Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2016., 00:19   #41
@Mol nije problem meni biti ono sto jesam, ali ljudi se vise manje gotovo uvijek naljute kad iznesem to svoje misljenje bez obzira na posljedice tog ishoda.. I onda tu i tam il moram presutit, il ne odgovorit na to, a ak to napravim onda opet ne volja i onda ja jednostavno kad dode pitanje ili problem pobjegnem od istog, i tak samo idem u zacarni krug koji me ne vodi apsolutno nikud.. A mislim da i problem je taj sta svi zivimo u necijoj dogmi htjeli ne htjeli i ponekad se tesko maknut iz toga, barem meni.. Ahh, ne znam zasto sam zvao 2x, mozda neka nada..

@Awakening da zapravo sudbina i to mi je sve bzvz zivot koji odaberemo i odlucimo je ispravan za nas, sto se tice reinkranacije vjerujem u to smatram da se kako se taj ciklus blizi kraju svodi na to da naucimo volit jedni druge i spoznamo jednakost sviju, jer mozda svakom reinkarnacijom prolazimo sva materijalna dobra, rase, religije i sl i tu pronalazimo tu jednakost to jedno sto je bog preodredio..
Mislim da se svodi na to da zivimo sretan zivot okruzen ljudima koje volimo. A sve ostalo sto ne volimo postujemo i ostavimo da se samo poslozi odnosno pronade svoj put ka miru, da svako na neki nacin sam jednog dana poslozi svoju rubikovu kocku zivota

Ja sam sav vise ni ne znam kakav zbunjen, cudan, zmotan, izgubljen, glup ili cak i sve zajedno..
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 09:58   #42
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
@Mol nije problem meni biti ono sto jesam, ali ljudi se vise manje gotovo uvijek naljute kad iznesem to svoje misljenje bez obzira na posljedice tog ishoda.. I onda tu i tam il moram presutit, il ne odgovorit na to, a ak to napravim onda opet ne volja i onda ja jednostavno kad dode pitanje ili problem pobjegnem od istog, i tak samo idem u zacarni krug koji me ne vodi apsolutno nikud.. A mislim da i problem je taj sta svi zivimo u necijoj dogmi htjeli ne htjeli i ponekad se tesko maknut iz toga, barem meni.. Ahh, ne znam zasto sam zvao 2x, mozda neka nada..
Znam da je nada, ali govorim ti iz debelog iskustva - samo napraviš loše.
A što se ostalog tiče, ne možeš se ponašati po očekivanjima okoline ako to nisi ti. Ili temeljito mijenjaj sebe ili okolinu. Sve ostalo je muka i za tebe i za sve oko tebe. Jebo život u kojem ne smiješ reć što misliš, takve stvar te i gurnu prema sranjima poput igle, al to znaš i sam.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 10:56   #43
Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
ne možeš se ponašati po očekivanjima okoline ako to nisi ti. Ili temeljito mijenjaj sebe ili okolinu.
vidiš da je čovjek zbunjen i tek treba skužit šta je to "on", i sam kaže da je gomila nesklada i tek treba izbalansirati kad će neke stvari zadržati za sebe a kad se izjasniti pa šta bude. Okolina koja se naljuti kad izneseš svoje mišljenje je nezrela, ne prihvaća različitosti (ili si ti freak )

Svakome je cilj da se realizira u toj nekoj svojoj okolini, da se uklopi... inače je nesretan, pogotovo ako nema kamo odseliti. I šta kad promijeni okolinu? Opet se mora uklapati i opet će stare frustracije izbijati... Treba odrasti i naučiti kako pobijediti svoje male demone pa tek onda ići dalje u svijet i osvajati cure.



