Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2003., 05:19   #21
pa sto se cudite,takvih je puna Canada zovu ih gold diggerke

biznis cvjeta,poznam ih ja osobno 2 nista nerade a zive kao grofice ljakkkkkkkkk eto ti muski kako razmisljaju
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 05:42   #22
Ja isto poznajem puno takve. Jedna mi je bila dobra frendica. Uzivala je ono u tome, nitko nije znao njezinu tajnu godinama. Eto, bila je po mom misljenju prostitutka, samo na malo cistiji nacin...
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 09:07   #23
Re: Mili, trudna sam...

Quote:
Vjeveric kaže:
Kako spomenuta ljepotica nema muža mene je zanimalo odakle joj lova. Tajnu je razotkrila njezina kolegica.

Izjava!!

Tračeraj čisti.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 09:29   #24
I kaj je tu chudno

Ja to dobivam i bez izmushljanja trudnoce

Samo treba dobro odabrat ljubavnike...imaju ljudi love, imaju samo treba znat izvuc
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 10:39   #25
Meni cak ni ljubavnik ne treba...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 17:13   #26
i ja poznajem jednu tipicnu sponzorusu,ima 28 god,a u vezi je sa jednim bogatim biznismenom od 60 ako ne i vise.Uzas,ima dobar zeludac.Stavio je na radno mjesto di nista ne radi,na njoj vrhunska garderoba,nakit,mobiteli posljednji na trzistu,a i auta....sad vozi pezo 307.A kako samo ponosno ide,a da ti odrzi lekciju o moralu...tu je prva.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 18:19   #27
Ovaj... A je li vam palo na pamet da veza mozda nije cisto iz financijskih razloga? Zasto mislite da je nemoguce da se jedna takva "sponzorusa" ozbiljno zatreska u svog puno starijeg ljubavnika i da je s njim pocela iz TOG, a ne nekog drugog razloga?
A stariji ne samo da cesto imaju vise, vec su i darezljiviji od mladjih i poklanjaju curi iz gusta jer uzivaju kad je skockana + da su joj to bas oni priustili...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 18:31   #28
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ovaj... A je li vam palo na pamet da veza mozda nije cisto iz financijskih razloga? Zasto mislite da je nemoguce da se jedna takva "sponzorusa" ozbiljno zatreska u svog puno starijeg ljubavnika i da je s njim pocela iz TOG, a ne nekog drugog razloga?
A stariji ne samo da cesto imaju vise, vec su i darezljiviji od mladjih i poklanjaju curi iz gusta jer uzivaju kad je skockana + da su joj to bas oni priustili...
Jep. A zaboraviste onaj 'father figure' sindrom. Curice koje se vole osjećati kao žene(Ž-E-N-A hebate šta to gordo zvuči). Gdje jedan 40 + uglavnom prešiša mladca......gle ne kužim isto ko ni vi.....al da ima na hrpe primjera- ima........
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 18:49   #29
Quote:
Gospon Pes kaže:

A stariji ne samo da cesto imaju vise, vec su i darezljiviji od mladjih i poklanjaju curi iz gusta jer uzivaju kad je skockana + da su joj to bas oni priustili...
a sta mu vrijedi da je skockana kad nesmije s njom tako skockanom izac na javno mjesto,jer je ozenjen...eto ja ovaj moj konkretan primjer spominjem.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 18:55   #30
Koja priča..

Mora da je djeva bajna stvarno divna, ako ništa drugo..

Idem na kakav topic s kremicama..
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 18:55   #31
Quote:
Samantha Jones kaže:
a sta mu vrijedi da je skockana kad nesmije s njom tako skockanom izac na javno mjesto,jer je ozenjen...eto ja ovaj moj konkretan primjer spominjem.
Tja, skup motiva... Stalo mu je do nje, ima i da joj, ponosan je da je taj komad "njegov", svjestan je da necim mora nadoknaditi nedostatke te veze (da ne mogu biti skupa), a sto je prikladnije od novca? Itd.
Razloga moze biti svakakvih...
Vrlo cesto su takve zene ozbiljno emocionalno angazirane jer kao sto veli Sandra, "father figure" igra takodjer ulogu + su stariji muskarci iskusniji, sarmantniji, vise paznje obracaju na kojekakve sitnice i opcenito zeni daju osjecaj da je najposebnija na svijetu...
Zbudi se vise-manje svaka, ali neko vrijeme funkcionira jako dobro.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 18:59   #32
Jep Pesica po drugi put. Par mi se bliskih fendica tako naklizalo. Pobrkale osjećaje. Ljubav za osjećaj centra svijeta gdina 40 +.

