Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2016., 22:23   #11801
Quote:
FrozenAss kaže: Pogledaj post
Da obavezno se sve snima jer tog agenta vjerovatno voditelj tima mora nekako kontrolirati.Možda neće sve snimke preslušat ali neke hoće to sigurno.Sad koliko sve te snimke čuvaju nemam pojma,ali mislim da ti bez ikakvog problema možeš tražiti tu snimku ako misliš da su te prevarili.
ja sam je trazila i nisam je dobila.. al imaju je sigurno.. postoji sigurno period koji to moraj cuvat.

meni na kraju nije trebala jer nisam s njima na sud isla jer su mi udovoljili al sam bila spremna ici.

da ponovim svoj upit, mail od hakoma nitko ne zna?:/
buba-e is offline  
Old 10.02.2016., 15:06   #11802
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
ja sam je trazila i nisam je dobila.. al imaju je sigurno.. postoji sigurno period koji to moraj cuvat.

meni na kraju nije trebala jer nisam s njima na sud isla jer su mi udovoljili al sam bila spremna ici.

da ponovim svoj upit, mail od hakoma nitko ne zna?:/
http://www.hakom.hr/default.aspx?id=61
bono.tadic1 is offline  
Old 10.02.2016., 17:50   #11803
Quote:
FrozenAss kaže: Pogledaj post
Da obavezno se sve snima jer tog agenta vjerovatno voditelj tima mora nekako kontrolirati.Možda neće sve snimke preslušat ali neke hoće to sigurno.Sad koliko sve te snimke čuvaju nemam pojma,ali mislim da ti bez ikakvog problema možeš tražiti tu snimku ako misliš da su te prevarili.
Nigdje ni u kojem zakonu ne piše da oni trebaju imati mogućnost ikome ustupiti te snimke. One se koriste za interne svrhe i procese unaprjeđivanja korisničkog iskustva pri kontaktu sa službom za korisnike, a ne da se snimka daje svakome tko se sjeti da hoće imati primjerak za uspomenu.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 10.02.2016., 18:28   #11804
Onda je najbolje napravit isto što i oni; upozorit agenta da snimaš razgovor.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Old 10.02.2016., 20:00   #11805
Quote:
J. Knoxville kaže: Pogledaj post
Onda je najbolje napravit isto što i oni; upozorit agenta da snimaš razgovor.
Možeš,ali tu snimku ti nitko ne priznaje...čak mislim da imaju negdje to u svojim uvjetima
Ssung is offline  
Old 10.02.2016., 20:02   #11806
Jesi siguran? Mislim da bi sud priznao tu snimku kao valjan dokaz, naravno, ako je sugovornik upoznat s time da se snima.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Old 10.02.2016., 21:25   #11807
slabo misliš. osobna volja suca je da li će ti prihvatiti pogledati fotografiju pa tako i snimke
Iveky is offline  
Old 10.02.2016., 21:59   #11808
Znači, kad snimka treba pomoći malom čovjeku ne vrijedi na sudu, ali kad malog čovjeka treba usosit, onda je sudac prihvaća?

Krasno!
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Old 10.02.2016., 22:19   #11809
Quote:
J. Knoxville kaže: Pogledaj post
Znači, kad snimka treba pomoći malom čovjeku ne vrijedi na sudu, ali kad malog čovjeka treba usosit, onda je sudac prihvaća?

Krasno!
Ne vrijedi ti snimka jer nije ju snimila ovlaštena osoba.
To možeš snimiti za svoju arhivu a inače ti ne vrijedi ništa više.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Old 10.02.2016., 23:33   #11810
Quote:
bono.tadic1 kaže: Pogledaj post
trebao mi je bas njihov mail da ih stavim u cc.. nasla sam. hvala svejedno
buba-e is offline  
Old 12.02.2016., 19:35   #11811
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Znači još uvijek nije nitko došao. Sramota. Oni onih 12 radnih dana za iskopčavanje maxtva iskorištavaju do maksimuma.
Došao je 10.2. Produžen ugovor na dvije godine i zasada sam jako zadovoljan brzinom
CroChuck is offline  
Old 14.02.2016., 10:05   #11812
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
evo cisto primjera radi, meni su prosle god u 5 mj. "prodali" da otkad smo usli u eu uniju da svima moraju uvest opticke kabele a da je nama kao korisnicima to samo dodatan plus da mi nista ne mijenja, dapace..