Stvarno, meni se čini da je ta djevojka napravila najbolji mogući potez (vjerojatno jer te najbolje i zna) i pokazala ti da prati što se događa s tobom (jer čita poruke, pa ih i označi nepročitanima kad se duže ne javiš što je krajnje suzdržan ali jbg opet nekakav oblik komunikacije tj. reakcije) ali vidi da si još uvijek zbrkan pa čeka da se iskristaliziraš.
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 14:35   #44
Pisem 20 min sve lijepo sazmem na kompu, ocu post-at komentar i onda on mene prebaci na prijavu koju sam vec odradio i sve ode u nepovrat.. moras voljet forume. -.-''
sad ispocetka donekle slicno sve napisat.. vecinu sam pisao preko moba/tableta pa eto ima i pravopisnih i koje kakvih nesazetih gresaka, nadam se da necete zamjerit

@Mol biti ja JA meni nije problem, vec je stvar u tome sto ljudima smeta sto sam ja u drustvu sutljiv, odnosno ja nemam potrebu bas vodit komunikaciju verbalnu s njima.
iz razloga sto im moje misljenje rijetko kad nesto znaci, u principu se nadure na ono sta iznesem ponekad sarkasticno ponekad iskreno, kad mi postavis ozbiljno pitanje.
tu i tam dobis onak odgovor iz zajebancije, al u vecini slucajeva iznesem svoje misljenje i tu nastaje problem. bezobrazan, ovakav, onakav. ako ne iznesem onda meni nije
stalo, ne slusam itd.. stvar je u tome da ljudi ne shvacaju da ja imam pravo na svoje misljenje, bas kao sto se i oni imaju pravo ne sloziti se s istim. jedan od razloga
sto kada su se svi zbog mog dogadaja maknuli od mene ja se nisam htio vratiti u isto je nedostatak moje potrebe za njihovim drustvom. nisu oni svi los, daleko od toga da sam i
ja dobar. ali meni je smijesno kad ja dodem ajmo reci u taj nas parkic, di god se vec nademo nas cca. 10-15 i onda ljudi 20-27 god pricaju o stvarima koje su meni bile oke dok sam
imao 15 god. Meni je nepojmljivo da u vremenskom periodu od gotovo 10 god vecina njih se u glavi nije maknula s mjesta..

da ja sa 23 skoro 24 navrsene god i dalje slusam o golfu ( autu koji sam zbog njih toliko zamrzio da cu jednog dana rade pjesacit nego vozit ista proizaslo iz tvornice vw ),
elektronskoj muzici tj. festivalima, mogucnost za odlaska na isti eventualno postoji na UE u splitu kad uzmes u obzir da vecina od njih ne radi odnosno radi na nekom minimalcu
znaci cijela mjesecna placa ode na ta 3 dana tog nekog euforicnog dozivljaja super. ali nisu u situaciji kojoj si takvu "glupost" mogu priustit. i treca glavna tema cure ( "picke" )
ova ima ovakvu guzicu, facu, sise i da ne duljim.. i sad naravno ja jednostavno vise nemam potrebe, volje ni zelje slusat te sve stvari svaki put iznova i zato sam se maknuo od svih.
naravno tu je nastao problem mi te zovemo ne zelis ic, nikam nejdes, ne zelis na cugu itd.. naravno da ne zelim, neda mi se slusat o glupostima koje niciji zivot u ni u kojem smislu nece
poboljsat ni na koji nacin i neke stvari u odredenim situacijama barem po meni treba prerast. svi pricaju te besmislene dosadne teme iz dana u dan, godine u godinu i u kontekstu kak
ne mogu nis kupit, ostvarit zbog situacije u drzavi.. ne shvacajuci da malo promjene misljenje da se informiraju u vezi drugih stvari doli samo glupog golfa mozda bi i promjene bilo.

