Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2017., 19:04   #4561
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja pratim trenutno portale o vremenu i koncentraciji peludi u zraku. Počinje doba godine kada mrzim najviše ljude. Općenito ljude mrzim ali sada baš ono osjećam iskrenu mržnju prema svim ljudima koji ne kišu i koje ne svrbe oči. Kada sam normalan više pratim dnevnu štampu od portala. IMdb mi je stalno uključen uz forum o kojem sam ovisan. Još jednom bi uputio riječi prezira i zavisti prema kolegi crnoj ofci koji je bio na Franjinom aerodromu!
Pa zar nema kupit kapi za oci i tablete?
Masu ljudi oko mene ima isti problem, ali popiju tablete i onda su vise-manje ok.
Johua bar je sad jeftino ici po Europi.
jamesbond is offline  
Old 15.04.2017., 20:32   #4562
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Pa zar nema kupit kapi za oci i tablete?
Masu ljudi oko mene ima isti problem, ali popiju tablete i onda su vise-manje ok.
Johua bar je sad jeftino ici po Europi.
Ma ima! I ja kupujem tablete i mješam ih sa alkoholom da mi bude lakše no svejedno prek dana dok moram biti trijezan kišem jer ne pomažu tolko i onda sam lud! Je jeftino kad nisi dno dna. Pa ja sam glasač od Bandića jer mi je dal kartu za 4 kune! Kakav avion te spopao!? Vidjel sam samo jednom kad sam s bajkom prolazli pokraj aerodroma avion u letu!
Joshua is offline  
Old 16.04.2017., 19:59   #4563
Pidžama. Donji dio. Volim. Cijeli dan. Za spavanje ne.
Da sam od onih 'bolimekurac što će selo reći' hodala bi po vani u donjim dijelovima piđama.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 16.04.2017., 21:03   #4564
U pidžami sam doma samo ako imam neki dedlajn, onda se ne presvlačim dok ne završim, makar bilo predvečer.
Familija. Nećaci. Sad znam zašto to zovu eu thanatos.
Almost Rosey is offline  
Old 16.04.2017., 21:09   #4565
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
U pidžami sam doma samo ako imam neki dedlajn, onda se ne presvlačim dok ne završim, makar bilo predvečer.
Presvukla sam se ja prijepodne nakon tuširanja. U pidžamu
Quote:
Familija. Nećaci. Sad znam zašto to zovu eu thanatos.
Što su ti učinili?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 16.04.2017., 21:14   #4566
Nah, ako je dedlajn, onda ujutro nakon doručka sjednem s "časkom ću ja to" stavom, onda nakuhavam kave i jedem junk, skužim da je večer i kliknem "send". Na kraju balade ja idem pod tuš a pidžama u korpu s vešom.

Hostilni su mi prema osjetilima.
Almost Rosey is offline  
Old 16.04.2017., 21:31   #4567
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Hostilni su mi prema osjetilima.
Jučer u restoranu neka djeca vrište. Ja šutim. Oni vrište. Ja šutim. Oni vrište. Upitam društvo što bi bilo da ja počnem sad jednako vrištati, ne na djecu, nego onako u zrak? Rekli su da bi mi vjerojatno netko pozvao hitnu

Ode klinac na wc i vraća se, a tata 'jel da da nisi oprao ruke??? jel da da nisi??' kaže klinjo da je. Tata nastavlja 'jel da da nisi??'

Nismo ostali na desertu.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 16.04.2017., 21:37   #4568
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ode klinac na wc i vraća se, a tata 'jel da da nisi oprao ruke??? jel da da nisi??' kaže klinjo da je. Tata nastavlja 'jel da da nisi??'
Yup, to je to.
Ni slučajno da bi se tata ustao oprati ruke ili provjeriti jesu li ruke oprane ili poslati dijete da, makar još jednom, opere ruke.
Ono kad gledaš i gledaš i više ne možeš gledati sustavno neodgajanje a nemaš pravo glasa jer "evo, pa ih odgoji" i/ili "vidjet ćeš kad rodiš".

