Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2016., 15:32   #41
Netko odgovore za certifikacijski test?
SilverBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 18:31   #42
Quote:
LateBraking kaže: Pogledaj post
Možda je vrijeme za kakav rezime nakon pola sezone. počeo sam s testiranjima u amateru, što je ravno odvrtanju slavine, kažu i vrlo upitno ... lova samo curi. Nemam izbora, moram podignuti kondiciju vozaču, dobio sam uvid što se traži/očekuje u PRO, snimao sam one koji su se promovirali iz moje grupe u dvije sezone. Od 6, jedan je u pro ostao, ostali svi ispadanje u roku odmah, a bili su dominantni. Imam tri aktivna sponzora, ali nije se to primijetilo na povećanju novaca, malo i eksperimentiram.
Ono što je žalosno jest da se odustajanja igrača nastavljaju, vidim ni ovaj Ivic ne vozi više... odvozio jednu utrku, jel'se razočarao plasmanom, tempom, šokirao nekonkuretnnošću, brojem protivnika ? Welcome to amateur, jbga nije lako na početku, ali može se. Najavio sam prije dvije utrke vlastitom timu da ih napuštam na kraju sezone ... oni su u nekom penzionerskom filmu osim dvojice. Trenutno sam preambiciozan i ne mogu podnijeti da u timu postoji lik koji ima gotovo isti broj utrka (rookie) kao ja, ali nije u stanju završiti utrku. Nakon 50 i nešto utrka, zašto voziš ???? Što će ti tim ???
Pitam čovjeka u čemu je problem, rizici, pitaj ako ti nije jasno ... muk. Ne kužim ljude, koja korist od takvih ? Kako jedan čovjek sjebe tim i cijeli plasman, a tko će plaćati za izbacivanje. Ja bi prvi, ali drugima je kao sve ravno ... fora je što imam i dvije ponude za timove, ali ne vidim svrhu i poantu osim kao neku usporedbu vremena u kvalifikacijama i tijekom utrke.
Grobnik je nepoznanica svima, ja napadam Adelaide, jer japanac "kao" voli tu stazu, pa vidjećemo
Malo kasnim s osvrtom jer je skoro već 2/3 sezone.
Prvi put sam vozio na Dunno gumama, prvih par utrka sam se malo privikavao onda jednu utrku stisnuo do daske i najvjerovatnije osigurao
i 12 sezonu zaredom u Pro rangu. Sad samo odrađujem utrke i kombiniram kako zaraditi najviše love. I naravno čekam utrku na Grobniku.
Glede tima, skupila se solidna ekipa, trenutno smo u top 100, pričamo, komentiramo, savjetujemo, svađamo se, kritiziramo, čestitamo uspjehe,
pratimo zajedno utrke, navijamo,...
Po pitanju odustajanja, nažalost ima ih dosta. Ovo je igrica na duge staze,
za strpljive. Počnu u rookie, slaba konkurencija, malo igrača po grupama,
lako se pobjeđuje i napreduje , dođe se u amatere i onda šok. prvo voze svih
40 igrača, teže se dolazi do bodova i onda se gubi volja i ljudi odustaju.


Odgovore za test sam negdje imao ali trenutno ne mogu naći.
Ja sam probao jednom davno, nisam prošao i poslije sasvim zaboravio na to.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 23:09   #43
Mobber, ajde ako znaš, (pitao sam dosta ekipe, nitko ne zna) favorite track, koju prednost nosi ? Možemo baratati brojkama npr prednost pola do sekundu po krugu. Ili je favorite track samo fore radi ?