jer naposlijetku politicari samo rade ono sto im mi ( narod dopustamo ), a sto se tice mog gledista i ove nacije.. zivimo u svijetu za kakvog se borimo i zasluzujemo..
nama su bitniji referendumi u braku, registarske plocice i dinamo od poboljsanja vlastitih zivota.. i sad mol tu se opet postavlja pitanja zasto sam se ja asocijalizirao od vecine ljudi u svom zivotu. jednostavno ti ljudi po meni nisu stvoreni da mjenjaju ovaj svijet i cine ga boljim mjestom.. sad objektivno to je sirok pojam, mozda ne smislen trenutno, ali u nekom subjektivu ne trude se ni tu svoju malu zajednicu uciniti boljim.. ja opet naravno nisam nista bolji od njih, ali ja bar znam kakve stvari mene zanimaju, a to definitivno ne ukljucuje gluposti bar ne u nekoj vecoj cijelini.. po meni treba odvojit zajebanciju od ozbiljnosti, a njima je 99% provedenog vremena bazirana na te 3 glavne teme i zajebanciju. ja sam neke
stvari ipak prerastao i ne moram ih slusati ako ne zelim. i ja sam daleko od osobe koja je sposobna za neke velike stvari, ali za razliku od njih mene zanimaju svakakve stvari ideje i volim pricati i druziti se s ljudima koji na mene psihicki utjecu onak duhovno inspiravajuce, poticu me na razmisljanje.. u principu vi koji ste se nasli tu u komentarima, nisam isao bas
komentirati svaciju izjavu opsirnije, ali ima jako zanimljivih stvari u gotovo svakom komentaru od vas nazocnih na mom pozivu za pomoc i meni to psihicki puno znaci..

kako studiram informatiku tako i pratim IT zbivanja ne vise ko prije, ali evo jedna zanimljiva izjava mi je bila glasnogovornika Apple-a na upit korisnika u ono vrijeme zasto ne
naprave iphone zaslonom vecih dimenzija, na sta je on odgovorio: da korisnici trenutno zele ono sto im mi ne mozemo ponuditi i da je njihova politika jasna, a glasni "manje je vise".

i sad promislim o tome manje je vise i shvatim jednostavno kako brojevi godina idu gore tako brojevi prijatelja idu dolje, da jednostavno iz god u god nase bozicne zelje se smanjuju,
jer stvari koje zelimo vise novci kupiti ne mogu.. i skuzim zapravo da ta izjava je puno povezana cinjenicom kako zivot odmice dalje prema "kraju" i jednstavno ima mi smisla:
imam doslovno 2 ljudi s kojima se intenzivnije druzim cca. 2-3x tjedno i uz osobu zbog koje sam se odlucio otvoriti ovu temu uz rodbinu, obitelj vise ni ne trebam.
mislim da sam vise u ovih 2-3 dana tu prodiskutirao o necem "bitnom" sa vama ljudima koje ni ne poznam,a iznjeo sam vam svoju pricu naravno ocekivajuci svakakve komentare, nego
sa vecinom koju poznam gotovo cijeli zivot. sto mi je u jednu ruku i ironicno cak. jednostavno u zadnjih godina slusalice, muzika, bicikl pravac suma.. ako ne onda doma knjige, dokumentarci, filmovi tu i tam koja cuga.. u zadnjih god dana i teretana gdje isto mi se svida ima tako dobrih ljudi ponajvise kad vide da se mucim jer sam ono 20kg s krevetom.
pomognu mi, daju mi savjet ovo ti ide ovak, ovo onak, tu ovoliko kg tu onoliko, kad spustas uteg leda drzi ravno da ne sjebes kicmu, malo i popricamo skroz bez obaveza.. i opet
se osjecam ugodnije u njihovom drustvu nego sa ljudima koje cijeli zivot znam.

@Awakening haha sad mozda i jesam "freak" na neki svoj nacin vi ovdje to opet svi mozete prosuditi na temelju mojih komentara i izjava. naravno ja se necu naljutiti jer ja sam se vama
javio za pomoc sto znaci "moram" prihvatiti sve oblike povratne informacije sto iz vasih vlastitih iskustava u zivotu, sto jer je ovdje vecina pretpostavljam starija od mene i naravno pametnija i iskusnija u zivotu.. onda opet drago mi je sto sam se odlucio na ovaj korak i iznjeo pricu i ovdje.

