Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Pogledaj rezultate ankete: Odaberite svoj tip osobnosti kako bismo znali prilagoditi marketinške postavke vašem profilu
Ja sam L osoba 4 12.12%
Ja sam G osoba 3 9.09%
Ja sam B osoba 3 9.09%
Ja sam T osoba 1 3.03%
Ja sam I osoba 0 0%
Ja sam Q osoba 5 15.15%
LGBTIQ is a way of life! Click here to buy it: 2 6.06%
Krvnik je derpe 25 75.76%
Apemant je latentan 23 69.70%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 33. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 12:29   #9341
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Što je postotak suradnje veći to je civilizacija razvijenija. Što je postotak borbe veći to je civilizacija primitivnija.
Lijepe fraze koje povijest ne potvrđuje jer su u svakom razdoblju ljudske povijesti najviše ratovale najrazvijenije civilizacije.

Jer napredne civilizacije ne mogu zaustaviti sjevernu koreju u laprdanju marksističkih šupljih fraza i ispaljivanja raketa.

Ispaljivači šupljih fraza i raketa mogu se urušiti sami od sebe i ispaljivanjem raketa na njih same.

Prvi način je vrlo spor i nepouzdan i traje oko 70 godina.

dok je drugi brži i efikasniji.
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Old 21.04.2017., 12:31   #9342
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post

Evo i Plenković je počinio politički propust i nije se javio Kerumu ali je smogao snage da mu se ispriča
Po količini a pogotovo po veličini Kerumovih slika koje lijepiš samo po ovom podforumu da se zaključiti da si vojnik Kerumove predizborne kampanje.

Nego, ako si blizak Kerumu daj ga molim te pitaj koje je to on tri knjige pročitao.

Stvarno me zanima. Prepostavljam da je jedna Biblija.
mravac8 is offline  
Old 21.04.2017., 12:33   #9343
Eto doznalo se

Umirući 78. godišnji bivši agent CIE priznao kako je i zašto ubio Merlin Monro

https://spiritegg.com/dying-78-year-...arilyn-monroe/
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Old 21.04.2017., 12:35   #9344
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
Lijepe fraze koje povijest ne potvrđuje jer su u svakom razdoblju ljudske povijesti najviše ratovale najrazvijenije civilizacije.
Povijest ni ne može potvrditi ovo što pišem, to će potvrditi budućnost (ako nas Trump sve ne uništi).

A budućnost će početi kada povijest ne bude više bila povijest ratovanja i ubijanja već povijest znanstvenih otkrića. Kada se ne bude pisao o generalima već o znanstvenicima.

Imaš i u dosadašnjoj povijesti naznaka novog doba sramežljivo proviruju kao prve visibabe ispod snijega. Teško ih je uočiti, ali tu su i sve ih je više.
mravac8 is offline  
Old 21.04.2017., 12:46   #9345
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Po količini a pogotovo po veličini Kerumovih slika koje lijepiš samo po ovom podforumu da se zaključiti da si vojnik Kerumove predizborne kampanje.


Ovo što si napisala zove se projekcija .
To znači da umišljaš motive drugih ljudi i usput grubo griješiš.
Kako da te uvjerim da nemam veze sa politikom ,i nisam blizak kerumu?

Meni je Kerum simpatičan jer saznajem za mnogo malih dobrih djela koje je učinio a neke sam slučajno svjedočio.

Ali još više od Keruma me veseli nevjerica, šok, netrpeljivost, čuđenje koje dožive oni koji ne vole Keruma kada vide kako on dobro stoji među narodom i pobjeđuje.

Priznajem da mi je malo krivo što oni koji ne vole Keruma nikada neće priznati da ne razumiju dovoljno cjelovito i duboko Kerumovu snagu i vrijednost nego svale krivnju sa sebe na primitivan nepismen narod.

