Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2012., 10:04   #2741
Sve ce kasnit jer nam je carina prebukirana zbog ovih praznika koji su bili - jako kasne carinjenja i u cestovnom i u zracnom prometu (na Jankomiru je jucer bilo preko 150 kamiona na par carinika , onda mozete misliti sta je u postama - raspasoj)

Meni je roba na carini vec 3 dana zbog kolapsa tako da privatne stvari sa cheapsmellsa ni ne ocekujem porije polovice iduceg tjedna
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 28.06.2012., 15:22   #2742
Danas mi je stigao i paket od feelunique! Onaj od kraja 5-og mjeseca! Ocekujem jos dva, al oni su shippani oko 10.6-og tako da se nadam da ce stici uskoro!
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Old 28.06.2012., 15:30   #2743
Kak je super vidjeti da su većini počeli stizati paketi
Nadam se da će me poštar posjećivati idući tjedan svaki dan
mell256 is offline  
Old 29.06.2012., 15:55   #2744
Quote:
Vernona kaže: Pogledaj post
Danas mi je stigao i paket od feelunique! Onaj od kraja 5-og mjeseca! Ocekujem jos dva, al oni su shippani oko 10.6-og tako da se nadam da ce stici uskoro!
Ajme ludilo! Evo meni jos uvik nije stiga onaj poslan 12-og. Valjda oce iduci tjedan. E sad, ja ih jos nisam kontaktirala da mi nije dosa paket. Sta mislis jel prerano? Ili da pricekam jos iduci tjedan? Ne da mi ih se pilat, ako ce stic uskoro.
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Old 29.06.2012., 17:29   #2745
jel zna netko kada su popusti na feeluniqueu?
darkilla is offline  
Old 29.06.2012., 21:00   #2746
BsB, pricekaj jos malo... S obzirom da znamo sta je uzrok kasnjenju mislim da nema brige Ja sam cekala ovaj paket od 28.5-og i nisam im jos bila nista pisala i evo ga stigo! Ja se drzim onog 20 radnih dana sto pise na njihovoj stranici pa obicno pricekam da bar toliko prođe... Stic ce ti, ne brini!
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Old 30.06.2012., 14:51   #2747
Quote:
Vernona kaže: Pogledaj post
BsB, pricekaj jos malo... S obzirom da znamo sta je uzrok kasnjenju mislim da nema brige Ja sam cekala ovaj paket od 28.5-og i nisam im jos bila nista pisala i evo ga stigo! Ja se drzim onog 20 radnih dana sto pise na njihovoj stranici pa obicno pricekam da bar toliko prođe... Stic ce ti, ne brini!
Ajde, poslusat cu te. Samo, nestrpljiva sam i jedva cekam da mi naruceno dode
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Old 30.06.2012., 19:12   #2748
Meni ce iduci tjedan biti skoro 45 dana kako cekam posiljku sa Sigme...
Ako je netko imao slicno iskustvo neka mi kaze kako je to rijesio ...
Mariela834 is offline  
Old 02.07.2012., 10:06   #2749
S obzirom da Lidija više ne kupuje i prepakirava za nas ja tražim adekvatnu alternativu i našla sam dosta nedostupnih mi proizvoda na HOUSE OF FRASER koji dostavljaju u Hrvatsku, ima li tko iskustva sa njima?
http://www.houseoffraser.co.uk/on/de...wBrands?dep=01
anaviglam is offline  
Old 02.07.2012., 11:47   #2750
Quote:
black leather kaže: Pogledaj post
Sad ja imam pitanje...išla sam na tracking number vidjet svoju naruždbu i piše da je stiglo u Hr još prošli tjedan ali da na adresi nije bilo nikoga i onda da su jučer opet bili ali da su ostavili papirić...no ja ničega nemam, di se trebam ići javiti da to vidim?
ne znam je li ti kasno, ali odi na poštu s OI i pitaj ih za pošiljku, objasni im situaciju... nadam se da će sve biti ok
orchid1 is offline  
Old 02.07.2012., 18:58   #2751
Quote:
orchid1 kaže: Pogledaj post
ne znam je li ti kasno, ali odi na poštu s OI i pitaj ih za pošiljku, objasni im situaciju... nadam se da će sve biti ok
Je, sve je ok, snašla sam se, serumić je već na veliko u funkciji
Hvala.
black leather is offline  
Old 03.07.2012., 12:15   #2752
primila sam danas obavijest na mail o pokrenutom procesu refunda. kad mogu očekivati novce na računu, do kraja radnog tjedna ili..? nikad nisam dobila refund pa ne znam koliko im dugo treba
Acid_2 is offline  
Old 03.07.2012., 12:21   #2753
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
primila sam danas obavijest na mail o pokrenutom procesu refunda. kad mogu očekivati novce na računu, do kraja radnog tjedna ili..? nikad nisam dobila refund pa ne znam koliko im dugo treba
Kroz par dana. Ovisi od banke. Mislim da bude u roku dan vidljivo na paypalu, ali na kartici bude kroz 3-4 dana uglavnom. Dok mi je sa Asosom trebalo i po 10 dana


Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Old 03.07.2012., 12:26   #2754
Meni je "kasnio" refund od 22.6. , i nakon poslanog maila jučer banci danas je vidljivo na računu. Dok mi je prvi put bilo vidljivo za 2-3 dana. Mislim da je bilo uplaćeno u petak i u pon/uto je bilo vidljivo.
mell256 is offline  
Old 03.07.2012., 12:59   #2755
cure, jel refund trazite preko ebaya ili paypala?
koja je bolja varijanta?
Annnete is offline  
Old 03.07.2012., 13:04   #2756
PayPal.
Mislim da sam tu negdje na forumu pročitala da kad ti eBay daje refund dobiješ kupon u toj protuvrijednosti koju moraš dobiti natrag i onda to potrošiti a putem PayPala dobiješ svoj novac natrag na karticu.. ispravite me ako griješim.
mell256 is offline  
Old 03.07.2012., 13:10   #2757
mislim da je tako.
ja sam sellera kontaktirala prek Ebaya na ask a question i onda kad smo dogovorili refund, dobila sam obavijest od Paypala da očekujem povrat novca na račun.
Acid_2 is offline  
Old 03.07.2012., 17:23   #2758
Ja sam danas pokrenula dispute za sigmabeauty 43 dana su prosla moje posiljke jos nema.
s tim da sam jucer dobila mail da je moguce 8-10 tjedana za hrvatsku,a dospijece stalno prolongiraju u proslom mailu je pisalo 6-8 tjedana...nemam rijeci

I kako sada slijedi postupak toga, ja sam njima napisala neku poruku i sada cekam da mi odgovore ili sta ?
Mariela834 is offline  
Old 04.07.2012., 11:43   #2759
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
jel zna netko kada su popusti na feeluniqueu?
Popusti će biti tek u 8 mjesecu , tako mi je rečeno preko njihove fb stranice .
Anabella08 is offline  
Old 04.07.2012., 12:33   #2760
Cure jesu vam stigli paketi sa feeluniqua? Meni jos nije
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.