Odgovor dečku za test, i meni bi trebali ... probao sav dvaput, dvaput pao
Treći put neću ni polagati, osim ako ne nabavim odgovore.
Sretno svima !
__________________
159 1.9 JTDM Q2, remapirana 202ks/411Nm i 156 2.4 M-jet stock 20v 175ks/385Nm.
LateBraking is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 22:35   #44
Glede FT-a , teško da bi se mogla točno izračunati vremenska razlika po krugu.
Trebao bi imati identičnog vozača, auto , gume i CT da bi se izračunala razlika.
Po mojem iskustvu, kod FT-a možeš stisnuti veći rizik u kvalama, radi manje
grešaka u utrci iako je ct viši.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 03:19   #45
Quote:
mobberzg kaže: Pogledaj post
Glede FT-a , teško da bi se mogla točno izračunati vremenska razlika po krugu.
Trebao bi imati identičnog vozača, auto , gume i CT da bi se izračunala razlika.
Po mojem iskustvu, kod FT-a možeš stisnuti veći rizik u kvalama, radi manje
grešaka u utrci iako je ct viši.
Hvala.
Evo update: drugo mjesto !
Postolje nakon rookie sezone 51 ... bilo je to daaaavno.
Nisam riskirao previše na startu radi visokog CTR-a, izgubio 4 mjesta, štopan gotovo 2/3 utrke od jednog talijana. Boostovi su ispali savršeno, pred kraj utrke. Nije bilo straha od teh. problema pa sam mogao postaviti tako ... šteta za fastest lap. Litvanac je bio brži za desetinku, skinuo mi fastest u 76tom krugu
Vozačkih grešaka, čak 4, kvalifikacije odlične 6ti.

Napadam i Spa na krilima dobijene motivacije, iako mi ne odgovara staza po osobinama bolida, ali ionako moram do kraja sezone još jednom mijenjati motor, kočnice i još ponešto, pa je potpuno svejedno.
Svi koje znam jurišaju na Grobnik, ja ću ga od-dimit'
__________________
159 1.9 JTDM Q2, remapirana 202ks/411Nm i 156 2.4 M-jet stock 20v 175ks/385Nm.
LateBraking is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 23:53   #46
Sezona 55 počinje u petak utrkom u Singapore-u.
U netom završenoj sezoni odrađeno je sve po planu, skupa testiranja, podizanje bolida, brutalni trening vozača, opcija je samo jedna: konačno, sazreli su uvjeti za napad na promociju.
Od novosti uveden su energy bar vozača koji pokazuje s kolikim rizikom je u stanju vozač voziti ... što utječe na energy bar, stamina, talent ili nešto treće možemo zasad samo nagađati. Energy se obnavlja u realnom vremenu, pa treba tek vidjeti nakon nekoliko utrka, kako će sve izgledati.
Uveden je i spa resort, vrsta treninga za vraćanje energije.
Sve nas je manje ali smo sve jači
__________________
159 1.9 JTDM Q2, remapirana 202ks/411Nm i 156 2.4 M-jet stock 20v 175ks/385Nm.
LateBraking is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 19:20   #47
Ovaj petak počinje nova, 57. sezona utrkom u Bakuu.
Moram se pohvaliti da sam uspio uletiti u Master rang, drugi po jačini nakon Elitea.
Znači da sam se uspio ugurati u 240 najboljih igrača od nekih 10K aktivnih. Nisam baš neki
optimist da ću se uspjeti održati ali se neću niti predati samo tak.
Broj Hr igrača i dalje na žalost opada ali zato ovi koji igraju su sve kvalitetniji.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 14:29   #48
Opet igram. 7 mjesto kvalifikacija i odmahn kriva taktika. Umjesto medium na 2 stopa , odlučio sam se za supersoft na 4 stopa. Totalno glupo. Sva sreća da sam našao ekipu s kojom možemo nešto napraviti.
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 20:36   #49
Danas počinje i na ovoj igrici nova 58. sezona, utrka starta u 20:00.
Naravno, prva utrka se vozi u Melbourneu.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 23:16   #50
Samo da se još i pohvalim. Sezona ne da je počela dobro nego sjajno.
Prva utrka i odma hrvatska himna i ja na najvišoj stepenici postolja.
I to sve u master rangu.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 10:27   #51
Pozdrav ljudi,

