Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2014., 10:56   #681
Di se točno nalazi dr. Luetić?
mare0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 11:05   #682
Quote:
mare0309 kaže: Pogledaj post
Di se točno nalazi dr. Luetić?
Trg hrvatske bratske zajednice 4, ulaz je preko puta hotela Globo, ne mozes falit
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 20:24   #683
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Trg hrvatske bratske zajednice 4, ulaz je preko puta hotela Globo, ne mozes falit

Hvala Znaš li možda kako radi?
mare0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 09:28   #684
Ponediljak i utorak popodne, ostale dane jutro (nisam sigurna jel petak mijenja prema parnim / neparnim datumima).
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 16:10   #685
Vidim da hvalite dr. Luetić...

Moram se upisat u ginekologa, pa sam se po vašim iskustvima odlučila za nju.
Baš ću se otić u pon upisat, nadam se da još prima nove pacijente.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 17:51   #686
ja sam kod giničke dr. Linda Zanchi.
super doktorica! preporućujem!
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 23:03   #687
"Socijalni" ginekolozi u Splitu

Pozdrav svima!
Ubrzo (u ožujku vjerojatno) se selim iz Zagreba u Split (ili Solin, ovisno gdje unajmim stan s obitelji). Trudna sam 11 tjedana (2. dijete) i u zg mi je dosada privatna ginekologica vodila trudnoću (uputnice, recepte i doznake mi daje soc ginekologica).
Treba mi preporuka za soc ginekologa u Splitu/Solinu...jel ja mogu odabrati soc ginekologa neovisno o kvartu u kojem živim tj ako živim u Solinu jel mogu bilo gdje u ST imati soc ginekologa?Vidim da se u nekoliko navrata ovdje preporučuje dr. Luetić, jel ona još uvijek i u 2015. prima nove pacijentice? Moja trudnoća nije previše rizična, ali sam na komplikacijama zbog hematoma na maternici plus imam hipotireozu. Jel ima ovdje koja trudnica koja je kod dr Luetić da podijeli iskustva samnom?? Hvala svima
forumasica28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 15:13   #688
Split - ginekolozi (pitanja i preporuke)

Dr. Luetic upisuje nove pacijente.

Ja san bila danas i upisala san se, sestra mi je rekla za pregled nekih 15-20 dana.

U cekaoni je sa mnom bila jedna trudnica i ona je prezadovoljna dr. Luetic.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 06:14   #689
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Dr. Luetic upisuje nove pacijente.

Ja san bila danas i upisala san se, sestra mi je rekla za pregled nekih 15-20 dana.

U cekaoni je sa mnom bila jedna trudnica i ona je prezadovoljna dr. Luetic.


Jedno pitanje... ako imam zdravstveno a nemam dopunsko koliko ce me doci prekled npr kod dr.Luetic
Demi92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 11:47   #690
Quote:
Demi92 kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje... ako imam zdravstveno a nemam dopunsko koliko ce me doci prekled npr kod dr.Luetic
Placas samo onih uobicajenih 10 kuna.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 19:53   #691
Quote:
Tonka18 kaže: Pogledaj post
Imam 21 godinu. Studiram u Splitu, ali inače sam iz drugog grada. Nikad nisam imala redovite menstruacije, ali sada je nisam dobila već godinu dana :O pa sam zaključila da bih stvarno morala otići ginekologu.
To će mi biti prvi put i nemam pojma kod koga bih otišla. Pročitala sam ovu temu i čini mi se da se kao najbolje spominju:
Antica Vrčić - Pervan
Nives Luetić
Tatjana Postrak-Jukić
Maja Gjirlić
Sanja Petrović
Dominika Najev
Zanima me znate li koja od njih prima nove pacijente? Koliko se čeka na pregled?
Trebam li se u vezi ovoga javljati svojoj doktorici opće medicine?
ti si kao i ja, samo kod ženskih ginića.
štaš kad je meni strašna panika kad bi se naručila u muškog ginića,
bila sam jednom slučajno kod dr. Meštrovića Zoran, jako ugodan ginić, nježne ruke i šarmantan je.

onda jednom i kod dr. Šparac (koji više ne radi u Cito).

sad sam kod Linde Zanchi koja mi je super liječnica i kao osoba , a mislim ovo ljeto ić kod Matilde Mladinić u Sunce. jel tko zna kakva je ona??

mora se uvijek više dr. promjenit za vidit tko nam najviše odgovara.
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 18:50   #692
Pozdrav svima! Evo samo da vas pitam, naplaćuje li se papa test i uzv kod doktorice Luetić? Imam i zdravstveno i dopunsko osiguranje. Hvala puno!
Eileen01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 18:19   #693
kod svoje giničke radila i uzv i papa test ali nije mi naplatila
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 23:42   #694
A nadam se da je i ovdje tako, doduše radila sam već ultrazvuk jajnika i maternice i nije ništa uzela. A vidjet ćemo..
Eileen01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 18:52   #695
Quote:
Kalliste kaže: Pogledaj post
Evo nemogu nać ovakvu temu...a na top temi "Ginekolozi" se ne mogu snać...

Trenutno sam u Dr. Deković Ane, koja je navodno pretrpana pacijentima i odlična je na cijelom području Splita, Solina i Kaštela...(tako mi rekoše)...E sad problem je u nje što se na pregled čeka dugo (barem u mom slučaju) i to je ono što me užasno nervira jer npr. sad mi treba pregled (kojeg ne mogu navesti kao hitni, ali opet nije ni obični pregled), a naručena sam tek za mjesec dana...to gubi sav smisao... Tako da sam u potrazi dobre ginekologice a da mi je više dostupna... Pa tražim preporuke...
bila sam kod nje par puta radi preporuke, ali nisam kod dr. Deković bila zadovoljna, jer me osobno nešto zadirkivala i prepala me radi nekih nalaza, tipa rekla mi da imam PCOS i davala mi puste kontracepcije radi nekih cistica na jajniku, a čim sam
otišla kod druge giničke, dr.Linda Zanchi, nalazi uredni i sa njom sam zadovoljna i ne pumpa me sa pilulama
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 11:11   #696
Koliko se čeka papa-test ako se ne plaća onaj brzi, za 100kn??

Naime, upisana sam kod Dr.Vrčić-Pervan koja me je pitala hocu li brzi (100kn) ili ću čekat 5 mjeseci na besplatni? Kako mi je to bilo dugo, platila sam. S tim da mi je naplatila i 50kn za ultrazvuk iako imam i dopunsko. I sve to, naravno, bez računa. Kao primjer, i ginekologica moje mame je prije naplacivala 50kn za ultrazvuk, ali vise to ne radi jer kaže da su dobili opomenu da to više ne smiju naplaćivati.
Još uz to, kako mi je bio hitan pregled, zvala sam da me ubace ranije zbog bolova i spottinga, na što sam dobila odgvor od medicinske sestre da može ali ako platim

Jel ima ijedna dobra doktorica u Splitu koja radi po pravilu??
__________________
“Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realize we cannot eat money.”
ana-1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 13:37   #697
Quote:
ana-1987 kaže: Pogledaj post
Koliko se čeka papa-test ako se ne plaća onaj brzi, za 100kn??

Naime, upisana sam kod Dr.Vrčić-Pervan koja me je pitala hocu li brzi (100kn) ili ću čekat 5 mjeseci na besplatni? Kako mi je to bilo dugo, platila sam. S tim da mi je naplatila i 50kn za ultrazvuk iako imam i dopunsko. I sve to, naravno, bez računa. Kao primjer, i ginekologica moje mame je prije naplacivala 50kn za ultrazvuk, ali vise to ne radi jer kaže da su dobili opomenu da to više ne smiju naplaćivati.
Još uz to, kako mi je bio hitan pregled, zvala sam da me ubace ranije zbog bolova i spottinga, na što sam dobila odgvor od medicinske sestre da može ali ako platim

Jel ima ijedna dobra doktorica u Splitu koja radi po pravilu??

Dr. Luetic to nista ne naplacuje, a za taj brzi papa test me nije niti pitala.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 18:39   #698
Bok!

Zna li netko može li se još uvijek upisati kod dr. Luetić?
TotalnoGost is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:54   #699
I mene zanim upisuje li dr. Luetic nove pacijentice i da li radi UZV dojki?
Inace sam kod Dr. Pervan koja ne radi uzv dojki, stvarno ne razumijem zasto, vjerovatno jer joj se ne da.
Izricito sam pitala pa mi je dala uputnicu da idem u bolnicu.
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 09:07   #700
Zar ginekolozi rade UZV dojki pod redovito?
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.