Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2014., 18:22   #41
Lorens bi bio veliki laik i nepoznavatelj Spasitelja ako bi dugom kosom i bradom mislio da je Kristolik ( bilo materijom bilo duhom)
shervotusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 23:41   #42
Quote:
shervotusha kaže: Pogledaj post
Lorens bi bio veliki laik i nepoznavatelj Spasitelja ako bi dugom kosom i bradom mislio da je Kristolik ( bilo materijom bilo duhom)
Ali on je Kristolik koji zna cijelu bibliju napamet !
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 10:29   #43
Cemu 'ali' ,ako jeste nek je slava Gospodinu,ako nije.. slava Gospodinu,; jer nema ništa sakriveno što se neće otkriti, ni tajno što se neće doznati.

Zadnje uređivanje shervotusha : 17.05.2014. at 10:32. Reason: gramatika
shervotusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 11:57   #44
Quote:
shervotusha kaže: Pogledaj post
Cemu 'ali' ,ako jeste nek je slava Gospodinu,ako nije.. slava Gospodinu,; jer nema ništa sakriveno što se neće otkriti, ni tajno što se neće doznati.
Slava njemu koji zna bibliju napamet i koji u to vjeruje. A slava i Gospodinu.

Ali se Sveta majka katolička crkva baš ne slaže sa slavom našeg Lorensa.
Smatra ga izrodom i griješnikom jer nije njezin član i djeluje samostalno

Stoga neka se ispovijedi i pokaje i ako treba krsti u RKC, a ne u nekoj lijevoj crkvi
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 14:01   #45
„Reče mu Ivan: „Učitelju, vidjesmo jednoga kako u tvoje ime izgoni zloduhe. Mi smo mu branili, jer ne ide s nama.” A Isus reče: „Ne branite mu! Jer nitko ne može učiniti ne­što silno u moje ime pa me ubrzo zatim pogrditi. Tko nije protiv nas, za nas je.”
shervotusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 22:21   #46
novo ! novo !

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...0468c7d00e8d46

http://www.zastocistaistina.com/

Zadnje uređivanje Meadow : 12.07.2014. at 01:46. Reason: slika
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 21:45   #47
seminari besplatni, ali on treba negdje i stanovat i plačat stan i režiju. nevjerujem da živi od kruha i vode
novka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 20:46   #48
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Slava njemu koji zna bibliju napamet i koji u to vjeruje. A slava i Gospodinu.

Ali se Sveta majka katolička crkva baš ne slaže sa slavom našeg Lorensa.
Smatra ga izrodom i griješnikom jer nije njezin član i djeluje samostalno

Stoga neka se ispovijedi i pokaje i ako treba krsti u RKC, a ne u nekoj lijevoj crkvi
Katolicka crkva smatra Lorensa izrodom i grijesnikom....To je bas krscanski.
To je ta sveta crkva o kojoj pricas. Nedao Isus da se to dogodi. Ukoliko je on u nekoj lijevoj crkvi vasa je ona neka desna. U kojoj nema bas puno istine. Ja sam katolik,i nazalost nista dobro nema u toj crkvi. Uzeo sam NZ i sam se uputio u otkrivanje istina. Crkva kaze ti si gresnik,a Pismo ti si pravednos po Isusu Kristu. Crkva kaze gorjet ces u paklu vjecnostima i nema povratka a Otac nas kaze necu odustati dok sve ovce nebudu na broju. Prirodan otac nebi svoju djecu ostavio da se pate ma sta napravili a kamo li savrseni nas nebeski Otac,Isus. Lorens je u vecoj Istini nego cijela vasa ta Sveta majka crkva.
Zoran1985T is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 20:51   #49
Quote:
novka kaže: Pogledaj post
seminari besplatni, ali on treba negdje i stanovat i plačat stan i režiju. nevjerujem da živi od kruha i vode
Trazite najprije Kraljevstvo Nebesko a sve ostale stvari ce vam se nadodati.

Tako kaze Isus. Pa eto odgovora. Brine se ocito za njega. Ja njemu nisam kune za seminare ili bilo koji materijal koji sam trazio. Dali ima drugi nacin zarade,ne znam,ali ono sto znam on novac daje potrebitima. I imas pravo. Ne zivi se samo od kruha i vode vec i od Rijeci Bozije.
Lp
Zoran1985T is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:48   #50
Quote:
Zoran1985T kaže: Pogledaj post
Katolicka crkva smatra Lorensa izrodom i grijesnikom....To je bas krscanski.
To je ta sveta crkva o kojoj pricas. Nedao Isus da se to dogodi. Ukoliko je on u nekoj lijevoj crkvi vasa je ona neka desna. U kojoj nema bas puno istine. Ja sam katolik,i nazalost nista dobro nema u toj crkvi. Uzeo sam NZ i sam se uputio u otkrivanje istina. Crkva kaze ti si gresnik,a Pismo ti si pravednos po Isusu Kristu. Crkva kaze gorjet ces u paklu vjecnostima i nema povratka a Otac nas kaze necu odustati dok sve ovce nebudu na broju. Prirodan otac nebi svoju djecu ostavio da se pate ma sta napravili a kamo li savrseni nas nebeski Otac,Isus. Lorens je u vecoj Istini nego cijela vasa ta Sveta majka crkva.
A i ovaj je gospođa u Istini: http://www.kcb.hr/hr/posjetite-nas/s...status-bo.html

Ali ni ona nije u RKC , ali nije ni sljedbenik Lorensa !
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 01:00   #51
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
A i ovaj je gospođa u Istini: http://www.kcb.hr/hr/posjetite-nas/s...status-bo.html

Ali ni ona nije u RKC , ali nije ni sljedbenik Lorensa !
ali nije ni u KRC, kako Ti sugeriraš...
__________________
od mog graha ostaješ bez daha :)
koloserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 21:37   #52
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
A i ovaj je gospođa u Istini: http://www.kcb.hr/hr/posjetite-nas/s...status-bo.html

Ali ni ona nije u RKC , ali nije ni sljedbenik Lorensa !
Da RKC ima Istinu onda bi svi krscani bili u njoj a ne bjezali u druge oranizacije ili zajednice. Svi govore MI imamo Istinu,MI najbolje znamo itd. Ne,niti jedna crkva,niti jedna organizacija nema Cistu Istinu. Temeljni odnos nije VJERNIK-CRKVA,vec je temeljni odnos kako pise u Rijeci Oca je Dijete-Otac. Mi kao djeca i Otac,Isus Krist. Ti sam,osobno trebas uci u kontakt s Ocem. Provjeravaj sve. U svim crkvama ima pravih,istinskih vjernika. Onih koji su polozili vlastito srce za Krista. Meni osobno RKC ne treba. Ne treba mi govoriti kako nisam dostojan,da sam gresnik,da nemam prava polagat ruke,da nemam prava siriti evanđelje,da moram prihvatiti sve sto oni kazu,da moram moliti svece i Mariju,da im se klanjam. Ja se klanjam samo jednome a to je Isus Krist. Imam jednoga posrednika,a to je Isus Krist. Lorens je svoj zivot podredio Isusu. Zivi za njega i radi tocno ono sto sam Isus hoce. Meni je jos zanimljivo kada vjernik RKC govori kako Lorens lijeci bioenergijom Isusa Krista. Uistinu se zapitam kakvi su to vjernici postali u RKC. No ja ne osuđujem nikoga,niti imam to pravo. Meni je zao sto vecina vjernika misli na Oca samo jednom tjedno,a zivote vode kao antikristi. Svatko odabire svoj put. Zato i imamo slobodnu volju. Odabiremo sto mislimo da je najbolje za nas duhovni napredak.
Zoran1985T is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 20:11   #53
Quote:
Zoran1985T kaže: Pogledaj post
Da RKC ima Istinu onda bi svi krscani bili u njoj a ne bjezali u druge oranizacije ili zajednice. Svi govore MI imamo Istinu,MI najbolje znamo itd. Ne,niti jedna crkva,niti jedna organizacija nema Cistu Istinu. Temeljni odnos nije VJERNIK-CRKVA,vec je temeljni odnos kako pise u Rijeci Oca je Dijete-Otac. Mi kao djeca i Otac,Isus Krist. Ti sam,osobno trebas uci u kontakt s Ocem. Provjeravaj sve. U svim crkvama ima pravih,istinskih vjernika. Onih koji su polozili vlastito srce za Krista. Meni osobno RKC ne treba. Ne treba mi govoriti kako nisam dostojan,da sam gresnik,da nemam prava polagat ruke,da nemam prava siriti evanđelje,da moram prihvatiti sve sto oni kazu,da moram moliti svece i Mariju,da im se klanjam. Ja se klanjam samo jednome a to je Isus Krist. Imam jednoga posrednika,a to je Isus Krist. Lorens je svoj zivot podredio Isusu. Zivi za njega i radi tocno ono sto sam Isus hoce. Meni je jos zanimljivo kada vjernik RKC govori kako Lorens lijeci bioenergijom Isusa Krista. Uistinu se zapitam kakvi su to vjernici postali u RKC. No ja ne osuđujem nikoga,niti imam to pravo. Meni je zao sto vecina vjernika misli na Oca samo jednom tjedno,a zivote vode kao antikristi. Svatko odabire svoj put. Zato i imamo slobodnu volju. Odabiremo sto mislimo da je najbolje za nas duhovni napredak.
Lijepo, samo ne znam da li si primjetio kao što si napisao da svi govore da imaju Istinu i najbolje znaju...., tako si i sam upao u tu nevidljivu zamku netolerancije i isključivosti kazavši da nitko nema Čistu Istinu. Ali nažalost vjera ne može biti tolerantna sve dok se različiti pravci stavljaju pod zajednički nazivnik i uspoređuju s obzirom na tumačenja Biblije, s obzirom na dogme, s obzirom na nadmetanje tko je bolje spoznao u Duhu Isusa i Božju Riječ, vjersku pripadnost bilo instituciji ili ne i sl... Zašto ih ne bi stavili pod zajednički nazivnik ljubavi, oprosta, humanosti, čovjekoljubivosti, zahvalnosti, istinskog mira i iz toga izvlačili tko je u Istini, a tko nije. Ali to je za istinskog vjernika samo sporedna stvar jer ako nisi u vjeri na način kako ti nalaže tvoje uvjerenje (katolik, protestant, čista istina... nevažno ) onda nisi u Istini i ove vrijednosti nisu i ne mogu biti istinske.... i opet nadmetanje i mudrovanja čija je spoznaja istinitija, čiji je mir veći.... što nas odvlači od onih istinskih Isusovih poruka i nauka
vannia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 21:34   #54
Lipa mu je ona mala, di ju je našao?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 22:03   #55
Znam samo da je Lorens istinski predan tome što radi i živi propovjeda evanđelje stavljajući naglasak na istinski mir, gorljivo, istinski bez skrivenih namjera, besplatno. Jedino što meni "smeta" općenito kod svih vjerskih pravaca to je "jedino" "samo" u pravu, u krivu, a i ne volim konotaciju straha što iz toga proizlazi... previše sam tolerantna, a smatram da istinu zna samo Bog i da su različiti putevi do iste.
vannia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 00:05   #56
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Lipa mu je ona mala, di ju je našao?
Ona je našla njega
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 00:26   #57
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ona je našla njega
Što mene nije našla
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 00:31   #58
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Što mene nije našla
Jer ne znaš bibliju napamet !
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 14:39   #59
Evo, u tijeku je nova aktivnost našega Novosela u Zadru:

http://www.sozo-hr.com/images/Plakat...litva-2014.jpg

Zadnje uređivanje Meadow : 28.03.2015. at 01:28. Reason: slika
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 17:42   #60
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Evo, u tijeku je nova aktivnost našega Novosela u Zadru:

http://www.sozo-hr.com/images/Plakat...litva-2014.jpg
šjor Lorens naučava da smo svi djeca Lucifera.
puno lipo učenje.
trčim na seminar.
__________________
od mog graha ostaješ bez daha :)

Zadnje uređivanje Meadow : 28.03.2015. at 01:27. Reason: slika
koloserum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.