Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2011., 19:48   #21
Ja nisam učitelj, radila sam svojevremeno na građevinskom fakultetu, jedino dijete koje sam učila osnovno-školsku matematiku je moj sin i naišla sam na ove stranice: Antonija Horavatek, ima linkove i popise svega što bi klinci trebali znat na kraju 8. razreda. Ako pomaže

Sretno
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 22:17   #22
Quote:
tom traktor kaže: Pogledaj post
Imam sva slova na tipkovnici, ali punekad mi neko slovo jednostavno ne primi ili se ubaci neko potpuno deugačije.

Kako da se doažem,

Samo sam tražila vaše stare materijale koje ćete ionako kad odrade svoje vjerojatno baciti ali ižeda da sam tražila na krivom mjestu...

Hvala svima ...

I samo da nadodam da su mi se danas javile još dvije cure- majke od 16 godina koje žele naučiti pisati.

Mi ustrajno krećemo dalje sa i bez vašeg trolanja.
Možeš mi poslati poruku na pp. Možda mogu pomoći. No ne mogu nikoga pitati za pomoć ako ne znam je li priča istinita.
I sama sam radila na projektu inkluzije Roma i podržavam tvoj rad. Ako ti se ipak ne da javiti mi se na pp, obrati se nekoj od romskih udruga (Valpovo, Đurđevac, Zagreb i dr.), Vladinom Savjetu za nacionalne manjine ili MZOS-u koji ima program obrazovanja nacionalnih manjina.

Ako želju da ti zaista pokušam pomoći smatraš trolanjem, onda odustajem. Smatram tvoj komentar o mojem trolanju najblaže rečeno neuljudnim jer sam ti lijepo napisala i u prvom postu da želim pomoći, a i unaprijed sam se ispričala ako griješim.

Zaista nije važno je li tko učiteljica ili nije ako želi koga naučiti pisati, no problem je ako se predstavljaš kao učiteljica ako to nisi. Također je problem dobiti nastavna sredstva, uključujući i novo računalo, printer, ako ti možda tko može i želi osigurati prostor za rad, a ne zna govoriš li istinu i na što se pozvati tražeći pomoć za tebe i tvoje učenice.
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 08:12   #23
Quote:
agata kaže: Pogledaj post
Žene vi stvarno niste normalne.... žena traži stare udžbenike i testove, nit vas traži novac ni hranu ni ništa slično.... Ne znaju svi tipkati na komp niti se savršeno služiti njime...

Ja nisam učiteljica i nemam nikoga u tim razredima ali ako mogu bilo kako drugačije pomoć javi se u privatne poruke.

Hvala ti na ovome, ako bude trebako javit ću se!!!

Knjige i radne sam nabavila, sada mi treba samo radnih listića i testova.

Ovim putem se zahvaljujem jwdnoj forumašici koja nam je obećala poslati nekog materijala , željela je ostati anonimna.
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 08:25   #24
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
Možeš mi poslati poruku na pp. Možda mogu pomoći. No ne mogu nikoga pitati za pomoć ako ne znam je li priča istinita.
I sama sam radila na projektu inkluzije Roma i podržavam tvoj rad. Ako ti se ipak ne da javiti mi se na pp, obrati se nekoj od romskih udruga (Valpovo, Đurđevac, Zagreb i dr.), Vladinom Savjetu za nacionalne manjine ili MZOS-u koji ima program obrazovanja nacionalnih manjina.

Ako želju da ti zaista pokušam pomoći smatraš trolanjem, onda odustajem. Smatram tvoj komentar o mojem trolanju najblaže rečeno neuljudnim jer sam ti lijepo napisala i u prvom postu da želim pomoći, a i unaprijed sam se ispričala ako griješim.

Zaista nije važno je li tko učiteljica ili nije ako želi koga naučiti pisati, no problem je ako se predstavljaš kao učiteljica ako to nisi. Također je problem dobiti nastavna sredstva, uključujući i novo računalo, printer, ako ti možda tko može i želi osigurati prostor za rad, a ne zna govoriš li istinu i na što se pozvati tražeći pomoć za tebe i tvoje učenice.

Potpuno si u pravu kad pišeš sve ovo. Evo ja se moram i tebi ispričati , to što sam pisala bilo je u efektu, ono ja trebam neke stvari, a tema ode u krivom jeru, tipa kako si napisala ovo ini ono. Nadam se da ćeš razumjeti što sam htjela naposati , jer opet su mi neka slova otišla krivo.

Javila mi se jednaforumašica i pribavit će mi materijala , a tebi veliko hvala na dodatnim informacijama.
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 07:00   #25
Tom traktor, svaka čast na trudu i entuzijazmu! Zaista ne mogu vjerovati da još ima tako dobrih ljudi! Nažalost, ne mogu ti pomoći, jer imam sasvim malo dijete, ali nadam se da nećeš odustati i da ćeš puno djece naučiti napisati njihovo ime i prezime :-) Sretno!
__________________
26.07.2009. & 8.10.2013. :-) <3
... Tko nije drvo razumio prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio i shvatit će kad - tad da ne zna što je hlad...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 09:35   #26
Quote:
mišolina kaže: Pogledaj post
Tom traktor, svaka čast na trudu i entuzijazmu! Zaista ne mogu vjerovati da još ima tako dobrih ljudi! Nažalost, ne mogu ti pomoći, jer imam sasvim malo dijete, ali nadam se da nećeš odustati i da ćeš puno djece naučiti napisati njihovo ime i prezime :-) Sretno!
Joj baš ti hvala na ovoj podršci!!!

Baš ste mi dali elana da zakopam malo dublje, pa sam tako krenula u akciju.

Pošto se kod nas puno toga može napraviti uoči izbora, tako sam i ja dobila neka obećanja.NAdam se samo da neće ostati na tome.

I ja imam maolo dijete od 3g.
Mislim da je ovo moja prilika za uspjeh .

Hvala svima , i isprika ako sam nekoga uvrijedola.
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 11:21   #27
Ne mogu vjerovati da ti ni jedna romska udruga ne može ili ne želi pomoći, jer znam da u pojedinim gradovima i mjestima oni rade nemoguće stvari
crnkicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 18:38   #28
Nešto se pomaklo... javim se uskoro s lijepim vijestima ...
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.