Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2014., 18:12   #3541
Quote:
emissary kaže: Pogledaj post
A da pogledas na ZVU pageu ?
Da,postoji,ali ne u pravom smislu izvanredni kao sestrinstvo
Ma trazim, al nis konkretno ne pise, tak da ne razumijem previse..
jel mi mozes malo detaljnije objasnit molim te
kolega123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 19:00   #3542
Quote:
kolega123 kaže: Pogledaj post
Ma trazim, al nis konkretno ne pise, tak da ne razumijem previse..
jel mi mozes malo detaljnije objasnit molim te
Ma u smislu da imas predavanja vikendom,obavezan si sve kao redovan student-dolaziti na predavanja i vjezbe u bolnici,u tom smislu hocu reci.

Imas iste obaveze kao i redovan student i moras pohadati u istim terminima.
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 00:18   #3543
Quote:
emissary kaže: Pogledaj post
Ma u smislu da imas predavanja vikendom,obavezan si sve kao redovan student-dolaziti na predavanja i vjezbe u bolnici,u tom smislu hocu reci.

Imas iste obaveze kao i redovan student i moras pohadati u istim terminima.
dobro, pa to je oke
znam da ima slucaj da nekad kao izvanredan student imas studentska prava i iksicu, ne znam je li i tu to slucaj ili?
kolega123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 01:19   #3544
Quote:
kolega123 kaže: Pogledaj post
dobro, pa to je oke
znam da ima slucaj da nekad kao izvanredan student imas studentska prava i iksicu, ne znam je li i tu to slucaj ili?
Nazalost ovdje nije takav slucaj.
A zasto ne probas redovito upasti ?
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 10:09   #3545
Quote:
emissary kaže: Pogledaj post
Nazalost ovdje nije takav slucaj.
A zasto ne probas redovito upasti ?
Ma volio bih, ali trenutno sam na KIF-u, a skuzio sam da zapravo ne zelim to
i onda jos da cekam do 6.mjeseca da budu upisi i sve :/
kolega123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:10   #3546
Objavljen je datum početka nastave.
http://sharepoint.zvu.hr/obavijesti/...rm.aspx?ID=251
štruklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 21:44   #3547
Pozdrav. Upisujem sad treću godinu na sestrinstvu i htio bih završiti još onih par ispita da mogu predavati u školama medicinske predmete. Mene sad zanima dal je to na učiteljskom fakultetu ili filozofskom? Znam da to sve traje 6mj. Isto tako me zanima dal ja tad imam studenstak prava: iksica, pravo na smještaj u dom?
yozza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 22:32   #3548
Inace studiram redovno sestrinstvo na UNiN-u, i mislim mozda paralelno upisat fizioterapiju kod vas, malo mi je smotana sluzbena stranica pa nigdje ne mogu nac da li je ostalo mjesta na jesenskim rokovima?

I da li se netko prebacivao da mi kaže postotak priznavanja položenih kolegija?
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 19:40   #3549
Bok! Maturantica sam i planiram upisati ZVU ali je problem to što nisam išla u srednju ni u medicinsku ni u gimnaziju pa me zanimalo da li imam ikakvog izgleda na tome fakultetu jer sam biologiju i kemiju učila samo jednu godinu u srednjoj. ?
tici is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 21:31   #3550
ZVU-ovci, postoji li neka menza blizu vašeg faksa?
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 21:42   #3551
Najbliža je na Šalati, na medicini
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 01:12   #3552
Pozdrav.
Upisala sam izvanredni studij sanitarnog inženjerstva. Zanima me da li za mene vrijede sve obveze što se tiče dolazaka na predavanja, vježbe i seminare kao i za redovne studente? Jer vidim da je svim ostalim kolegijima koji imaju također mogućnost upisa izvanredno, objavljen raspored posebno za redovne, a posebno za izvanredne studente dok za sanitarce tako nije..objavljen je samo raspored za redovne studente, a na uvodnom predavanju 29.09. nitko ništa nije rekao vezano za to. Nema mi to smisla, mogla sam komotno upisati redovno ako i ovako kao izvanredan student imam obveze kao i redovan. A upisala sam izvanredno s razlogom..Radim puno radno vrijeme i nisam u mogućnosti pohađati sva predavanja, a radim iz razloga da si mogu platit fax i život u ZG-u. Ima li itko od vas kakvu informaciju kojom mi može pomoći? Svakako ću ja otići u tajništvo s njima popričati o tome, ali dobro je čuti i iskustvo pokojeg studenta.
Hvala vam unaprijed!
Mapina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 17:40   #3553
Pitala sam ih u tajništvu što se tiče tih izostanaka sa predavanja, trebala bih podnijeti zahtjev da mi odobre 40% izostanaka i naravno trebam donijeti potvrdu da sam zaposlena. E sad, zbunjena kakva jesam, odmah sam izjurila van i otišla na kavu, tuka, i nisam pitala di taj zahtjev mogu preuzeti, na stranici faxa ga nisam našla, ne znam da li ga vlastoručno pišem ili moram preuzeti nekakav papir koji moram popunit? Zna itko?
Mapina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 19:12   #3554
prodajem skripte za prvu godinu sestrinstva, kontakt: [email protected]
kety93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 20:25   #3555
Postoji li skripta za patologiju?
__________________
''Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts. '' -Charles Dickens
Lilian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 16:38   #3556
Quote:
Lilian kaže: Pogledaj post
Postoji li skripta za patologiju?
Postoji prilično dobra, čak
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 22:43   #3557
Nova sam na forumu pa se bas i ne snalazim tako da se unaprijed ispričavam ako nešto krivo radim

Htjela bih da mi netko odgovori je li na kraju moguće ili ne upisati sestrinstvo sa završenom gimnazijom jer malo nailazim na odgovor da, a malo na ne

Hvala (:
cassiopea2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 22:58   #3558
Ne slušaj dušmane Naravno da možeš.

Ne znam vrijedi li isto za sve studije sestrinstva, ali na nekima znam da medicinari mogu imati prednost pred gimnazijalcima u smislu dodatnih bodova...

U svakom slučaju, da, gimnazijalci mogu upisati sestrinstvo, naravno ako imaju dovoljan broj bodova.
DOWNSIDEUP_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 11:36   #3559
znam da je glupo pitanje i da zavisi od grupe do grupe haha, al u globalu kakva je inace ekipa na zdravstvenom? ( najvise me zanima kak je na radiologiji i fizioterapiji) ? hvala
ucenik18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 12:34   #3560
Sam si dao odgovor na pitanje.

Vec

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.