Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2010., 18:33   #401
Quote:
skužila sam da se pred sumrak počinje skupljati gay ekipa ali su diskretni - pa ak ste gay tolerantni onda nema frke...
bas dramim u drugom topicu kak neuspijevam nac nijednog gaya u malom losinju i et opet mi pomogne ovaj thread
nisam doduse jos imao vremena otic do nudisticke jel je poprilicno daleko ali sad sam skonto kak busevi voze i cim bude suncano jedan dan
SilverGecko is offline  
Old 05.07.2010., 18:35   #402
Quote:
SilverGecko kaže: Pogledaj post
bas dramim u drugom topicu kak neuspijevam nac nijednog gaya u malom losinju i et opet mi pomogne ovaj thread
nisam doduse jos imao vremena otic do nudisticke jel je poprilicno daleko ali sad sam skonto kak busevi voze i cim bude suncano jedan dan
Daj javi nam kak je. Iz prve ruke.
Ja za 2 tjedna idem na Lošinj. Inače odem na nudističku, ako je ima, i ako je dobra. Da nema ovih ne-nudista koji okupiraju plažu samo zato jer je čista i mirna
željena is offline  
Old 05.07.2010., 19:08   #403
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
ovu plažu toplo preporučujem meni jedna od najdražih, odlično održavana, čista, svaki dan kupe smeće po koševima, uredan WC (i na kraju dana ima papira i ne smrdi), puno hlada i puno sunčanih stijena... par puta dnevno prolazi frajer koji prodaje hladne sokove i sladoled plus kafić blizu ulaza

skužila sam da se pred sumrak počinje skupljati gay ekipa ali su diskretni - pa ak ste gay tolerantni onda nema frke...

ulaz se naplaćuje ujutro, a u rano popodne prestaje naplata
daleko najbolji FKK kamp....
malo je skup ali...
www.valalta.hr
istra50on is offline  
Old 06.07.2010., 17:56   #404
Quote:
željena kaže: Pogledaj post
Daj javi nam kak je. Iz prve ruke.
Ja za 2 tjedna idem na Lošinj. Inače odem na nudističku, ako je ima, i ako je dobra. Da nema ovih ne-nudista koji okupiraju plažu samo zato jer je čista i mirna
htjeo sam danas otić ali uspio sam se ukrcat na krivi bus i na drugom kraju malog lošinja sam na 3 sata zaglavio

al odma tamo je isto bila neka plaža i reče mi vozač da ima neš nudista al to su sve neke stjene i nepristupačno a meni novčanik i iphone bili u torbi tak da nisam htjeo riskirat i osto mal di ima regularnih kupača što nije sprječilo dječurliju da mi ukradu japanke pa sam hodo kroz kamenjar i po vrelom pločniku 15 minuta bos, totalno offtopic al nadam se da ću sutra uspjet otić

i idem pješke
SilverGecko is offline  
Old 06.07.2010., 18:33   #405
Quote:
SilverGecko kaže: Pogledaj post
i idem pješke
I bez japanki! (nemoj ponjeti ultrakul tene. očito se krade po lošinju )
željena is offline  
Old 07.07.2010., 08:29   #406
Quote:
SilverGecko kaže: Pogledaj post
htjeo sam danas otić ali uspio sam se ukrcat na krivi bus i na drugom kraju malog lošinja sam na 3 sata zaglavio

al odma tamo je isto bila neka plaža i reče mi vozač da ima neš nudista al to su sve neke stjene i nepristupačno a meni novčanik i iphone bili u torbi tak da nisam htjeo riskirat i osto mal di ima regularnih kupača što nije sprječilo dječurliju da mi ukradu japanke pa sam hodo kroz kamenjar i po vrelom pločniku 15 minuta bos, totalno offtopic al nadam se da ću sutra uspjet otić

i idem pješke
E ovo je bad...ali i umjetnost je na otoku fulati bus :-)

kad smo vec kod Losinja, dal netko zna kakva je nudisticka na Cresu u kampu koji je pola textilni, pola nudisticki, kamp se zove Baldarin i navodno je jako lijep...dal je netko i bio i dal je spreman podjeliti to s nama
-clansman- is offline  
Old 07.07.2010., 09:28   #407
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
E ovo je bad...ali i umjetnost je na otoku fulati bus :-)

kad smo vec kod Losinja, dal netko zna kakva je nudisticka na Cresu u kampu koji je pola textilni, pola nudisticki, kamp se zove Baldarin i navodno je jako lijep...dal je netko i bio i dal je spreman podjeliti to s nama
bila sam nekoliko godina

