Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2015., 10:16   #1
Moje životinje i ja molimo pomoć, ostali smo bez posla +

Pozdrav svim forumašima dobre volje. Ovdje sam na forumu već gro godina. Neki me znaju, neki ne. Situacija ide gore - dolje, izmjenjuju se dobra i loša vremena. Sada je loše vrijeme. Ponovo sam ostala u desetom mjesecu bez posla (Hrvatska realnost) i samo do sada sam imala pravo na naknadu s burze. Posao tražim, za sad ništa od njega. Nemrem raditi nikakve fizikalije zbog pomaknutog diska. Znam da ću ga naći ali pitanje je vremena a u međuvremenu smo tu di jesmo.

Doma imam 7 svojih mačaka, tri psa, goluba i 7 hrčaka spašenih iz šugavog pet shopa. Jednu mačku imam na neplačenom čuvanju i oglašavam ju. U biti to je Štefica iz teme gdje sam skupljala novce za veterinarski dug. Štefica je sterilizirana i tražimo udomitelja. Hrčci također idu na udomljavanje i za njih ću imati smještaj. Svako malo kod mene je još neka mačka koju udomljavam

Ako se netko pita zakaj imam 7 mačaka... Zato što su neke bile tolko plašljive da su neudomljive a sad su tu gdje jesu.

Mačak Hogar star je 12 godina, ima leukemiju i otkazuju mu bubrezi. Već smo se puno puta izvukli i hvala bogu idemo dalje. Bio je puno puta i na operacijama zubi, priraslica isl. Upravo smo se ponovno izborili za život i idemo dalje. Njemu je potrebna [B]renal[B] hrana jer ne smije ništa drugo.

Maca Vilika ima 16 godina i konstante probleme sa proljevima uz sve što je poduzeto (gastro hrana, uzorak stolice, enzimi gušterače, krvne slike, probiotici...). I ona jede Renal i tako joj je ok.

Maca Spider ima problema sa zubima i bila je na čupanju jednom ali ponovo se gingivitisi vračaju. Trenutno je dobro iako ne znaš do kad.

Ostale mačke nemaju zdravstvenih problema. Jedu [B]Applaws, Cat chow ili Purinu u boljim vremenima.[B] Starosti su:12, 12, 16, 7, 7, 4, 2 godine.

Tri su kujice od kojih je jedna Tajga najstarija. U četvrtom mj. će navršiti 16 godina. Druga je 14 a treča 7.

Tajga je jako omršavila i ima tvrdu stolicu kad ne dobiva meku hranu pa je to problem. Tina (14 g) ima klimave zube ali voli suho i Zita jede sve. :-)

Dakle, molim ljude dobre volje da nam pomognu da ostanemo svi na okupu. Oni će ostati bez hrane, ja sam ostala na 50 kn pa ću i ja ostati bez hrane, bez režija možda i bez krova nad glavom.
Tko nas želi posjetiti, dobrodošao je. U Zagrebu smo.
Zahvalni smo na svemu i molimo boga da što prije nađemo poso.
091 944 6821
astral walker is offline  
Old 23.01.2015., 10:28   #2
Oznaka: astral walker

(s obzirom na to da mnogo zaštitara skrbi za više životinja, a nerijetko im se
nadijevaju ista imena, ovo se određuje radi točne identifikacije)
skrbim za
a) osobno nađenu životinju

spol i starost životinje
Pas Tajga 16 godina, pas Tina 14 g, pas Zita 7 g, mačka Vili 16 g, mačka Dora 12 g, mačak Hogar 12 g, mačka Točka 7 g, mačka Spider 7 g, mačaka Biba 4 g, mačak Duško 2 g, mačka Štefica 1 g.

skupljam pomoč na PŠ u novcu, hrani, peletima. Novci su za preživljavanje dok ne nađem posao.

životinja se nalazi na:
kod mene na smještaju a jedna maca na neplačenom u Zagrebu

životinja se nalazi u: Sve su u Zagrebu
preferiram udomljenje:
Udomljava se samo Štefica
a) u blizini mojeg mjesta boravka i mogu osigurati prijevoz


životinja je (odnosi se na pse):
a) čipirana
b) nečipirana, ali će se čipirati u najkraćem mogućem roku, a svakako prije udomljenja
o čemu ću, kao udomljivač, podnijeti dokaze

životinja je: Trenutno nitko ne treba veterinarsku skrb ali trebaju dvije mace vet hranu i također jedan pas. Psi su cijepljeni protiv bjesnoče.
a) cijepljena protiv bjesnoće i zaraznih bolesti
(navesti protiv kojih)
b) cijepljena protiv bjesnoće, ali ne i protiv zaraznih bolesti
c) cijepljena protiv zaraznih bolesti, ali ne i protiv bjesnoće
d) potpuno necijepljena
(o promjeni u cjepnom statusu redovito ću izvještavati na odgovarajućoj temi)
zdravstveno stanje životinje:
a) potpuno zdrava, bez potrebe za veterinarskom intervencijom
b) zdrava nakon veterinarske intervencije
(o čemu ću, kao udomljivač, podnijeti dokaze)
c) zahtijeva daljnju medicinsku skrb
(o čemu ću, kao udomljivač, obavijestiti udomitelja)

životinja je: Sve životinje su kastrirane i sterilizirane
a) kastrirana / sterilizirana
(osim u slučaju zdravstvenih kontraindikacija o čemu ću, kao udomljivač, podnijeti dokaz)
b) nekastrirana / nesterilizirana, ali se udomitelj ugovorom obvezuje na kastraciju / sterilizaciju
(o čemu ću, kao udomljivač, podnijeti dokaz)

životinju udomljujem:
a) uz ugovor kao pojedinac to se odnosi na Šteficu
astral walker is offline  
Old 23.01.2015., 18:56   #3
Osobno poznajem Astral, poznata mi je njezina situacija. Oni koji je poznaju, znaju koliko se žrtvuje za životinje. Zato pomozite, jer je stvarno u banani..
__________________
Neka sva bića budu sretna,
bez neprijateljstva, bez straha i u miru.
vitaka is offline  
Old 24.01.2015., 11:24   #4
Radni

ne poznam osobno astral, ali dugo je na forumu i dugo pratim njen rad. astral je od onih koja daje zadnju kap krvi za životinje. tu je impresivan popis njenih tema i akcija. respektabilan cv. vidi se jasno što ona radi.

https://www.forum.hr/search.php?searchid=27601594&pp=50

astral je često u teškim financijskim situacijama i često kao i mnogi od nas dugo dugo, pa i mjesecima skuplja za svoje štićenike, ali uvijek je tu za sve koji joj se nađu na životnom putu.

teško se brinuti o toliko životinja i sa stabilnim prosječnim prihodima, a kamoli bez njih. skupe se mace koje nismo mislili zadržati jer se pokaže da su preplahe, ne žele se maziti, panično se boje nepoznatih ili jednostavno nisu savršene poput njihovih potencijalnih udomitelja pa ostaju trajno kod nas. ja nikad nisam namjeravala imati ni jednu macu, i eto i mene sa 7, od toga neke neudomive. naravno da se uvijek nadamo najboljem, da će se svi oni udomiti, da ćemo dobiti pomoć, inače, uz previše našeg razmišljanja, ostale bi i dalje ugrožene, vani, bolesne, skotne, s malima...

uglavnom i astral treba pomoć, ona ima zapravo trajni azil sa životinjama koje su tamo trajno, kao i mnoge udruge koje za takve, neudomive pomoć dobivaju. za nas angažiranje pojedince koji dajemo zadnju kap krvi, smatra se da nek se sami brinemo za svoje.

tako da se, astral, stara udarnice, nadam da će ti ljudi pomoći, hranom, pijeskom, novcem, bilo kako.



Budući da se link na popis tema koje je astral walker otvorila na Plavoj šapi ne može zadržati vidljivim osim onome tko ga je otvorio, preporučujem da:

1) kliknete na nick astral walker i u izborniku koji vam se otvori

2) kliknete na pogledaj profil korisnika

3) u profilu korisnika kliknete na Statistic i

4) kliknete na Nađi sve teme koje je pokrenuo/la astral walker


83 teme!

Zadnje uređivanje fermina-daza : 26.01.2015. at 20:00. Reason: dodatak zbog nefunkcionirajućeg linka
lily0 is offline  
Old 24.01.2015., 15:59   #5
Quote:
lily0 kaže: Pogledaj post
ne poznam osobno astral, ali dugo je na forumu i dugo pratim njen rad. astral je od onih koja daje zadnju kap krvi za životinje. tu je impresivan popis njenih tema i akcija. respektabilan cv. vidi se jasno što ona radi.

https://www.forum.hr/search.php?searchid=27601594&pp=50

astral je često u teškim financijskim situacijama i često kao i mnogi od nas dugo dugo, pa i mjesecima skuplja za svoje štićenike, ali uvijek je tu za sve koji joj se nađu na životnom putu.

teško se brinuti o toliko životinja i sa stabilnim prosječnim prihodima, a kamoli bez njih. skupe se mace koje nismo mislili zadržati jer se pokaže da su preplahe, ne žele se maziti, panično se boje nepoznatih ili jednostavno nisu savršene poput njihovih potencijalnih udomitelja pa ostaju trajno kod nas. ja nikad nisam namjeravala imati ni jednu macu, i eto i mene sa 7, od toga neke neudomive. naravno da se uvijek nadamo najboljem, da će se svi oni udomiti, da ćemo dobiti pomoć, inače, uz previše našeg razmišljanja, ostale bi i dalje ugrožene, vani, bolesne, skotne, s malima...

uglavnom i astral treba pomoć, ona ima zapravo trajni azil sa životinjama koje su tamo trajno, kao i mnoge udruge koje za takve, neudomive pomoć dobivaju. za nas angažiranje pojedince koji dajemo zadnju kap krvi, smatra se da nek se sami brinemo za svoje.

tako da se, astral, stara udarnice, nadam da će ti ljudi pomoći, hranom, pijeskom, novcem, bilo kako.
Hvala ti i hvasla ti na tekstu. Sve stoji. I ja se nadam najboljem. :-)
astral walker is offline  
Old 26.01.2015., 00:08   #6
Ovako, ja imam nekih 9kg dehidrata za pse. Doduše za štence, ne znam pomaže li to ikako? (vreća je otvorena, jer je moja ženka isto nažalost na renalu... a onda ćemo, nadamo se, na sljedećoj kontroli preći na hranu za odrasle). Inače, hrana je Sam`s Field od piletine.

Također, imam jednu veću konzervu (za odrasle pse) pa sam eto voljna to donirati. Ako želite naravno i ako pomaže... znam da je problem vjerojatno što je taj dehidrat za štence...

Držim fige da se što bolje snađate i da što prije pronađete novi posao.
Amber12 is offline  
Old 26.01.2015., 12:59   #7
Quote:
Amber12 kaže: Pogledaj post
Ovako, ja imam nekih 9kg dehidrata za pse. Doduše za štence, ne znam pomaže li to ikako? (vreća je otvorena, jer je moja ženka isto nažalost na renalu... a onda ćemo, nadamo se, na sljedećoj kontroli preći na hranu za odrasle). Inače, hrana je Sam`s Field od piletine.

Također, imam jednu veću konzervu (za odrasle pse) pa sam eto voljna to donirati. Ako želite naravno i ako pomaže... znam da je problem vjerojatno što je taj dehidrat za štence...

Držim fige da se što bolje snađate i da što prije pronađete novi posao.
Pomaže naravno. Nema veze kaj je za štence a i konzerva je super za moju Tajgu. Moj mob je 091 944 6821 pa se možemo dogovoriti. Puno hvala.
astral walker is offline  
Old 26.01.2015., 13:24   #8
Isuse kak mi štekaju i komp i internet. Sad ću za koji dan ostati bez njega da frend proba počistiti nekaj sa njega jer je stara kanta. Dok mi se stranica otvori, zaboravim kaj sam naredila da otvori.
Puno hvala miho, buha i natasssa (ak sam dobro napisala) na donacijama!!!!
Također beskrajno hvala ljudima koji su se uključili ili se budu u hrani ili peletima ili bilo čemu.
Kad vidim da ima ljudi kojima je stalo a u biti me osobno ne poznaju ili me slabo poznaju, vrača mi se volja za životom i tada mislim da ću se uspjeti izvuči iz ovog dreka i ovaj put. Sama to ne bi mogla. Tako da, možda niste ni svjesni važnosti i značaja svojih djela koja prevazilaze novčanu pomoč ili pomoć u hrani.. Još neki dan sam bila spremna odustati od svega.
Stoga, riječi ne mogu opisati ono kako se sada osjećam.
Nema goreg nego kad se osjećaš nesposobno brinuti se za sebe i ove oke koje pilje u tebe i ništa ne kuže.
astral walker is offline  
Old 27.01.2015., 11:52   #9
pa dobar stari običaj na ovom forumu je napisati koliko su bile uplate. za razliku od fejsa. drago mi je da si dobila pomoć i da možeš odahnuti. baš sam te htjela pitati dal si potrošila onih 50 kn i što jedu, ali sve je riješeno. stvarno si zaslužila pomoć i mi koji smo duže tu znamo koliko pomažeš, liječiš, kastriraš i udomljavaš.
lily0 is offline  
Old 27.01.2015., 16:51   #10
Quote:
lily0 kaže: Pogledaj post
pa dobar stari običaj na ovom forumu je napisati koliko su bile uplate. za razliku od fejsa. drago mi je da si dobila pomoć i da možeš odahnuti. baš sam te htjela pitati dal si potrošila onih 50 kn i što jedu, ali sve je riješeno. stvarno si zaslužila pomoć i mi koji smo duže tu znamo koliko pomažeš, liječiš, kastriraš i udomljavaš.
Neki donatori žele da se to piše a neki ne pa onda tako i postupam. Naravno da sam potrošila 50 kn jerbo sam i ja bila bez hrane a i struja mi nije bila plačena od zadnjeg mjeseca. Da, istina je, mogu odahnuti na par dana ali i dalje nemam posao a sve zajedno sa hranom mojom i njihovom se troši. Posao i dalje nemam pa onda nebi baš rekla da je sve riješeno. Bit će kad nađem posao i ne moram više moljakati. Do tad se samo provlačim kroz ušicu igle.
Mislim, iskreno se nadam da ću naći posao što prije. Tražim i njega i žnjoru koja će tražiti njega.
Recimo, moje mjesečne režije su 1500 kn cca. Bez nekih osnovnih tipa struje, neta, telefona, rate stana (one socijalističke na sto godina), nemreš funkcionirati.
Ne očekujem ni od koga da me financira doživotno. Zapravo, ne očekujem ništa. Tko želi pomoći, pomoći će. Također sam rekla da slobodno dođe do mene tj. posjeti nas. Nove cipele ili jakna mi ne treba. Samo pokušavamo izaći sa hranom i državnim haračem na čistac.
Eto, ja sam i dalje tu, moje živine također a na žalost i osnovni problem.
Idemo dalje. Kažem, hvala svima koji su se uključili ili se budu uključili.
astral walker is offline  
Old 27.01.2015., 17:54   #11
Draga Astral,ja ti nažalost ne mogu pomoći,ali ti mogu dati podršku jer znam kako ti je,znam kako je to živjeti bez kune ili s mizerijom koja ti jedva režije pokrije,a o hrani možeš sanjati...kod mene je trajalo godinama,pa smo se nekako navikli,prilagodili,kad je bilo najgore prodavala sam sve iz kuće što se prodati moglo,ne kažem da ti tako moraš,ali evo ako zagusti nek ti ne bude žao jer će te to spasiti a jednom kad staneš na noge,kupit ćeš si opet isto,a možda i bolje

Drži se i budi pozitivna,hvala Bogu pa postoje dobri ljudi koji imaju razumijevanja i spremni su pomoći.
cupanka is offline  
Old 27.01.2015., 19:32   #12
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Draga Astral,ja ti nažalost ne mogu pomoći,ali ti mogu dati podršku jer znam kako ti je,znam kako je to živjeti bez kune ili s mizerijom koja ti jedva režije pokrije,a o hrani možeš sanjati...kod mene je trajalo godinama,pa smo se nekako navikli,prilagodili,kad je bilo najgore prodavala sam sve iz kuće što se prodati moglo,ne kažem da ti tako moraš,ali evo ako zagusti nek ti ne bude žao jer će te to spasiti a jednom kad staneš na noge,kupit ćeš si opet isto,a možda i bolje

Drži se i budi pozitivna,hvala Bogu pa postoje dobri ljudi koji imaju razumijevanja i spremni su pomoći.
Hi hi, možda da prodam koju mačku.
Nemam nekretnina ni pokretnina osim stana koji je u otkupu još od mojih staraca. U njemu je sve derutno i raspada se.
MIslim da pomaknem neki dio bilo čega da bi se samo sasuo. Zlato (ono malo kaj sam imala) sam poprodavala kad je ono bio dobar tečaj budući da se moja životna situacija ciklički ponavlja pa su ovakve krize česte.
Mogu jedino buberg prodati ali meni treba. Fakat nemam kaj prodati. Da imam, već bi bilo prodano.
Stvar je u tome kaj ti poslovi u trgovini ili neko slično sranje traju kratko, stalno mijenjaju ljude. Eto, u Him. spilji sam radila skoro 3 god i onda me više nisu mogli plačati a bio je minimalac, u Hopu sam bila od 3 mj do 15. 10. i noga.
Da idem ponovo, vj. bi neke stvari drukčije napravila ali šta je tu je.
Eto, upravo sam razgovarala sa jednom od osoba koja mi traži posao i njegova domena je: vozač i skladištar. Fizikalija za muške a ja nemrem radit ni fizikaliju za ženske.
Ništ, idemo dalje. Ono kaj šaljem molbe ni od kud odgovora.
Sve je to začarani krug: ak ne platiš režije krajnji rezultat je da letiš iz stana a onda ni ja ni živine nemamo kam. Ja nemrem jesti psečju hranu. Nedaj bože da se nasere i neka boleština pa da trebamo veta. Ili ne daj bože da trebam specijalistički pregled očiju (koji trebam) pa ti nitko neće dat uputnicu za pregled mrežnice iako si bio na krpanju prije 7 godina. Privatno se plača.
Baš nam je dobro u Hrvatskoj.
Sve jedno, hvala tebi i drugima na podršci. Baz takvih ljudi koji mi vjeruju ne bi mogla.
Sutra kupujem renal za dvije mačke pa su i one osigurane neko vrijeme. :-)
astral walker is offline  
Old 27.01.2015., 19:34   #13
Pozdrav Astral...osobno se nepoznajemo, malo sam prosao tvoje teme tu na forumu i mogu reci samo rijeci hvale...
Kako sam i sam u zivotu dozivio sta je glad, a nije mi ni strano kako je to zavrsiti na ulici sa 10 kn u dzepu i sa dva kofera zelim ti pomoci koliko god mogu...

Osobno takodjer ti nemogu pomoci ali ono sto mogu i sto zelim naravno uz tvoju dozvolu je organizirati prikupljanje donacija za tebe i tvoje zivotinjice...
Ako zelis da ti na taj nacin pomognem mozes mi se javiti na e-mail: slavonskesapice@net. hr a najbolje na facebook: Slavonske Sapice Osijek...

U zadnji par akcija se pokazalo da se ljudi odazivaju na apele kada covijek pise iskreno i onako kako je...
Na facebooku imamo preko 3800 prijatelja, svakodnevno profil posjecuje puno ljudi, cijene tu moju iskrenost i ssto sve pokusavam prikazati onako kako je...
Tako bi bilo i u ovom slucaju, sve sto se prikupi bi bilo poslikano, objavljeno javno, u posebnom albumu i dostupno svima...

Eto pkmoc kakvu mogu ponuditi je ponudjena, sad samo cekamo vas odgovor...
mackamama1 is offline  
Old 27.01.2015., 20:10   #14
Quote:
astral walker kaže: Pogledaj post
Hi hi, možda da prodam koju mačku.
Nemam nekretnina ni pokretnina osim stana koji je u otkupu još od mojih staraca. U njemu je sve derutno i raspada se.
MIslim da pomaknem neki dio bilo čega da bi se samo sasuo. Zlato (ono malo kaj sam imala) sam poprodavala kad je ono bio dobar tečaj budući da se moja životna situacija ciklički ponavlja pa su ovakve krize česte.
Mogu jedino buberg prodati ali meni treba. Fakat nemam kaj prodati. Da imam, već bi bilo prodano.
Stvar je u tome kaj ti poslovi u trgovini ili neko slično sranje traju kratko, stalno mijenjaju ljude. Eto, u Him. spilji sam radila skoro 3 god i onda me više nisu mogli plačati a bio je minimalac, u Hopu sam bila od 3 mj do 15. 10. i noga.
Da idem ponovo, vj. bi neke stvari drukčije napravila ali šta je tu je.
Eto, upravo sam razgovarala sa jednom od osoba koja mi traži posao i njegova domena je: vozač i skladištar. Fizikalija za muške a ja nemrem radit ni fizikaliju za ženske.
Ništ, idemo dalje. Ono kaj šaljem molbe ni od kud odgovora.
Sve je to začarani krug: ak ne platiš režije krajnji rezultat je da letiš iz stana a onda ni ja ni živine nemamo kam. Ja nemrem jesti psečju hranu. Nedaj bože da se nasere i neka boleština pa da trebamo veta. Ili ne daj bože da trebam specijalistički pregled očiju (koji trebam) pa ti nitko neće dat uputnicu za pregled mrežnice iako si bio na krpanju prije 7 godina. Privatno se plača.
Baš nam je dobro u Hrvatskoj.
Sve jedno, hvala tebi i drugima na podršci. Baz takvih ljudi koji mi vjeruju ne bi mogla.
Sutra kupujem renal za dvije mačke pa su i one osigurane neko vrijeme. :-)
Srašna si,al neka,malo pozitive u teškim trenucima čovjeku dobro dođe


Držim ti najveće fige da pronađeš posao kakav zaslužuješ i da se riješiš brige
cupanka is offline  
Old 28.01.2015., 15:30   #15
Upravo mi je Astral javila da joj je danas riknuo kompjuter, a nema smartphon niti ikakvu mogucnost spojiti se na net. Mamamaca 1 Astral prihvaca tvoju pomoc al nazalost dok ne sredi komp ili se ne docepa necijeg tudeg ne moze stupiti s tobom u kontakt. Zamolila te je ako mozes da joj se javis na mobitel, a broj je 091 944 6821.
Zilah is offline  
Old 28.01.2015., 18:32   #16
Hvala Zilah , nazovem ju sutra i dog sve preko moba...
mackamama1 is offline  
Old 30.01.2015., 02:33   #17
Možda bi na ovoj stranici, uz dobro osmišljeno predstavljanje, mogle skupiti novce za životinjice. Barem nešto. Sretno!
OregicaO is offline  
Old 30.01.2015., 17:11   #18
Cuo sam se telefonski sa astral i udruga neskuplja nikakve donacije preko sebe za nju, nego dijeli apel preko facebooka za pomoc s tim da potencijalni donatori se javljaju iskljucivo njoj i dogovaraju donaciju, tako da udruga sa donacijama nema nista konkretno osim sto apeluje na ljude za pomoc...
mackamama1 is offline  
Old 01.02.2015., 13:12   #19
Quote:
mackamama1 kaže: Pogledaj post
Cuo sam se telefonski sa astral i udruga neskuplja nikakve donacije preko sebe za nju, nego dijeli apel preko facebooka za pomoc s tim da potencijalni donatori se javljaju iskljucivo njoj i dogovaraju donaciju, tako da udruga sa donacijama nema nista konkretno osim sto apeluje na ljude za pomoc...
Komp je osposobljen ali net je živi užas. Sporiji nemre bit i da hoče. Trebali bi ovi iz amisa doći staviti optički kabel (pa bu mi net besplatan godinu dana a to je bitno). Možda se onda i ubrza tj. možda bu moguće ga ekšli i koristiti. Režem troškove tam di mogu. Više ih nemam kaj srezati jer su već u rezancima.
Hvala svima kaj sudjeluju u pomaganju živinama i meni. Hvala na tih 9 kg papice za pese a trebala bi danas dobiti još. Mislim da bu suhoga za pese i mačke bilo onda dosta za mjesec dana. Dalje skupljam za režije za ovaj mjesec i za hranu sebi iako ova mačja izgleda zanimljivo s mlijekom.
Ostalo je stanje mirovanja. Hm, iz Bagatina su mi napisali da su me unijeli u bazu podataka pa me možda jednom u slijedćih 50 g zovu. Jeeei
Ide me! Kupila sam i božji renal za Hogara i Viliku.
Idemo dalje.
Macamama, daj mi pošalji tvoj broj moba jerbo sam u petak bila čorava od širenja zjenica i pojma nemam koji je tvoj broj.
astral walker is offline  
Old 01.02.2015., 19:22   #20
Suhu papicu za pse smo dobili pa nam je toga dosta za nešto više od mj dana. Za mace nismo pa ne znam hoće li se ovo rastegnut na mj dana. Mislim da ne. Od mokrog imamo još tri konzerve za pse.
astral walker is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.