E pa parsifal nije primitivan niti nepismen.
Pročitao sam više knjiga od vas kolegice mravac8

Zato je važno da ovakove fine duše kao parsifal svjedoče i zajebaju one koji ne mogu smislit Keruma xe xe xe


Quote:
Nego, ako si blizak Kerumu daj ga molim te pitaj koje je to on tri knjige pročitao.
To je tvoj podla provokacija.
Zadnji put kada sam ga SLUČAJNO I NEPLANIRANO (sic !) vidio (ima tome 30 dana) podijelio je oko 10 tisuća kuna mojim poznanicima koji su ga okružili. OKo 20-30 sretnika lošijeg imovnog stanja koje znam i ne znam dobilo je po oko 100-500 kuna kako tko.

Oni koji kažu da je to predizborna kampanja zaslužuju 10 udaraca bičem jer je on to radio cijeli život što saznajem mojim privatnim kanalima.

Njegovi kritičari teško da su ikome dali više od 1 kune.

A ti za domaći rad kada sretneš neke svoje prijatelje koji ne vole keruma upitaj ih kada su nekom koga ne poznaju zadnji put dali 500 kuna
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Old 21.04.2017., 12:48   #9346
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post


Ovo što si napisala zove se projekcija .
To znači da umišljaš motive drugih ljudi i usput grubo griješiš.
Kako da te uvjerim da nemam veze sa politikom ?
To isto ja mogu napisati i za tebe. Toliko, pozdrav, idem raditi nešto pametnije.
mravac8 is offline  
Old 21.04.2017., 12:52   #9347
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post


Zadnji put kada sam ga SLUČAJNO I NEPLANIRANO (sic !) vidio (ima tome 30 dana) podijelio je oko 10 tisuća kuna mojim poznanicima koji su ga okružili. OKo 20-30 sretnika lošijeg imovnog stanja koje znam i ne znam dobilo je po oko 100-500 kuna kako tko.


A ti za domaći rad kada sretneš neke svoje prijatelje koji ne vole keruma upitaj ih kada su nekom koga ne poznaju zadnji put dali 500 kuna
Ja o knjigama ti o novcu.

Što se tiče mojih prijatelja oni su puno manje uzeli od naroda (ili zaradili na narodu, kako ćeš) pa mogu puno manje i dati nazad.
mravac8 is offline  
Old 21.04.2017., 13:00   #9348
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
To isto ja mogu napisati i za tebe. Toliko, pozdrav, idem raditi nešto pametnije.
Ja za tebe nisam napisao s kim si ili nisi povezana , to zaboravljaš.

Intelektualno si nepošten sugovornik što može ovdje potvrditi barem 5 forumaša ,a mnogi su ti to rekli kada sa svoje pogreške ili neznanja skreneš na desetu temu.

To je omiljeni metod intelektualne sipe kao što si ti da ispusti crnilo šupljih fraza i baci prašinu u oči.
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Old 21.04.2017., 13:01   #9349
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Ja o knjigama ti o novcu.

Što se tiče mojih prijatelja oni su puno manje uzeli od naroda (ili zaradili na narodu, kako ćeš) pa mogu puno manje i dati nazad.
Baš je zanimljivo kako su tvoji prijatelji dobri i pošteni a ljudi koje ne poznaš ali ne voliš zločesti i kradljivci.

Kada bi barem ti to intelektualno poštenje i dobrohotnost spram svojih prijetelja demonstrirala i na forumu možda bismo ti i povjerovali
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Old 21.04.2017., 13:07   #9350
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
Svi koji su dobronamjerni, a bez predrasuda, znaju da je u Splitu Kerum učinio jako puno dobrog. U svakom slučaju je više učinio od bilo kojeg prethodnog gradonačelnika Splita tako da tvoja općenita fraza o KORISNOSTI nasuprot karizme promašuje. Kerum ima karizmu i koristan je !
Može biti, ja to ne znam, ja nisam kritizirao njega kao gradonačelnika nego tebe i tvoj kriterij ocjenjivanja uspješnosti političara, političari se ne ocjenjuju prema simpatičnosti, nego prema rezultatima političkog rada...

Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
Predsjednik države i vlade i grada i vojske i crkve i svemirskog broda i armije MORA BITI LIDER i imati karizmu.
Lider nije SAMO UPOSLENIK. ON JE I LIDER
Što je bolji lider to su mu rezultati bolji.
To je elementarno jasno i nije mi jasno što se protiviš nečem tako očiglednom.
To ne da nije elementarno jasno nego je to zapravo u suprotnosti s temeljnim načelima demokracije, nije predsjednik lider nego zaposlenik, kojeg je demos zaposlio da obavlja određeni posao u ime demosa...

Vojska i crkva su nešto drugo, general je zapravo isto državni zaposlenik koji ima određene zadaće, i za to dobija određenu plaću od države. Mora li general biti i lider, a ono, može biti sve što treba kako bi što bolje obavljao zadaću koja mu je povjerena, a ako i nije lider opet nije važno, važno da obavi zadaću za koju je plaćen...

Crkva je opet nešto treće, crkva nije ni demokratska ni državna, bar ne u sekularnim društvima, crkva je zapravo privatno poduzeće, koje postavlja svoje zaposlenike onako kako želi, ne pita nikoga...

Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
General nije vojnik tj ''radnik''.
On je lider. Zapovjednik.
Vojnici su radnici koji izvršavaju njegove PRAVILNE PLANOVE I ZAPOVJEDI.
Tako se ostvaruje uspjeh.
Naravno da je on radnik, zaposlenik države, i plaćen je da obavlja određene zadaće, on je, poslovnim rječnikom rečeno, poslovođa, a i poslovođa može dobiti otkaz ako ne radi dobro, ili ako se pobuni protiv poslodavca, države...

Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
Gradonačelnik nije radnik u banalnom i formalnom smislu te riječi.
On je lider i usmjerava. Rade drugi ali on ih PRAVILNO USMJERAVA AKO JE DOBAR LIDER.

Plenković nije radnik.
Drugi rade ono što on (i vlada) odluče
Mda, tu zabludu da oni nisu radnici na državnom trošku dijeliš s njima, vjerojatno i oni misle da nisu zaposlenici države nego da su vlasnici države, zato nam i je tako kako nam je, jer ljudi ne shvaćaju da su političari zapravo zaposlenici naroda koji ih je izabrao za određene zadaće, mi ih plaćamo i oni su upravo to, plaćenici, koje plaćamo da odrade određene zadaće. Svjesnost o toj činjenici će izgleda još dugo biti sakrivena hrvatskom društvu...

Plenković je zapravo plaćenik, zaposlenik, hrvatski narod ga je izabrao i plaća ga da obavlja određene poslove za državu i narod, e sad, druga je stvar što je te činjenice nitko nije svjestan, pa ispada da smo mi njegovi zaposlenici, a ne on naš...

Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
Pa ko se može mjeriti sa Kerumom u osobnoj i društvenoj uspješnosti.
Sam je bez partije ostvario svoj osobni uspjeh i ''carstvo'' tj OD DNA DO VRHA. VLAJ IZ OGORJA POSTAO JE SPLITSKI GRADONAČELINK I PONIZIO SPLITSKU URBANU AROGANCIJU
Osobni uspjeh isto nije kriterij po kojem bi se moglo ocjenjivati političara, ako je političar osobno uspješan to ne znači i da će biti uspješan političar...

Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
a pokazao se i kao dobar gradonačelnik.
Onog koji mi sada počne njegove mane spominjat treba bičevat sa 10 udaraca jer su drugi gradonačelnici bili još gori.
Em nisu imali karizmu em nisu ništa posebno napravili i bili su kako Kerum dobro kaže za sadašnjeg poteštata Baltazara - ćato ( pisar )
Da, sad si na dobrom putu, političara se može ocjenjivati samo po rezultatima političkog rada, nikako drugačije...