ja imam jos jako puno stvari rijesiti sa samim sobom to se slazem, neke stvari mi na par dana uspiju neke ne.. ne znam nekad se i ne trudim previse, ali defintivno ne zelim biti osoba
kakva sam trenutno barem ne u cijelosti. da razmisljao sam o njenoj reakciji mislim da nisam u poziciji cak davati joj neke ultimatume jer bi to bilo pomalo licemjerno posto sam ja taj
koji je nju dosta puta uzimao zdravo za gotovo, a i nebi bilo fer prema njoj. sad ona meni nije rekla da se mi vise necemo cuti ni nis nego ( gusis me, trebam vremena, cut cemo se, samo me malo pusti na miru.. itd. ) s obzirom da ju jako dugo znam i da znam da je direktna osoba koja se vrlo kratko vrijeme da "jebat" u glavu ne vjerujem da bi me kroz ovaj nacin odjebala. nego mi jednostavno rekla nasa prica je gotova, bilo mi je drago i cao zdravo. ona zna i sama da sam ja sav cudan i izgubljen i ne znam ni sam vise ne. i ona mi je cak
sugerirala odlazak nekakvom psihologu, zao mi je sto nisam ranije krenuo. jer evo mislim da idem sad nekih cca. mj i pol dana na savjetovaliste u crveni kriz, bas danas imam termin u 17h i iskreno veselim se razgovoru sa mojim tetama one me bas vole i obje su jako pametne osobe koji mi ne dozvoljavaju da bjezim od odgovora na pitanja i svojih problema jos su mi zadnji put donjele domacicu i napolitanke jesam se tak nadero da mi nije bilo dobro haha nego dali ta osoba ceka ja sam neke svoje probleme rijesim koje jedino i sam mogu, ne znam nadam se.. ali su mi ta unseenanja cudna.. zanima me sta time zeli reci mozda kak dugo nisam nis slao da ju mozda obavjestim sta se novo desava, ali sam isto shvatio gore mi je neko jos napisao da nisam bas previse promislio sve ono sto je ona napravila za mene, da osoba koja joj tvrdi da je zaljubljena u nju ne uvazi njeno misljene, ne javi se i onda ju uzima zdravo za gotovo.. hmm, povrijedio smatram da ju jesam puno puta i sa puno stvari.. i ponekad sam sebe mrzim zbog toga, ali zelio bih to sve ispraviti jer jednostavno spada u kategoriju onih
ljudi koji kada dodu postaje nebitno tko je otisao..
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 15:24   #45
A jel ona zna kaj se sad događa u tvom životu? Savjetovanja, teretana, faks... Nadam se da zna zato što zvuči kao promjena na bolje i dobro je što radiš na tome i iznutra i izvana... misli i djelo

A što se tiče bivše ekipe... za*ebi to... zna malo izbaciti onak na prvu, ali normalno je pogotovo kad se radi o tim nekim većim razlikam... Stvar je u tome da oni nemaju pametnijeg posla, i znaju to, i vide da ti više nisu zanimljivi i jbg smeta im. Da si našao curu vikali bi da si papučar. Ali da bilo tko od njih nađe nešto bolje nebi razmišljao ni pet minuta o tome da li da se ide naći s ekipom u parkić ili gdje već ili da ide svojim putem.
Na kraju ostane jedan ili dva klošara koji u četrdesettrećoj još piju vino iz boce vani na klupici, žicaju za pljugu i seru kak nitko više nije "za akciju".
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 15:47   #46
@Awakening pa da obavjestavao sam ju.. Rekao sam joj za te stvari, da zvuci tako samo sto ona zasad vidi samo poruku, koja moze biti i dvoznacajna ( jedno pricas, isto radis ). Trudim se biti pozitivan max. koliko mogu.. Jos me vise jebe to kaj mi se blizi rođ krajem iduceg mjeseca i poziv, poruka ili kava da odem skroz nadobudno s njom bi bio vrlo vjerojatno jedan od onih poklona koje novci ne mogu kupiti.. A znaci vise nego ista materijalno znano covjeku.. Njah, njah.. I osjecam se staro hahah.. Sto se tice opisa ekipe hhahahaha.. Bas sam se lijepo nasmijao kad sam procitao i mogu to onak cak i zamislit, sad u njihovu pamet nebi bas ulazio jer malo tko od njih i razmislja.. Ali meni samo njihovo odustajanje od mene je dovoljno reklo, za sve usluge koje su dane sa obju strana, druzenja i sl. Nisam ocekivao reakciju kakvu sam dobio. Burnu da, ali to sve ne.. I prema tome ne treba mi netko tko ce mi nabijati griznju savjest, verglati o glupostima, traziti me misljenje da bi onda svoje komplekse lijecio na temelju istog, da kada ja nedo bog slucajno nesto zatrebam, a to je rijetko onda nema nikog. E pa nema vise ni mene..
Ja sam dugo isao krivim putem i tezim ka boljem i zelim bolje.. Zelim ako vec nista za sebe
ostaviti taj neki trag u zivotu da jednog dana kada zaklopim oci po zadnji put to bude sa vecinskim zadovoljstvom kad mi zivot proleti kroz oci.. I mislim da je to jedan od razloga sto se zelim
trudit oko ove cure, jer znam da cu za cca. 10-20god se pitati sta bi bilo da ovo jesam,a ovo nisam u vezi nje napravio, a dala mi je do saznanja da je moglo biti vise samo moj strah je u prvom trenutku presudio krivu odluku i dopustio da ju malo opet udaljim od sebe.
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 16:00   #47
Ja bi joj poslala poruku, napisala zašto sam zvala i rekla da ću nastaviti pisati s vremena na vrijeme a njoj ako smeta nek mi se javi. I onda lijepo piši o promjenama koje ti se događaju i planovima za budućnost.

