Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2007., 12:14   #1
Red face Medijska kultura - VUŠ Petrinja/Zagreb

jel itko od vas zna išta za ispit kod Majhuta (ili Mikića) u Petrinji (Medijska kultura)? Odslušala sam to jos 2003., a nikako da se usudim otići na ispit jer su ga razvikali kao najgori na cijelom faksu, a meni mrsko učit...
guerriera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 21:25   #2
Quote:
guerriera kaže: Pogledaj post
jel itko od vas zna išta za ispit kod Majhuta (ili Mikića) u Petrinji (Medijska kultura)? Odslušala sam to jos 2003., a nikako da se usudim otići na ispit jer su ga razvikali kao najgori na cijelom faksu, a meni mrsko učit...
kod Mikića moraš znat onu njegovu skriptu napamet ( Film i drugi mediji ), sve. jadno, al tako je. Nekad se potrefe lakša pitanja, nekad teža, ja sam redovni bila u zgb , pa smo imali još i pitanja iz seminara i predavanja, plus odgledane filmove. ( još uvijek ga nisam dala, napisala diplomski, a nisam dlaa medijsku LOL , ne da mi se učiti to ) Vanredni vjerojatno trebaju samo skriptu. A Majhut je gori, sestra se mučila s njim godinu dana isto u Petinji, on je tražio onu cijelu enciklopediju filma. ma luđaci, obadva
lagano, knjigu u ruku, i proštudiraj to, bu jednom ušlo u glavu. sretno ! ( u istim smo g...pa te shvaćam )
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 22:15   #3
Quote:
ivuschka kaže: Pogledaj post
kod Mikića moraš znat onu njegovu skriptu napamet ( Film i drugi mediji ), sve. jadno, al tako je. Nekad se potrefe lakša pitanja, nekad teža, ja sam redovni bila u zgb , pa smo imali još i pitanja iz seminara i predavanja, plus odgledane filmove. ( još uvijek ga nisam dala, napisala diplomski, a nisam dlaa medijsku LOL , ne da mi se učiti to ) Vanredni vjerojatno trebaju samo skriptu. A Majhut je gori, sestra se mučila s njim godinu dana isto u Petinji, on je tražio onu cijelu enciklopediju filma. ma luđaci, obadva
lagano, knjigu u ruku, i proštudiraj to, bu jednom ušlo u glavu. sretno ! ( u istim smo g...pa te shvaćam )
ne mogu virovat, kod nas u splitu je to jedan od najlakših ispita, većina nas je iz prve položila, s tim da sam ja učila svega 2-3 dana....
bimbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 14:03   #4
mamma mia, kakva enciklopedija?? ja imam samo onu debilnu knjigu s hrpom nejasnih formulacija, pravopisnih i gramatičkih grešaka i pokojom jugoslavenskom riječi od Mikića! Čekam da ga netko ubije, da umre prirodnom smrću ili da mi kaže cijenu ispita...
kako je to žalosno što nas jedan takav besmisleni ispit (ili sam ja propustila onaj dio kad su nam objašnjavali smisao svega toga) toliko koči! diplomirat ću nas još tri faksa, zaposlit se, udat i rodit djecu prije nego što sve te besmislene stvari naučim!
guerriera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 18:24   #5
Quote:
guerriera kaže: Pogledaj post
mamma mia, kakva enciklopedija?? ja imam samo onu debilnu knjigu s hrpom nejasnih formulacija, pravopisnih i gramatičkih grešaka i pokojom jugoslavenskom riječi od Mikića! Čekam da ga netko ubije, da umre prirodnom smrću ili da mi kaže cijenu ispita...
kako je to žalosno što nas jedan takav besmisleni ispit (ili sam ja propustila onaj dio kad su nam objašnjavali smisao svega toga) toliko koči! diplomirat ću nas još tri faksa, zaposlit se, udat i rodit djecu prije nego što sve te besmislene stvari naučim!
a ona debela knjiga s velikim naslovom FILM . ima ih u knjižnicama grada zagreba, sam to znam.
Iskreno sumnjam da će ga netko ubiti ili da će odapeti prirodnom ili nekom drugom smrću, ali možda ode u svoj hollywoooood pa nas ostavi na miru LOL.
Btw. ja završavam još jedan faks , al da, medijsku nisam dala, jednostavno se ne mogu natjerati učiti nepotrebne gluposti i fuc... godine jer mi stvarno u životu neće trebati, al kad je tako...Baš sam je neki dan izvadila ( skriptu ) i krenula čitati, pređem jedno poglavlje, dođem na drugo, prvo mi ispari brzinom munje. dosadnoooo
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 21:07   #6
Medijska kultura? To je kolegij, pretpostavljam... Gdje se to studira, unutar kojeg fakulteta?
mili vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 21:49   #7
ma i ja studiram na drugom faksu i to još u austriji pa sam već 2. put produživala prava jer se ni meni nikako nije dalo naučit to s, baš to što kažeš - nema smisla. al kad dođeš do ca. 120 str. u Mikićevoj knjizi, čak i ima zanimljivih stvari.
e, jbt FILM. neću to ni pročitat. "naučit" ću Mikićevu i baš me briga... možda si nabavim bubu za ispit, samo je problem što ne znam nikoga tko bi mi mogao pomoći ni na takav način

danas sam rekla mami da ću pričekat još 10 godina jer, koliko ja znam, taj ispit su ukinuli (il sam ja krivo shvatila) dok se profesor ne makne s faksa pa ću samo morat diplomski napisat

šta studiraš osim ovog ?

e da, taj predmet (medijska kultura) se sluša na studiju predškolskog odgoja (možda i na studiju za razrednu nastavu, ne znam). totalno besmislena stvar.
guerriera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 22:26   #8
eh, stalno načujem nešto da su ga ukinuli, pa onda kasnije da se ipak nije dao i izborio za još jednu godinu...neam pojma, nema me na faksu ( često iliti nikad ) pa nisam više ni u toku...lijepo je znati nešto o tome i ne kažem da kolegij kao takav ne treba postojati, al mamicumu, ovakvo bubanje činjenica nikome ne služi za ništa.
studiram građevinu na tvz-u, višu.
još kad mi je pitanje na ispitu zašto smo gledali neki tamo stari hrvatski film ( ubijte me, ne znam ni kak se zove ) na seminaru, a slušala sam ga prije 3 godine, LOLčina, . aispit mu je 3x8 pitanja, 8 tehnikalija, 8 kinematografije i 8 pitanja iz seminara , al seminarska moraš sve rješiti da bi gledao ostatak , ...e kad će mi se potrefiti da ih sve znam. još sam ja ona generacija kaj je morala 5 filmova obraditi. ...al zna biti i dobre volje ( to se ja tješim )
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 22:33   #9
daj, idemo se organizirat, nabavit onu bubu, neke skenere u obliku kemijske i te neke fore ukljucit cemo i mog brata, on se kuzi u tu tehnologiju i sigurno ce imat neke bolje ideje od ovih mojih haha
ma de, ti si bar gledala filmove. ja nisam nijednom bila na predavanju (bile tri ili cetiri subote).
lakse bi mi bilo upisat isti faks jos jednom, samo onaj program di je taj ispit izbacen i ponovno polagat sve ispite nego samo ovaj jedan
guerriera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 12:47   #10
LOL, ja ga ne bi ponovno upisivala, one metodike svaki j...dan, a-a. nema teorije
sve moje s faksa su ostavljale taj ispit za zadnji, onda kažu da ti izađe u susret na usmenom, ako naravno prođeš pismeni...haha
ma bumo mi to, ni bed, ako mogu tuke ( a ima ih ), a možemo i mi ( baš sam užasna )
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 01:04   #11
Visoka učiteljska škola u Petrinji

Zna li netko da li ima mjesta u Petrinji?
Da li će biti jesenskog razredbenog roka za izvanredne?

Curička is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 13:06   #12
mislim da nema...
__________________
Što te ne ubije učini te jačim
gillera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 18:40   #13
ima, ali za predškolski...
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 21:01   #14
Ha... ja imam sutra ujutro ispit iz Medijske u petrinji pa me zanima sto ce bit.. to mi je zadnji ispit na faksu!

i ovak sam lud..
Tihy_tur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 22:00   #15
najbolje ti je sve pratit na www.vusp.hr
__________________
Pravila o potpisima
Tihy_tur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 22:16   #16
pa jesi učio?
samo polako, ako ti je prvi put nije bed

čovječe, nisam se ja ni pohvalila ( vidim svoj zadnji post gore iznad )- ja sam dobila 5!! u 11 mjesecu 2007.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 22:51   #17
A jbg.. jesenski ti je već gotov.. ja sam evo upisala vanredno predškolski.. samo ne znam kad budu predavanja, al ima vremena. Htjela sam vanredno, tak da idem samo subotom, ovak da sam išla redovno, morala bih svaki dan.. a to mi se baš ne da.. =/
little_blacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 14:23   #18
pozdrav, naravno pao sam! prvi put je pa cemo rjesit vec nekako..

Jel imas mozda kakve skripte iz medijske??
ili nesto napisano na kompu.. pa ako ti nije bed poslat mi!
Puno hvala...
__________________
Pravila o potpisima
Tihy_tur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 21:58   #19
imam jedino Mikićevu skriptu , onu njegovu kao knjigu, na kompu nemam ništa nažalost.
al ako odeš u kopiraonicu Daba kraj UF u zagrebu, imaš dosta skripti, samo tražiš što imaju iz medijske kulture, pa ti lik da da pogledaš što želiš i kopira.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 22:03   #20
Učiteljski fakultet - Petrinja

zanima me jel netko zna sto se tice prijemnih jednu stvar, vidjela sam na stranici od faxa da su prijemni za izvanredni studij predškolskog odgoja u 9.mj, nazvala sam fax, i rekli su mi da je to tak, u 7.mj redovni, a u 9.mj izvanredni..
ali u priči s nekim ljudima došla sam do informacije da je svake godine tako, al onda na kraju bude u 7.mj također za izvanredni, a u 9.mj ne ostane mjesta pa ga ni ne bude..
malo mi je glupo da ovi na faxu muljaju, a sad mi nije ništa jasno, pa ak netko ima pouzdanu informaciju molila bih da me prosvjetli..

ne znam da li je ova tema vec bila, nek moderatori spoje s postojecom ak je.
anaLiza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.