Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2012., 01:07   #1
Treš imena

Meni stvarno nije jasno kako vam nije neugodno tako blatiti moje ime i moje roditelje, ova Melanija je iznimno zločesta osoba i molio bih da nam se ovim putem ispriča! Kako biste se vi osjećali?


Vjerojatno se pitati kako sam već na forumu, e pa to je zato jer sam Bog, kako je i moja mama rekla! I ove pjesmice vam stvarno nisu fora... Meni se smijete, a kakvo li je to ime MonotypeCorsiva Je'l ti tako piše na osobnoj?

Već sam se dogovorio sa svojom prijateljicom Jennom Princezom Ratnicom da vas sve nalupa ko male kujice
Rei Carlles is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 01:10   #2
Quote:
Rei Carlles kaže: Pogledaj post
Meni stvarno nije jasno kako vam nije neugodno tako blatiti moje ime i moje roditelje, ova Melanija je iznimno zločesta osoba i molio bih da nam se ovim putem ispriča! Kako biste se vi osjećali?


Vjerojatno se pitati kako sam već na forumu, e pa to je zato jer sam Bog, kako je i moja mama rekla! I ove pjesmice vam stvarno nisu fora... Meni se smijete, a kakvo li je to ime MonotypeCorsiva Je'l ti tako piše na osobnoj?

Već sam se dogovorio sa svojom prijateljicom Jennom Princezom Ratnicom da vas sve nalupa ko male kujice
Baby shower!
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 01:12   #3
jebte se ko god da se klonira, ponadala sam se da se prava mamica registrirala kad sam vidila ko je pisa zadnji odgovor
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 01:13   #4
Rej Karijes, ja sam na tvojoj strani

Sreca pa ti mama i tata nisu vjernici
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 01:18   #5
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Rej Karijes, ja sam na tvojoj strani

Sreca pa ti mama i tata nisu vjernici
Hvala ti!

Samo jedno objašnjenje mog imena, znači kako je moja mama napisala: REI = kralj, CARLLES = slobodan.

Da nema više nesporazuma, ako ne možete to izgovoriti, slobodno me zovite hrvatskom verzijom tog imena: Kralj Sllobodan, znači sa 2 "l", kao i Carlles. U tome je cijela fora, da ne bude obično dosadno, nego posebno, baš kao ja
Rei Carlles is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 01:21   #6
Bome si poseban
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 01:23   #7
i rajko,tko ti je otac?stric,ujak,komšija ili ?
mortifera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 01:25   #8
Quote:
mortifera kaže: Pogledaj post
i rajko,tko ti je otac?stric,ujak,komšija ili ?
ja sam ponosna komšinica iz obližnjeg sela
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 01:26   #9
Sta nije "tatin" bratic? Ili je bio mamin?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 03:31   #10
epic iz dugog topica
"Mislim da je Doktor propper ime za sina, neki se muče godinama da to postanu, vecina nikad nece a tvoj sin nagraden vec od rodenja."
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 08:13   #11
nisam na nicijoj strani ovdje, ali moram se osvrnut na pitanje kako se ime izgovara jer je postavljeno vise puta - rej karlz. i ne, ne znam ni majku ni frendice ratnice, nego sam logicki zakljucila, ali opet, ko ce ga znat, mozda je krivo.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 10:16   #12
Zanima me samo do kakvih će sranja doći kad mali krene u školu pa profesori ne budu znali točno izgovoriti ime
Ili ga, nedajbože kao s onom cassy, izgovore karljez

Jebote malograđanštine i debilizma
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 12:21   #13
Quote:
blan kaže: Pogledaj post
ček malo, sta je ta jenna stvarno u "ljubav je na selu" ???


ne pratiš dobro! JE!


ja sam upravo saznala da u zg postoji žena koja se zove Banana i prezime joj je Kunina. I sad zamislite kako izgleda kada zove nekoga koji se preziva Kuna:
dobar dan, ovdje Kunina Banana?

I da rekla mi frendica kada sam joj pričala o našoj misteriji Karjesu da je imala klijenticu koja se zvala: Prvomajska Jagoda (s tim da joj je Prvomajska ime).
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 12:32   #14
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post


ja sam upravo saznala da u zg postoji žena koja se zove Banana i prezime joj je Kunina. I sad zamislite kako izgleda kada zove nekoga koji se preziva Kuna:
dobar dan, ovdje Kunina Banana?
ta žena je legenda rodilišta u vinogradskoj.... i znam da tamo radi (ili je radio) i dr. kuna ozbiljno...
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 12:46   #15
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post


ne pratiš dobro! JE!


ja sam upravo saznala da u zg postoji žena koja se zove Banana i prezime joj je Kunina. I sad zamislite kako izgleda kada zove nekoga koji se preziva Kuna:
dobar dan, ovdje Kunina Banana?

I da rekla mi frendica kada sam joj pričala o našoj misteriji Karjesu da je imala klijenticu koja se zvala: Prvomajska Jagoda (s tim da joj je Prvomajska ime).
Imam ja ultimativno ime: Njegovan Šupak
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 12:51   #16
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Imam ja ultimativno ime: Njegovan Šupak
Divna Kurčina
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 19:18   #17
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post


ne pratiš dobro! JE!


ja sam upravo saznala da u zg postoji žena koja se zove Banana i prezime joj je Kunina. I sad zamislite kako izgleda kada zove nekoga koji se preziva Kuna:
dobar dan, ovdje Kunina Banana?

I da rekla mi frendica kada sam joj pričala o našoj misteriji Karjesu da je imala klijenticu koja se zvala: Prvomajska Jagoda (s tim da joj je Prvomajska ime).
Banana Kunina je medicinska sestra u rodilištu u Vinogradskoj. a pročelnik rodilišta je dr. Krunoslav Kuna
EineKleineMaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 12:38   #18
A znam da radi tamo, sam nisam to štela napisati da svi ne znaju još i di je

čula sam i taj dio
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 12:44   #19
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
A znam da radi tamo, sam nisam to štela napisati da svi ne znaju još i di je

čula sam i taj dio
sigurna sam da cijeli rid zna za to
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 12:42   #20
A Domina Kjara ?

(trebamo topic o trash imenima)
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.