Nedavno sam i ja poceo igrati ovo te sam napredovao do Amateur lige za nadolazecu sezonu. Navodno tek sada igra pocinje pa moze koji savjet za amateur? Da li da unaprijedim objekte i radim testiranja u amateur? Zasad imam box i komercijalu na lvl 18, sve ostalo nisam dirao. Bolid level 4, do koje razine da dizem u amateur? Kolike rizike da koristim, pretpostavljam da nece vise biti dosta 0? Imam oko 60 mil $, da probam odmah dat sve od sebe da udjem u pro, ili nek ovu sezonu odigram opusteno da jos malo iskustva i novca skupim? Svaki savjet ce biti dobrodosao, hvala
Washo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 13:42   #52
Quote:
Washo kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,

Nedavno sam i ja poceo igrati ovo te sam napredovao do Amateur lige za nadolazecu sezonu. Navodno tek sada igra pocinje pa moze koji savjet za amateur? Da li da unaprijedim objekte i radim testiranja u amateur? Zasad imam box i komercijalu na lvl 18, sve ostalo nisam dirao. Bolid level 4, do koje razine da dizem u amateur? Kolike rizike da koristim, pretpostavljam da nece vise biti dosta 0? Imam oko 60 mil $, da probam odmah dat sve od sebe da udjem u pro, ili nek ovu sezonu odigram opusteno da jos malo iskustva i novca skupim? Svaki savjet ce biti dobrodosao, hvala

Ahoj !
Ti si napredovao, ja sam se malo spustio, iz mastera u pro.
Nisam jako dugo bio u amaterima pa ne znam točno kojim se sad brojkama tamo barata.
Prvo i najosnovnije, kao i u pravoj F1 i ovdje je lova najvažnija. Čuvaj je i ne troši na ništa što nije potrebno u tom trenutku. Objekte ostavi kako jesu, možeš polako dizati osoblje. Kojim tempom, vidjet ćeš sam kako ćeš napredovati, za pro ti je minimum nekih 20-22.
Rizik CT kojim ćeš voziti ovisit će o grupi u kojoj ćeš voziti, o konkurenciji. One rizike napada i obrane ne stavljaj više od 20.
Vjerujem da vozača tek trebaš odabrati. On je važan u igri skoro kao i lova.
To je sad ovako na brzinu. Ne znam jesi li probao upasti u koji tim pa da ti oni pomognu. Možeš se i meni javiti na PP.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:31   #53
Quote:
mobberzg kaže: Pogledaj post
Ahoj !
Ti si napredovao, ja sam se malo spustio, iz mastera u pro.
Nisam jako dugo bio u amaterima pa ne znam točno kojim se sad brojkama tamo barata.
Prvo i najosnovnije, kao i u pravoj F1 i ovdje je lova najvažnija. Čuvaj je i ne troši na ništa što nije potrebno u tom trenutku. Objekte ostavi kako jesu, možeš polako dizati osoblje. Kojim tempom, vidjet ćeš sam kako ćeš napredovati, za pro ti je minimum nekih 20-22.
Rizik CT kojim ćeš voziti ovisit će o grupi u kojoj ćeš voziti, o konkurenciji. One rizike napada i obrane ne stavljaj više od 20.
Vjerujem da vozača tek trebaš odabrati. On je važan u igri skoro kao i lova.
To je sad ovako na brzinu. Ne znam jesi li probao upasti u koji tim pa da ti oni pomognu. Možeš se i meni javiti na PP.

Ali da bih dignuo osoblje, moram dignut objekte prvo, ne? Neda mi da treniram osoblje trenutno: "Tvoja maximalna razina treninga je trenutno 5". Vozaca imam iz prosle sezone za jos 15 trka, bio je odlican u Rookie pa cu pokusat s njime do kraja ugovora.

