Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2012., 09:49   #21
Jaooooo, El Hafi, a ne bi li vi jednog rudlavog hrvatića??? Podosta slično, a narav ... božanstvena.

Moj Mrvek vaaapiiii za kvalitetnim domom a pas je, ma presavršen! Isto nije velik pas - tek malo veći od srednje pudle. Dajte malo razmislite - imate uvjete fenomenalne za njega.

Evo mog anđela https://www.forum.hr/showthread.php?t=740216
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 09:57   #22
LL, oni traze pudlu zbog alergije, hr.ovcari se ipak dosta linjaju mada bi ja i sebe tamo udomila
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 11:02   #23
da, radi alergije. ne bi bilo fer da sestru osudimo na naotecene sinuse i da ne moze normalno zivjeti s psom. inace nismo izbirljivi, pas je pas. tata bi nekog terijera ili setera, ja chowa il nekog pravijeg psa, mama bi pudlu jer nema dlaka po kuci, sestra bi pudlu da se ne mora kljukati s antihistaminima. no eto, ograniceni smo u izboru.

edit: a ne bi htjeli riskirati s neprovjerenim mjesancem pa da moramo dalje udomiti ili nesto.
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 11:48   #24
M.L.F. to se traži :top

El Hafl, još samo podatak u kojem dijelu Hrvatske se nalaziš?
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 12:03   #25
Ivanic Grad mozemo doci do zg i okolice. Auto nam bas nije za dalje.
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 22:02   #26
Danas nas je zvao jedan čovjek za našeg mješanca ovčara kojeg poklanjamo, ali meni to nije odgovarajuće. Možda nekome bude pa za svaki slučaj ću ovdje napisati.

Ranč, kod imanja Luke Rajića u Zagrebu (Gračani, Remete), traži psa. Čovjek tamo radi od 8 do 16, pas bi boravio vani, ima šupu i društvo od 2 koze. Pretpostavljam da je zvao netko iz neke firme. Ako ste zainteresirani, proslijedim kontakt u inbox.
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 09:25   #27
A kakvog psa traži? Velikog ili malog? Štene ili odraslog? Je li bitan spol?
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 10:14   #28
Taj ranč je nešto prekrasno. Za ostalo ne znam - ne znam kako se sa psima postupa.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 15:22   #29
Čovjek je zvao za našeg psa koji je: mješanac ovčara većeg rasta (tipa njemački ovčar), muško, štene od 4,5mj. Za pretpostaviti je da sličnoga i traži. I po mojoj pretpostavci, vjerojatno traži psa koji bi čuvao taj posjed koji se nalazi iznad vile Okrugljak, znači Remete/Gračani.
__________________
Dugonjuska osoba

Zadnje uređivanje holly-trooper : 27.09.2012. at 15:31.
holly-trooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 19:20   #30
El Hafi:

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 19:49   #31
zvala sam za njih, bili su i na njuskalu. jedva sam dobila nekog, onda mi je receno da pretpostavljaju da su udomljene i da nazovem kasnije dok provjere. kasnije (kroz slijedecih puno dana) se vise nitko nije javljao, a u meduvremenu su maknute s njuskala pa se nadam da su ostale kod vlasnice ili nasle novi dom.

i da, nisam napomenula da nam godine, spol, boja, velicina nisu bitni. jedino je bitno da ne bude agresivno zlocest/a prema micama. blage nesimpatije bi, vjerujem, rijesili socijalizacijom.
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 11:32   #32
Imam udomiteljicu :

Za psa manjeg rasta ( do 10 kg) , izgled nebitan , spol nebitan.

Ali gospođa bi priliku pružila starijem psu - dakle 4-5 godina barem da ima.
Poželjno je da je pas miran i stabilan i da nuždu zna obavljati van doma.

Pas će živjeti u stanu, sa gospođom i sinom.
Kastracija, sterilizacija da . Ugovor da.
Gospođa ima 50 godina .

Nije nikada imala psa, dosada je imala mace.
Jako se raduje psu , zna točno što želi -ali zauzvrat će pas imati lijep i dobar život i brižne vlasnike.

Kontak preko kojeg je došla do mene je jako siguran, tj. moja prijateljica preko životinja koja ju poznaje i živi u istoj zgradi.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
M.L.F. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 13:16   #33
Moja posljednja ponuda više ne vrijedi (već).

Nisam mislila da će tako brzo biti rješeno.


Ponudila sam kujicu koja mi je ebota ponudila za čovjeka sa Hvara, premda kujica ima samo 1 godinu.

Budući da pored nje piše eutanazija i u šinteraju je - odluka je pala na nju.

Tako da moja prijateljica putuje po kujicu Lexy koja se nalazi u Pakračkom šinteraju .
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
M.L.F. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 14:29   #34
Quote:
M.L.F. kaže: Pogledaj post
Moja posljednja ponuda više ne vrijedi (već).

Nisam mislila da će tako brzo biti rješeno.


Ponudila sam kujicu koja mi je ebota ponudila za čovjeka sa Hvara, premda kujica ima samo 1 godinu.

Budući da pored nje piše eutanazija i u šinteraju je - odluka je pala na nju.

Tako da moja prijateljica putuje po kujicu Lexy koja se nalazi u Pakračkom šinteraju .
jako mi je drago da tako mlada kujica neće dugo biti u šinteraju!!

sretno Lexy
etabota is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 15:16   #35
Sretno!!!!:cere k:
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 11:19   #36
Imam udomiteljicu za:
-odraslu zenku
-do 10 kg
-kratkodlaka

Zivila bi u stanu, starija gospoda, imala je vec psa, nazalost morala ga je uspavati zbog srcanog udara, koliko sam svatila.
Ponude mi posaljite na pm.
Po mogucnosti neka pas bude u Splitu ili okolici.
Charlisssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 17:41   #37
Imala sam poziv iz ZG od jednoga divnoga gospodina koji je bio zainteresiran za našu Đinu, međutim je prestar ima 75 godina i živi kao samac. Obožava pse i tako u razgovoru sam mu rekla da bi za njega ipak došao stariji pas u obzir ( i to je upitno zbog njegovih godina ).
Pristao bi i na starijega psa do 7 godina, manjega rasta i da nije teži od 7 kg ( ja vjerujem da bi pristao i do 10 kg )
Eto ako itko ima i želi psa udomiti dotičnom gospodinu ja šaljem njegove podatke tj. telefon na pp. Naravno pristaje na predprovjeru, potpisivanje Ugovora i sve ostalo
__________________
Tko nikada nije imao psa, nezna šta znači voljeti i biti voljen..
zivotinjskazas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 16:48   #38
Može li tu i upit za mačku?

Prekrasni ljudi koji su udomili Mrvu htjeli bi i macu. Maca će biti kućna ali bi naravno izašla u vrt po želji - život u prirodi, daleko od glavne ceste, mirno, tople preporuke.

Mislim da bi možda bilo dobro da je ženka jer u prirodi ima miševa koji ulaze u kuću pa bi bilo dobro da maca pokazuje interes za tamanjenjem glodavaca. Iz mog iskustva ženke su po tom pitanju definitivno učinkovitije.

Maca bi se naravno trebala slagati sa psima.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 17:05   #39
A joj... to mi se po svemu čini kao idealan život za mramorku Mrvicu, za koju uopće nije bilo interesa. Ona je navikla na život u kući i vani, i jako je umiljata prema ljudima a istovremeno i odličan lovac na miševe. Samo, mislim da nije nikad upoznala ni jednog psa. Šteta.

(Usput, samo da napomenem ako će netko kliknuti na temu o Paddyu i Mrvici: jedna mačja slika je nestala iz te teme i umjesto nje se pojavila slika nekog crvenokosog Japanca, koja je vjerojatno dobila isti URL na stranici TinyPic. Nisam kriva za to i ne udomljavam nikakve crvenokose Japance! )
Agatha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 17:50   #40
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Može li tu i upit za mačku?

Prekrasni ljudi koji su udomili Mrvu htjeli bi i macu. Maca će biti kućna ali bi naravno izašla u vrt po želji - život u prirodi, daleko od glavne ceste, mirno, tople preporuke.

Mislim da bi možda bilo dobro da je ženka jer u prirodi ima miševa koji ulaze u kuću pa bi bilo dobro da maca pokazuje interes za tamanjenjem glodavaca. Iz mog iskustva ženke su po tom pitanju definitivno učinkovitije.

Maca bi se naravno trebala slagati sa psima.
Ja tako nešto želim za Neru (Nera pantera jer je dosta zaigrana i trčanje po prirodi bi joj dobro došlo s obzirom na težinu
Doduše nemam pojma kakva je sa miševima, ali pse ne ferma uopće.
Upoznavanje je moguće uvijek bez obveze
Pinlu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.