21:12   #41
Quote:
ela kaže:
Tako je to je parola i jedna moje frendice koja se sa svojim prozirnim hlaćama i šarenim tangama šeta po kvartu u kojoj je osnovna škola u kojoj radi (u istom kvartu živi). Klincima je to super zabavno
i meni je to super zabavno.
je li to mozda znaci da joj fali... znas vec cega?
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 23:12   #42
ja ne nosim tange
vidim ja, još malo, pa ću tražena zbog toga
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 23:27   #43
Quote:
luca kaže:
ma sigurno je mislila ukusa ili stila
(osobno, mislim da je na bijele hlace najbolje nositi string u boji koze. sve ostalo se ipak vidi).
Jebes ukus, bitno je da se vidi.

Quote:
nije li sexy upravo naslucivanje?
to je jeftina fora. sexy je kad vidis nesto sto te napaljuje. A ne da ne vidis nesto sto te napaljuje. Brjem da je to razlika izmedju muskog i zenskog uma.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 23:30   #44
Quote:
indian kaže:
ja ne nosim tange
vidim ja, još malo, pa ću tražena zbog toga
E bas si me zajebala. Ja doletio na topic misleci da ces isfurati pricu kakve tange furas, a ti ono
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 23:36   #45
ide mi na zivce kad cure stave crne tange na bijele hlace... bljak! nikad to ne radim. ne svidja mi se to nimalo. bijelo na bijelo, i tocka.

inace uglavnom sve hlace koje imam su niskog ili izrazito niskog struka. isto tako imam tangice koje su kao sto je vec spomenuto takodjer "niske", i mrzim kad moram sjest tako obucena u tim hlacama, heh... inace kad nosim kolko tolko onak normalnije hlace, jel, da ih tako nazovemo, onda nekad kad sjednem isto mi se malo vide tangice. prije sam to uvijek isla skrivat ko neki frek ono navuci majicu ovo ono da ti se ne vide gace, al sad me vise bas briga, imam pametnijeg posla. a i ne izvire pol metra. nekad se i inace onak malo vide. a ne volim ona isfuravanja curica od 12-13 godina kad nategnu tangice 20 cm iznad hlaca da se vide trakice tanke... mislim, sve ima svoje granice ukusa! ako cu to napravit, onda to kad je trakica tanka tanka, i malo tek da se vide... moj decko inace voli kad mi se vide tange i uvijek mi ih navlaci van, ali mu stalno govorim da prestane jer mi to ide na zivce.
Luv2Bounce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 23:44   #46
Quote:
Luv2Bounce kaže:
ide mi na zivce kad cure stave crne tange na bijele hlace... bljak! nikad to ne radim. ne svidja mi se to nimalo. bijelo na bijelo, i tocka.

inace uglavnom sve hlace koje imam su niskog ili izrazito niskog struka. isto tako imam tangice koje su kao sto je vec spomenuto takodjer "niske", i mrzim kad moram sjest tako obucena u tim hlacama, heh... inace kad nosim kolko tolko onak normalnije hlace, jel, da ih tako nazovemo, onda nekad kad sjednem isto mi se malo vide tangice. prije sam to uvijek isla skrivat ko neki frek ono navuci majicu ovo ono da ti se ne vide gace, al sad me vise bas briga, imam pametnijeg posla. a i ne izvire pol metra. nekad se i inace onak malo vide. a ne volim ona isfuravanja curica od 12-13 godina kad nategnu tangice 20 cm iznad hlaca da se vide trakice tanke... mislim, sve ima svoje granice ukusa! ako cu to napravit, onda to kad je trakica tanka tanka, i malo tek da se vide... moj decko inace voli kad mi se vide tange i uvijek mi ih navlaci van, ali mu stalno govorim da prestane jer mi to ide na zivce.
decko ti je kreten. ostavi ga i udaj se za mene
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 13:15   #47
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
indian kaže:
ja ne nosim tange
vidim ja, još malo, pa ću tražena zbog toga
--------------------------------------------------------------------------------

me neither
nevolim ih, svi ih nose, a i jako su neudobne, fuj.
ja kad nosim ljetne hlacice svijetle boje, onda namjerno obucem bokse, ovisi o kombinaciji, nekad cak i u suprotnoj boji od hlaca.
ako su tange tako udobne zasto ih muski ne nose? bljak..
kaktus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 13:34   #48
Meni se ne svida kad vire tange iz hlaca. To mi je totalno neukusno.
Dok mi je pak ruzno viditi ispod bijelih lanenih hlaca crne ili crvene tange
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 01:56   #49
Ljudi su, cini mi se, zaboravili totalno svrhu tange. Cilje je da se ne vidi rub gacica ispod tankih hlaca, suknje itd. Navalaciti ih iznad kukova niti malo ne doprinosi ovoj svrsi.
Nesto sto je prije bilo sexy, sada se ljudima ogadilo. Normalno, nista nije interesantno kada svi drugi rade isto.

Za one koji i dalje zele da nose tang a ne zele da ih ljudi svrstavaju u vrstu, glupih, gadnih djevojaka, rjesenje je jednostavno ->Uopste ni ne nositi gacice
 
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 13:15   #50
Quote:
kaktus kaže:
nevolim ih, svi ih nose, a i jako su neudobne, fuj.
zar je tvoj argument protiv tangi taj da ih "svi nose"? svi nose i tenisice, pa ih i ti nosis, ili? isto su ponekad neudobne... AKO KUPIS DVA BROJA MANJE! kuzim da nisu svima tange udobne iako mi je to cudno jer mislim da se svi naviknu, ali meni nisu nikad bile neugodne i super su i sexy i sve. bas mi je bez veze kad netko kaze "svi ih nose"... onda je bolje reci, "svi nose normalne gace". sta ce nam onda ostat? najbolje kako vanja kaze: "ne nosite gacice uopce!"... LMAO...
Luv2Bounce is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 13:18   #51
Quote:
kuzim da nisu svima tange udobne iako mi je to cudno jer mislim da se svi naviknu, ali meni nisu nikad bile neugodne i super su i sexy i
iako sam pobornik tangi razumijem:

1. da ne stoje svima

2. da se svi ne osjecaju super i sexy u njima

3. i sama se ne osjecam 24/7 za tange, ponekad bas volim fini donji ves a da nije tanga

Quote:
one koji i dalje zele da nose tang a ne zele da ih ljudi svrstavaju u vrstu, glupih, gadnih djevojaka,
al ti imas problema
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 15:36   #52
meni su tangice super. I praktične i udobne. Ima neudobnih modela, ali te ne kupujem. Uopće mi ne smeta , ako se vide ispod hlača, ali ih nosim iste boje kao šta su i hlače ili u boji kože.
Čini mi se da već dosta dugo nisam vidjela da ih je neko nategnuo iznad hlača , ako nekom slučajno izvire, ništa strašno.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 16:23   #53
Svatko treba nosit kaj i kak mu paše.
To je puno zdravije, nego se ravnat prema normama okoline koje su uglavnom same sebi svrhom, koje nikada (ali NIKADA) nemaju objektivni predznak i doslovno znaju ugušiti želju za isticanjem nečega što sami (a što je jedino meritorno) mislimo da treba istaći. Ne mislim sad samo na tange.
__________________
tough ain't enough
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 17:17   #54
tangice su zaakon
nusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2003., 16:08   #55
MA vidio ja tako jednu curu, reko mozda se zajebava pa ne kuzi ali ono bar pola guzice joj se vidilo! Reko, daj neku metlu da te zviznem po guzici kozo! Bolje neka stavli tablu 50 € sat pa da ljudi budu na cisto s njom!
Hrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2003., 19:25   #56
to mi je fakat JADNO i vulgarno.
__________________
***ma što bi ti***
seaShore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2003., 21:11   #57
a naj naj najgore mi je kad imam tange i na njih traperice i oznojim se i onda sve mokro..i ja imam osjećaj da će mi guza biti plava od denima
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2003., 03:12   #58
po ljeti rijetko nosim traperice, ako ih nosim onda su od ful tankog materijala, ili isto neke malo tanje uske koje zavrnem do ispod koljena da su tri kvarti, i imam jedan par koje su bas takve. i to mi je super. inace, jos mi se nije desio taj feeling da mi se dupe znoji u trapericama. nije ih bas dobro po ljeti furat previse. ipak koza ne dise u tome. imam jedne sa sirim nogavicama trapke, totalno tanki materijal, spustim ih na kukove, super su, prozracne jako i ugodne.

mislim ljudi, sve ovisi tko nesto nosi. na nekome ce izgledat seljacki, na nekome jebeno, a kao dokaz vam prilazem sliku na dnu posta.

sada neka mi netko kaze da zenska nije sexy. ja bi joj samo makla cigaru iz ruke, i to je to. je li navukla tange 20 cm iznad hlaca? nije. tangice joj malo vire, nije vulgarno, dapace. sve ovisi tko nesto nosi! a ovo izgleda stvarno super. barem ja tako mislim!

nece mi attachirat a ne da mi se smanjivat sliku, pa vam evo izravan link:
Luv2Bounce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2003., 22:23   #59
Ne volim bas tangice ali ako imam uske hlace onda ih obucem. Skroz su mi neudobne i stalno ih cupam iz guze jel mi smetaju (sigurno krasan prizor )! Jos uvijek su mi draze obicne gacice "padobranke"
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.