Nemoj pretjerati haha
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 16:30   #48
@devaa, sve što sam ti trebao reći, rekao sam ti. Na tebi je da shvatiš što sam ti rekao.
I defiitivno se nauči reći nešto kratko i najviše u par rečenca. Ako uživo ljude svaki put udaviš polusatnim esejima, nije ni čudo da im ideš malo na živce.
Probaj pisati blog. To je idealan način da iz sebe izbaciš ovakve hrge od teksta, a i da usput nađeš ljude koje će zanimati to što pričaš.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 18:19   #49
@Awakening i @Mol probat cu joj tak jednom mjesecno send por o mom "uspjehu" za naredni mjesec. Shvatio sam u principu da primjenim na izrazavanju princip manje je vise. Odnosno da ne serviram odma sve na stol. Uzivo sam ti ja zapravo poprilicno sutljiv, mislim tu sam sad dobio dar govora, ali nisam osoba koja voli previse bas pricat, bar ne o svim temama.. Vise volim slusat ljude. Sto se tice bloga hvala za prijedlog, al ne hvala.. Evo ovo sam skratio max. koliko sam mogao, meni je to ponekad poprilicno tesko. :/
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 23:39   #50
Poslao sam joj ajmo reci tu neku zadnju por ne predugu, ali vise bazirano na tome da pretpostavljam da mi je ona u kontekstu htjela reci kako nas dvoje ne mozemo nastaviti dalje dok ja ne rijesim svoje probleme sam sa sobom.. Odnosno cijela por je bila bazirana na nju bez mene u tekstu.. I na kraju sam napisao da bih volio da se cujemo za moj rodendan..
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 02:20   #51
Evo, ne znam gdje da napišem, možda je tu najbolje.

Uglavnom, prošli vikend sam zbario od frendice frendicu. Prvi put smo se upoznali, i uzeo sam broj. Ali evo ta frendica (koju nisam zbario) radi s mojim najboljim frendom. S obzirom da je ona (frendica) zaljubljena u mog frenda, ne znam kako da se postavim. Sve je ispremiješano, a ja bih samo htio probat nešto za zabavu bez obaveza.
Da probam bez obzira kaj će se pričati? U biti, zanima me kako da probam porukom ili pozivom?

Mislite li da bi poziv bio iskreniji odgovor?
EdChigliak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 10:54   #52
Quote:
EdChigliak kaže: Pogledaj post
Evo, ne znam gdje da napišem, možda je tu najbolje.

Uglavnom, prošli vikend sam zbario od frendice frendicu. Prvi put smo se upoznali, i uzeo sam broj. Ali evo ta frendica (koju nisam zbario) radi s mojim najboljim frendom. S obzirom da je ona (frendica) zaljubljena u mog frenda, ne znam kako da se postavim. Sve je ispremiješano, a ja bih samo htio probat nešto za zabavu bez obaveza.
Da probam bez obzira kaj će se pričati? U biti, zanima me kako da probam porukom ili pozivom?

