Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2015., 15:39   #1
2 napuštene mačke

Pozdrav,

Zadnjih par tjedana se 2 mlade mačke motaju oko ulaza u Savezne Republike Njemačke 10. Prolazim onuda na putu do posla i teško mi je gledati brata i sestru (pretpostavljam da su brat i sestra). Susjedi su im sklepali nekakv kartonsku kućicu i ostavljaju im hranu. Danas sam primjetio da jedna od njih ima strganu nogicu. Nisam u mogućnosti pobrinut se za mačke zbog psa koji ih baš ne voli a na posao dolazim javnim prijevozom.

Crvenom bojom je označeno gdje se mačke nalaze, ali vidi se i kućica kad se uđe u prolaz između dvije zgrade

audiofonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 12:22   #2
Jesi li pokušao kontaktirati Pravu šapu (preko fejsa)?
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 15:42   #3
Mene je uvijek strah kad se ovako javno objavi lokacija da to ne bi neki psihopat zloupotrijebio..
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 13:36   #4
Jel ima novosti?
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 10:23   #5
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Jesi li pokušao kontaktirati Pravu šapu (preko fejsa)?
nemam fejs. a macke su još uvijek tamo
audiofonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 12:35   #6
Quote:
audiofonik kaže: Pogledaj post
nemam fejs. a macke su još uvijek tamo
Postoji SUZA, postoje i telefoni, Prava šapa i ovdje ima svoje ljude, potrebno je ipak malo više angažmana da se nešto konkretno učini. Svi smo ovdje pretrpani životinjama.

Jesi li pokušao zamoliti nekoga od prijatelja da ih prihvati ili pomogne ili preko fejsa kontaktira neku od udruga?
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 12:34   #7
Da imam/znam nekog za kog znam da bi se brinuo već bi macke nekak bile kod njega. Veći dio posla radim na terenu tak da nit imam vremena nit volje zivkat okolo udruge. Sve informacije su u prvom postu. Jako cijenim trud i angažman ljudi koji se brinu o napuštenim životinjama. Nažalost nisam jedan od njih radi prirode posla koji obavljam. Nadam se da će netko iz N. Zagreba pokupit mice...
audiofonik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.