Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2014., 07:25   #761
Quote:
Alicia kaže: Pogledaj post
Stigleeeee
u roku od ohmah!!! Savršeno stoje!!! Oduševljena!! Svaka čast salsa!! Od sad uvijek i za uvijek samo njihove trapke preko interneta.
koji model si uzela
daj da ih vidimo
žirek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 08:13   #762
Quote:
žirek kaže: Pogledaj post
koji model si uzela
daj da ih vidimo
Stavit ću fotkicu kasnije :-)
Onaj koji je na linku par postova ranije
__________________
Vision without action is daydreaming.

Zadnje uređivanje Alicia : 01.10.2014. at 08:21.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 08:19   #763
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
Cure koje ste kupovale Salsa traperice treba mi pomoć glede veličina, vidim da brzo stižu, a i čine se dobre pa razmišljam o kupnji .
Evo gledam njihov size chart i preporučuje mi veličinu 28, što me buni jer je to UK8, a inače nosim UK10. Jesu pouzdane te njihove preporuke veličina?
I ne kužim kako odabrati dužinu nogavica. Što mislite na 178 cm, 67 kg i postojanje bokova i dupeta (97 cm), bi li veličina 28 i dužina 32 odgovarale (dužinu 34 skoro nigdje ne vidim, valjda se rasprodala)?
Visoka sam 170
Razlika je jel uzimate trapke s uskom nogavicom ili s ravnom nogavicom. One s uskom su mi dužina 30 idealne, one sa ravnom 34.
Sad sam uzela 32 dužinu, nisam puno pogriješila, malo se grešpaju na kraju, ali to će mi lako šnajderica srediti.
Što se tiče širine, uzela sam W28 iako po size chartu mi je reklo 27, ali su mi oboje starije trapke 28, pa sam se po tome ravnala i nisam pogriješila.
Poslala sam im i mail, ali su trapke stigle prije maila
Tak, da, iz mog iskustva, uzmi veće, ili s više elastana. Stavim fotku kasnije, pa ćete sami prosuditi
__________________
Vision without action is daydreaming.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 08:31   #764
Makyca, ako su uske skroz dolje, onda će ti vjerojatno 32 proći .
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 08:54   #765
jeli netko možda uzimao ove nove Levis traperice?
__________________
dani30 Foto
dani30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 11:07   #766
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
Hvala Aurora . Evo sad sam provjerila, 32'' je 82 cm po unutarnjem šavu, a to mi dođe do gležnja (fale neka 2 cm da bi bilo idealno), a 34'' su 87 cm, što mi se čini malo viška jer ne volim da se namreškaju puno (gledam skinny model). Ove koje želim nemaju u 34, a sve me vuče da naručim te 32, kontam uske su pa možda neće loše izgledati ako su malo kraće . Baš nisam pametna .
Trapke se nose i do gležnja, a zimi ćeš ionako biti u dubljoj obući tak da bi stilski moralo funkcionirati

Inače, povratak traperica je zakon!! Meni se moje nisu svidjele uživo, a njihov povratak je 6 klikova mišem. Danas mi stiže DHL po njih u točno dogovoreno vrijeme. Nakon toga, vrijeme je za nove Što je najbolje od svega, potvrdila sam to da sam njihov 26/32 i sad se usudim naručiti i skuplje modele kad vidim da sve funkcionira. Jeeei!
Rumkolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 19:33   #767
I mene zanima za Levi's traperice, ima li gdje u Zg kakav popust ovih dana? Ponajvise me interesira 501. Gdje se jos prodaju levisice u Zg osim u Europa 92?
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 20:34   #768
Quote:
Aeternus kaže: Pogledaj post
I mene zanima za Levi's traperice, ima li gdje u Zg kakav popust ovih dana? Ponajvise me interesira 501. Gdje se jos prodaju levisice u Zg osim u Europa 92?
Imaš Levi's dućan u Areni.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 16:52   #769
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Imaš Levi's dućan u Areni.
Joj da, vidio sam jucer dok sam pretrazivao na netu, zaboravio sam napisat. Vrijedio bi svratiti. Svejedno, hvala.
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 21:19   #770
Neznam gdje da tražim više ... Tamnije bootcut traperice, da gore nisu visoke i da ima duljina 34...

Ne mogu vjerovati da ih nigdje ne mogu naći, kao da tražim neznam šta specijalno...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 15:35   #771
ima u zagrebu neki dućan s ltb trapericama? kupovala sam ih prije u njihovom dućanu u importaneu ali, koliko znam, više ne postoje tamo
hitno bi mi trebale traperice, a jedino u njihovom dućanu bih našla nešto u što stanem tj. dovoljno duge nogavice, niži struk i da su ravne ilili lagano trapez , a i da nisu preskupe :/

ako netko zna gdje su se sad smjestili, pliz help
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 16:13   #772
Quote:
coma black! kaže: Pogledaj post
ima u zagrebu neki dućan s ltb trapericama? kupovala sam ih prije u njihovom dućanu u importaneu ali, koliko znam, više ne postoje tamo
hitno bi mi trebale traperice, a jedino u njihovom dućanu bih našla nešto u što stanem tj. dovoljno duge nogavice, niži struk i da su ravne ilili lagano trapez , a i da nisu preskupe :/

ako netko zna gdje su se sad smjestili, pliz help
mislim da je prošli vikend bilo otvorenje u areni. bar sam vidjela reklamu da će ih neki dućan počet ponovno držat.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 17:30   #773
Quote:
coma black! kaže: Pogledaj post
ima u zagrebu neki dućan s ltb trapericama? kupovala sam ih prije u njihovom dućanu u importaneu ali, koliko znam, više ne postoje tamo
hitno bi mi trebale traperice, a jedino u njihovom dućanu bih našla nešto u što stanem tj. dovoljno duge nogavice, niži struk i da su ravne ilili lagano trapez , a i da nisu preskupe :/

ako netko zna gdje su se sad smjestili, pliz help
Bila sam prošli vikend u LTB-u u Areni, i nisam baš nešto oduševljena... Kao što vidiš u mom postu iznad tvog, tražila sam isto što i ti. Od nebrojeno modela koje si imali u ponudi, samo je jedan jedini bio sa bootcut nogavicama i niskog struka (nisu mi bile nešto), SVE ostalo su bile skinnyce... Možda su u međuvremenu dobili još nešto..
Na kraju sam kupila trapke u S.Oliveru i još sam jedne pepe jeans naručila preko Asosa, oboje plitke i sa ravnim/bootcut nogavicama...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 19:24   #774
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Bila sam prošli vikend u LTB-u u Areni, i nisam baš nešto oduševljena... Kao što vidiš u mom postu iznad tvog, tražila sam isto što i ti. Od nebrojeno modela koje si imali u ponudi, samo je jedan jedini bio sa bootcut nogavicama i niskog struka (nisu mi bile nešto), SVE ostalo su bile skinnyce... Možda su u međuvremenu dobili još nešto..
Na kraju sam kupila trapke u S.Oliveru i još sam jedne pepe jeans naručila preko Asosa, oboje plitke i sa ravnim/bootcut nogavicama...
pogledajte u Lee - imaju neke ravne modele (ja recimo volim Marlin) , a mislim da ima i nekih Bootcut
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 22:26   #775
ima li tko ove traperice od salse, na popustu su : http://www.salsastore.com/en/index.php?id=45&pid=29901
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 21:22   #776
Gdje ima traperica da su u struku što više i da su ravni kroj nogavice?
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 22:33   #777
Ja sam u Pull&Bear našla visoki struk uske traperice, imaju 4 različite boje i na sniženju su.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 09:58   #778
Gdje naći poštene traperice

Gdje u Zagrebu ima poštenih traperica od poštenog trapera u kojima nema previše elastina i koje nisu tanke kao flis papir i ističu svaki nedostatak nogu?

Nemojte reći Zara, Mango, H&M jer to nisu dobre traperice

Hvala
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 10:53   #779
Meni su ok Hilfiger, Replay i Wrangler.
Dućane koje si navela za niti jedan odjevni predmet ne smatram dobrim.
Za dobre traperice treba odvojiti i dobru lovu, a ne očekivati da za 149 ili 199 kn imaš super traperice koje ne gube formu, ne izvise se, ne vuku nogavice, ne nabiru se u preponama i sl.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 10:58   #780
probaj i tom taylor i diesel. jesu dosta skupe ali su kvalitetne
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.