Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2009., 14:19   #1
Svađa, nejavljanje; na čemu smo?

Znači veza 4 godine, manja svađa koja se pretvorila u šutnju i nerješavanje problema. Nakon toga dana ni on ni ona se nisu javili jedno drugom mjesec dana. Što misliti?
almica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 14:31   #2
Quote:
almica22 kaže: Pogledaj post
Znači veza 4 godine, manja svađa koja se pretvorila u šutnju i nerješavanje problema. Nakon toga dana ni on ni ona se nisu javili jedno drugom mjesec dana. Što misliti?
da je priči kraj?
iexplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 14:39   #3
Quote:
almica22 kaže: Pogledaj post
Znači veza 4 godine, manja svađa koja se pretvorila u šutnju i nerješavanje problema. Nakon toga dana ni on ni ona se nisu javili jedno drugom mjesec dana. Što misliti?
The end

manja svađa je tu oćito samo prelila ćašu....
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 15:01   #4
nije dobro
da ste (su) ne znam kak inatljivi, mjesec danaaaa?? puno previše
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 15:28   #5
Mjesec dana.....30 dana nitko se od to dvoje nije imao potrebu javiti jedno drugom?
Gotovo je to.... Možda je to bilo i s jedne i s druge strane olakšanje. Samo glupo je da se veza od 4 godine tako završi. Ali jbga....život nije sretni film.
__________________
Fučkaš potpis....
sany... is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 15:29   #6
Možemo pomisliti:

a) da ste tvrdoglave mule na egotripu pa nitko ne želi napraviti prvi korak u rješavanju problema;
b) kraj je blizu, ako već nije i došao...
__________________
Puteva je koliko i ljudi, a ljudi koliko i stranputica.
Mimi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 15:36   #7
Dobro, ono čega me sram i strah priznat je to da sam mu se javila, al to je bio razgovor ono bok, kaj radiš,kak si, on je odgovorio super, to i to, i reko je da se ne želi svađati, i ja sam na to rekla dobro neću smetat, bok.

Nakon 2 tjedna misla sam da sam ga preboljela, malo sam išla van, posvetila se sebi i to.. Sad mi se izmjenjuju ovi osjećaji- nedostaje mi, pa sam ljuta jer se osjećam ko budala, pa osjećam sažalijenje jer ispadam ko kučka kaj mu se ne javim (jer me strah da ne pomisli da imam drugog i da ga ne volim više).. Uglavnom on je u vezi znao šta mi smeta jer sam konstantno to njemu govorila,ali nikada se ništa u vezi toga nije promijenilo. A s druge strane, govorio m je kak me voli, obožava... Ja znam da on sad ima puno obaveza (faks-ispiti) i da mu sad dobro dođe da se nemora još svađat samnom, al mi nije jasno da kak mi se nije javio- dal ja njemu falim uopće, il je sad shvatio da je sve to bila dugo vremena samo navika?
almica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 15:41   #8
Iskreno, mislim da tu nema kruha. Čak i da uspijete razgovarat i dogovorit se i kao vratit na staro -- nakon takve svađe povratka na staro neće biti. Teško se može premostiti takva svađa nakon koje se ljudi mjesec dana ne čuju, i ne funkcioniraju više kao par.

Vi pokušajte ako vam stvarno jest stalo jedno do drugog, ali možda je ta svađa i bila neka vrst znaka da je među vama gotovo.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 16:05   #9
a zbog čega je tebe strah i sram priznati da si se ipak ti njemu prva javila nakon svega?
na stranu to što ste imali između sebe,ali nije li to njegovo ponašanje poprilično nezrelo i bezosjećajno prema tebi?
ti si ipak vjerujem imala namjeru sa tim pozivom raspraviti to što se dogodilo i možda krenuti ponovno,a on ti nije bio u stanju reći čak niti "Gotovo je".
i to nakon 4 godine veze...
100% boli ko vrag,ali gledaj na to kao na uslugu koju ti je dotični napravio,ovim svojim postupkom je rekao jako puno.
i ne brini o tome jesi li kučka (btw kaj ti briješ za sebe?! ),jel njemu na pameti dal si s drugim ili ne.
ne vidim baš da se on trga da ispravi stvar,a nije se niti trudio dok ste bili skupa.poprilično sebično.
ovo da ima puno obveza nek okači mačku za rep - ako ti je do nekoga stalo nađeš jednu minutu da mu se javiš.
ljepo ti kreni dalje bez njega.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 19:23   #10
meni je bivši nešto slično napravio nakon godinu i pol, ali to nije bila normalna veza

