Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2007., 15:04   #201
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Točno, natalitet Bošnjaka je u slobodnom padu.
Posudite nam Seve?
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 17.04.2007., 15:17   #202
Quote:
klachko kaže: Pogledaj post
Tu je jos i Istocno Sarajevo koje ima, takodje, oko 100 hiljada stanovnika...
Mozda misli 100 000 medvjeda,nije rekao je li misli na ljude
zebu is offline  
Old 17.04.2007., 15:24   #203
Quote:
zale kaže: Pogledaj post
Samo tako! Tu lezi buducnost.

Ja sam trenutno stao na jednom, ali se nadam u doglednoj buducnosti da dobijem jos dva derista.
Pohvalno u svakom slučaju, još da hoće krenuti i Hrvatima u Hrvatskoj, nema nam kraja.
Mi u RH smo se malo ulijenili, ccc.
__________________
"Tko ne uči iz povijesti, prisiljen ju je ponavljati."
"Sine ira et studio"-kako da ne
povjesnicar is offline  
Old 17.04.2007., 17:13   #204
Quote:
zale kaže: Pogledaj post
Samo tako! Tu lezi buducnost.

Ja sam trenutno stao na jednom, ali se nadam u doglednoj buducnosti da dobijem jos dva derista.
Odo odma svoju bubnit.
rondo is offline  
Old 17.04.2007., 18:28   #205
Quote:
zale kaže: Pogledaj post
Samo tako! Tu lezi buducnost.

Ja sam trenutno stao na jednom, ali se nadam u doglednoj buducnosti da dobijem jos dva derista.
Bas sam gledao u kladionicama, kvota je tu negdje oko @3,75...
KAMI666 is offline  
Old 17.04.2007., 20:16   #206
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Točno, natalitet Bošnjaka je u slobodnom padu.

Inače, priraštaj u Federaciji je po broju živorođenih trebao biti negativan još prošle godine, ali je bio manji broj umrlih nego inače pa je ostao u malom plusu.

Natalitet Hrvata u BiH je najveći u Europi. To cijenjena federalna statistika ne vidi jer se veliki broj djece rađa u Hrvatskoj. Jedna moja draga rodica je neki dan rodila svog prvog sina u Metkoviću, čestitke , mali je prelijep (nije što je naš ) i biti će ih još nadajmo se, tek se udala.

Kako to Kvacice..dijete ..a tek se udala? Ma nek je sa srecom...Zapamti..da rastemo moramo imat 3 djece minimum.. a kad vec imas troje..a sto je cetvrto?
Frankopan is offline  
Old 17.04.2007., 20:49   #207
Quote:
Frankopan kaže: Pogledaj post
Kako to Kvacice..dijete ..a tek se udala? Ma nek je sa srecom...Zapamti..da rastemo moramo imat 3 djece minimum.. a kad vec imas troje..a sto je cetvrto?
aahmm...ima da ove godine poradim na davanju priloga porastu nataliteta kod bosnjaka)
Hladna is offline  
Old 17.04.2007., 21:47   #208
Quote:
Frankopan kaže: Pogledaj post
Kako to Kvacice..dijete ..a tek se udala? Ma nek je sa srecom...Zapamti..da rastemo moramo imat 3 djece minimum.. a kad vec imas troje..a sto je cetvrto?
Vidi njega, to se tako kaže, udala se ima godina dana za jednog Bosanca.
Naša Kvačica is offline  
Old 17.04.2007., 21:48   #209
Quote:
Ramzes kaže: Pogledaj post
Posudite nam Seve?
He he, a zašto da ne, ta ne treba je puno nagovarati.
Naša Kvačica is offline  
Old 17.04.2007., 21:49   #210
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Vidi njega, to se tako kaže, udala se ima godina dana za jednog Bosanca.
Je li barem katolicke vjere taj Bosanac?
Frankopan is offline  
Old 17.04.2007., 21:56   #211
Quote:
Frankopan kaže: Pogledaj post
Je li barem katolicke vjere taj Bosanac?
Čuj je li naš, bi je odmah izopćili iz plemena da nije.

Neka nama Bosanaca, valja i zbog bioloških razloga, da se krv izmiješa.
Naša Kvačica is offline  
Old 17.04.2007., 22:00   #212
Eto ja ne idem u crkvu. Zanima me i budizam, i Jung, i holografsko-astralne teorije u kontekstu modernih dostignuća kvante fizike sa svim filozofsko-religijskim implikacijama. Jesam li ja uopće "naš"?!
zelenbrijeg is offline  
Old 17.04.2007., 22:02   #213
Quote:
zelenbrijeg kaže: Pogledaj post
Eto ja ne idem u crkvu. Zanima me i budizam, i Jung, i holografsko-astralne teorije. Jesam li ja uopće "naš"?!
Pa dobro ti si ipak Zagrepčanin, vi ste tzv. moderni Europljani koji ionako izumiru, tak da niste problem.
Naša Kvačica is offline  
Old 17.04.2007., 22:04   #214
Quote:
Hladna kaže: Pogledaj post
aahmm...ima da ove godine poradim na davanju priloga porastu nataliteta kod bosnjaka)
Samo ti daj, nek je malih Hrvatića...
zelenbrijeg is offline  
Old 17.04.2007., 22:06   #215
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Pa dobro ti si ipak Zagrepčanin, vi ste tzv. moderni Europljani koji ionako izumiru, tak da niste problem.
Ja uopće nisam problem, slažem se. Inače, ja sam "pozagrebljeni" Slavonac. Pravi izrod - i više mi se sviđa ovdje. Možda me pukne nostalgija kasnije - vele da to dođe kad ostariš. Mene kao da nije rodilo tamo u onoj glini i blatu... Ma, niškoristi. A sam Bog zna. Kako je krenulo, korijeni u Hercegovini, rođen u Slavoniji, sad živim u Zagrebu. Fali još 400 km na jug pa da se zatvori puni krug.
zelenbrijeg is offline  
Old 17.04.2007., 22:10   #216
Quote:
zelenbrijeg kaže: Pogledaj post
Ja uopće nisam problem, slažem se. Inače, ja sam "pozagrebljeni" Slavonac. Pravi izrod - i više mi se sviđa ovdje. Možda me pukne nostalgija kasnije - vele da to dođe kad ostariš. Mene kao da nije rodilo tamo u onoj glini i blatu... Ma, niškoristi. A sam Bog zna. Kako je krenulo, korijeni u Hercegovini, rođen u Slavoniji, sad živim u Zagrebu. Fali još 400 km na jug pa da se zatvori puni krug.
Heh, još ti onda fali negdje na more da se "udaš", po mogućnosti ako punac ima apartmane.
Naša Kvačica is offline  
Old 17.04.2007., 22:12   #217
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Heh, još ti onda fali negdje na more da se "udaš", po mogućnosti ako punac ima apartmane.
Punac s apartmanima je osoba s dodanom vrijednošću - tzv. PUNoglavAC.
zelenbrijeg is offline  
Old 17.04.2007., 22:15   #218
Quote:
zelenbrijeg kaže: Pogledaj post
Punac s apartmanima je osoba s dodanom vrijednošću - tzv. PUNoglavAC.
Jedan moj prijatelj je tako završio u jednom selu južno od Dubrovnika, ne mogu se sad sjetit kako se zove, a mrsko mi tražit kartu. Lijepo mjesto.
Naša Kvačica is offline  
Old 17.04.2007., 22:15   #219
Quote:
rondo kaže: Pogledaj post
Odo odma svoju bubnit.





Samo tako!
 
Old 17.04.2007., 22:32   #220
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Tako je, u pravu si, 100% u pravu.

Nego, kad si već u pravu, i ako si tako siguran, onda Bošnjacima ne smeta da i Mostar uredimo kao i ostale gradove u Federaciji, evo ja se slažem.
Kako mislis da uredimo Mostar kao i ostale opcine u privremenom vecem bh entitetu Federaciji ?
Prolaznik_ is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:49.