Sad sam se sjetila da sam svojedobno negdje otvorila thread o tome, i sjećam se Byronovih upisa i bolno točnih - toliko točnih da su izazvale otpor - dijagnoze i prognoze. Dođe mi da otvorim tu vremensku kapsulu.
Almost Rosey is offline  
Old 16.04.2017., 21:38   #4569
Mene smeta što ga uopće ide nešto pitati ako mu ionako ne vjeruje. Ako postavljaš pitanje, onda neka bude 'jesi li oprao ruke?' i prihvati jebeni odgovor. Ako ne vjeruješ što god da ti kaže, nemoj ni jebati s pitanjima.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 16.04.2017., 21:49   #4570
Pa da, kad već ne vjeruješ, ustraj u tome i ne vjeruj do kraja.
(to što je nastavak - "vlastitom djetetu" je dodatni bljak)

Pročitala sam temu, ajme, koji isti, ponavljajući obrasci, zadržani do danas
Almost Rosey is offline  
Old 16.04.2017., 21:52   #4571
Dam se kladit da taj tata ne pere ruke nakon WCa. Ne znam zašto, ali dala bi 10kn u tu okladu.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 16.04.2017., 21:53   #4572
I mulja (klincu) oko banalmih stvari.
Almost Rosey is offline  
Old 16.04.2017., 22:03   #4573
Na temu 'vidjet ćeš ti kad budeš imala svoje' moglo bi se svakome tko s vanjske pozicije kritizira državu, politiku, gospodarstvo odgovoriti isto.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 16.04.2017., 22:04   #4574
Jao muka mi je od prežderavanja skoro kao od ljudi koji nemaju djecu ali znaju kako se treba odnosit prema njima!
Joshua is offline  
Old 16.04.2017., 22:11   #4575
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Na temu 'vidjet ćeš ti kad budeš imala svoje' moglo bi se svakome tko s vanjske pozicije kritizira državu, politiku, gospodarstvo odgovoriti isto.
S tim da oni koji komentiraju vođenje države često o tome znaju manje nego što o roditeljstvu znaju oni koji komentiraju roditeljstvo.
Almost Rosey is offline  
Old 16.04.2017., 22:55   #4576
Franjo Tuđman.

Kontrola putnika.

To dijete se dere. To dijete plače. To dijete se valja po podu.

"AAAAA! NE VADI MI IGRAČKE! AAAAAA! AAAAAAAAA!"

Moja frendica: "Tom djetetu treba uzeti te igračke i baciti ih u smeće."
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 16.04.2017., 23:59   #4577
Zamišljam kontrolu koja se počinje igrati s tim igračkama. Kako šetaju svaku figuricu/lutku/autić/štoveć kroz senzor uz onomatopejeke zvukove dok dijete i dalje izbezumljeno vrišti.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 17.04.2017., 09:13   #4578
Dobro jutro

Plese mi se igra pjeva i smije

Ovako https://youtu.be/4l0ge5UnuuA

Sanjala sam da sam u dugovima, a nisam
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 17.04.2017., 09:20   #4579
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Moja frendica: "Tom djetetu treba uzeti te igračke i baciti ih u smeće."
Moj je problem u činjenici da nisam u stanju frendirati s nekim tko izjavi ovakvo što. Odavno sam odustao od pokušaja uvjeravanja ikoga da se ne smatram boljim od autora ovakvih izjava, nego jednostavno smatram da nismo dobra kombinacija ni za frendiranje. Prihvaćam da je to moja isključivost i da bi se trebalo ravnati po onome "ma znaš, on/a/ je zapravo dobra osoba, samo eto ima ponekad te neke rečenice...", ali mi se ne da. Ne mislim da zbog toga netko nešto gubi ili propušta - niti ja niti nefrendani bacači igračaka u smeće.

Prije milijun godina, u jednoj se mrežnoj raspravi neka majka pohvalila epizodom u kojoj je svoje dijete odgajala tako što je nepospremljene igračkice jednu po jednu pred djetetom bacala u zahod. Žena je iskreno vjerovala u ispravnost i primjerenost svoga djela. Žena ponosno pisala o tome, jebote.

U ostalim vijestima: roditeljstvo i sve u vezi s njim, danas i ovdje, jedna je od najdepresivnijih tema za raspravu, neovisno o tome koji pristup roditeljstvu netko zagovara. Već treća rečenica svake rasprave razotkriva u kojoj je mjeri ovo društvo podijeljeno na nespojive skupine.
Lord Byron is offline  
Old 17.04.2017., 09:37   #4580
Zagovarati pristup roditeljstvu.
Almost Rosey is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.