Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2009., 09:11   #21
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
nekim zenama je to navodno fenomenalno, ja ne vidim sta je dobro u tome da imas osjecaj da ces se svakog trena raspuknut ko neka bundeva
aha, puna crna kronika tih raspuknutih zena.

mislim da se u ovom slucaju ne radi o dominaciji vec monotoniji.
da je dominacija vec bi on njoj stavio
antun is offline  
Old 20.12.2009., 09:17   #22
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Jer jedini simptom cure koja ne želi primiti u guzu su njene godine tj. nedostatak istih
Hm, zanimljiva teorija.

Hoces li ti primiti dildo u dupe ili da pricekamo da odrastes?
Hatsepsut is offline  
Old 20.12.2009., 09:25   #23
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Hm, zanimljiva teorija.

Hoces li ti primiti dildo u dupe ili da pricekamo da odrastes?
mozda to nije teorija vec obicaj u njegovom kraju.
antun is offline  
Old 20.12.2009., 09:26   #24
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ali vecini normalnih frajera analni sex je napaljiv zbog "nesto novo i kinky" i zbog uskoce i stiskanja.
jebiga zene imaju 3 rupe za penetrirat, pa eto vole i trecu iskoristiti
Eto, to je odgovor na pitanje. Mozete kljucati temu.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 20.12.2009., 09:45   #25
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
al evo neka neki muski kaze zasto je to tako zanimljivo ??
.. bas me zanima..
sta neda mu pa zato bas bi?? il?
Zasto je zanimljivo zabit kurac u zensku guzu?Onda mozes pitat i zasto je zanimljivo stavit kitu u usta
maple leaf rag is offline  
Old 20.12.2009., 09:56   #26
..zanimljivo je jer su muskarci po prirodi ''dominantniji'' .. i onda kada imas svoju partnericu u guzu imas nekakv osjecas da ju posjedujes .. da je apsolutno tvoja, da si nadmocan..sto ti naravno osim sto uzivas apsolutno i strogo godi egu, plus kada ti partnerica da da ju sevis u guzu to je jedan ogroman znak povjerenja .. sex nije samo ljubav, sex je igra.. s kojom mozes dobiti puno toga ..

..takodjer zasto je seviti u guzu opako, jer je rupica jakoo uska i jer jedno 99% muskaraca pada upravo na taj dio zenskog tijela, dupe.. pa je zato mmm i stavljati kurac u taj dio s kojim nas izludjujete, krecuci se .. sjedeci .. ili sta god radile ta guza se ističe .. bokovi ..guza ..prepone ..


..dogi stajl.. guza .. jedna ruka skroz oko trbuha .. usne na vratu i ramenima.... i netko vristi.. simple as it is.
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Old 20.12.2009., 10:43   #27
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
da, oni bi uvik nesto isprobavali i neke nove vrhove osvajali a tamo je valjda uze i vise djeluje ponizavajuce za zenu, oni su tu definitivno dominantni i tako.....
ma promasila si ceo fudbal.

samo kreteni zele poniziti zenu, bila im ona cura, neka za jednu noc ili pet minuta.


dominacija se takodjer ne pokazuje time da je netko ukurchen nekim cinom. to je samo vodjenje igre. uostalom, moze zensko i supkom pojebat frajera, pa je ona u tom slucaju dominantna


a ako cemo bas iskreno, sto se analnog sexa tice, gospodicne su uvijek mene prve pitale.

(ne krivo shvatiti, dobro je meni to, samo u vecini slucajeva, ipak ne ispada onako skroz spontano... a to mi je mali buzzkill)
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.12.2009., 12:13   #28
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
Dal je to vec sama pomisao da netko nesto neda pa vam se sve vise svida ili u cem je stvar??
Il se to desava kad postanete vec siti svega..
Kada bas sve ostalo isprobate?
Ovo su takve gluposti...cura sam i obožavam analni sex...i nisam sita onog klasičnog...došlo mi je da probam - probala i zaljubila se

Ne znam čemu tolka zatucanost, strah - šta već od strane cura...ja to vidim samo kod onih koje su se u prvi seks upustile nespremne i nedovoljno zrele i sad se osjećaju ugroženo na svaku novu ideju, "devijaciju" (kako one gledaju na to) u sexu... Tko voli užitak, neće se libiti i biti orijentiran samo na jedno - već će sve živo htjeti isprobati...simple as that...pa i to da mužjak bude nadmoćan dok joj razvaljuje guzu
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Old 20.12.2009., 12:16   #29
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
Na jednoj kavi pricam sa frendicom o sexu..
I tako se ona meni pozali kako je njen decko (sa kojim je dugo skupa) nagovara na analni sex..
Kaze sve do sad su probali, ali joj se to nikako ne sviđa, a on nikako da prestane tražit to od nje..
E sad sto je vama muskima toliko zanimljivo u tome?
Dal je to vec sama pomisao da netko nesto neda pa vam se sve vise svida ili u cem je stvar??
Il se to desava kad postanete vec siti svega..
Kada bas sve ostalo isprobate?
Neka mu da. Kad mu jednom na pimpiliniću ostane komadić govanca, možda ga želja prođe
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 20.12.2009., 12:23   #30
On nema šta nju forsirati ako ona to ne želi,ja bi mu rekla da me prestane gnjaviti.. da nema šanse i gotovo..neznam čemu tolika filozofija
leptirica 2 is offline  
Old 20.12.2009., 12:50   #31
Quote:
Maria Callas kaže: Pogledaj post
reci mu da imas gliste....trakavicu.....i jos puno toga..... a da ti tamo ne volis kondome...
...pa neka riskira....
....muski fakat vole biti u govancima...
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Old 20.12.2009., 12:59   #32
Dok god su u sexu ovakvi izrazi i problemi, nema tu pravog uzivanja.
Strah od njegove ili njezine dominacije ako se radi o odredjenom polozaju ili rupi...wtf...sto ce tko mislit i kako ce se tko osjecat.
Meni ne pada na pamet nesto sto bi mi bilo toliko strano da bih osudjivao, a probao bih jako puno toga.
Meni je jedino u samom pocetku sex los bas zato sto imam milion tih pitanja, a kada prestanem razmisljat onda je hej haj.