A ako je Kerum bio uspješan kao gradonačelnik, to je pravi element za usporedbu s drugim političarima, a ne njegova karizma, simpatičnost, živopisnost, osobni uspjeh, kilaža, koliko je studentica povalio i slično...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 21.04.2017., 13:16   #9351
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
Zadnji put kada sam ga SLUČAJNO I NEPLANIRANO (sic !) vidio (ima tome 30 dana) podijelio je oko 10 tisuća kuna mojim poznanicima koji su ga okružili. OKo 20-30 sretnika lošijeg imovnog stanja koje znam i ne znam dobilo je po oko 100-500 kuna kako tko.

Oni koji kažu da je to predizborna kampanja zaslužuju 10 udaraca bičem jer je on to radio cijeli život što saznajem mojim privatnim kanalima.

Njegovi kritičari teško da su ikome dali više od 1 kune.

A ti za domaći rad kada sretneš neke svoje prijatelje koji ne vole keruma upitaj ih kada su nekom koga ne poznaju zadnji put dali 500 kuna
Ovo je pogrešno iz toliko razloga da je upravo nevjerojatno kako ti to ne shvaćaš, da Kerum dobro radi svoj posao kao političar ne bi bilo ljudi kojima bi on tako milostivo dijelio milostinju, jel' shvaćaš ti to parsifale moj?

Nije na političaru da dijeli milostinju, nego da ostvari uvjete u kojima nitko neće trebati milostinju, ni njegove pečene janjce ni šta ja znam, njegovu bevandu, jebo te milostinja smrade, radi svoj posao pa nećeš imati kome dijeliti milostinju, jer ćemo svi imati novaca...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 21.04.2017., 13:17   #9352
Trebamo most preko Slovenije

Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post


Plenković je zapravo plaćenik, zaposlenik, hrvatski narod ga je izabrao i plaća ga da obavlja određene poslove za državu i narod,
Ali vidiš da mu ne ide !
Slovenci nas blokirali i Plenki ne zna šta će jer šuplje fraze ne pomažu.

A Kerum već govori na radiju da triba sagradit most priko Slovenije i stvar rješena !


Kerum zna kako treba sa Zlovencima !
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Old 21.04.2017., 13:24   #9353
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
Ali vidiš da mu ne ide !
Slovenci nas blokirali i Plenki ne zna šta će jer šuplje fraze ne pomažu.

A Kerum već govori na radiju da triba sagradit most priko Slovenije i stvar rješena !


Kerum zna kako treba sa Zlovencima !
Da, postoji problem u egzaktnom ocjenjivanju nečijeg političkog rada, neki rezultati su vidljivi odmah, dok za druge treba određeni povijesni odmak, i tu se onda otvara prostor za manipulacije rezultatima političkog rada, tako da je teško egzaktno ocijeniti nečiji politički rad...

U konkretnom slučaju sa Slovenijom, politički odnosi sa Slovenijom su rezultat političkog rada mnogih političara, od Franje Tuđmana do danas, tako da kriviti Plenkovića za jedan politički odnos dug četvrt stoljeća nije korektno, taj odnos nije započeo ni izgradio Plenković, to je već postao kroničan problem, na kojeg bi Plenković mogao eventualno utjecati rješavajući neke akutne probleme, kao što je ovaj zastoj na granici, jel', a kako će on to riješiti ostaje za vidjeti, a prema rezultatima tog rješenja moći će se ocijeniti i Plenkovićev politički učinak...

A Kerum k'o Kerum, redikul, on bi gradio most preko druge države, nitko ni ne očekuje od redikula da rješava ozbiljne probleme...

Svako misto našeg mora ima svoga Lera...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 21.04.2017., 13:25   #9354
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Ovo je pogrešno iz toliko razloga da je upravo nevjerojatno kako ti to ne shvaćaš, da Kerum dobro radi svoj posao kao političar ne bi bilo ljudi kojima bi on tako milostivo dijelio milostinju, jel' shvaćaš ti to parsifale moj?
Ali upravo je nevjerovatno da ti ne shvaćaš da drugi političari NIŠTA NE DAJU JOŠ I KRADU.

i JOŠ NEKAKO načeleno kao sova ribi*IMPLICIRAŠ DA JE ON KRIV ŠTO IMA SIROTINJE

To je kao da neko tuđmanu koga i ti i ja cijenimo kaže da je on kriv jer u nas još ima sirotinje.

===
*
metod lijepih fraza zvan govorila sova-ribi
je način da se nekom lijepo i pozitivno načelno nešto odgovori a što je nemoguće postići u praksi.

a dogodio se kada je riba pitala sovu zvanu F. Chief kako da vidi što i ona pa je mudra sova čif rekla - nabavi si krila
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Old 21.04.2017., 13:29   #9355
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post


A Kerum k'o Kerum, redikul, on bi gradio most preko druge države, nitko ni ne očekuje od redikula da rješava ozbiljne probleme...

Svako misto našeg mora ima svoga Lera...
pa svaki forum ima svoga Chiefa

Kerum je to odgovorio u tvom stilu sove koja je rekla ribi nabavi si krila.

Tj kada Kerum dijeli novce sirotinji onda sove kažu da je on kriv što ima sirotinje a da je pravi političar ne bi bilo sirotinije

A kada sova parsifal kaže sovi čif kako imamo problem sa Slovenjiom i Plenki ne može ništa onda sova čif politički kao da je u saboru brani plenkija kako nije baš on kriv nego duge povijesne okolnosti koje sežu još do marije terezije

Ali jest kerum kriv što ima sirotinje u splitu kojoj on pomaže -kaže sova čif.

aj lovit rake govnjare moj čif
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Old 21.04.2017., 14:00   #9356
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
Pročitaj moje učene postove o fundamentalnim slabostima demokracije.


Ti nikako da shvatiš da tzv. antidemokratski stav nije nikakova slabost ili mana ili negativnost . Uostalom to ti je osnovni princip ''tvoje demokracije'' koja je slijepi mehanizam brojanja glasova KOJI NE ZNA ŠTO JE ISTINA I DOBRO

TI NEMAŠ NIKAKOVO LOGIČKO ILI ONTOLOŠKO OPRAVDANJE KOJIM MOŽEŠ DOKAZATI DA JE DEMOKRACIJA ''NEŠTO DOBRO '' .
Kako ti to (vama) nije jasno !

Svjestan sam slabosti demokracije kao i katastrofalnih manjkavosti nedemokratskih režima. Što je istina i dobro, u politici je nebitno. Ontološko opravdanje još i manje. Ne radi se, dakle, o ontologiji već o slobodi i partikularnim interesima pojedinaca. Osvojeni prostor slobode tiranima će prepustiti samo slabići i nedorasli. Skrbnike trebaju samo lišeni poslovne sposobnosti a "prosvjećene" autokracije uglavnom završavaju u tiraniji, jadu i krvi do koljena. Hvala lijepo, ne trebam nikoga da me vodi za ruku niti bih to kome dozvolio.
medonaodmoru is offline  
Old 21.04.2017., 14:09   #9357
Quote:
medonaodmoru kaže: Pogledaj post

Ne radi se, dakle, o ontologiji već o slobodi i partikularnim interesima pojedinaca. Osvojeni prostor slobode tiranima će prepustiti samo slabići i nedorasli. .
Objasni nešto tvom tebi i mom meni i našim nama tj. cijelom forumu

1. Da je Brexit donijela kraljica ili neki tip kao parsifal ti bi rekao da je kraljica ili parsifal samvoljni diktator koji je donio glupu, i lošu odluku koja je loša na više razina i podijeliti će naciju i donijeti štetu UK i susjedima.