mislim da je ovaj moj bio velika kukavica i da mu je tako nekako bilo lakše nego da mora izreći par suvislih rečenica o svojim osjećajima.. ja sam pokušavala razgovarati i na kraju odustala

joj, kak sam tad bila nesretna

kad smo prekinuli još gore

ali, sad, sad mislim da je to bila najbolja odluka mog života
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 19:33   #11
prekinuli smo. javila sam mu se, prvo smo krenuli sa svađom pa na kraju prekinuli skoro pa sporazumno, je da sam se slomila i molila ga da još razmisli, ali on je odlučio da neće tako dalje, da su ga te mjesečne svađe izmorile i da se boji da bi sve bilo opet ko prije kad bi se pomirili i da mu je žao ali to je to..
Nisam očekivala da će me toliko pogoditi jer ovih par tjedana bilo mi je prazno ali čak bi se usudila i reći super. A sada totalni kaos, plakala sam nakon dugo vremena, nedostaje mi do bola...znam da ćete reć to će proć i te spike, al tužna sam neopisivo jer volimo se al to nije dovoljno.
almica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 23:54   #12
Quote:
almica22 kaže: Pogledaj post
prekinuli smo. javila sam mu se, prvo smo krenuli sa svađom pa na kraju prekinuli skoro pa sporazumno, je da sam se slomila i molila ga da još razmisli, ali on je odlučio da neće tako dalje, da su ga te mjesečne svađe izmorile i da se boji da bi sve bilo opet ko prije kad bi se pomirili i da mu je žao ali to je to..
Nisam očekivala da će me toliko pogoditi jer ovih par tjedana bilo mi je prazno ali čak bi se usudila i reći super. A sada totalni kaos, plakala sam nakon dugo vremena, nedostaje mi do bola...znam da ćete reć to će proć i te spike, al tužna sam neopisivo jer volimo se al to nije dovoljno.

zao mi je sto je sve tako ispalo, ali kada se malo smiris shvatices da ti je trenutno tesko zbog raskida, ali da nisi bila sretna ni u toj vezi

ovo sto si rekla kako ti je bilo prazno bez njega dok ste bili posvadjani, ali na neki nacin i super, je zbog toga sto si sa njime nesretna, ali ipak naviknuta si da je on negdje tu

to sto si mu stalno pokusavala objasniti sta ti smeta, i na cemu trebate raditi, a on te je ignorisao, rezultat je tvoga nezadovoljstva, i osjecaja da si neshvacena u vezi, a razlog je to da si (vise) ne pasete

vjerovatno ste se razvili u drugim pravcima, prestali fukncionisati kao par, itd

mnogi od nas ovde su to vec prozivjeli

to sto ste se posvadjali oko neke "sitnice" samo je bila kap koja je prelila casu, a to sto se nakon svadje niste culi mjesec dana, dobar je pokazitelj kakva vam je zapravo bila veza na samom kraju, a to je jako losa i nikakva

jednom davno imala sam identicnu situaciju, u vezi koja je trajala oko 3 godine, a koja se trebala zavrsiti mnogo ranije

samo sto smo se mi-isto tako na moju inicijativu jer pukla sam kao kokica i zvala ja njega-nasli, i "pomirili"

nedugo nakon toga raskinula sam sa njim preko telefona

moje misljenje i komentar je budi sretna sto se vise neces mrcvariti, raduj se novoj ljubavi, zaljubljivanju, prvim poljupcima i sreci

poslije kise dolazi sunce
a i kako je moja baka govorila-jedan se otego drugi se protego
nikada mi nije bilo jasno sta ovo zapravo znaci, ali zvuci kao da ima smisla
eto, i drzi se
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 15:45   #13
Imam ja jedno pitanje! Ne čujem se s osobom jedno mjesec i po dana, jer smo oboje smatrali da je tako bolje. Nekako je red na meni da se javim pošto sam ja inzistirala na nejavljanju. Pitanje glasi:"Što napisati?". "Bok, što ima?". Ne znam, stvarno.
__________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak.
jasmina1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 23:21   #14
Quote:
almica22 kaže: Pogledaj post
Znači veza 4 godine, manja svađa koja se pretvorila u šutnju i nerješavanje problema. Nakon toga dana ni on ni ona se nisu javili jedno drugom mjesec dana. Što misliti?

na prekidu.

Jos ste dugo/dobro izdržali, svaka čast.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 23:42   #15
Quote:
jasmina1234 kaže: Pogledaj post
Imam ja jedno pitanje! Ne čujem se s osobom jedno mjesec i po dana, jer smo oboje smatrali da je tako bolje. Nekako je red na meni da se javim pošto sam ja inzistirala na nejavljanju. Pitanje glasi:"Što napisati?". "Bok, što ima?". Ne znam, stvarno.
Jesi li za partiju seksa? Upali uvijek
__________________
Too young to care, old enough to know better...
Wind_Of_Change is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 07:59   #16
Quote:
almica22 kaže: Pogledaj post
Znači veza 4 godine, manja svađa koja se pretvorila u šutnju i nerješavanje problema. Nakon toga dana ni on ni ona se nisu javili jedno drugom mjesec dana. Što misliti?
the end na žalost
__________________
Uvijek izaberi mlađeg muškarca. Ionako nikada ne sazru.
kiara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 12:07   #17
imam sličan problem sam što je kod mene prošlo tjedan dana od nejavljanja i imam feeling da ću poludit...i javit se prva...i stvarno ne znam šta znači ne javljanje i kako će se to riješit tako da ti draga držim fige....
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 12:22   #18
Quote:
svađa,nejavljanje, na čemu smo?
na nicemu. gotova prica.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 19:14   #19
Quote:
almica22 kaže: Pogledaj post
Znači veza 4 godine, manja svađa koja se pretvorila u šutnju i nerješavanje problema. Nakon toga dana ni on ni ona se nisu javili jedno drugom mjesec dana. Što misliti?
Netreba značiti da je došlo do kraja...U ovom slučaju barem znaš da je došlo do svađe i u čemu je problem...Uostalom uvjek postoji način na koji to možeš rješiti.
A što misliti nakon što ste godinu i pol u vezi i samo odjedanput nema javljanja...Naime, nismo se vidjeli i čuli dva tjedna...s tim da sam ga ja par puta zvala na kavu i da se nademo a on je rekao da je umoran, da mu se neda...itd..Mislim da je stvar u tome što nije baš pri lovi ali mislim da je nepotrebno da me ignorira...Jednostavno može reći da nema para i onda bi barem znala o čemu se radi. A u subotu če mi naravno poslat poruku hoćeš doć spavat kod mene, a ja naravno neću jer nisam cura za vikend:P..upomoć!
Tatjana3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 20:07   #20
Quote:
almica22 kaže: Pogledaj post
Znači veza 4 godine, manja svađa koja se pretvorila u šutnju i nerješavanje problema. Nakon toga dana ni on ni ona se nisu javili jedno drugom mjesec dana. Što misliti?


Nakon 4 godine nema više igre i igrica. Pa poznaješ ga dovoljno dobro da ga možeš nazvati i ne, ne trebaš se toga sramiti.
Puklo je to. Ta manja svađa je samo okidač i izgovor za nejavljanje. Samo nitko nije rekao na glas da je kraj i da je gotovo među vama.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.