Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2008., 10:15   #21
Dizem ovu temu jer sam

Pa dobro sta je Rijeka najskuplja na svijetu po pitanju masaza??? Vec godinama trazim neko mjesto koje ima dobre masaze po pristojnoj cijeni i nis....

Usporedbe radi, u Tuhelju recimo sportska masaza 170 kn, frendica u Zg ide na masazu samo ledja, pola sata 50 kn, ja sam isla u Zg klasicna masaza sat vremena 180 kn....

A u Ri sto god pogledam cijene su ufff.... Khao-Sun samo ledja, pola sata 200 kn (!), zatim za istu stvar sam pronasla jos 180kn, pa 170 kn i najjeftinije 100 kn.

Pa dobro sto mi u Ri nemamo niti jedno mjesto s normalnim cijenama za otic na masazu i/ili u saunu?

Prosvjetlite me pliz
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 16:33   #22
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ja sam dobila poklon bon za Khao-Sun i imam samo rijeci pohvale za njih. Od ambijenta do profesionalnosti... sve pet. Bon je lijepo upakiran i ima informativni letak, ambijent je totalno kao da si usao u neki drugi svijet (ima slikica na www.khao-sun.hr), a cure koje masiraju ne znaju ni rijec hrvatskog a kad te ulove.... ufffff... svaka cast. Za nekoga tko puno sjedi u uredu i sav je ukocen, ovo je odlicna masaza... razgiba te, rastegne, pokrckaju ti sve kosti... odlicno!

Za nekoga tko zeli vise relax masazu ili nesto protiv muskulfibera, nek odabere radje neku s etericnim uljima ili neku malo vise smirujucu.

Dramari, ako imas kakvih pitanja jos, pitaj
uglavnom...sve iznad potpisujem .
Dragi me iznenadio onom njihovom khao-sun masažom od 100 min i apsolutno sam oduševljena. I uslugom i načinom i atmosferom. Samo bih nadodala da je je meni i ta s eteričnim uljima na trenutke bila malo žešća,ali osjećaj nakon toga neponovljiv. A antisres masaža leđa . Sigurno ću se vratiti.
Samo nisu baš prejeftini....
RIan@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 18:50   #23
Eto, moja mama ide na masažu kod doktora Gorana Lesca. No, ne znam da li ovo spada u ovu temu, jer ona ide na terapeutske masaže. Bole je križa i vratna kralježnica. Preee, preeezadovoljna je

Nakon masaže on joj radi kiropraktiku i osteopatiju. Tretman traje oko 45 minuta, a cijena je pristupačna, 120 kn.

Doktor vrši i sportske masaže, te masaže eteričnim uljima. Mama kaže da se nakon tretmana osjeća kao da joj je netko skinuo 10 kila.
Goldylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:10   #24
Quote:
Goldylady kaže: Pogledaj post
Eto, moja mama ide na masažu kod doktora Gorana Lesca. No, ne znam da li ovo spada u ovu temu, jer ona ide na terapeutske masaže. Bole je križa i vratna kralježnica. Preee, preeezadovoljna je

Nakon masaže on joj radi kiropraktiku i osteopatiju. Tretman traje oko 45 minuta, a cijena je pristupačna, 120 kn.

Doktor vrši i sportske masaže, te masaže eteričnim uljima. Mama kaže da se nakon tretmana osjeća kao da joj je netko skinuo 10 kila.
Ja idem redovito kod doktora Lesca Tvoja mama ima pravo. Fenomenalan je. Od njega izađem kao nova Ja doduše nemam nekih problema već neku opću ukočenost od stresa. Inaće sam prije bila kod raznih cura po salonima za masažu. Ocjena...prosječno

Jedino što Dr. G. Lesac nije baš u Rijeci, već ispod Kastva. Eto, malo je dalje, ali tih desetak min. putovanja autom mi se stostruko isplati.

Od nekih kolegica koje idu samnom sam čula da on navodno ima jaku bioenergiju, ali to neće priznati, jer se to navodno kosi s njegovom titulom i zvanjem. Ma kako je da je , izvrstan je
Zolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 12:47   #25
Moze neki kontakt na pm? On ima svoju ordinaciju, salon ili? Kako to uopce izgleda? Kastav je tako i onako zivim na zapadnom dijelu grada
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 20:07   #26
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Moze neki kontakt na pm? On ima svoju ordinaciju, salon ili? Kako to uopce izgleda? Kastav je tako i onako zivim na zapadnom dijelu grada
Evo, pm-om sam ti poslala adresu , telefom, i broj moba.

Da, dr Lesac ima svoju ordinaciju. Prvo ti napravi detaljni pregled, koji se ne plaća posebno, već je u sklopu prvog tretmana. Ma, tip je faca

Javi obavezno svoje dojmove Vjerujem da ćeš biti oduševljena

Malo sam smotana, pa ako nisam dobro poslala pm, vići

Da, on radi i akupunkturu. Ja doduše nisam bila na akupunkturi, ali kolegica je, zbog debljine. U mjesec dana smršavila, e sada ne znam točno 17 ili 19 kg .Dobro da postoji takav dr u našoj blizini
Zolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 09:49   #27
Evo i mene, pridružujem se klubu obožavatelja dr Gorana

Malo se zafrkavam. Htjela sam reći da sam studirala s dotičnim gospodinom.