Imas blokadu i zato ne uzivas u tome i to je isto super jer si tako ti odlucila. Lijepo mu kazes ne, umjesto da ga osudjujes. On tada ode drugoj ili prihvati situaciju i gotova prica.

A sto je lijepo u samoj guzi....isto kao da idem odgovarat na pitanje sto je lijepo u kuhinjskom sexu ili egzibicionizmu. Nije stvar u rupi nego u kontekstu. Mašti. Njega moze napaljivat da si mu tako jos podloznija, a ti da si mu podlozna. Ne uzivas samo zato jer mislis da ce on tako misliti o tebi i nakon sexa.
Don_Homer is offline  
Old 20.12.2009., 13:17   #33
Quote:
pbeatz kaže: Pogledaj post
..zanimljivo je jer su muskarci po prirodi ''dominantniji'' .. i onda kada imas svoju partnericu u guzu imas nekakv osjecas da ju posjedujes .. da je apsolutno tvoja, da si nadmocan..sto ti naravno osim sto uzivas apsolutno i strogo godi egu, plus kada ti partnerica da da ju sevis u guzu to je jedan ogroman znak povjerenja .. sex nije samo ljubav, sex je igra.. s kojom mozes dobiti puno toga ..
Kak se uspijevas osjecati "nadmocnijim" kad oboje radite nešto dobrovoljno i oboje uživate.... od kud onda nadmoćnost?
crvena13 is offline  
Old 20.12.2009., 13:18   #34
Guzicu zidu, i pamet u glavu
__________________
Penji se doli...
velikiprinc is offline  
Old 20.12.2009., 15:21   #35
Quote:
Chapter_13 kaže: Pogledaj post

http://blurredproductions.files.word...-facepalm2.jpg
Kad god misliš da te ljes ne može iznenaditi, ta dam!
a dobro, i za muskarca djeluje ponizavajuce kad mu ga se tamo stavi. probaj!
betiboop is offline  
Old 20.12.2009., 15:28   #36
Quote:
pbeatz kaže: Pogledaj post
..zanimljivo je jer su muskarci po prirodi ''dominantniji'' .. i onda kada imas svoju partnericu u guzu imas nekakv osjecas da ju posjedujes .. da je apsolutno tvoja, da si nadmocan..sto ti naravno osim sto uzivas apsolutno i strogo godi egu, plus kada ti partnerica da da ju sevis u guzu to je jedan ogroman znak povjerenja .. sex nije samo ljubav, sex je igra.. s kojom mozes dobiti puno toga ..
taj s kojim sam probala me nagovarao jedno 3 godine i onda nakon 3 godine sam ga vec toliko volila da sam mu to tila napraviti samo sto sam odma pocela plakat da mi ne pase pa je prestao ali je bija cili sritan posli samo zato sto sam to bila spremna napravit za njega stvarno ste smisni, sto su vama dokazi ljubavi, supak na poklon
betiboop is offline  
Old 20.12.2009., 15:32   #37
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
a dobro, i za muskarca djeluje ponizavajuce kad mu ga se tamo stavi. probaj!
Oh, my
http://www.cultofmac.com/wordpress/w...leFacePalm.jpg
__________________
I don’t suffer from insanity, I enjoy every minute of it
Chapter_13 is offline  
Received Infraction
Old 20.12.2009., 16:07   #38
znaci tebi nije ponizavajuce kad ti ga stave u guzu? a dobro, svi smo razliciti uzivaj!
betiboop is offline  
Old 20.12.2009., 16:08   #39
Jebanje u guzu ima uglavnom samo psiholosko zadovoljstvo.
vaiors is offline  
Old 20.12.2009., 16:33   #40
Quote:
crvena13 kaže: Pogledaj post
Kak se uspijevas osjecati "nadmocnijim" kad oboje radite nešto dobrovoljno i oboje uživate.... od kud onda nadmoćnost?
... krivo sam se izrazio, nadmocan je kriva riječ.. mozda jako poseban..
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger