Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2011., 23:45   #81
Priznat će mu se položeni kolegiji.

Može to sve pročitati i saznati detaljnije na fsb.hr -> studentska služba -> temeljni dokumenti.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 15:10   #82
Heej ljudi!
Jel znate možda kojeg datuma počinju predavanja/uvodno predavanje za brucoše? :P
lena555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 15:41   #83
Nađi na stranici fakulteta. Uči se malo snalažljivosti

Početak nastave je u ponedjeljak, znači, uvodno predavanje bi mogli imati u petak.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 15:51   #84
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Nađi na stranici fakulteta. Uči se malo snalažljivosti

Početak nastave je u ponedjeljak, znači, uvodno predavanje bi mogli imati u petak.
Pa snalažljivo je i pitati na forumu

Quote:
lena555 kaže: Pogledaj post
Heej ljudi!
Jel znate možda kojeg datuma počinju predavanja/uvodno predavanje za brucoše? :P
here ya go
http://www.fsb.unizg.hr/?akademski_kalendar
predpostavljam onda da je uvodno 9-og...
a za vrijeme cemo valjda doznat nekek do tad...

bilo je spomenuto 10-ak str prije ja mislim
__________________
all the power is in the head!
chibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 16:37   #85
Jesenski ispitni rok 03. rujna 2012. do 14. rujna 2012.
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:23   #86
gdje pise to za rokove
Oberfeldwebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:41   #87
pa akademski kalendar o kojem se govori 2 posta prije
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 16:43   #88
Grupa na fejsu: Brucoši 2011./2012. Fakultet Strojarstva i Brodogradnje – Zagreb


http://www.facebook.com/update_secur...2918270449994/

Nadam se da je dobar link...
__________________
all the power is in the head!
chibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 19:09   #89
Quote:
chibo kaže: Pogledaj post
Grupa na fejsu: Brucoši 2011./2012. Fakultet Strojarstva i Brodogradnje – Zagreb


http://www.facebook.com/update_secur...2918270449994/

Nadam se da je dobar link...
Ma to ti ne treba. Sve što trebaš znati ćeš već čuti od kolega u RL.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 19:24   #90
ah globalizacija,modernizacija,privatizacija,deratiza cija....
Ionako su svi cijele dane na fejsu...pa ak neke, neznam pojma sta, uskoci...
A i jednostavnije je neg da se forum pretvori u chat...
__________________
all the power is in the head!
chibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 19:48   #91
ma te grupe na fejsu su za one koji su nesposobni bilo kakvu informaciju naći samostalno pa tam ispituju "jesu došli rezultati kolokvija? Može link?", "Di je soba tog i tog profesora?", "Do kad radi referada?", "Kojeg datuma počinju predavanja?"
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 21:03   #92
Quote:
chibo kaže: Pogledaj post
ah globalizacija,modernizacija,privatizacija,deratiza cija....
Ionako su svi cijele dane na fejsu...pa ak neke, neznam pojma sta, uskoci...
A i jednostavnije je neg da se forum pretvori u chat...
Ja ti kažem da će ti više značiti informacija iz prve ruke od kolega nego cijeli fejs zajedno. Socijaliziraj se u RL, upoznaj nekog starijeg i iskusnijeg, ... jebeš fejs. Samo će ti uzeti vrijeme i niš drugo.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 23:57   #93
Quote:
chibo kaže: Pogledaj post
Grupa na fejsu: Brucoši 2011./2012. Fakultet Strojarstva i Brodogradnje – Zagreb


http://www.facebook.com/update_secur...2918270449994/

Nadam se da je dobar link...
hmm zanimljiva grupa, ima čak 5 članova... bolje da si napravio stranicu, preglednije je puno...
jajcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 00:54   #94
Quote:
chibo kaže: Pogledaj post
Grupa na fejsu: Brucoši 2011./2012. Fakultet Strojarstva i Brodogradnje – Zagreb


http://www.facebook.com/update_secur...2918270449994/

Nadam se da je dobar link...
Meni je grupa 'brucoši Fsb-a 2010/11' bila korisna.Znali su se naci neki primjeri ispita,skripti itd...tako da ovo nije loša stvar.
-nexus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 12:08   #95
Većinu tog si mogel naći u skriptarnici. Al da, zna nekad biti korisno kad neko slika neki ispit koji se nedavno pisal pa ga nema u skriptarnici. I dobro dođe za razmjenu rješenja zadataka nekad. Al to je uglavnom to.

Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Ja ti kažem da će ti više značiti informacija iz prve ruke od kolega nego cijeli fejs zajedno. Socijaliziraj se u RL, upoznaj nekog starijeg i iskusnijeg, ... jebeš fejs. Samo će ti uzeti vrijeme i niš drugo.
Najviše informacija dobiš na oglasnim pločama i e-učenju Naravno, neki neznaju ni da to postoji pa im treba fejs.

Zadnje uređivanje Lady_D : 19.08.2011. at 20:10.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 13:22   #96
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Većinu tog si mogel naći u skriptarnici. Al da, zna nekad biti korisno kad neko slika neki ispit koji se nedavno pisal pa ga nema u skriptarnici. I dobro dođe za razmjenu rješenja zadataka nekad. Al to je uglavnom to.
Pa koja bi visa svrha trebala postojati od toga?

Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Najviše informacija dobiš na oglasnim pločama i e-učenju Naravno, neki neznaju ni da to postoji pa im treba fejs.
Na kojem im je to sve linkano, upravo to...

uostalom vrijeme ce pokazati kolko je ljudima to potrebno,ak nije ja ju lako izbrisem... a na kraju krajeva ljepše je da se brucoši drže skupa neg da su disperzni i ko muhe bez glave trce okolo za pomoc
__________________
all the power is in the head!
chibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 14:02   #97
ma nerviraju me nesposobni gotovani koji nisu u stanju naći na web oglasnoj ploči rezultat jebenog kolokvija i slične stvari...

d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 14:45   #98
Oi. Zamolio bih jednog od starijih studenata da mi objasni sustav ocjenjivanja na faksu. Koliko sam ja shvatio pišu se kolokviji i onda završni ispit (koji bih zamolio da mi se kaze da li je obavezan iz svih predmeta ili ako se predmet kolokvira nema završnog ispita). Kako kolokviji utječu na završnu ocjenu? I iz kojih se predmeta polaže usmeni? Hvala unaprijed na odgovorima.
medik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 15:55   #99
Quote:
chibo kaže: Pogledaj post
Pa koja bi visa svrha trebala postojati od toga?

uostalom vrijeme ce pokazati kolko je ljudima to potrebno,ak nije ja ju lako izbrisem... a na kraju krajeva ljepše je da se brucoši drže skupa neg da su disperzni i ko muhe bez glave trce okolo za pomoc
Ma nema što vrijeme pokazivati. Nepotrebno je i

Velim ti - dovoljno je muvati se po faksu i imat ćeš priliku čuti o tome kakav je koji usmeni, iz čega treba učiti, kakav je koji profesor, ..., pa sve do toga što se dogodilo u zadnjem nastavku Caprija. Fejs ti nikada neće moći biti zamjena za to. A definitivno se bolje držati zajedno sa kolegama na pivčugi u bricu nego na mrtvom fejsu.

Quote:
medik kaže: Pogledaj post
Oi. Zamolio bih jednog od starijih studenata da mi objasni sustav ocjenjivanja na faksu. Koliko sam ja shvatio pišu se kolokviji i onda završni ispit (koji bih zamolio da mi se kaze da li je obavezan iz svih predmeta ili ako se predmet kolokvira nema završnog ispita). Kako kolokviji utječu na završnu ocjenu? I iz kojih se predmeta polaže usmeni? Hvala unaprijed na odgovorima.
Sustav ocjenjivanja? U kojem konkretnom smislu?

Inače, svaki kolegij je priča za sebe. Neki se mogu kompletno položiti preko ispita, a neki imaju i obavezan usmeni dio ispita. Postoje kolegiji koji nemaju klasični ispit, nego se polažu tokom semestra kroz kontinuirani rad. A postoje i kolegiji koji imaju još neke svoje dodatne fore i slično, ... Sve ćeš čuti i saznati na vrijeme tako da nema potrebe da pišem doktorski rad o tome.

Ako te baš nešto konkretno zanima, onda bi bilo lijepo da postaviš i konkretno pitanje.

Pretpostavljam da te prije svega zanima 1. godina, jel tako?
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 16:10   #100
Quote:
medik kaže: Pogledaj post
Oi. Zamolio bih jednog od starijih studenata da mi objasni sustav ocjenjivanja na faksu. Koliko sam ja shvatio pišu se kolokviji i onda završni ispit (koji bih zamolio da mi se kaze da li je obavezan iz svih predmeta ili ako se predmet kolokvira nema završnog ispita). Kako kolokviji utječu na završnu ocjenu? I iz kojih se predmeta polaže usmeni? Hvala unaprijed na odgovorima.
Svaki profesor ti na prvom predavanju veli kak ocjenjuje, kaj ocjenjuje i koji su uvjeti za položit kolegij
Kak Randy veli, svaka katedra i svaki kolegij ima neki svoj sistem. Pa i različiti profesori istog kolegija se ponekad razlikuju kaj se tiče toga. Recimo, neko opće nema usmeni, neko pita par osnovnih pitanja tek tolko da nekaj pita, dok neko ispituje sve i svašta.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:48.