(ugovor od 24 mj s njima je istica u 7 mj)

takodjer da nas svih to ceka a da sam ja na vrime dosla ranije nego drugi (nesto u tom stilu) i da mi je bolje to sad odradit nego kasnije na vrat na nos..

nakon sto mojih pitanja jesu li sigurni da mi to nista ne mijenja (osim 9,90 kn radijske frenkvencije) rekla sam moze..

dodju oni, postave to (momak je bio kod kuce a na mene je ug) i sve pet..internet leti.. znaci ta brzina je suluda bila, divota

nakon par mj tog ludilo neta htjeli smo prec na drugu mrezu jer ova nema dovoljno sportskih programa...

kad ono, iznenadjenje

oni su s tim optickim kabelom kad su ga dosli spojiti, automatski produzili ugovor za 24 mj mudro moram priznat...

nakon prepiske s njima sam im uspila dokazat da nisu u pravu da se ugovor ne moze potpisat preko telefona (momak nije nista potpisa, a sve i da je- to ne vridi jer on nema veze s ugovorom) te sam im prijetila sudom jer sam znala da sam u pravu. ladno sam ih u novine htjela dat radi tih stvari!! rekla sam da cu na sudu traziti snimku razgovora pa cemo odma s tim vidjeti ko je u pravu a onda cu ih jos tuzit za dusevnu bol..hahaha


ugl, popustili su a ja sam pobigla glavom bez obzira...
sad me p*caju radi neceg drugog al dobro.. rjesit ce se i to.

u svakom slucaju, s njima opreza nikad dosta..

Ako nisu poslali obavijest o sklapanju ugovora, imas godinu dana od sklapanja ugovora na raskid bez penala. Pise u pravilniku o elektronickim komunikacijama.
Obavijest mora ici postom ili e-postom ako si postojeci korisnik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Običan99 is offline  
Old 14.02.2016., 16:01   #11813
napisala sam vec da sam rjesila jer nisu bili u pravu

hvala svejedno..
buba-e is offline  
Old 15.02.2016., 14:27   #11814
Mislim da ću definitivno preseliti liniju opet kod te coma.Tužno,ali izgleda da su oni jedini što nešto ulažu u tu infrastrukturu,jer svi ostali teleoperateri mi ne mogu dati veću brzinu od 10 mbps,t com jedini na mojem području ima dostupnu vdsl tehnologiju,koju naravno neće ustupiti nekom durigom teleoperateru koji koristi njihovu infrastrukturu.bah,skupi su ali barem imaju izbora.
lexluthor84 is offline  
Old 15.02.2016., 15:12   #11815
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Mislim da ću definitivno preseliti liniju opet kod te coma.Tužno,ali izgleda da su oni jedini što nešto ulažu u tu infrastrukturu,jer svi ostali teleoperateri mi ne mogu dati veću brzinu od 10 mbps,t com jedini na mojem području ima dostupnu vdsl tehnologiju,koju naravno neće ustupiti nekom durigom teleoperateru koji koristi njihovu infrastrukturu.bah,skupi su ali barem imaju izbora.

