Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2008., 00:35   #1001
Po zadnjoj
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 10:53   #1002
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Po zadnjoj


LOL
zweitakt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 17:10   #1003
daljinsko zaključavanje

Uspio sam sastaviti daljinsko za audi a4 1995. godište po šemi 4 (gornjih slika) na način da sam precvikao
plavo-žutu žicu koja dolazi na konektor ispod volana i ručice za otvaranje poklopca motora i na jedan kraj spojio narančasto-crnu, a na drugi kraj prema pumpi bijelu,
dvije smeđe na zeleno-crnu i zelenu za svjetlosnu signalizaciju preko žmigavaca,
crnu i žutu na minus,
deblju crvenu i žuto-crnu na stalni plus i radi,

ali problem mi je što imam već original alarm koji se kad zaključavam ključem uključi ali ne i na ovako spojen daljinski preko daljinskog upravljača. također kad ključ okrenem do kraja i držim podižu mi se prednja stakla, a neznam gdje da spojim onu tanku crvenu koja bi preko daljinskog slala taj signal da mi se podižu prozori i preko daljinskog pa ako netko zna bio bih zahvalan na savjetu
-tex- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 21:39   #1004
jel mi moze netko reci za opel vectru, 95.god.?hvala
 
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 17:25   #1005
Quote:
Pizdun kaže: Pogledaj post
Ajde pa javi koja je shema kad sastavis i sta si tocno dobia ? ...Jer meni je isa daljinski u kurac(i 1an i 2gi i 3ci) mojon krivnjon,pali svi u vodu i sad mi je ovlasteni posra kvaku da moran kodirani kljuc (specjalni crveni) poslat u britaniju pa da onda oni izrade novi daljinski po kodu i da moran kupit i elektroniku koja omogucava rad daljinskog itd itd , sve skupa lipo 4500kn hahahha Zavaria san mu u facu
meni kad je caca uzea auto dobija je samo jedan kjuć i onda je on pita jel ima jos jedan i glavnom on je otisa u mercedesa i da im je br. kljuća oni su to poslali u njemaćku i doša je novi kljuć za 2-3 tjedna
vraže is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 22:41   #1006
Ovako.. kupio sam daljinsko frigate prije jedno 2 mj, i jos ga nisam ugradio. auto je alfa romeo 156... zanima me, jel tko kad radio to, i kako se spaja?? i gdje
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:32   #1007
Uspješno spojeno daljinsko frigate u golf 3, spajano po drugoj shemi.
Zahvala Zweitaktu za pomoć, puno mi je pomoglo!

Sve šljaka odlično, otključavanje, zaključavanje, žmige...

E sad jedini problem je u trećoj tipki na daljincu (skakavcu) , ne daje mi nikakvu pobudu ili signal kad ju stisnem...ispitivano sa lampicom ili kako se to već zove? ideja je bila spojiti ju na jedan zvučnik od alarma, ali naravno kad sam spojio ništa...može li mi netko objasniti u čemu je caka?
Sioux is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 00:19   #1008
e imam i ja frigate. jel mi mozes objasnit kako se spaja? ja znam gdje sta treba. tj na kojem mjestu u autu,al ne znam koje su zice u autu za sta
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 10:16   #1009
Pojma ti nemam za boje žica u autu, mislim znam za svoj al vjerojatno je različito, valjda će ti netko stručniji pomoć, ja bi al ne znam. Eto sretno!
Sioux is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 14:21   #1010
Joj sex mašina ali si jadni pa imaš search, slušaj vamo : crvena na stalni plus,
( imaš ispod volana od prozora ) crna i dve žute na masu, plava i belo plava na plavu i belu od auta, skini oplatu za vrata ili sa ispitivačem sprobaj, naranđaste zvadiš van iz sistema .

u biti od frigeta sve žice idi po orginal šemi bar kaj se tiče alfi.. al ak nisi stručan a sudeći po tvojim temama da imaš čudne ideje ( voda u naftu ) daj nekome stručnom da ti to riješi.
Nino81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 19:17   #1011
Espero i daljinsko zaključavanje

Pozdrav svima.Evo i ja kupio Frigate i dodatni motorić(sa dvije žice),skinuo tapacirung s vrata i ....šta sad.Trebam li imati dva motorića u vratima ili je jedan višak.Originalni je sa 5 žica.Jedino ako taj nakon spajanja drugog motorića ne služi samo kao prekidač za ostala vrata?hvala.

Dakle ipak idu dva motorića u vrata.Hvala Ruby

Zadnje uređivanje toksikolog : 20.05.2008. at 22:48. Reason: svakog dana sve više napredujem
toksikolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 21:36   #1012
A da li ima koje daljinsko koje radi na 8V.
tomitaho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 22:21   #1013
8v

Mislim da svi mogu raditi na 8v (gdje si to iskopao).Evo ovih dana kad budem spajao svoje probat ću prvo sa smanjenim naponom.Moguće da zbog malog napona mehanika ne radi dobro(nema snage) a i domet bi se trebao drastično smanjiti.
toksikolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 19:34   #1014
daljinsko za Peugeot 106 96g

nisam uspio naći na forumu pa:molio bih nekoga tko ima iskustva sa ugradnjom daljinskog zakljucavanja (frigate) u doticno auto da me malo uputi.koja žica za šta,koja shema,di najbolje smjestit modul i tako??? auto ima original dalj. ali neradi a u servisu traže previše za napravit novi ključ!
Dtg321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 15:13   #1015
Molim, može kakva pomoć za ugradnju daljinskog u Audi B4 96.g, ima centralno!!

Žice za masu, napajanje i žmigavce znam, samo me zanimaju ove naranđaste, žutei bijele žice(frigate)!!

Puno Hvala
crunchas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 12:28   #1016
Moze li mi tko reci zice i shemu na VW Polu sa pneumatskim bravama...?
Cigla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 12:58   #1017
Moze li mi neko rec zan li prodaje li neko u Splitu module?
chuspy is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 11:52   #1018
imam problem !

auto je fiat punto, 1.2, 2002 godina, 5 vrata, ima centralno..
kupljeno je daljinsko SPY sa one 4 tipke, sve je pospajano, i 3 puta je zaključao, otključao, i više ne radi, u onoj kutijici crnoj -čuje se kak relej škljoca kad se pritisne tipka na daljincu, al ništa se ne zaključava, jednostavno ne radi..

molio bih odgovor šta bi moglo biti..
auto su gledala 2 majstora i sve je dobro spojeno, sumnjaju da taj spy nejde na taj auto, jel to moguće ?
ADY-A3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 12:27   #1019
Napamet neznam ali bi morao ići, očito vjerojatno ipak nije sve dobro pospajano, ( da nije vrisnul koji osigurač na modulu )? odi nekom auto električaru i vjerojatno če ti riješiti problem.
Nino81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 13:08   #1020
riknul je jednom osigurač i to kod prvog spajanja, al je zamjenjen, i sad su svi ispravni.. idem još kod autoelektričara, ako nitko nebude znao, onda ću tu tražit nekog da to spoji kak treba..
hvala na odgovoru.. (u prijašnjim postovima sam vidio da je dečko uspješno spojio, samo s vrata trebala biti zatvorena) moram i to napomenut onom tko će slagat..
ADY-A3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.