I bogme, fura neko vrijeme...

Od svih sponzoruša i kvazisponzoruša...za malo njih mislim da je hladno u takvoj vezi sa predumišljajem.......ima tu red nesigurnosti... red nepoštovanja prema sebi... red gluposti... red sljepila... red naivnosti........sve u svemu ne volim bacat kamenje po njima, same se dovoljno zakopaju.I najčešće kad je gotovo nemaju nikog da im pokupi komade njih samih ponovo u cjelinu.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 19:00   #33
A zamislite tipu je zena tesko bolesna,rak kostiju,nepokretna...a on se smuca i trosi na sponzorusu...ja bi ga uskopila
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 19:01   #34
Quote:
Samantha Jones kaže:
A zamislite tipu je zena tesko bolesna,rak kostiju,nepokretna...a on se smuca i trosi na sponzorusu...ja bi ga uskopila
e to smo sad već prešli na drugi teren. lako za sponzorušu. nje ne bi bilo bez sponzora. potražnja kreira ponudu.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 21:58   #35
Quote:
Samantha Jones kaže:
A zamislite tipu je zena tesko bolesna,rak kostiju,nepokretna...a on se smuca i trosi na sponzorusu...ja bi ga uskopila
Tko zna...mozhda se ona jebavala k'o shtuka dok se nije razboljela...chudni su putevi Gospodnji
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 22:56   #36
onda mogu slutit kakav ce biti njegov kraj
zato ne jebite se ko shtuke
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 23:04   #37
Quote:
Samantha Jones kaže:
A zamislite tipu je zena tesko bolesna,rak kostiju,nepokretna...a on se smuca i trosi na sponzorusu...ja bi ga uskopila
Jednom sam poznavala čovjeka koji je imao bolesnu, nepokretnu ženu. Taj se zaljubio u dosta mlađu kolegicu na poslu i doslovce je bio razapet između želje za njom i njezinim zagrljajem, s jedne strane, te grižnjom savjesti radi bolesne žene, sa druge strane. Ipak nije varao ženu, a kad je ista umrla, poslije godinu-dvije, on više nije imao nikoga čiji je zagrljaj želio jer se i ta kolegica s polsa u međuvremenu udala.

Htjedoh reći, teško je biti sudac u takvim situacijama. Zdravi partneri pate pored bolesnih... Zato ne bih krivila nikoga ako utjehu nađe u nekom trećem, ali pod uvjetom da to radi u diskreciji. jer, ako bolesnima nema lijeka, zdravima ima...

Ufff... Tema baš baca u bed
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 23:54   #38
Meni bi zadnje padalo na pamet da pored bolesnog clana obitelji trazim utjehu u nekom muskarcu...zar ne postoje prijatelji.Zasto toj bolesnici stvarat dodatnu bol pored vec postojece.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 00:08   #39
Quote:
Znaš, ja mislim da muškima imponira kad nekome naprave dijete. To dokazuje njihovu muškost koja im je u braku ponekad poljuljana.
Sta do djavola ovo treba znacit? Da se poljuljana muskost lijeci pravljenjem djece? Poljuljana muskost se lijeci ljubavnicama...A nezeljena djeca kondomima...
Imponira kad nekom naprave dijete? Oces da ti ja kazem sta imponira muskarcu? Kad digne vrecu cementa, a ne kad napravi dijete...
Jedino ako je svrha seksa reprodukcija, naravno...
Stvarno, velik je problem napravit dijete...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 00:48   #40
Quote:
lebowski kaže:
Imponira kad nekom naprave dijete? Oces da ti ja kazem sta imponira muskarcu? Kad digne vrecu cementa
da, sa 20 i nesto
a da mu je 50, i ima duplo mladju pucaljku, sto zatrese sisicima, te zaguguce: mili jos ti je kara mocna i stazna, jos si vitalan, frca zivot iz tebe, oplodio si moja tla
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.