Mozda i bi uzeli drugi operatori da im ne naplacuje masno po Mbps. Racunaj, uzmes si 30,40 megi, i operator za tebe placa puno vise nego sto ti operatoru. Jos k tome su povecali cijene sto znaci da unistavaju konkurentnost. Ovo sto nude nikako nije dobro za trziste i druge operatore, ali drzava suti. Vidjet cemo dokle...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Običan99 is offline  
Old 15.02.2016., 15:35   #11816
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Ne vrijedi ti snimka jer nije ju snimila ovlaštena osoba.
To možeš snimiti za svoju arhivu a inače ti ne vrijedi ništa više.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Svi razgovori su snimljeni i čuvaju se 6 mjeseci (baš svi razgovori, a ne samo kad ti iz call centra kažu da snimaju). I ta njihova snimka vrijedi kao dokaz za bilo koju stranu. Nemoj pričati nešto što provjereno ne znaš...
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Mislim da ću definitivno preseliti liniju opet kod te coma.Tužno,ali izgleda da su oni jedini što nešto ulažu u tu infrastrukturu,jer svi ostali teleoperateri mi ne mogu dati veću brzinu od 10 mbps,t com jedini na mojem području ima dostupnu vdsl tehnologiju,koju naravno neće ustupiti nekom durigom teleoperateru koji koristi njihovu infrastrukturu.bah,skupi su ali barem imaju izbora.
Hmmm... Tvoj post baš nema smisla. Ako T-Com ima u ponudi, ima i tvoj telekom. Jesi ih uopće pitao?
Quote:
Običan99 kaže: Pogledaj post
Mozda i bi uzeli drugi operatori da im ne naplacuje masno po Mbps. Racunaj, uzmes si 30,40 megi, i operator za tebe placa puno vise nego sto ti operatoru. Jos k tome su povecali cijene sto znaci da unistavaju konkurentnost. Ovo sto nude nikako nije dobro za trziste i druge operatore, ali drzava suti. Vidjet cemo dokle...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ozbiljno, ali ozbiljno bi te molio da ne pišeš neprovjerene informacije. Tvoj post nema veze s vezom... Svaki telekom ima tri načina za ponuditi uslugu:
1. ulaganjem u vlastitu pristupnu infrastrukturu
2. iznajmljivanjem pristupne infrastrukture od T-Coma (ulaganje samo u aktivnu opremu)
3. iznajmljivanje svega od T-Coma gdje stave svoju aktivnu opremu samo kod korisnika.
mužjak is offline  
Old 15.02.2016., 16:44   #11817
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
Svi razgovori su snimljeni i čuvaju se 6 mjeseci (baš svi razgovori, a ne samo kad ti iz call centra kažu da snimaju). I ta njihova snimka vrijedi kao dokaz za bilo koju stranu. Nemoj pričati nešto što provjereno ne znaš...



Hmmm... Tvoj post baš nema smisla. Ako T-Com ima u ponudi, ima i tvoj telekom. Jesi ih uopće pitao?



Ozbiljno, ali ozbiljno bi te molio da ne pišeš neprovjerene informacije. Tvoj post nema veze s vezom... Svaki telekom ima tri načina za ponuditi uslugu:

1. ulaganjem u vlastitu pristupnu infrastrukturu

2. iznajmljivanjem pristupne infrastrukture od T-Coma (ulaganje samo u aktivnu opremu)

3. iznajmljivanje svega od T-Coma gdje stave svoju aktivnu opremu samo kod korisnika.

Sve ti je dostupno pa gledaj koliko HT naplacuje megabite na nacionalnoj i regionaloj razini.

Informacije su 101% tocne!! Ti nemas pojma ocito jer nisi radio na toj razini, tako da please ne pisi isto gluposti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Običan99 is offline  
Old 15.02.2016., 21:04   #11818
Mužjak

Reci mi samo koliko je ljudi došlo do svoje snimke kada ju je zatražilo ???
Jasno i glasno. ..... šačica

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Old 15.02.2016., 23:08   #11819
[QUOTE=mužjak87;57273201

Hmmm... Tvoj post baš nema smisla. Ako T-Com ima u ponudi, ima i tvoj telekom. Jesi ih uopće pitao?
.[/QUOTE]

Pitao sam ih...sad odlazim s optime na iskon,ni jedan od njih mi ne može dati više od 10 jer nemaju vdsl dostupan na mojem području.T com mi pak tvrdi da mi može dati 30 mbps preko vdsl.
lexluthor84 is offline  
Old 16.02.2016., 18:06   #11820
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
Svi razgovori su snimljeni i čuvaju se 6 mjeseci (baš svi razgovori, a ne samo kad ti iz call centra kažu da snimaju). I ta njihova snimka vrijedi kao dokaz za bilo koju stranu. Nemoj pričati nešto što provjereno ne znaš...
Tri mjeseca. Ne 6.
CroChuck is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.