Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2012., 17:18   #441
kakve frizure psirtaju poludugoj kovrćavoj kosi? gore je ravnija,a pada prema dole sekovrća
nezz1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 16:38   #442
bok svima,

molim par info ako tko zna.
svako toliko si znam napraviti totalno drukčiju frizuru i odlučila sam se ošišati iz poluduge kose u kratki pixie cut.

ima li tko od vas da to fura i kaže mi kolika je tlaka održavanje?

hvala svima.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 16:49   #443
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
bok svima,

molim par info ako tko zna.
svako toliko si znam napraviti totalno drukčiju frizuru i odlučila sam se ošišati iz poluduge kose u kratki pixie cut.

ima li tko od vas da to fura i kaže mi kolika je tlaka održavanje?

hvala svima.
ja ga imala sa dugim šiškama (iako je meni pravi pixie cut totalno kratka kosa bez šiški, al sad kad sam guglala, izbacilo mi i ove kakvu sam ja imala) i nije bilo nikakvih problema. imam prirodno valovitu kosu, al se uopće nije kovrčala jer je bila prekratka za to.. čuperke sam imala možda 2 u 2 i pol godine kratke kose. opereš, pobrišeš ručnikom i gotova si
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 20:25   #444
Cure, jel moze pomoc? Imam dugu, ravnu smedju,nefarbanu kosu. Meka je, normalna,nije bujna nije ni tanka. E sad, dopizdila mi je. Ocu da se sisam. Imam okruglo lice, ne volim ove bob frizure, a zelim nesto sto nije zajebano za odrzavanje. Moze neki prijedlog?
metropolitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 20:40   #445
Frizura za male oci

pozdrav svima,
ne znam jel na pravo mjesto postavljam post al eto pokusati cu Moj problem je slijedeci: imam dosta kose ali je tanka, ovalno lice i male, blizu postavljene oci. Doslo je vrijeme za promjenu frizure, jesen me nekako uvijek inspirira na to, i treba mi frizura kojom bi naglasila oci a ne ih jos vise vizualno smanjila... Curke jel imate kakav prijedlog?
beethoven is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 23:13   #446
Quote:
beethoven kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,
ne znam jel na pravo mjesto postavljam post al eto pokusati cu Moj problem je slijedeci: imam dosta kose ali je tanka, ovalno lice i male, blizu postavljene oci. Doslo je vrijeme za promjenu frizure, jesen me nekako uvijek inspirira na to, i treba mi frizura kojom bi naglasila oci a ne ih jos vise vizualno smanjila... Curke jel imate kakav prijedlog?
evo ti dvije stranice sa savjetima, pa si ti sama izaberi što misliš da bi ti najbolje odgovaralo

http://www.hairfinder.com/hair4/make...ook_bigger.htm

http://www.myjellybean.com/beauty-fi...laws/all-pages
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 00:27   #447
Kako napraviti frizuru kao Engin

Trebam hitan savjet od dobrog frizera,zanima me kako da napravim kosu kao Engin u seriji da sam oblak,glumi mustafu.Uvik radim kosu kako i on(u drugim serijama) al sad mi je duga samo za takvu vrstu frizure.Zanima me trebam li koristit gel ili lak,ja kad koristim gel kosa mi se razdeblja vise neg sto je kao da se raspuse,nez triban li je stanjit,a kad koristim lak,ne ispadne lose(a moze puno bolje) al svejedno nakon nekog vrimena makne mi se i izgleda ko da mi je kosa zalipljena ljepilon a ne lakon i skroz se slipi a ne ko na pocetku
Decko98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 00:30   #448
i jos da kazem..

kosa mi je bas gusta.i kad je operen kad se osusi bude suvkasta i pre raspusena,treba mi oko dan vise manje da stane i padne na normalu
Decko98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 10:56   #449
Quote:
Decko98 kaže: Pogledaj post
kosa mi je bas gusta.i kad je operen kad se osusi bude suvkasta i pre raspusena,treba mi oko dan vise manje da stane i padne na normalu
daj sliku svoje kose da mi to vidimo
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 11:07   #450
Pozzz
Postavila sam pitanje na temi "šiške" ali nitko ne odgovara, pa da probam ovdje pitati

Ja puštam svoje šiške od 5mj i sada su do vrha nosa (def grozan period). Zanima me vi koji ste puštali ili puštate da li ih malo stanjite da lijepše padaju?
Ja se dvoumim da ih mrvicu stanjim sa efilirkama ali ne znam kako će to izgledati. Sada baš grozno izgledaju, prikapčanje špangicom mi je već dosadilo.
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 18:07   #451
Cao, imam oblik lica nešto između ovalnog i dugoljastog lica...Zanima me koji razdjeljak najbolje paše na ovaj oblik? Onaj na sredini ili sastrane?
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 23:59   #452
Cura radi super pletenice, u Rijeci, pa ako je netko zainteresiran možete pogledati... https://www.facebook.com/TonkicaPletenice?fref=ts
__________________
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
pogoditko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 12:29   #453
Bob-frizura!

Bok cure!

Evo, razmišljam o šišanju na bob, što mi je jedna od najslađih frizura svih vremena, ali imam dosta nepredvidivu kosu i ne znam bih li se mogla nositi s tim... kosa mi je dosta mekana i lagana, nekad se kovrča, nekad je ravna, nekad mi se tijekom dana stvori čudni frčak, uglavnom, užas.
A baš mi se sviđaju bob frizure, ali onako voluminozne, da kosa izgleda čvršće i jače... ima li tko neki prijedlog za nas jadne koji možemo furati samo običnu dugu frizuru jer nas inače kosa ne sluša?

Ovo su frizure koje mi se sviđaju, voljela bih takvo što, ali ne znam jel bih to mogla sama...

http://thebestfashionblog.com/wp-con...-Haircut-5.jpg

http://www.hairstyledigest.com/wp-co...-hairstyle.jpg
nisneznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 16:02   #454
ja ti imam tanku kosu,puno nje,kovrcavu..nekad joj se ne kovrca pa bude valovita..ma ono..nikad na zelenu granu..sad mi je duza ali cesto se ošišam na bob,i uvijek budem zadovolja..i sad me polako pocinje privlaciti opet ako je dobro ošišan bob,nemas nikakvih problema s njim..bar ja nisam imala..stoji super i lagan je za odrzavanje..meni osobno jedna od drazih frizura
curlysue25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 16:32   #455
Tražila sam za svoj ovalan oblik lica grčke frizure, i jako malo rezultata je pokazalo. Možete mi dati neke linkove?
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 19:08   #456
meni se cini da je dosta slika Google nasao

https://www.google.hr/search?hl=hr&s...67.WGT0Wjh65zk
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 10:56   #457
Pomoć oko izbora frizure

ee ovako imam veoma gustu i "neposlušnu" kosu... kako god da pokušam da napravim neku frizuru nije išlo :// može pomoć oko toga kako da se ošišam i kako da pravilno oblikujem kosu?
MadridiisTa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 15:56   #458
Vintage/retro frizure

Cure, koliko vas nosi frizure 20ih - 70ih? Radite li ih same ili idete frizeru?
One koje pin curlaju - imate li neke određene uzorke po kojima uvijate kosu?
Koji proizvodi su najbolji, po vašem mišljenju, za održavanje čvrstoće kovrča (posebno nakon raščešljavanja?

p.s. Molim modove da, ako nije problem, ostave ovu temu zasebnu i ne spajaju s ostalim frizurama jer su vintage kosice sasvim neka druga priča od ovih današnjih, pa da se savjeti o tehnikama, održavanju i ostalom ne miješaju. Hvala!
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2020., 15:42   #459
Quote:
MadridiisTa kaže: Pogledaj post
ee ovako imam veoma gustu i "neposlušnu" kosu... kako god da pokušam da napravim neku frizuru nije išlo :// može pomoć oko toga kako da se ošišam i kako da pravilno oblikujem kosu?
I ja imam takvu kosu. Nijedan frizer ne zna bas nesto napraviti od toga, a da ne izgleda ocerupano, onda je jos vise divlja. Ak ide po krajevima efilirkama, krajevi ulazecjedan u drugi, ak ne sfusa ko mene zadnji put. Ali onda vidim ekeft ispucane kose i unistene kose. Mozda je i nemoguce

Da mi se nosi kratka kosa, osisala bih ju kratko.

Tražit cu samo ravni rez, bez ikakvih stanjivanja, do ramena, feniranje i malo peglanja.
Muka je to, znam.
lina 7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.