Kod njega idem povremeno na relaksacijske masaže, i ooooobavezno na limphnu drenažu

Kao liječnik mogu reći da je limphna drenaža jako nužna nama ženama. Otplavljuje toksine iz tijela, smanjuje celulit, dapače, uklanja ga. Nakon njegova tretmana izmokrim najmanje 2 l tekućine. Čovjek zna što radi.

Za sve vas koje idete kod njega imam jedan savjet. Dr Lesac je dosta samozatajan. Preporučam da mu kažete da npr. hočete limphnu drenažu s eteričnim uljima, jer raspolaže širokim znanjem s tog područja (ima neke baš medicinske subspecijalizacije iz tog područja), a i paletom jako kvalitetnih eteričnih ulja s certifikatima i decidirano istaknutim sastojcima i podrijetlom.

Zaboravih napomenuti, limphna drenaža je kod njega 150 kn. (znači, u sve cijene je uključena i aromaterapija).
Pray is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:09   #28
E, ljudi, evo mene opet s pohvalama Kako u zadnje vrijeme intenzivno radim za tipkovnicom, jučer popodne sam doslovce vrištala od bolova u desnom ramenu. Ruku nisam mogla podignuti. Odmah sam nazvala Dr. Lesca, primio me, jer hitnoće prima odmah. Danas niti traga bolu !!
Eh, samo mene čeka još masa posla za kompom Opet ću si ja srediti rame
Zolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 09:42   #29
Ja bi isto rado kontakt dr. Lesca na PM ako moze, hvala! Ili barem linkic na web ako ga ima. Ukočio mi se vrat i nikako mi bol ne prolazi.
Lajavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 16:41   #30
Ja sam danas bila kod dr. Lesca Ide mi inače mama, ali ste me toliko napalile, pa sam i ja otišla, tek tako, mala bol u leđima, vratu, ukočenost. Osječam se super! Kaže dr da mogu po noći osječati male bolove, više težinu. Javim vam sutra kako se osjećam dan nakon!
Mmmmmm, a kako ona ulja mirišu A koža nakon toga meka i elastična, niceeee
Goldylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 21:25   #31
Khao-sun,opuštajuća masaža leđa s eteričnim uljima pola sata 210 kn , svaka njima čast ali pretjerali su, ima li tko kakave kontakte za istočni dio grada.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 20:09   #32
Quote:
Pray kaže: Pogledaj post
Evo i mene, pridružujem se klubu obožavatelja dr Gorana

Malo se zafrkavam. Htjela sam reći da sam studirala s dotičnim gospodinom.

Kod njega idem povremeno na relaksacijske masaže, i ooooobavezno na limphnu drenažu

Kao liječnik mogu reći da je limphna drenaža jako nužna nama ženama. Otplavljuje toksine iz tijela, smanjuje celulit, dapače, uklanja ga. Nakon njegova tretmana izmokrim najmanje 2 l tekućine. Čovjek zna što radi.

Za sve vas koje idete kod njega imam jedan savjet. Dr Lesac je dosta samozatajan. Preporučam da mu kažete da npr. hočete limphnu drenažu s eteričnim uljima, jer raspolaže širokim znanjem s tog područja (ima neke baš medicinske subspecijalizacije iz tog područja), a i paletom jako kvalitetnih eteričnih ulja s certifikatima i decidirano istaknutim sastojcima i podrijetlom.

Zaboravih napomenuti, limphna drenaža je kod njega 150 kn. (znači, u sve cijene je uključena i aromaterapija).

ajmeeee.....molim vas kontakt za tog doktora....

Ja sam sva skršena ....imam jaču skoliozu i navodno nekakvo propadanje mišića u gornjem dijelu leđa pa me uskoro čeka i fizikalna...
Sumnjam da masaža kod njega može odmoći...čak naprotiv, jer me trenutno leđa peku i bole svakodnevno.
RIan@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 18:03   #33
pray, zolta i goldylady su ista osoba - supruga dr. lesca, tako da oprez. zato su bannani, doticna doktorica ima cak 6 nickova na forumu.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 23:27   #34
Vjekoslav Bolkovac-hiropractor- čovjek je bog! Što god mi je namiještao gotovo da više nikada nisam imao problema sa tim dijelom tijela.
Mislim da je povremeno i u Zg, cijena normalna, rezultati (subjektivno) vrhunski.
Hvala mu što postoji.
dr/iur is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 13:18   #35
Rijeka masaže

Ne iznenadite se na cijene masaža, probajte kakav je učinak i onda prosudite koliko vrijedi. Ako se dobro osjećate, platite koliko pitaju, ako vam se ne sviđa, ne morate platiti!!!!!
hygeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 16:56   #36
Ma meni je Bolkovac pregrub, ima puno boljih kiroprakticara u ri od njega. Npr.jedan na Viskovu, bio je prije u gradu na korzu. A sto se tice masaze, cure kineskinje rasturaju i kod gradske biblioteke je jedan estetski studio u kojem rade masažu za svaku pohvalu. Moji i mama i tata odlaze redovito, a bili smo i ja i decko. Cure znaju posao i preljubazne su.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.