Mislite li da bi poziv bio iskreniji odgovor?
Ne kužim kakve to ime veze, ako njena frendica nije zaljubljena u tebe onda to valjda nema veze s tobom?

Predlažem da izađete svi skupa, popijete si pa vidite ko bu s kime završio
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 12:07   #53
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.. Nov sam u ovakvim stvarima, pa eto da podijelim svoju pricu sa vama. Zanimaju me vasa misljenja, savjeti. Da ne duljim sa uvodom, pocinje kao i svaka durga prica takve mjere.
...
"Ukratko" ovo je moja prica kritike, misljenja, sugestije, pitanja ii sve ostalo je dobro doslo.. Hvala


Mali moj zaglibio si do kraja
..odn to je ljubav..kada kazes/mislis/vjerujes da nisi dovoljno dobar za nju (umanjujes sebe) a opet..hmm..dosta ti je i samo njezina blizina da bi bio sretan i nasmijan..da, TO je ljubav..
..biti uz nju..rasti uz nju..i ciniti je sretnom..malo ljudi zaista dozivi to..i u usporedbi sa svakom bivsom/sadasnjom ona je "vrh" i to ne bilo kakav vrh..ona je..pocetak i kraj..ona je..hmm, sve ono sto je zivot
Zato idemo..polako..i iz početka

..vjerujem da se sve moze rijesiti hladne glave..sjednite i razgovarajte..malo je glupo sto se niste bili onda culi desetak dana kada si joj na kraju skupio hrabrosti i priznao je, ali u proslost se ne mozes vratiti..da mozes, mnoge bi stvari vjerujem bile drugacije, 100% si se pitao zasto i kako joj nisi priznao ranije, ali taj neka strah od riskiranja i gubitka..hmm..stajala te godina zivota..ali opet..nakon svih veza i sa tvoje i sa njezine strane..ostali ste "zajedno"
..iskreno, vjerujem u ljubav..vjerujem u vas dvoje
..i vjerujem u iskrenost
Rekao si da radis na sebi, to je ok, ako je to zaista tako..pitanje je koliko ucis iz tog rada na sebi i da li vidis po sebi da se mices..negdje..bilo gdje, bilo to prema poz ili neg..pomak je bitan

Mozda je ludo, ali sve se stvari dogadaju bas u trenu kada trebaju. Vjerujem da u zivot pustas ljude/dogadaje, u trenu kada si spreman na njih, ni minutu ranije. A sve neka akcije i reakcije su posljedica ljudi ciju vibru primas. Netko je poz netko ne, netko te nasmijava netko prazni..netko je samo tu..jer si ti TI, a ona je ONA
Da, dogadaju se stvari..prilike i ne-prilike a ti se (u tom trenu) nosis najbolje s njima..i nikad se ne pitaj da li si dobro reagirao..vjeruj sebi..jesi..trebalo je biti upravo tako..i nikako drugacije
..sam biras, ne mozes ubrzat svoju sudbinu, ako je to "to" i za godinu dana ce te opet zaskociti iza ugla..bijeg nije rješenje..nikada..
..nema pogresaka..nema poraza..sve se odvija u tvojoj glavi..vjerujem da nisi odustao od nje..citavo stoljece razdvojenosti te nije odvojilo..bori se..bori se i za ljubav i za osjecaje..makar na kraju nista i ne bilo..sada zna..sada si ti ono sto jesi..i mozes otvoreno reci joj sve..bas SVE (i zasluzujes to, a zasluzuje i ona) :klap: :klap:
..radi na sebi..pokazi joj da si se promijenio..pokazi joj da ti je stalo..ako zeli saznati ista..naci ce i vremena i nacina..dosta vas toga veze..bit ce sve ok, vjeruj u to