od centra Cresa prema kampu je nekoliko km (po mojoj procjeni) plaže za tekstilce, onda se dođe do auto kampa koji je pola obični drugi dio naturistički, a ispod kampa je plaža tako da se dio plaže ispod običnog kampa nastavlja na plažu za tekstilce, a onda na kraju počinje nudistički dio ispod naturističkog kampa. Sve je povezano stazom na kojoj lijepo stoji velika tabla s prekriženim badićem i piše no textil... dakle jasno označeno da je dalje nudistički dio... ali tekstilaca kolko hoćeš - a ovaj dio plaže je skroz na kraju, ništa ljepši ili ružniji od tekstilne plaže

ako te tekstilci ne smetaju onda je plaža lijepa, prvo imaš klasičnu šljunčanu plažu a dalje staza ulazi u šumu ispod koje je puno stijena i malih platoa (ulazak u more nije svugdje jednostavan) ako voliš biti na suncu ili možeš leći iznad u hladovinu

WC-a i tuša nema na plaži nego moraš ići u ato kamp

u 8. mjesecu ima puno talijana koji nemaju nikakvu naturističku kulturu a i puno tekstilca talijana dolazi na ovu plažu i znaju neugodno buljiti u cure

još jedan nedostatak je taj da nije prevelika pa si mnogi dođu bezecirat mjesto rano ujutro ostave ručnik i onda ih nema do popodneva a mjesto zauzeto... ja sam uredno micala njihove ručnike i pravila se blesava...

sve u svemu, plaža je jako lijpa, priroda, more ma sve je stvarno uživancija, jedino ljudi kvare ugođaj
sunce is offline  
Old 07.07.2010., 15:55   #408
eo mene dopješačio natrag i dobro se osunčo

ja mislio bit će to ono klasična plaža sa šljunkom a to stjene se protežu jedno 300-400 metara al prohodno je i ima ulaza u plažu kao i ulaza u more, nije neš bilo puno ljudi ono na 10 metara svako recimo, ulaz je 10 kuna ima wc-a iako nisam koristio, odma gore je neki kaf a tuševe nisam vidio, imaš i nešto ležaljki i suncobrana za slobodno korištenje

a što se tiče mog subjektivnog dojma, ono ok je bilo svi gledaju svoja posla tu i tamo neko zjaka i ima nešto ljudi u kupaćima al što je mene nasikiralo su ljudi koji dječurliju dovode, iskreno mislio sam da djeci pristup nije ni dozvoljen (pričamo o djeci od 7 godina cca), jedna ženska došla parkirala ručnik direktno ispred ulaza u more i djete posjela a ja moram izlazit iz mora raskoračivat se i tako dalje...moje mišljenje je da treba sačuvat dječje oči od takvih prizora
al dobro ajd dječurlija se igrala valjda neće imat trauma a mamica nek utišava znatiželjne umove i objašnjava anatomiju kad dođe kuć

mal pametniji idem sutra opet, neke stvari sam skužio još samo kako izbjeći smanjivanje od hladne vode