2) Kada je tu odluku izglasalo 51 % ljudi tebi je savjest mirna.

3) Kako ti to razlikuješ diktaturu pojedinca od diktature mase ,objasni nam
Kada miljuni ljudi donesu diktatorsku odluku tebi je to ok.
kada istu odluku donese šeik ili kralj ili parsifal tebi su oni diktatori

ili drugim riječima

zašto ti je glupa odluka naroda prihvatljiva
a glupa odluka predsjednika (erdogana) je neprihvatljiva diktatura
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Old 21.04.2017., 14:10   #9358
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
Ali upravo je nevjerovatno da ti ne shvaćaš da drugi političari NIŠTA NE DAJU JOŠ I KRADU.

i JOŠ NEKAKO načeleno kao sova ribi*IMPLICIRAŠ DA JE ON KRIV ŠTO IMA SIROTINJE

To je kao da neko tuđmanu koga i ti i ja cijenimo kaže da je on kriv jer u nas još ima sirotinje.

===
*
metod lijepih fraza zvan govorila sova-ribi
je način da se nekom lijepo i pozitivno načelno nešto odgovori a što je nemoguće postići u praksi.

a dogodio se kada je riba pitala sovu zvanu F. Chief kako da vidi što i ona pa je mudra sova čif rekla - nabavi si krila


Da se poslužim tvojim jezikom: NIJE NA POLITIČARIMA DA DAJU, NEGO DA STVARAJU TAKVE UVJETE DA NE TREBA NIKOME DAVATI

I onda Kerum dijeli milostinju, hrani gladne, napaja žedne, u gradu u kojem je bio gradonačelnik,u državi u kojoj je bio saborski zastupnik, i to je onda nešto pozitivno... Dajem, a dat ću još i više, to mu je sigurno moto... :klap:

Da si bio dobar političar ne bi imao kome dijeliti milostinju, ljudi ne bi trebali tvoju posranu milostinju, smrade, obriši si guzicu s tvojih stopedeset kuna...

Naravno, to ide i sve druge, ne samo njega, dijeljenje milostinje je sramota cijele političke kaste u Hrvatskoj...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 21.04.2017., 14:15   #9359
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
pa svaki forum ima svoga Chiefa

Kerum je to odgovorio u tvom stilu sove koja je rekla ribi nabavi si krila.

Tj kada Kerum dijeli novce sirotinji onda sove kažu da je on kriv što ima sirotinje a da je pravi političar ne bi bilo sirotinije

A kada sova parsifal kaže sovi čif kako imamo problem sa Slovenjiom i Plenki ne može ništa onda sova čif politički kao da je u saboru brani plenkija kako nije baš on kriv nego duge povijesne okolnosti koje sežu još do marije terezije

Ali jest kerum kriv što ima sirotinje u splitu kojoj on pomaže -kaže sova čif.

aj lovit rake govnjare moj čif
Da, ja sam ti već rekao da si intelektualno potkapacitiran, jbg, a to se potvrđuje u svakom mojem razgovoru s tobom, jbg, ti ne shvaćaš da sprdanje s problemom neće riješiti problem, Kerumovo 'genijalno' rješenje o mostu preko Slovenije je smiješno samo njemu i redikulima poput tebe, jbg, ozbiljniji ljudi razmišljaju kako konkretno riješiti taj problem, koji će sigurno biti riješen, a neće ga riješiti Kerum svojim 'mostom'...

Zamisli Keruma kao premijera, i predloži most preko Slovenije, pa Trump je za njega akademik...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 21.04.2017., 14:16   #9360
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post



zašto ti je glupa odluka naroda prihvatljiva
a glupa odluka predsjednika (erdogana) je neprihvatljiva diktatura
Svatko ima pravo na vlastitu glupost i pravo da ne trpi tuđu glupost. Riječ je, dakle, o slobodi.
medonaodmoru is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.