Da se zeljela maknuti..maknula bi se..mozda sada dominira taj neki ponos i pitanje zasto ste toliko vremena izgubili, ali najbolje i najcvrsce veze i izadu kada je netko prije bio prijatelj..kada nekoga znas bez laznih maski i bez toga da se trebas praviti da si netko drugi/da volis nesta drugo i sl samo da bi se nekome svidio..puno ste dalje od svakidasnjih veza..i sto god sada bilo, moze ti ici samo u korist (osim ako je silis na osjecaje, koju ona niti u jednom trenu nije osjetila prema tebi?? A to najbolje znate)
..i sam si rekao da su i nj prijateljice i mama joj govorile da nesta osjecas prema njoj..to je to..sada sve zna..budi uz nju..i cit ce sve ok
..tu je ona..nije nestala..postoji..zivi i..zna

..drzim fige i cekam nastavak
__________________
..da tvoja dusa je s mojom spojena..
azrijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 13:02   #54
@EdChigliak tvoja frendica i tvoj best frend rade zajedno i ona zeli njega, a ti si zbario njenu frendicu.. po meni njih dvoje nemaju apsolutno nikakve veze s tobom,
eventualno ako tvoja frendica shvati da si sa njenom frendicom htio samo "zabavu" znas na kaj mislim bez obaveza pa to eventualno moze utjecat na vas odnos
jer ces ispast muska svinja haha.. al ne vidim barem zasad kakvog utjecaja njih dvoje imaju na vas dvoje.. ja bih ti mozda za pocetak sugerirao poruku, al onda opet
ak si citao sta sam ja napisao ja bas i nisam najbolja osoba za savjetovanje nekog..

@azrijela bas sam sa osmijehom ovo procitao. haha trudim se poradit na sebi napredujem polako, ali ono frend kaj mi je napisao program za teretanu je zadovoljan,
moje tete u crvenom krizu su zadovoljne jer sam krenuo na faks i vise ne bjezim toliko od nekih stvari, doma su zadovoljni jer im se cinim zadovoljniji i jos su vise zadovoljni posto
radim tu i tam nes sastrane.. i ja sam si razmisljao vec da me zeli maknut iz zivota vjerojatno bi mi blokirala mogucnost slanja por na te 2 "drustvene" app sta oboje koristimo.
nisam evo ni zapalio cigaretu 2 dana to sam odlucio bacit, njoj sad necu vise slat por nego ne znam izgleda da moram pustit da to vrijeme napravi nesto svoje..

stavio sam si temu pod bookmarkse jer vjerojatno ce s vremenom otici u zaborav na neku drugu stranicu ( LJ,E,S ) teme, ali cu svakako jednog dana kada se cujemo ( nadam se )
pisati ovdje opet jer cu vrlo vjerojatno opet trebati vasu pomoc posto sam ja dobar u donosenju losih odluka
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 23:51   #55
Ne znam...Tipično ljudsko pitanje...

Ova mi je pjesma pala na pamet čitajući tvoju priču
..

Imaš uteg iz prošlosti.
I čist si.
Ali,ljude kada povrijediš,oni pamte..
Nemoj im brisati pamćenje,samo im reci jednu riječ...
Znaš već koju..
__________________
Ništa nije veliko što istovremeno nije i mirno...Gladijatori su zaštićeni svojom vještinom,ali su pred ljutnjom bespomoćni.-Seneka
Messala Nepot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 00:57   #56
@Messala muci me puno stvari iz proslosti i proganja, i kad pomislim da sam sredio jos davnih dana te racune. Jednostavno kam god krenem moja proslost me sustize. Ako je isprika rijec na koju mislis mislim da ponekad u mom slucaju nije dovoljna. Ne zelim ja nju natjerati da zaboravi sto je bilo, samo heh, ne znam.. Znam da mi fakat uzasno jako fali.. Zanimljivi lyricsi pjesme.
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 15:24   #57
Update: danas mi je rodendan i nakon svega kaj smo prosli zajedno nije mogla ispostvovat moju zelju da se bar danas nakratko cujemo, stovise nije mi se udostojila ni cestitat rod..

Definitivno sam zakljucio da je najljepse bit sam mozda i tako gradit cijeli zivot.. Ljudi su tu samo da ti to sve uniste.. Sad i da mi se javi nakon danasnjeg dana sutra, preksutra..

