Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2009., 15:16   #21
Ja sam također zainteresirana za predškolski odgoj u Petrinji i dobila sam iste informacije kao i ti..Stoga se nadam da će prijemni za izvanredne biti u 9mje..Jel istina da su predavanja za izvanredne studente samo subotom?
željka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 21:36   #22
petkom i subotom su predavanja, meni ce to malo teze bit uskladit uz posao al glavno da upadnem..al zato idem sutra na fax u Petrinju po konkretne odgovore, da se ne zeznem..
anaLiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 12:51   #23
Jesi bila možda na faksu i saznala nešto konkretno?
željka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 18:41   #24
Quote:
željka24 kaže: Pogledaj post
Jesi bila možda na faksu i saznala nešto konkretno?
kaže žena na informacijama da je u 9.mj prijemni za izvanredno..
anaLiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 19:51   #25
ak ne bude prijemni možete se žaliti, valjda. da vas samo pitam, studirate na još nekom fakultetu u blizini ili??
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 00:17   #26
Da,socijalni rad..al mislim da to nije za mene..zato bi probala ovo u Petrinji..
željka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 11:38   #27
nemam pojma,al svake godine govore za upise u 9mjesecu za vanredno i ljudi dolaze na zatvorena vrata,jer tek u 9.mjesecu kažu da nema jesenskog roka.uh
nego,ima netko tko će ići redovni?
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 23:29   #28
Da li možda netko zna koliko dođe godina za predškolski odgoj u Petrinji za izvanredne studente?
željka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 23:22   #29
da li možda neko zna di se nalazi taj fax, tj. da li mi neko može malo pojasnit? Sutra ja i frendica idemo po prvi put tamo, a neznamo di je!?
Balvan8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 23:27   #30
dođete do centra grada. idete prema dm-u i nastavite cestom, skrenete lijevo kod trga stjepana radića onda idete još malo pa lijevo kod privredne banke... zatim nekih 20 m ravno imate na lijevoj strani staru robnu kuću koja nije obnovljena a sa desne strane se ide prema drugoj OŠ, tj osnovnoj školi dragutina tadijanovića. odmah pokraj nje je i faks
ili možete odmah dođi do robne kuće i kod kafića shpitza nastaviti ravno, skroz ravno
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 23:44   #31
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
dođete do centra grada. idete prema dm-u i nastavite cestom, skrenete lijevo kod trga stjepana radića onda idete još malo pa lijevo kod privredne banke... zatim nekih 20 m ravno imate na lijevoj strani staru robnu kuću koja nije obnovljena a sa desne strane se ide prema drugoj OŠ, tj osnovnoj školi dragutina tadijanovića. odmah pokraj nje je i faks
ili možete odmah dođi do robne kuće i kod kafića shpitza nastaviti ravno, skroz ravno
oke, fala puno bumo se nekako snašli, samo da otprilike znam di je =)
Balvan8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 03:32   #32
Da li možda netko zna - čula sam da se priča na faxu da nakon završenog predškolskog možemo upisat poslijediplomski? o.O
Na žalost nigdje na netu ne mogu / ne znam nać nikakve info o tome ..
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 10:39   #33
Istina,i ja sam načula nešto o tome. Kažu da će od 2010 uvest 3+2 za predškolski..
željka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 12:26   #34
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
dođete do centra grada. idete prema dm-u i nastavite cestom, skrenete lijevo kod trga stjepana radića onda idete još malo pa lijevo kod privredne banke... zatim nekih 20 m ravno imate na lijevoj strani staru robnu kuću koja nije obnovljena a sa desne strane se ide prema drugoj OŠ, tj osnovnoj školi dragutina tadijanovića. odmah pokraj nje je i faks
ili možete odmah dođi do robne kuće i kod kafića shpitza nastaviti ravno, skroz ravno
šta si i ti išla tamo na prijamni?
ili već studiraš?
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 12:26   #35
Quote:
željka24 kaže: Pogledaj post
Da li možda netko zna koliko dođe godina za predškolski odgoj u Petrinji za izvanredne studente?
ravnih 6 000kn
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 13:42   #36
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
šta si i ti išla tamo na prijamni?
ili već studiraš?
živim u petrinji. znam di se šta nalazi
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 23:25   #37
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
živim u petrinji. znam di se šta nalazi
jebemti,
pa ja tebe znam 100%
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 01:30   #38
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
dođete do centra grada. idete prema dm-u i nastavite cestom, skrenete lijevo kod trga stjepana radića onda idete još malo pa lijevo kod privredne banke... zatim nekih 20 m ravno imate na lijevoj strani staru robnu kuću koja nije obnovljena a sa desne strane se ide prema drugoj OŠ, tj osnovnoj školi dragutina tadijanovića. odmah pokraj nje je i faks
ili možete odmah dođi do robne kuće i kod kafića shpitza nastaviti ravno, skroz ravno
U centru gradu, robna kuca jos nije obnovljena..ne moze se fulat..mali je to grad..iako nisam otamo znam...
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 12:02   #39
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
jebemti,
pa ja tebe znam 100%
uh, nadam se da ne... khm
Quote:
efos kaže: Pogledaj post
U centru gradu, robna kuca jos nije obnovljena..ne moze se fulat..mali je to grad..iako nisam otamo znam...
da, bilo bi lijepo da ju obnove, pa makar bakice tam prodavale zelje i kelje
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 12:54   #40
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
uh, nadam se da ne... khm

da, bilo bi lijepo da ju obnove, pa makar bakice tam prodavale zelje i kelje
što ne?hehe
ako netko ne zna kako doći do faxa,budući da imamo prijamni u 9 sati nije mi problem nekome pokazati.
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.