Ukupno: 98
Koncentracija: 163
Talent: 93
Agresivnost: 29
Iskustvo: 29
Tehničko znanje: 96
Izdržljivost: 69
Karizma: 72
Motivacija: 242
Ugled: 37
Težina(kg): 82
Godine: 21

Je li to ok za amateur? Da ga treniram nakon svake utrke ili da pustim ovu sezonu pa kad istekne ugovor kupim gotovog vec? Ja trenutno razmisljam da mi je najbolje da ovu sezonu odigram stedljivo i igram na opstanak, jer velika vecina grupe ima bolide lvl 5-8, dok sam ja tek nadogradio na 4. Biti ce puno brzi od mene, a nadogradnja dijelova bez da sam ih potrosio, samo da ih sustignem je bacanje para. Dok ja dodjem do razine 6, biti ce vec kasno. Pa bolje onda pun novaca napast promociju sljedecu sezonu. Hvala na odgovoru

PS. E da, u tim sam uletio upravo danas
Washo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 16:13   #54
Onako na prvu, vozač je solidan. Lupaj po fitnesu i gledaj prvih par utrka kako stojiš
među konkurencijom. Nemoj se nikako obeshrabriti ako ćeš biti loš u početku, budi stpljiv
bez nervoze i panike. Sezona je duga, 17 utrka i treba ti samo jedna dobra utrka u bodovima
da se osiguraš. Budi dosadan ovima iz tima, pitaj ih sve, nek ti pomognu oko setupa za utrku,
nek ti pomognu oko svega.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 11:33   #55
Meni je i dalje žao što više ljudi ne igra, probaju, pa im valjda bude preteško, ne znam
Osobno sam imao sezonu iz snova, unatoč 13 bodova nakon 9 utrka
Tko bi se kladio ili dao ikakve šanse da ću biti pobjednik grupe ? :klap:
Ostvarih sve planirano, iako nisam očekivao na tako dramatičan način
Što se amatera tiče, trenutni ustroj ti ide na ruku, nećeš ispasti čak ako odvoziš 17 utrka na 20tom mjestu.
Samo nek bude pozitivan balans.
IMO vozač ti je loš, nije za dugotrajno planiranje, a nema baš ništa posebnog što bi ti donijelo prednost pred ostalima.
Neka ti u timu pomognu i usmjeravaju te, sretno.
__________________
159 1.9 JTDM Q2, remapirana 202ks/411Nm i 156 2.4 M-jet stock 20v 175ks/385Nm.
LateBraking is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:45   #56
Quote:
LateBraking kaže: Pogledaj post
Meni je i dalje žao što više ljudi ne igra, probaju, pa im valjda bude preteško, ne znam
Osobno sam imao sezonu iz snova, unatoč 13 bodova nakon 9 utrka
Tko bi se kladio ili dao ikakve šanse da ću biti pobjednik grupe ? :klap:
Ostvarih sve planirano, iako nisam očekivao na tako dramatičan način
Što se amatera tiče, trenutni ustroj ti ide na ruku, nećeš ispasti čak ako odvoziš 17 utrka na 20tom mjestu.
Samo nek bude pozitivan balans.
IMO vozač ti je loš, nije za dugotrajno planiranje, a nema baš ništa posebnog što bi ti donijelo prednost pred ostalima.
Neka ti u timu pomognu i usmjeravaju te, sretno.
ja igram. prošao u matere makar nisam bio u top 3 ali zbog dodatne promocije prošao sam natrag u amatere. jest da je + na računu bitan, za amatere samo box i komercijala od osoblja dizati ništa drugo i trening stamine za mog vozača . ct 40 prve tri utrke da vidim kako stojim, malo smanjivati ako ne valja . cilj je ostanak u amaterima a iduće sezone sredina tablice
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2019., 19:50   #57
A znam da nikoga ne zanima ali se moramo pohvaliti.
U petak je počela 72. sezona utrkom u Spa a ono najbitnije
da u eliti, 40 najboljih svjetskih igrača imamo trojicu iz Hr.
Aktivno igra oko 10 000 igrača od toga iz Hr oko 110.
I još jedna lijepa stvar da je tim sa isključivo Hr igračima, 10 igrača, prošlu sezonu
završio na 15. mjestu od nekih 700-800 timova.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.