Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2017., 19:09   #1
Crowdfunding

Cao ekipa koliko je realno isfinancirati projekt na ovaj nacin i jeli netko mozda pokusao/uspio?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
crazysplico is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:44   #2
Mnogi su pokušali. Neki su uspjeli, neki nisu. Pokušaj i ti, pa ćeš znati da li se to isplati.
vamvam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 21:54   #3
Quote:
vamvam kaže: Pogledaj post
Mnogi su pokušali. Neki su uspjeli, neki nisu. Pokušaj i ti, pa ćeš znati da li se to isplati.
Jeli znas nekoga u HR da je uspio?Sto najcesce prolazi?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
crazysplico is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:32   #4
Quote:
crazysplico kaže: Pogledaj post
Jeli znas nekoga u HR da je uspio?Sto najcesce prolazi?
Maštruko, Prpić, Mrvoš... od poznatijih, a imam i rodbinu koja se time bavi i neke pare su na tome digli za neki svoj projekt. Znam i za one neke iz Zagreba koji su radili el. biciklo, pa nisu bili uspješni (uprihodili par stotina dolara, pa su prekinuli kampanju nakon par dana).

Pitanje "što najčešće prolazi" mi izgleda posve pogrešno jer mislim da to ne funkcionira po tom sistemu. Trebaš napraviti nešto novo jer ono što je prošlo prošli put vjerojatno neće proći opet - ljudi su to već prošli put kupili i neće sada opet isto kupiti od tebe. Nemoj krasti tuđe ideje jer, osim što ih nećeš htjeti, znati i moći realizirati, nećeš niti zaraditi ništa na tome.

U Hrvatskoj postoji start-up scena koja okuplja ljude koji se bave tim istim pitanjima. Lako se povežeš s njima, odeš na predavanja i druženja, i iz prve ruke pokupiš informacije, iskustva i razmišljanja o svemu tome.
vamvam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:41   #5
Quote:
vamvam kaže: Pogledaj post
Maštruko, Prpić, Mrvoš... od poznatijih, a imam i rodbinu koja se time bavi i neke pare su na tome digli za neki svoj projekt. Znam i za one neke iz Zagreba koji su radili el. biciklo, pa nisu bili uspješni (uprihodili par stotina dolara, pa su prekinuli kampanju nakon par dana).

Pitanje "što najčešće prolazi" mi izgleda posve pogrešno jer mislim da to ne funkcionira po tom sistemu. Trebaš napraviti nešto novo jer ono što je prošlo prošli put vjerojatno neće proći opet - ljudi su to već prošli put kupili i neće sada opet isto kupiti od tebe. Nemoj krasti tuđe ideje jer, osim što ih nećeš htjeti, znati i moći realizirati, nećeš niti zaraditi ništa na tome.

U Hrvatskoj postoji start-up scena koja okuplja ljude koji se bave tim istim pitanjima. Lako se povežeš s njima, odeš na predavanja i druženja, i iz prve ruke pokupiš informacije, iskustva i razmišljanja o svemu tome.
Hvala ti puno odlican post

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
crazysplico is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.