i još evo preporučam šetnju od sunčane uvale do čikata skroz okolo šume uz more, prekrasna je etapa baš super za opuštanje, i ne govorim to samo zato što sam autotransportacijski prikraćen
SilverGecko is offline  
Old 07.07.2010., 16:00   #409
meni nije jasno na temelju cega se naplacuje ulaz na javno pomorsko dobro, ali eto. Ocito dok ima budala koje placaju (ne mislim na tebe, nego generaliziram hrvatski narod ) izvlacit ce se sa svacim. No dobto, necu zapoliticarit ovaj koristan toppic...
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Old 07.07.2010., 16:05   #410
Quote:
SilverGecko kaže: Pogledaj post
moje mišljenje je da treba sačuvat dječje oči od takvih prizora
Joj, daj. Kaj sad tu moraliziraš. Djeci je posve normalna golotinja, i ne doživljavaju je kao ti, sexualno. Zato opusti se, nisu tamo svi radi sexa.
željena is offline  
Old 07.07.2010., 16:18   #411
Quote:
željena kaže: Pogledaj post
Joj, daj. Kaj sad tu moraliziraš. Djeci je posve normalna golotinja, i ne doživljavaju je kao ti, sexualno. Zato opusti se, nisu tamo svi radi sexa.
nisam uopće ni mislio da ju doživvaju seksualno, kao peder od 20 godina il da im je to neki šok ljepo sam rekao da je moje mišljenje da nebi osnovnoškolsku djecu trebalo izlagat nudističkim plažama, imam sestru od 6 godina i znam kolko su znatiželjna djeca i svašta već znaju i jednostavno mi nije ljepo da to gledaju, sad zavisi sve od odgoja, ja nisam neki naturalist i poprilično sam rezerviran u vezi takvih stvari tak da ono
neko ko je navikao na nudizam i ima dobra iskustva će imati drukčije stav
SilverGecko is offline  
Old 07.07.2010., 16:22   #412
Quote:
SilverGecko kaže: Pogledaj post
jednostavno mi nije ljepo da to gledaju, sad zavisi sve od odgoja,
Možda klincima koji ne idu na nude plaže to bude nešto novo. Ali očigledno mama vodi svoje klince stalno na nude.
Eto, ja sam dijete svojih nude roditelja. Već 30 god idem na nude
Nije da me dobro služi pamćenje, ali onoliko koliko se sjećam, nikad nisam u čudu gledala gole ljude oko sebe. To mi je bilo totalno normalno. I baš me bilo briga za njih. Uopće ih nisam niti doživljavala.
Vjeruj mi, taj te klinac nije niti vidio. Briga njega za tebe i sve druge. Njemu je najvažnija njegova kantica i ribica.
željena is offline  
Old 07.07.2010., 16:28   #413
Quote:
SilverGecko kaže: Pogledaj post
nisam uopće ni mislio da ju doživvaju seksualno, kao peder od 20 godina il da im je to neki šok ljepo sam rekao da je moje mišljenje da nebi osnovnoškolsku djecu trebalo izlagat nudističkim plažama, imam sestru od 6 godina i znam kolko su znatiželjna djeca i svašta već znaju i jednostavno mi nije ljepo da to gledaju, sad zavisi sve od odgoja, ja nisam neki naturalist i poprilično sam rezerviran u vezi takvih stvari tak da ono
neko ko je navikao na nudizam i ima dobra iskustva će imati drukčije stav
Quote:
željena kaže: Pogledaj post
Možda klincima koji ne idu na nude plaže to bude nešto novo. Ali očigledno mama vodi svoje klince stalno na nude.
Eto, ja sam dijete svojih nude roditelja. Već 30 god idem na nude
Nije da me dobro služi pamćenje, ali onoliko koliko se sjećam, nikad nisam u čudu gledala gole ljude oko sebe. To mi je bilo totalno normalno. I baš me bilo briga za njih. Uopće ih nisam niti doživljavala.
Vjeruj mi, taj te klinac nije niti vidio. Briga njega za tebe i sve druge. Njemu je najvažnija njegova kantica i ribica.
pa kaj je to bitno, covjek je lijepo objasnio situaciju kao i poziciju djeteta i slazem se s njim da je majka mozda odabrala krivu poziciju, nigdje se nije hvatao niceg sexualnog i ne treba se time zamarati
-clansman- is offline  
Old 07.07.2010., 17:08   #414
Okidoki. Sorry.
U svakom slučaju hvala SilverGecko za opis plaže i dojmova!
željena is offline  
Old 07.07.2010., 19:10   #415
et sve je u navici, ja se sjećam da sam sa 7,8 godina išao sa sestričnom na more i prvi put kad smo došli na plažu ujna skinila grudnjak i meni nije jasno bilo zašto je to napravila i kad sam se vratio kuć među prvim stvarima što sam reko mami je bilo to kak je ujna grudnjak skinila na plaži, tako da je očito ostavilo neki utisak

tak da je čisto do mene, vjerujatno ona djeca i nisu se na nikog obazirala a nisam ni ja njih samo eto pozicija na koju je mama smjestila to jedno djete nije bila prikladna

yw
SilverGecko is offline  
Old 16.07.2010., 19:33   #416
jesu li poceli odmori? uzivate li u suncu i moru?
nudistichi is offline  
Old 18.07.2010., 09:28   #417
Quote:
nudistichi kaže: Pogledaj post
jesu li poceli odmori? uzivate li u suncu i moru?
ja sam još u Zagrebu

ovaj tjedan idem poslovno u Pulu, pa bih nakon što završim sve sastanke skočila i do plaže - ima li oko Pule naturističkih plaža ili kampova? Bitno mi je da je blizu Pule, neći ići do Rovinja i sl. jer neću imati toliko vremena
sunce is offline  
Old 18.07.2010., 16:05   #418
Smile

Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
ja sam još u Zagrebu

ovaj tjedan idem poslovno u Pulu, pa bih nakon što završim sve sastanke skočila i do plaže - ima li oko Pule naturističkih plaža ili kampova? Bitno mi je da je blizu Pule, neći ići do Rovinja i sl. jer neću imati toliko vremena
Evo ga!
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 18.07.2010., 22:46   #419
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru , vidim da ima plaža u Medulinu ali je tekst star 10 godina - da li je plaža još uvijek nudistička?
sunce is offline  
Old 18.07.2010., 22:50   #420
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru , vidim da ima plaža u Medulinu ali je tekst star 10 godina - da li je plaža još uvijek nudistička?
Plaza postoji ali je u sklopu kampa... Btw imas privatnu poruku.
nudistichi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger