Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2010., 12:03   #8341
Hahaha...Kako se brzo umislili ovi što su upali na akademiju(ne svi,naravno).Lik se jednom otuširao tamo i već sebe smatra pandurom.Fascinantno.Šta će tek bit kada takvi ljudi obuku uniformu i izađu van??I onda se nacija čudi kada neki pandur dobije po pič.. Kak neće dobit,pa pogle ti tu bahatost.Pa ja bi ga prva nalupala da mi se tako dodje preseravat.Haloooooooo????????
__________________
Život se ne mjeri minutama,već trenutcima koji su ti oduzeli dah.
blue_angel7 is offline  
Old 13.04.2010., 14:58   #8342
Quote:
nokia_2009 kaže: Pogledaj post
a nije bito šta će i kako će biti već da se vidimo na akademiji svi moji smo sada na forumu
ma biti će

Quote:
Hahaha...Kako se brzo umislili ovi što su upali na akademiju(ne svi,naravno).Lik se jednom otuširao tamo i već sebe smatra pandurom.Fascinantno.Šta će tek bit kada takvi ljudi obuku uniformu i izađu van??I onda se nacija čudi kada neki pandur dobije po pič.. Kak neće dobit,pa pogle ti tu bahatost.Pa ja bi ga prva nalupala da mi se tako dodje preseravat.Haloooooooo????????
ništa novo..
de-cervantes is offline  
Old 13.04.2010., 19:49   #8343
čuo sam da ih je dosta izbaceno gore na akademiji,da su malo poštrili kriterije da nema zezancije...hehe
nokia_2009 is offline  
Old 13.04.2010., 20:03   #8344
Quote:
nokia_2009 kaže: Pogledaj post
čuo sam da ih je dosta izbaceno gore na akademiji,da su malo poštrili kriterije da nema zezancije...hehe
da, to sam i ja čuo.. a i kad gledaš, treba.. ako si došao na izobrazbu policajca, onda se trebaš držati pravila..
takođe' sam čuo da su postavili kamere i da se uvijek moraš odjavljivat,prijavit kad ideš-dolaziš negdje i da nema kašnjenja.. to se po meni čini korektnim i da jednom izškoluju disciplinirane policajce..
de-cervantes is offline  
Old 14.04.2010., 20:48   #8345
Quote:
de-cervantes kaže: Pogledaj post
da, to sam i ja čuo.. a i kad gledaš, treba.. ako si došao na izobrazbu policajca, onda se trebaš držati pravila..
takođe' sam čuo da su postavili kamere i da se uvijek moraš odjavljivat,prijavit kad ideš-dolaziš negdje i da nema kašnjenja.. to se po meni čini korektnim i da jednom izškoluju disciplinirane policajce..
ja i volim što su pooštrili mjere ipak si ti danas sutra uzor gradanima i treba neki red i disciplina.Ako si to već upiso onda se potrudi da to i završiš kako treba,a ne doći kore piti svaku veče i onda kaže izbacili me.....pa nisi došo u vrtić i mala djeca u vrtiću znaju neki red
nokia_2009 is offline  
Old 16.04.2010., 13:37   #8346
Nerazumijem zasto uzimaju toliko ljudi na akademiju i onda ih ne zaposle sve...ko zna nakraju sta ce bit s nama kad zavrsimo...
Ahg is offline  
Old 16.04.2010., 17:08   #8347
Pritisak EU Schengenski sporazum, (riješiti se ljudi koji su došli za vrijeme rata jer nemaju nikakvu obuku, riješiti se starih kadrova koji su za mirovinu a nema ko doći na njihovo mjesto milijun razloga a nije samo u MUP-u tako) znači treba pokrit svaki km granice a država u krizi. Bit će to sve ok samo će se malo otegnuti ali tako valjda mora biti. Poz i uživajte u slobodnim vikendima dok još možete
Jumfer111 is offline  
Old 16.04.2010., 18:54   #8348
postovanje!!! oprostite ako je bilo ovo pitanje al nisam mogao nac!!! zanima me koliko vid utjece na upis u PA jer nosim coke!!!?? hvala unaprijed!!
skardgo is offline  
Old 16.04.2010., 20:03   #8349
Question

-0.7 je dozvoljeno...ako se ne varam. btw jel zna neko dal je istina to za ronjenje na dah i plivanje s opremom itd?

Zadnje uređivanje dalibor22 : 16.04.2010. at 20:09.
dalibor22 is offline  
Old 16.04.2010., 20:11   #8350
Quote:
dalibor22 kaže: Pogledaj post
-0.7 je dozvoljeno...ako se ne varam. btw jel zna neko dal je istina to za ronjenje na dah i plivanje s opremom itd?
Ne nemaš toga budući kolega,to su ti gluposti!Pozzzz
Rulezzzzzz is offline  
Old 16.04.2010., 20:14   #8351
znaci mogu imat veci dioprtiju od -0,7???? ako je tako vidimo se uskoro haha!!! nadam se da je tako!!! hvala svima!!!
skardgo is offline  
Old 16.04.2010., 21:54   #8352
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
znaci mogu imat veci dioprtiju od -0,7???? ako je tako vidimo se uskoro haha!!! nadam se da je tako!!! hvala svima!!!
Mislim da ne možeš imati veću dioptriju od -0,7!
Rulezzzzzz is offline  
Old 17.04.2010., 03:18   #8353
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
znaci mogu imat veci dioprtiju od -0,7???? ako je tako vidimo se uskoro haha!!! nadam se da je tako!!! hvala svima!!!
mislim da je 0.75+/-, ali gle jedno, da se ne iznenadiš, ima ih jako puno koji preko veze idu koji su božemprosti.. tako da se ne čudiš ništa..
de-cervantes is offline  
Old 17.04.2010., 21:11   #8354
Red face

Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
postovanje!!! oprostite ako je bilo ovo pitanje al nisam mogao nac!!! zanima me koliko vid utjece na upis u PA jer nosim coke!!!?? hvala unaprijed!!


vid ti mora biti 100% na jedno oko, a na drugo 80% ako nemaš vezu..a ako imaš možeš i slip proći..prijatelj mi je pa radi -0.5 na jednom oku..pa sad..
zadranka123 is offline  
Old 18.04.2010., 18:59   #8355
e jos jedno pitanje za one informiranije!!! neki kazu da ove god pa i u buduce nece bit vise PA nego da se otvara skole jel to istina??? hvala
skardgo is offline  
Old 18.04.2010., 20:26   #8356
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
znaci mogu imat veci dioprtiju od -0,7???? ako je tako vidimo se uskoro haha!!! nadam se da je tako!!! hvala svima!!!
Ispričavam se,al nisam skužila to "vidimo se uskoro"???Čuo si da ima neki natječaj uskoro ili.......????
__________________
Život se ne mjeri minutama,već trenutcima koji su ti oduzeli dah.
blue_angel7 is offline  
Old 18.04.2010., 22:20   #8357
Nemojte se puno nadat da se nebi puno razocarali...ni natjecaju ni tome da cete doc do akademije...jbg
kreten17 is offline  
Old 18.04.2010., 23:29   #8358
Da li je istina da postoji mogucnost da u sedmom mjesecu zbog manjka novca ljudi koji su sada tamo odu na praksu prije nego sto je planirano?
mischa86 is offline  
Old 19.04.2010., 01:33   #8359
Quote:
mischa86 kaže: Pogledaj post
Da li je istina da postoji mogucnost da u sedmom mjesecu zbog manjka novca ljudi koji su sada tamo odu na praksu prije nego sto je planirano?
za to nisam čuo, ali kako je ova zemlja u totalnoj banani, ne bi me čudilo da obustave obuku..

imam neki filing, a i dosta ljudi je reklo da bi moglo biti nešto kada ovi odu na prakse, ljudi koji imaju veze sa policijom, znači, samo strpljenja i nade..
volio bih isto da upadnu svi dobre namjere i koji žele sa srcem obavljati svoj posao i, naravno, dostojanstveno.. i da, kako mladi ljudi dolaze, da ovo vodi ka boljem i da bude to konačno kako trbe..

eto, malo se razspričah.. huh...
de-cervantes is offline  
Old 21.04.2010., 14:36   #8360
Pitanja, pitanja...

Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
e jos jedno pitanje za one informiranije!!! neki kazu da ove god pa i u buduce nece bit vise PA nego da se otvara skole jel to istina??? hvala
Nešto se "šuška" ovdje već neko vrijeme da bi moglo biti tako, međutim prema sadašnjim potrebama to nije solucija, možemo se nadati da će jednoga dana biti ponovno otvorena 4-godišnja srednja škola, kada će se potrebe Ravnateljstva svoditi na KVALITETU a ne na KVANTITETU. A sada se ipak sve svodi na "štancanje" policijskih službenika za popunjavanje radnih mjesta na granici. Kvaliteta PS prošlih i nadolazećih klasa je u najmanju ruku - upitna, bez obzira na sav trud koji ovi predavači ulažu u prijenos znanja. Ali uči se kroz rad i kroz život pa nam preostaje da vidimo što smo stvorili.


Quote:
Rulezzzzzz kaže: Pogledaj post
Gle nemoj ti pričati gluposti,valjda mi znamo koji smo u MUP-u!!!To su sve puste priče i nemojte vjerovati u to,ko je upao na PA-u ima zagarantiran posao bez ikakvog čekanja na birou i sličnih gluposti!Pozzz svim kolegama
Za našega neinformiranog "budućeg kolegu", da mu malo otvorimo oči;

http://www.facebook.com/profile.php?...13483111999297

OVO ZNAM JA I JOŠ 102 LJUDI KOJI ČEKAJU NA BIROU - A mi valjda bolje znamo od tebe.

Možda i neznamo? Ajde nam onda ti kaži kada ćemo dobiti posao? Ipak si ti u MUP-u!

Quote:
blue_angel7 kaže: Pogledaj post
Hahaha...Kako se brzo umislili ovi što su upali na akademiju(ne svi,naravno).Lik se jednom otuširao tamo i već sebe smatra pandurom.Fascinantno.Šta će tek bit kada takvi ljudi obuku uniformu i izađu van??I onda se nacija čudi kada neki pandur dobije po pič.. Kak neće dobit,pa pogle ti tu bahatost.Pa ja bi ga prva nalupala da mi se tako dodje preseravat.Haloooooooo????????
Svaka čast. Ovo se cijeni.
__________________
Lupus Lupus.
S:T:A:L:K:E:R is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.