Nebi joj odg ni na por ni na poziv.. Jer ovo je jadno, bezobrazno i sebicno s njene strane.. Bas zato kaj su se njene zelje na kraju postivale.. Ja sam sa svojima samo gusio i vrsio pritisak.. A nikad se nisu ispunile.. To mora da je ta ironija.. Uglavnom hvala svima na pomoci zaista..
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 09:31   #58
Ispričavam se što skrećem s teme, ali imam problem....
Naime, u početnoj sam fazi ozbiljnije veze,veza je na daljinu, al nije to nešto predaleko, viđamo se 1-2 tjedno. Kako veza ide, želja za viđanjem je sve veća, no nekad mogućnosti to ne dopuštaju.
Problem se događa, kad se čujemo se navečer. Nekad razgovaramo, a nekad zbog manjka privatnosti se dopisivamo.
Prilikom tog dopisivanja, meni se dogodilo nekoliko puta da sam zaspao(normalni razlozi...posao,umor i tako). Ona se tu naljuti(s pravom) jer niti je pozdravim,ostavim je da čeka, ispadne glupo i ono što njoj najviše smeta, bar tako mislim, da je ne doživljavam.
I prije nekoliko večeriju, to se dogodilo opet... Mislim, mogu izdržat, ne spava mi se. Prenem se, tražim mob, ono samo što nije svanulo.
Kako sam joj prvi ozbiljni dečko, dala je u to sve(kao i ja da se razumijemo). Povlači uspredbu s mojoj prošlom vezom, misli da kako sam to sve proša da s njom nemam isti dojam i ne doživljavam. Padale se riječi poput ljutnje,razočarenja. A ja ne mogu nikako opovrgnuti jer mi se to dogodilo već nekoliko puta, ne dokazivam kako bi triba.
Međutim, nije istina da nije stalo, da ne doživljavam. Ne bih se trudio, putovao, i puno toga da mi nije stalo. Želim otići do nje, razgovarati, iskupiti se,međutim ne želi još jer je ljuta na mene. I tako sinoć od pola noći do svitanja, i pustio sam da se ohladimo.
Kako izgladiti situaciju, šta napraviti.. Molim vas savjet.
Direktorinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 17:04   #59
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Update: danas mi je rodendan i nakon svega kaj smo prosli zajedno nije mogla ispostvovat moju zelju da se bar danas nakratko cujemo, stovise nije mi se udostojila ni cestitat rod..

Definitivno sam zakljucio da je najljepse bit sam mozda i tako gradit cijeli zivot.. Ljudi su tu samo da ti to sve uniste.. Sad i da mi se javi nakon danasnjeg dana sutra, preksutra..

Nebi joj odg ni na por ni na poziv.. Jer ovo je jadno, bezobrazno i sebicno s njene strane.. Bas zato kaj su se njene zelje na kraju postivale.. Ja sam sa svojima samo gusio i vrsio pritisak.. A nikad se nisu ispunile.. To mora da je ta ironija.. Uglavnom hvala svima na pomoci zaista..
Sretan rođendaaan šteta što nisam jučer čitala forum pa sam zakasnila!

Ovo drugo ne znam šta da ti komentiram, gle bar znaš da si pokušao. Vjerojatno trebaš napraviti mjesta za nešto bolje što te čeka u životu.
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 21:31   #60
Nisam procitao do kraja ....ali shvatio sam. Godinama krišom gajio osjećanja prema toj curi i kao što sam reče "smatrao da nisi dovoljno dobar za nju" tj.drugim riječima nemaš muda i što je i ona znala i pomirila se s tim (jer nije imala drugog izbora). Onda joj na loš način kažeš šta ustvari osjećaš, spominješ nekakvu budućnost sa njom kao, i isprepadaš djevojku na smrt.

ovako...opet
Reci da ne želiš prijateljstvo (ona kaže da je zbunjena, da ne zna bla bla) , onda reci da ako se predomisli da ti javi ali NASTAVI SA ŽIVOTOM, nemoj je kontaktirati, ni pod kojim uvjetima, lajkati slike i gluposti...
..ako ti se javi za par mjeseci, godinu...znaš da je imaš, ako ne, imaćeš drugu
Typhoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger